Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

marigell

Postautor: marigell » 25 maja 2003, 22:46

Sylwia pisze:bo najzwyczajniej w świecie nie mam pojęcia dokąd Wisniewski trafił z promocją tegoż utworu..... :wink:

Nie oglądałaś JestemJakiJestem?????? :wink: Tam było kiedyś pokazane m.in. Cypr i Malta :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 26 maja 2003, 22:11

Cypr, Malta, Hiszpania, Ukraina, Łotwa, Niemcy

Ja byłam bardzo zadowolona i wcale nie chciałabym zeby I3 pojechało tam z inna piosenka bo wtedy by sie niczym nie wyróżniali poza kolorem wlosów Michała, a nawet i tym nie, bo Lou z Niemiec tez miała cos takiego na głowie... a tak byli oryginalni, promocja piosenki była na takim poziomie, że mozna tylko pomarzyć.... naprawdę zrobili bardzo dużo, by wypropomowac Keine Grenzen a wierzcie mi - bez tego niewiele mozna zrobić. Ja oglądałam ESC w jednym z klubów Warszawskich i świetnie się bawiłam... :lol:

A co do Łez na ESC.... hmmm... chyba bym nie chciała ich tam zobaczyć...
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 04 cze 2003, 18:57

Jako zę temat który chcę poruszyć wydaje mi sięswoją "mądrością" podobny do tematu Eurowizji to nie będę zakładała nowego tematu i wypowiem się tu (Sylwia pewnie jest teraz se mnie dumna :D)
Chodzi mi o sondę na 30 tonach "Kto, po "Jestem jaki jestem", powinien być gościem programu typu "reality show z gwiazdą""
Z wymienionych zespołów to Łzy mają najwięcej głosów choć są na drugim miejscu, ale chodzi mi o to, że sam fakt... że nie wyobrażam sobie Łezek w takim programie! W jednym domku tyle rodzin... :roll: nie chciałabym by to nasze Łezki tym razem były podglądane, tym bardziej, ze im się udaje tak skutecznie chronić swoje prywatne życie...
...musiałam siegdzieś wygadać na ten teamt... :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 04 cze 2003, 23:25

ja osobiście nie popieram takich programów w których "podgląda sie" gwiazdy. to jest bez sensu. ten cały "jestem jaki jestem" to totalny nie wypał i nie widze Łezek w takim programie. tylko Wiśniewski tam pasuje...
Łezki podejrzewam że nawet by sie nie zgodziły na to by cała Polska ich oglądała.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 05 cze 2003, 2:03

na moje Łzy by sie na to nie zgzodzily, choc milion za 3 miesiace sciemniania, ze jest sie takim, zeby TV mmogla to pokazac?? niezla kasa, ale chyba by sie Łzy nie sprzedaly.
Obrazek
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 05 cze 2003, 3:41

Ja sie tez zastanawiałam czy Łzy by na to poszły i jakos nie bardzo to widzę...

Ale twierdzenie, że JJJ było nie wypałem to chyba troche przesada i wydaje mi sie, że coś takiego moze powiedziec tylko osoba, która widziała ten program nie wiecej niz fwa razy. JJJ miał wielka popularność i bardzo dużo sie przez ten czas działo... jak ktos był na bieżąco to nie moze temu zaprzeczyc.
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 cze 2003, 18:59

ale z tego co wiem, to prawdziwi fani IT nie do końca byli przekonani do tego programu... :roll: a ja sobie darowałam ten rodzaj przyjemności :roll:
Awatar użytkownika
CItek
Kontaktowanie:

Postautor: CItek » 09 cze 2003, 17:58

tak zgadzam sie z tym całkowicie Łzy na Eurowizje i wygrajcie będzie suuuuuuuuuuuuper
Ku chwale ojczyzny Łzy to najbardzie mistrzosko bombowy zespół pod słońcem:D:D
Awatar użytkownika
Klaudia
Kontaktowanie:

Postautor: Klaudia » 09 cze 2003, 21:05

Po 7 miejscu ICH3 doszłam do wniosku, że nie tylko Polacy mają wypaczony gust muzyczny ... :evil:
Uważam, że Łzy mają przede wszystkim świetne texty, a ludy ;) z innych krajów raczej nic by z tego nie wiedzieli, no chyba, że by było np. po angielsku ;p
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 09 cze 2003, 21:24

Klaudia pisze:Po 7 miejscu ICH3 doszłam do wniosku, że nie tylko Polacy mają wypaczony gust muzyczny ... :evil:
Uważam, że Łzy mają przede wszystkim świetne texty, a ludy ;) z innych krajów raczej nic by z tego nie wiedzieli, no chyba, że by było np. po angielsku ;p

POLACY NIE MAJĄ WYPACZONEGO GUSTU. PRZECIEZ SUKCES ŁEZ W OPOLU O CZYMS ŚWIADCZY :!: MOŻE NIEJEST NAJLEPIEJ, ALE CHYBA IDZIE KU DOBREMU :!: A ŻE NIEJAKI PAN W. ODNOSI SUKCESY NA NASZYM RYNKU - NO CÓŻ... TO SĄ POZOSTAŁOŚCI PO "DISCO RELAXIE". BYLI DISKOPOLOWCY MUSZĄ SIĘ CZYMŚ ZADOWOLIĆ, WIELU Z NICH ZAPEWNIE NIE MA POJĘCIA ŻE WIĘKSZOŚĆ JEGO MUZYKI TO PRZERÓBKI UTWORÓW INNYCH ARTYSTÓW. NP. "ICH" NOWY KAWAŁEK O KOBIETACH (NIEWIEM JAKI TYTUŁ DOKŁADNIE) MA MELODIĘ ŻYWCEM SKOPIOWANĄ Z "FACET TO ŚWINIA" BIG CYCA. KOMERCHA I SYF :!: :x TO WŁAŚNIE ONI (DISKOPOLOWCY) PSUJĄ TROCHĘ NASZ WIZERUNEK.
ALE TO MINIE (mam nadzieję.....)
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Klaudia
Kontaktowanie:

Postautor: Klaudia » 09 cze 2003, 22:11

Sukces Łez w Opolu ... to rzeczywiście świadczy o tym, że Polska jeszcze nie całkiem zeszła na psy. Tak jak już Łukaszo wcześniej napisał: mam nadzieję, że to się zmieni. I nie będe miała okazji tak często w radiu, w gazetach, w tv słyszeć o ICH3 ;p
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 09 cze 2003, 22:17

Łukaszo pisze:POLACY NIE MAJĄ WYPACZONEGO GUSTU. PRZECIEZ SUKCES ŁEZ W OPOLU O CZYMS ŚWIADCZY :!: MOŻE NIEJEST NAJLEPIEJ, ALE CHYBA IDZIE KU DOBREMU :!: A ŻE NIEJAKI PAN W. ODNOSI SUKCESY NA NASZYM RYNKU - NO CÓŻ... TO SĄ POZOSTAŁOŚCI PO "DISCO RELAXIE". BYLI DISKOPOLOWCY MUSZĄ SIĘ CZYMŚ ZADOWOLIĆ, WIELU Z NICH ZAPEWNIE NIE MA POJĘCIA ŻE WIĘKSZOŚĆ JEGO MUZYKI TO PRZERÓBKI UTWORÓW INNYCH ARTYSTÓW. NP. "ICH" NOWY KAWAŁEK O KOBIETACH (NIEWIEM JAKI TYTUŁ DOKŁADNIE) MA MELODIĘ ŻYWCEM SKOPIOWANĄ Z "FACET TO ŚWINIA" BIG CYCA. KOMERCHA I SYF :!: :x TO WŁAŚNIE ONI (DISKOPOLOWCY) PSUJĄ TROCHĘ NASZ WIZERUNEK.
ALE TO MINIE (mam nadzieję.....)

a ja chciałam Ci przypomnieć ta tylko, że teraz i Łzy i IT mają tego samego managera, i że "pan W." darzy szacunkiem nasze Łezki co można było zauważyć po "nasze kochane Łezki"...
...i smutno mi że tak sądzisz że discopolowcy nie majasię czym zadowolić i dlatego go słuchają...
zapenwe złościsz się gdy ktoś ocenia Łezki po "Agnieszce" jedynie nie znając ich w ogóle... no ale robisz to samo oceniając teraz tak źle IT
może nie jestem teraz obiektywna, bo moja dobra koleżanka słucha IT i to tak jakbyś ją krytykował ale dodam, że ona kiedyś słuchała metalu... a IT nie mają tylko piosenek typu "Babski świat" czy jaki to tam ma tytuł.
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 09 cze 2003, 23:10

WSPOLNY MANAGER O NICZYM NIE ŚWIADCZY. NIEMAM TAKZE NIC PRZECIWKO LUDZIOM KTORZY SŁUCHAJĄ "PANA W." I JEGO KAPELĘ. ON SAM MOGŁBY JEDNAK PRZESTAĆ MYSLEĆ TYLKO O PIENIĄDZACH I STWORZYĆ COŚ WŁASNEGO A NIE TYLKO KOPIOWAĆ. ŁZY NIKOGO NIE KOPIUJĄ LECZ TWORZĄ WŁASNE KOMPOZYCJE I DLATEGO BARDZIEJ ICH CENIĘ I SZANUJĘ. NIETWIERDZĘ TEŻ ZE FANI I3 TO SAMI "DISKOPOLOWCY", ALE... PRZYZNAM TEZ ZE JEDEN ICH (CHYBA ICH, BO PEWNIE TO TEZ PRZERÓBKA) MI SIĘ PODOBA. TO "PRAWO", DOSYĆ STARY UTWÓR. A TO CO "TWORZĄ" TERAZ TO TYLKO KOMERCJA I TYLE..
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 09 cze 2003, 23:17

No widzisz właśnie chodzi mi o takie piosenki jak "Prawo" przepraszam, że tak naskoczyłam na Ciebie...no ale... rozumiesz...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 09 cze 2003, 23:33

Wątpie że ktokolwiek z łez zdecydował się na wystąpienie w takim programie... I chwała im za to...

Wróć do „Łzy”