Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 17 gru 2003, 16:33

Mała___ pisze:A czy mogę wiedzieć na co to nagranie? W jakim programie Łzy będą? Hmm... chyba nie w temacie jestem :P Sorrka..

hihihi.... chodzi o kręcenie klipu do Julii a Niussia była na jego planie :P
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 17 gru 2003, 17:01

ignis pisze:hihihi.... chodzi o kręcenie klipu do Julii a Niussia była na jego planie :P

http://republika.pl/brainstorm_pfc/esc/lzy/tvp/tvp1.jpg Ale skąd ta fota ??? Ania na teledysku przecież za pszczókę jest przebrana a tu tak ślicznie wygląda :P O to się pytałam :)
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 17 gru 2003, 18:12

ta http://republika.pl/brainstorm_pfc/esc/lzy/tvp/tvp1.jpg fotka jest chyba z sylwestra.. tzn. z programu, który my bedziemy mogli obejrzec w sylwestra, o ktorym Sylwia gdzies pisała.

i bardzo mi sie podoba to zdjecie. Ania ma ładna sukienke i fryzure zresztą tez;D

dziekuje za zdjecia:* teraz sie blizej przyjrzałam, tym lampkom na czarnym tle.. to nie sa przypadkiem lampki choinkowe? heh, fajnie wygladaja;)
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 17 gru 2003, 21:03

światełka na zdjeciu i to jeszcze na choince..bardzo chciałambym je dojrzeć,no cóż może taki los niedowidzących :wink: ale tak po za tym to Ania fajnie wyglada na tym zdjeciu zwlaszcza potym jak widzialam to w rożówej sukience, to tak porownując mnie sie pomyślało.
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 17 gru 2003, 21:59

ignis pisze:
Gusia pisze:To samo z Alą J. troszkę bardziej 'drapieżna' piosenka popowa, a teledysk wielka szopka, i reklama tego soku marchwiowego..

jakiego znowu soku marchwiowego :?:

sok marchwiowy- Mar Wit, podczas teledysku jest kilka razy pokazane jak go pije, nie wiem to jest chyba reklama, ale może źle to interpretuje :P?
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 17 gru 2003, 22:00

tak, to jest zdjecie z krecenia Sylwestra! :)
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 17 gru 2003, 22:14

Niussia pisze:tak, to jest zdjecie z krecenia Sylwestra! :)

Jak troszki pomyślałam to się domyśliłam :P Ale dzięki za odpowiedź... Tobie i Vampi :D
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 20 gru 2003, 12:45

dziś w "Kolejka - Lista Przebojów" był ogłoszony konkurs, w którym można wygrać płytę ze wszystkimi eurowizyjnymi piosenkami - czyli równiez z Julią.

trzeba odpowiedzieć na pytanie: "w jakim kraju odbędzie się następny finał eurowizji?" (czy jakos tak) i wysłać na kartce pocztowej na adres TVP.. czyli Woronicza ileś tam. :P
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 20 gru 2003, 13:45

Vampirzyca pisze:dziś w "Kolejka - Lista Przebojów" był ogłoszony konkurs, w którym można wygrać płytę ze wszystkimi eurowizyjnymi piosenkami - czyli równiez z Julią.

trzeba odpowiedzieć na pytanie: "w jakim kraju odbędzie się następny finał eurowizji?" (czy jakos tak) i wysłać na kartce pocztowej na adres TVP.. czyli Woronicza ileś tam. :P

Z tego co pamietam to Woronicz 16 ( kiedys tam bylam wic mi cos swita )
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 21 gru 2003, 0:11

magda89 pisze:
Vampirzyca pisze:dziś w "Kolejka - Lista Przebojów" był ogłoszony konkurs, w którym można wygrać płytę ze wszystkimi eurowizyjnymi piosenkami - czyli równiez z Julią.

Z tego co pamietam to Woronicz 16 ( kiedys tam bylam wic mi cos swita )

a mnie sie jednak wydaje, ze to numer 17 :D
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 23 gru 2003, 16:29

Mariusz Konior

Wysłany: Wto Gru 23, 2003 16:44 Temat postu: Fani ŁEZ Na pomoc ŁZĄ!!!!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

Mam prożbę do prawdziwych fanów ŁEZ! Jak pewnie wsztscy wiecie ŁZY startują w eliminacjach o eurowizjii(niestety), Polskie eliminacje odbywają się 24 stycznia (chyba ). Więc niech wszyscy je ogłądają i zagłosują ale nie na ŁZY!!!! Powtarzam nie na ŁZY!!! Wten sposób uratujemy je a może nawet się opamiętają i wrucą do kożeni!!! "JULIA" jast słaba i nie ma szans ale to nie jest konkurs piosenki tylko ZESPOŁU więc łzy wygrają!!! FANI DO WALKI O ŁZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 23 gru 2003, 17:25

hehe, wow jakie przekonania :D ja mysle ze nawet jesli oddamy glosy na innych, to Łzy maja b.duze szanse, bo teraz są znani i sławni i ludzie beda mowić " o to te Łzy co oczy spiewaja musimy na nie zaglosowac" :roll:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 23 gru 2003, 17:49

Ale szatanski pomysl :twisted:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 23 gru 2003, 18:27

Wten sposób uratujemy je a może nawet się opamiętają i wrucą do kożeni!!! "JULIA" jast słaba i nie ma szans ale to nie jest konkurs piosenki tylko ZESPOŁU

Czekaj...rozumiem że jak przegraja to mogą wrócić do "korzeni" tak? :twisted: ja rozumiem że można byc naiwnym...ale żeby az tak?
po drugie: Julka własnie dlatego że jest "słaba" ma szanse (nawet spore) na konkursie (pomijam kwestie opóźnienia)
po trzecie: konkurs zespołu? chyba i tego i tego :P przynajmniej u nas tak samo ówno :P ...a w Turcji to już napewno piosenki (i popularności politycznej) :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 23 gru 2003, 18:36

jesoos pisze:
Wten sposób uratujemy je a może nawet się opamiętają i wrucą do kożeni!!! "JULIA" jast słaba i nie ma szans ale to nie jest konkurs piosenki tylko ZESPOŁU

Czekaj...rozumiem że jak przegraja to mogą wrócić do "korzeni" tak? :twisted: ja rozumiem że można byc naiwnym...ale żeby az tak?
po drugie: Julka własnie dlatego że jest "słaba" ma szanse (nawet spore) na konkursie (pomijam kwestie opóźnienia)
po trzecie: konkurs zespołu? chyba i tego i tego :P przynajmniej u nas tak samo ówno :P ...a w Turcji to już napewno piosenki (i popularności politycznej) :wink:

Postawmy, wiec sprawę jasno... czy według Was my (mówię tu głównie o FFC) możemy coś zrobić żeby Oni 'wrócili do korzeni'? Czy mamy jakiś wpływ na Nich?... bo ja już powoli zaczynam myśleć, że nie...

Wróć do „Łzy”