Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 26 gru 2003, 18:18

no tak.. ale slyszałam opinie, ze po zwyciestwie w opolu kilka rzeczy sie zmienilo.. po eurowizji tez sie moze zmienic.. ale zgadzam sie, NCNJ to dobra płyta.
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 26 gru 2003, 18:32

Tylko wiecie co....Julia to niby piosenka na eurowizję....i wiele osob mowi "a co tam, to tylko eurowizja, tam musi byc taka piosenka" ale sam Adam powiedział, ze nie zalezy im tak bardzo na tym konkursie, ale na dobrym wypromowaniu tej piosenki....Skoro tak, to czy oni chcą się pokazać jako tacy, co grają "Julię, "Ankę" itp?? Nie wiem..gdybym byla zespolem rockowym, a raczej ze takiego sie uwazała, to ja bym tak nie chciała...wierzę, ze jeszcze nie raz nagraja piosenke typu "slonce", "anastazja" itp....tylko po jaką cholere ta eurowizja? :?
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 26 gru 2003, 23:49

magda89 pisze:
mloda.jg pisze:Wiceci... mozę o głupio zabrzm, ale nudzi mnie takie czytanie narzekania w kazdym temacie "Łzy nas nie kochają" "co sie z nimi dzieje" i rożne takie... przecież to i tak nic nie da... albo przynajmniej pnarzekajmy w jednym temacie ;-)
Teraz Łzy robą sobie przerwę w nagrywaniu płyty... zobaczymy jaka będzie następna płyta, zresztą NCNJ nie byla zla przecież...

Podpiusuje sie pod tym - przeciez na plycie nie bylo tylko Anki, ale rowniez Tancz, Dla milosci i wiele innych...

nie rozumiem dlaczego piszecie w czasie przeszłym?? czyżby tej płyty już nie było?? ale tak macie racje. NCNJ to nie tylko "Anka" zapomnieliście chyba o "Twoja ot tak" "Tańcz" "DMW" i inne.. powiedzmy że "Anka" to wypadek przy pracy :wink:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
MaVeRiC

Postautor: MaVeRiC » 27 gru 2003, 0:03

jezeli o mnie chodzi to hmm udzielac sie nie udzielalem ale pod wplywem jednej osoby chyba zaczne :) tak wiec nie wiem ja tam ŁEZKi lubie pod kazda postacia fakt ze jak dla mnie to WZZS i JJJ sa dla mnie najlepszymi plytami ale ciezko mi stwierdzic jednoznacznie ze mi sie podoba jedna plyta konkretnie uwielbiam wszytskie piosnki i to bez wyjatkow pozdrawiam
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 27 gru 2003, 12:34

Nie wiem o kim mówisz :roll: Ale to dobrze, oby jak najwiecej osob sie tu udzielalo... :lol:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 27 gru 2003, 15:45

żaba

Wysłany: Sob Gru 27, 2003 16:39 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

a ja mam takie male pytanie chyba nienamiejscu ale jakie polskie zepsoly beda rywalizowac miedzy soba wiem tylko o łzach blue cafe i kasi klich kto jeszcze??????? jesli mozna wiedziec
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 27 gru 2003, 17:12

Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 gru 2003, 17:34

syla

Wysłany: Nie Gru 28, 2003 17:20 Temat postu: Mam nadzieję, że Łzy wygrają na Eurowizji

--------------------------------------------------------------------------------

Bardzo bym chciała zobaczyc Łzy na Erowizji, zasłużyli na to. A Blue Cafe niech sobie pośpiewają gdzie indziej.[/b]

Postautor: Ignis » 28 gru 2003, 20:07

właśnie na tvn była reklamówka superwizjeru czy czegos tak i o 19.40 ma byc coś w tym programie o Blue Cafe jakis facet oskarża zespoł o kradzież może piosenka eurowizyjna okaże się przekrętem i ich zdyskwalifikuja (nie to żebym im źle życzyła :twisted: )
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 28 gru 2003, 22:37

nie... z Blue Cafe chodzi mniej więcej o to:

jakiś tam tenor użyczył w jednej (kilku?) piosence z nowej płyty Blue Cafe swojego głosu. Zespół twierdzi, że zrobił to z przyjaźni, że umowy pisemnej nie było, ale umawiali się, że zaspiewa za darmo. No, i ten tenor po miesiącu od wydania płyty się skapnał i oskarża zespół :> cos mi to przypomina :roll:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 29 gru 2003, 16:03

Paula_Jestem pisze:nie rozumiem dlaczego piszecie w czasie przeszłym?? czyżby tej płyty już nie było?? ale tak macie racje. NCNJ to nie tylko "Anka" zapomnieliście chyba o "Twoja ot tak" "Tańcz" "DMW" i inne.. powiedzmy że "Anka" to wypadek przy pracy :wink:

PAuliku czepiasz się :D
ktoś tu napisał że po Opolu coś się zmieniło... heh ja myślę, że poczatek był jeszcze przed Opolem, a poczatkiem było zatrudnienie nowego managera, to chyba on zrobił taką rewolucję...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
qwertysia

Postautor: qwertysia » 30 gru 2003, 0:24

a mi sie zdaje że Łzy są na tyle mądre i kochane ze kochaja nas swoich fanow zawsze i wszedzie tak jak i my ich a przerwa im sie nalezy bo napewno juz sie zmeczyli :D
Awatar użytkownika
kubson

Postautor: kubson » 31 gru 2003, 12:24

Mam wszystkie płyty Łez w domu.Jestem ich fanem, ale proszę nie głosujcie na Łzy by pojechały na Eurowizje. Tą piosenką,która zresztą okropnie mnie zawiądła; nie poradzą sobie. mam takie wrażenie że Łzy nie przyłożyły się i poprostu nagrały kolejną piosenke typu "Anka" czy "JNLN" Nie zajmą dobrego miejsca. Sistars :!: :!: To jest zespół który bez wstydu może zaprezentować się na Eurowizjii
Awatar użytkownika
Jasiek170

Postautor: Jasiek170 » 31 gru 2003, 13:05

Moin zdaniem mają szanse 50 na 50. Chyba jednak ich troje miało większe.
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 31 gru 2003, 13:43

kubson pisze:; nie poradzą sobie. mam takie wrażenie że Łzy nie przyłożyły się i poprostu nagrały kolejną piosenke typu "Anka" czy "JNLN" Nie zajmą dobrego miejsca. Sistars :!: :!: To jest zespół który bez wstydu może zaprezentować się na Eurowizjii

To jest twoje zdanie :roll:
ja nie widzę powodu dla którego Łzy nie miałyby spróbować
nawet jeśli ktoś sądzi że sobie nie poradzą
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl

Wróć do „Łzy”