Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Sama,Sama

Postautor: Sama,Sama » 13 lis 2003, 13:40

http://muzyka.bravo.pl/news/full1.html/11890/ wejdźcie tu i zobaczcie.Dziwne,ale tam Łzy nie są wymienione .Wymienili 14 wykonawców,bo zapomnieli o Łzach.Wypowiadajcie się w tamtych komentarzach,to może to poprawią.
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 13 lis 2003, 14:16

Sama,Sama pisze:http://muzyka.bravo.pl/news/full1.html/11890/ wejdźcie tu i zobaczcie.Dziwne,ale tam Łzy nie są wymienione .Wymienili 14 wykonawców,bo zapomnieli o Łzach.Wypowiadajcie się w tamtych komentarzach,to może to poprawią.

wszyscy są za Janoszką albo za Rodzynkiem...hmmm :? :?
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 lis 2003, 15:41

Na Eurowizji zazwyczaj jest tak ,że sąsiedzi dają sąsiadom największe noty, rzadko oceny krai pokrywają się naprawdę z "jakością" piosenki... :roll: tak więc polska piosenka musiała być rewelacyjna by obywatele inncyh krai zrezygnowali z głosowania na swoich sąsiadów i zaprzyjażnione kraje, a zagłosowali na polską piosenkę...
Co do portalu Bravo.pl chciałabym coś napisać w komentarzach, ale siew ogóle w nich nei łapię... po co mam komentować czyjaś notkę?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Łzy Słońca

Łzy Słońca

Postautor: Łzy Słońca » 13 lis 2003, 16:21

CZesć uwaqżam ze własnie Łzy powinny wygrać eurowizje z Julia JUlia jest świetna fantastyzna jak i Łzy pozdrawiam Łukasz Meissner I LOVE YOU ŁZY :D
Awatar użytkownika
TrocheWspomnien

Postautor: TrocheWspomnien » 13 lis 2003, 16:26

Zgadzam się, Eurowizja nie jest zwykłym festiwalem. Głosowanie nie jest zazwyczaj podyktowane faktycznym zdaniem, często sąsiad nagradza sąsiada maksymalną ilością punktów, aby w pewien sposób poprawić sobie w jego oczach wizerunek itp. Podejście bardziej polityczne, niż muzyczne.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2003, 16:28 przez TrocheWspomnien, łącznie zmieniany 1 raz.
Zamykam oczy i udaję, że nie widzę..
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Re: Łzy Słońca

Postautor: magda89 » 13 lis 2003, 16:27

Łzy Słońca pisze:CZesć uwaqżam ze własnie Łzy powinny wygrać eurowizje z Julia JUlia jest świetna fantastyzna jak i Łzy pozdrawiam Łukasz Meissner I LOVE YOU ŁZY :D

Chyba nie slyszales tych 'wczesniejszych' Łez....
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
TrocheWspomnien

Postautor: TrocheWspomnien » 13 lis 2003, 16:30

Przecież nie napisał, że "Julia" jest lepsza od innych piosenek Łez... :roll:
Zamykam oczy i udaję, że nie widzę..
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 13 lis 2003, 18:31

iwonkax pisze:
Sama,Sama pisze:http://muzyka.bravo.pl/news/full1.html/11890/ wejdźcie tu i zobaczcie.Dziwne,ale tam Łzy nie są wymienione .Wymienili 14 wykonawców,bo zapomnieli o Łzach.Wypowiadajcie się w tamtych komentarzach,to może to poprawią.

wszyscy są za Janoszką albo za Rodzynkiem...hmmm :? :?

wszedzie, gdzie wchodze, to są albo za Janosz, albo za Klich albo za Sistars.. :roll: ale jak przyjdzie co do czego to sie okaze, ze wygląda to "troszke" inaczej :twisted:

a jeśli chodzi o prestiżowość nagrody Eurowizyjnej.. zgadzam sie, to juz nie to, co kiedys, zwłaszcza, ze duzo ludzi uważa Festiwal Eurowizji za Festiwal Kiczu.. :/
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 15 lis 2003, 22:51

Właśnie na tvp2 leciała Eurowizja dla dzieci...Polska na ostatnim miejscu...z 3 punktami od Białorusi. Uczestniczyło 16 krajów.
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 16 lis 2003, 0:15

Nie dziwię się, że nasz kraj "zdobył" ostatnie miejsce na dziecięcej Eurowizji. Ta dziewczynka, która reprezentowała Polskę wyraźnie odstawała od reszty. Ze Łzami powinno być odwrotnie - oczywiście jeśli przejdą eliminacje w Polsce.
Oby tylko w Turcji nie odegrały decydującej roli jakieś zakulisowe gry i polityka. Wtedy może być różnie.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 16 lis 2003, 0:23

też oglądalam dziecęcą Eurowizję... sprawdza się teoria że niektórzy nie głosuję na wykonawcę tylko na pąnstwo... Cypr Grecji, Grecja Cyprowi, tak samo jest na normalnej Eurowizji... :roll:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 16 lis 2003, 0:26

dzieci przegrały dorośli wygrają to proste. a poza tym ta dziewczynka z Polski nie śpiewała na tyle dobrze by zająć lepsze miejsce.zbytnio sie nie zmartwiłam tą przegraną. martwić to sie bede jak przyjdzie czas na Łezki
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 16 lis 2003, 0:34

Zapomniałam napisac jeszcze, że Zetka dzisiaj puściła "Love Song" Bleu Cafe... po raz pierwszy uslysząłam tą piosenkę, i pewnie niestety nie ostatni... na tej piosence to dopiero Tatiana się popsiuje swoim glosem... nigdy nie słyszałam głosu bardziej podobnego do żaby... poprzednie ich piosenki to nic, taki nisko brzmiący skrzek :D
więc, Blue Cafe mocną konkurencją nie jest :D
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 16 lis 2003, 0:38

a ja Tobie powiedziałam że zraziłam sie do tego zespołu kiedy za mną wszędzie chodziła piosenka "do nieba do piekła", totalny niewypał zresztą. tej nie słyszałam jeszcze ale wierze Ci na słowo. i powiem szczerze ze Bleu Cafe nigdy nie wydawało mi sie konkurencją dla Łez, nawet w Opolu. dlatego uważam że Łzy mają duże szanse. a Tatiana poskrzeczy sobie w Polsce :wink:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
M@rio

Postautor: M@rio » 16 lis 2003, 8:34

Blue cafe nigdy nie bedzie godym przeciwnikiem dla ŁEZ nie mają z nimi żadnych szans :lol:

Wróć do „Łzy”