Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 16 lis 2003, 10:12

co do dziecięcej Eurowizji, to 3/4 piosenek niestety prezentowało tak samo 'wysoki' poziom, jak na dorosłej Eurowizji. swoją drogą niejedno z tych dzieci śpiewało lepiej, niz kilka doroslych 'gwiazd' :roll:

"Love Song" to wielki nie wypał, i dobrze. :D "You may be in love", powiem szczerze, że nawet mi się podobało.. ale "Love Song" to tragedia..

nie wiem, czy ktos podawał tego linka, ale tu -> http://rozrywka.interia.pl/wydarzenia/news?inf=442732 jest troche o Krajowej Eurowizji.
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 16 lis 2003, 15:34

ta dziecięca eurowizja to wogóle jakiś niewypał wrrrr oglądałam tylko urywki smiszny był dzieciak z Grecji i koszmarni śpiewał jakiś co grał na perlkusji i wógule brrrr polki nie widziałam ale żeby ostatnie miejsce jejku
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 17 lis 2003, 11:12

wczoraj o 22:35 na Polsacie można było usłyszeć Eurowizyjna piosenka Alicji Janosz.. I powiem, że napewno ma wieksze szanse, niż Blue Cafe.. piosenka pop-rockowa, nie najgorsza, obiektywnie patrzac, ale mi sie bardzo nie podoba:/ I Janosz nie lubię. 1 płyte miała popową, mówi slangiem hiphopowym, i na Eurowizje próbuje sie podrobic pod rock.. Niech sie zdecyduje. I moim zdaniem piosenka nie pasuje na Eurowizje.
Awatar użytkownika
TrocheWspomnien

Postautor: TrocheWspomnien » 17 lis 2003, 11:35

Znając gusta ludzkie, przyznam, że piosenka Ali Janosz, ma jakieś tam szanse. Napewno większe niż niektórzy wykonawcy. Osobiście nie przepadam za taką muzyką, ale zawsze było wiadomo, że Eurowizja to festiwal 'łapu-capu'. Ala śpiewa piosenkę łatwą i melodyjną. Nadaje się. Niech jedzie. Daję jej swoje błogosławieństwo. ;)

Piosenka dostępna jest na http://www.edysk.pl
Login: janosztodziwka
Hasło: janosztodziwka
Zamykam oczy i udaję, że nie widzę..
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 17 lis 2003, 12:22

Też widziałem IDOLA gdzie śpiewała Ala Janosz. Wydawała mi się sypmatyczna, kiedy była jeszcze w Idolu, ale kiedy wygrała.. totalna kapa. A jej wczorajsze zachowanie mnie dobiło.. taka cwaniara, pewna siebie....

A co do piosenki to jej styl kojarzy mi się z takim typowym kiczowatym popem w stylu Britney lub Cristiny... ale do EUROWIZJI się nadaja, nawet uważam, że bardziej niż Łzy!! Poza tym Ala będzie teraz brać udział w tym Światowym Idolu więc publika już będzie miała okazję ją poznać!!!

Myślę, że ludzie głosujący na Eurowizję (o ile są tacy :roll: ) wolą oglądać i słuchać właśnie takie utwory w wykonaniu "popowych gwiazdeczek", ładnie ubranych, z tanczerzami itp..,niż muzyków rockowych grających na gitarach.... i żywych instrumentach!!!
...
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 17 lis 2003, 13:02

A Ja ostatnio odnoszę wrażenie, że Łzy dosyć często machają gitarami do dzwięków lecących z kasety (płyty).....choć może to tylko ja odnoszę takie wrażenie.... :? :? :?
A co do rocka, to nie mogę nie zgodzić się z Katie, że coraz bliżej im do popu z nutka rocka, niż ambitnego rocka z domieszką popu.....
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 17 lis 2003, 13:56

Dave pisze:A Ja ostatnio odnoszę wrażenie, że Łzy dosyć często machają gitarami do dzwięków lecących z kasety (płyty).....choć może to tylko ja odnoszę takie wrażenie.... :? :? :?

To prawda, ale przecież nie od Łez jest zależne jak są przystosowane studia do nagrań :roll: Cieszmy się ,że na koncertach nie grają z playbacku :twisted:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 17 lis 2003, 14:59

moon pisze:Też widziałem IDOLA gdzie śpiewała Ala Janosz. Wydawała mi się sypmatyczna, kiedy była jeszcze w Idolu, ale kiedy wygrała.. totalna kapa. A jej wczorajsze zachowanie mnie dobiło.. taka cwaniara, pewna siebie....

Ja ją lubilam na samym poczatku, tez wlasnie w idolu..a potem...ehh..wogole ta jej plyta :/ dla mnie niewypał...Ostatnio w jakims wywiadzie sie bronila..ze ona wcale takiej plyty nie chciala, ze teraz nagrywa prawdziewego rocka itp...juz to widzę...:D No ale tak czy inaczej Ala na eurowizje sie nadaje...bardziej niz Łzy...tak jak to napisal MOON :)
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 17 lis 2003, 16:24

Cień Anioła pisze:
Dave pisze:A Ja ostatnio odnoszę wrażenie, że Łzy dosyć często machają gitarami do dzwięków lecących z kasety (płyty).....choć może to tylko ja odnoszę takie wrażenie.... :? :? :?

To prawda, ale przecież nie od Łez jest zależne jak są przystosowane studia do nagrań :roll: Cieszmy się ,że na koncertach nie grają z playbacku :twisted:

Granie z playbacku jest obrzydliwe....Niby rzeczywiście telewizja wymaga, ale ile razy Łzy się na to zgodziły... ?? Owszem ten jeden raz mogłem to przełknąć, ale nie za każdym razem gdy są w TV... Lepiej grać na żywo, choć nie ma co ukrywac że będzie to gorzej brzmiało, niż robić dobrą minę do złej gry i wygłupiać się przy muzyce z płyty...
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 17 lis 2003, 16:43

co do Alicji to w Idolu była bardzo fajna potem ta jej płyta totalna porażka i jakoś nie chce mi się wierzyć że kolejna jej płyta bedzie rokowa :twisted: co do piosenki na eurowizję to raczej średnio mi się podoba ale na eurowizję nadaje się idealnie już wole żeby ona jechała niż blue cafe
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 17 lis 2003, 17:34

ale chyba lepiej żeby Łzy wystąpiły w TV i było słychać co grają niż żeby grały na zywo a telewidzowie nie wiedzieli co to jest... :roll:
byłoby co imzarzucać gdyby grali z playbacu na koncertach, gdzie impreza jest dla tych co zapłacili a nie dla telewidzów... przecietnego telewidza nie obchodzi to czy to playback czy nie...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
TrocheWspomnien

Postautor: TrocheWspomnien » 17 lis 2003, 17:35

Granie z playbacku jest obrzydliwe....Niby rzeczywiście telewizja wymaga, ale ile razy Łzy się na to zgodziły... ?? Owszem ten jeden raz mogłem to przełknąć, ale nie za każdym razem gdy są w TV... Lepiej grać na żywo, choć nie ma co ukrywac że będzie to gorzej brzmiało, niż robić dobrą minę do złej gry i wygłupiać się przy muzyce z płyty...

I w tym właśnie tkwi problem. Skoro telewizja chce mieć wszystko cacy, to niech puszcza sobie ten playback, ale niech Łez w to nie wrabia. Playback niech leci, Łzy wcale nie muszą przy tym ruszać ustami. I tak na jedno wyjdzie. ;)
Zamykam oczy i udaję, że nie widzę..
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 17 lis 2003, 18:22

Dave pisze:
Cień Anioła pisze:

Pewnie graliby na zywo gdyby do tego były studia przystosowane, a że nie są to przecież nie Ich wina. Programy zapraszają Łzy, a Oni korzystają z promocji...choć blaybacku tez nie lubie... :roll:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 21 lis 2003, 15:40

ja chce tylko poinformowac, że na stronie:

http://cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php? ... a2570e1344

można ściągnać piosenkę "Easy Money" zespołu Planeta.

narazie wypowiedziec sie nie moge, bo własnie sciagam.
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 23 lis 2003, 12:34

ta piosekna "Easy Money" jets o wiele gorsza od Juli wiec wiecie co bezdie :twisted: :P
Ostatnio zmieniony 23 lis 2003, 21:43 przez Carti, łącznie zmieniany 1 raz.
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!

Wróć do „Łzy”