Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kubson

Postautor: kubson » 31 gru 2003, 15:45

Spróbować każdy może, ja tylko wyrażam swoje zdanie i realnie patrząc w porównaniu z innimi kandydatami z Polski ( niewszystkimi oczywiście , ale na pewno z Sistars) wychodzą dość blado.
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 31 gru 2003, 16:54

a moim zdaniem powinniśmy wspierać zespół jak tylko możemy zespoł podjął decyzje że chce brać udział w Eurowizji i my powinnyśmi to uszanować i ich w tym wspierać ja bede na nich głosować bez względu na to czy chce żeby pojechali czy nie :!:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 31 gru 2003, 17:50

kubson pisze:na pewno z Sistars) wychodzą dość blado.

Z całym szacunkiem, ale w tym kawałku Sistars na Eurowizję one wyjątkowo smęcą
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 31 gru 2003, 18:09

ignis pisze:a moim zdaniem powinniśmy wspierać zespół jak tylko możemy zespoł podjął decyzje że chce brać udział w Eurowizji i my powinnyśmi to uszanować i ich w tym wspierać ja bede na nich głosować bez względu na to czy chce żeby pojechali czy nie :!:

I tu się z tobą ignis w 100% zgodzę!!! Powinniś my ich wspierać cokolwiek postanowią i być z nimi na dobre i złe! W końcu jesteśmy ich najwierniejszymi fanami!!! :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
kubson

Postautor: kubson » 01 sty 2004, 11:40

Zespół powinien wysuwać wnioski z tego co się teraz dzieje. Nie wiem czy oni nie zauważają że te piosenki "lekkie" typu właśnie Julia, Anka, JNLN odnoszą o wiele mniejszy sukces niż te cięzsze (ale zakręciłem) typu " OSZ", Anastazja itp.Powinni iśc w stronę własnie takich piosenek,troche dołujących. Okropnie zaskoczyła mnie na ostatniej płycie " Dla miłości warto" Dzięki niej poznajemy Łzy z tej dojrzalszej, bardziej emocjonalnej strony. W tą stronę Łezki a będę was uwielbiał. Bo Julia to niestety ale okropna wiocha.
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 01 sty 2004, 12:59

Łzy wygrywają w rankingu na stronie www.eurowizja.com!!! :D To najlepsza zachęta do wspierania zespołu a nie marudzenia, że sobie nie poradzą...
Marek C.
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 01 sty 2004, 13:24

Łzy wygrywaja na www.eurowizja.com głosujcie na nich zamiast marudzic ze sie nei dostana :) napewno wygraja przeciez to najwspanialszy zespol pod słońcem :) głosujcie na Łezki!!!!!! alicja janosz nei moze przeciez wygrac to dopiero byłaby poraszka dla polski :)
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
Sama,Sama

Postautor: Sama,Sama » 01 sty 2004, 15:53

Dlaczego niby nie mają szans?Są jednym z najlepszych i najbardziej popularnych zespołów w Polsce.Zależy od założenia głosujących.Jedni będą głosować na wykonawców obojętnie czy im się podoba piosenka czy nie,a drudzy na piosenki,które im się podobają,niezależnie od wykonawcy.Miejmy nadzieję że więcej będzie tych pierwszych.W końcu Łzy są w Polsce bardzo popularne.
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 01 sty 2004, 16:09

Cień Anioła pisze:
mila pisze:Tak! Możemy! Przestaniemy chodzić na koncerty i kupować płyty!

Heh...wątpie żeby to pomogło, bo czym jesteśmy my (FFC) wśród tysięcy osób słuchających Łez...obyli by się bez nas...
prawda...bardzo dużo dla nas robią jako fanów...ale kiedyś było inaczej w związku z Ich muzyką i wizerunkiem...

Moze to co napisze bedzie glupie...i pewnie jest glupie, ale jakby nie bylo to wlasnie ffc rozgrzewa publike do takiego stopnia,ze ludzie bawia sie juz od pierwszej piosenki, a nie dopiero od polowy koncertu :twisted:
I jakby kilka razy ffc zabraklo na koncercie....
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 01 sty 2004, 22:20

kasieńka15 pisze: głosujcie na Łezki!!!!!! alicja janosz nei moze przeciez wygrac to dopiero byłaby poraszka dla polski :)

a ja myślę, ze to by wcale nie była poraŻka dla Polski, a wręcz przeciwnie, moim skromnym zdaniem ( :wink: ) Ala Ma większe szanse na eurowizji niż Łzy, po pierwsze śpiewa po angielsku, a po drugie ma dobrą piosenkę, i dobry głos, A co do łez, to co najwyzej glos Ani moze cos zdzialac, ale jak dla mnie Julia nie jest taką piosenką....
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 01 sty 2004, 22:57

mila

Wysłany: Czw Sty 01, 2004 20:41 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Widzieliście????? Właśnie przed chwileczką na TVP1 prezentowali wszystkie piosenki Eurowizyjne i mni. Julię, jakieś 15 sekund leciała i jak tak sobie te wszystkie teledyski obejrzałam i wszystkie piosenki posłuchałam, to doszłam do wniosku, że te piosenki są tak beznadziejne, że Łzy mają naprawdę bardzo małą konkurencję i co za tym idzie większe szanse na wygraną! Tak przynajmniej mi się wydaje!
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 02 sty 2004, 1:02

Moze i Łzy wygrają glosowanie i pojadą na Eurowizję ale to głownie dlatego ze mają nas - i to nie małą ilość, ale lepiej by bylo gdyby mialy anglojęzyczną piosenke.
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 02 sty 2004, 2:17

Drodzy forumowicze! Jak tam głosowanie w eurowizyjnym rankingu na Łzy? Prawie nikt o tym nie wspomina. Tymczasem przed chwilą widziałem, że Łzy spadły na drugie miejsce, nie byłoby tego gdyby wszyscy, którzy kochają lub tylko lubią zespół naprawdę głosowali!
Marek C.
Awatar użytkownika
Irmina

Postautor: Irmina » 02 sty 2004, 12:02

apeluje do wszystkich fanów głosujcie na łzy! Spadli na 3 miejsce. Głosować możecie na stronie http://eurowizja.com/home.php prosze głosujcie. Z jednego konputera można oddać 1 dłos dziennie. Z góry dziekuje.
Irmina-Milka
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 02 sty 2004, 12:16

Ja równiez bardzo prosze, abyscie głosowali na Łzy :D

http://eurowizja.com/home.php#

z góry dziękuje:*

Wróć do „Łzy”