Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 24 sty 2004, 23:38

dla mnie Łzy wygrały :lol: FFC spisaliście się na 6+!! jak zawsze! kocham Was ;**

ps. Iwan, aleś się wkręcił cały czas Cie było widać :lol: i widziałąm jeszcze Ole, Gosie, Moniczke :lol:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 24 sty 2004, 23:43

Zawsze Uśmiechnięta pisze:Tak FFC było zajebiste racaj Marek. Szkoda tylko że nie mieli transparentów.

z tego co wiem, to nie mozna było w ogole miec transparentow.. niestety. :/
Awatar użytkownika
Emi

[b]Szkoda...Łzy były najlepsze ze wszystkich kandydatów...[/

Postautor: Emi » 24 sty 2004, 23:46

Drugie miejsce...szkoda naprawde, trzymałam kciuki, wysyłałam smsy...ehh :( :cry: :x
Oj chyba wogole nie staraliscie sie ...za malo glosow..
Ostatnio zmieniony 25 sty 2004, 0:02 przez Emi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dżola

Postautor: dżola » 24 sty 2004, 23:51

[quote="Carti"]FFC bylo poprostu boskie :) nie ma co najbardzoiej odlotowy Fan Club na swiecie :P

pS. mogl wygrac kazdy tylko nie blue Cafe!!!!
FFC jest najlepsze jeśli chodzi o fanów widziałam jakie trzy dziewczyny i chłopaka jakiegoś blondyna z brudką i okularkami który podnosił jakąś dziewczyne albo coś w tym stylu chyba oni właśnie są w FFC byli wspaniali Łzy miały najgłośniejszy doping publiczności :P :P :P :P :P :P :P :P
"...Życie to wyprawa na którą musisz iść..."

dzola88@tlen.pl

GG: 5036880
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 25 sty 2004, 0:09

Jak zwykle pomyliłam Freza z Iwanem :P
Heh moi rodzice są bardziej chyba przejęci niż ja...mama jak już wspominałam tabletki...tata przyszedł od kolegi, jeszcze nigdy nie widziałam Go tak zdenerwowanego. Wciąż przeklinał i nawet hasło wymyslil " Blue Cafe - SLD" :lol: :!: I wciąż mi gada "Rozdarta ropucha-to i tamto" :P
Rodzynek miał 51 tys głosów
Łezki 54 tys.
A Blue Cafe 57 tys.

http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl. ... WS=3810506
Ostatnio zmieniony 25 sty 2004, 0:12 przez Cień Anioła, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 sty 2004, 0:10

Oni byli po prostu GENIALNI. ja już to pisałam w temacie o występach łez w TV. fajnie jeszcze Moniczka wyglądała w górze, chyba ktoś ją próbował podrzucać. Ally podparta o barierke i wogóle. Iwan ciągle sie wkręcał w kamere. Bardzo dużo Was pokazywali i z tego sie ciesze. Niech wiedzą jak wygląda najlepszy Fan Club w Polsce i że jest to właśnie FFC Łez.
Byli nie do pokonania. Fani Blue Cafe coś tam próbowali działać ale NAsi im nie pozwolili. Buziaki dla Was wszystkich za wszystko :-******
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 25 sty 2004, 0:25

Dziwne. Dopiero kilkanaście minut temu (dokładnie o godz. 23. 17) otrzymałem smsa z podziękowaniem od TVP, ze głosowałem. Pojawia się pytanie dlaczego tego smsa dostałem tak późno???!!! Przecież głosowałem we właściwym czasie, przewidzianym przez regulamin. Zaczynam mieć pewne wątpliwości. Może część smsów na Łzy podochodziła z opoźnieniem i nie została wzięta pod uwagę? Nie rozumiem w jaki sposób w tak krótkim czasie mogli uporać się z tyloma smsami. Podejrzewam, że z moimi smsami się nie uporali. Gdyby wszystko było dobrze to chyba nie czekałbym na sms zwrotny do tak późna? Dziwne... Może jakoś da się sprawdzić jak z tymi smsami było? Tylko jak?
Eee, pewnie się czepiam. To chyba nie ma znaczenia o jakiej porze przychodzi ten sms z podziękowaniami.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2004, 13:20 przez dokturek, łącznie zmieniany 1 raz.
Marek C.
Awatar użytkownika
evelynka

Postautor: evelynka » 25 sty 2004, 0:43

Łzy były fantastyczne, FFC- respect, nie ma się niczym przejmować, 2 miejsca nie można nazwać przegranym, jeśli wystąpią za rok, wymyślą coś powalającego to na pewno przejdą dalej, chociaż ja osobiście uważam, ze niczego nie muszą udowadniać.

co do blue cafe...no comment, moimi faworytami, (nie licząc Łez) były sistars, alex i tyle

no ale cóż kochani, do maja życie będzie upływać pod znakiem "słittttttt song.." niestety...
Jestem schrypłym głosem
milczącym głucho
nade mną dni
o wielkich pystych skrzydłach
mijają...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 25 sty 2004, 0:54

dokturek pisze:Dziwne. Dopiero kilkanaście minut temu (dokładnie o godz. 23. 17) otrzymałem smsa z podziękowaniem od TVP, ze głosowałem. Pojawia się pytanie dlaczego tego smsa dostałem tak późno???!!!

hm, chyba kazdy tak miał, przynajmniej ja i Paulik tez dostałysmy smsa z podziekowaniem po ogłoszeniu wynikow..

no i jeszcze raz wieeeelkie dzieki dla FFC.. ;* naprawde swietnie sie zaprezentowaliscie :D panowie operatorzy wiedza, co (kto) dobre, bo najwiecej było widac własnie FFC.. i obyło sie nawet bez transparentow, a mozna było rozpoznac :)
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 25 sty 2004, 0:57

dokturek pisze:Dziwne. Dopiero kilkanaście minut temu (dokładnie o godz. 23. 17) otrzymałem smsa z podziękowaniem od TVP, ze głosowałem.

Ja tez dopiero wtedy dostalem sms'a zwrotnego...ale nie uwazam zeby to byl jakis przekret...poprostu mieli duzo sms;ow do odeslania :wink:
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 25 sty 2004, 1:00

Nie miałem już się wypowiadać na tym forum, ale nie wytrzymałem :P Szkoda, że wygrał zespół, który na Eurowizji nic nie osiągnie. Przyglądałem się uważnie wszystkim 15 piosenką i starałem się wytypować te, które najbardziej nadawałyby się, oczywiście moim zdaniem, na Eurowizjie i te, które nie wiadomo dlaczego zostały w ogóle dopuszczone do tych eliminiacji. Do tych drugich zaliczyłem Blue Cafe, K. Klich, Kiljanskiego, Indigo. Łzy super piosenki również nie miały, co prawda 1000000 razy lepszą od Blue Cafe, ale Juli dużo brakuje do ideału. Według mnie na Eurowizje powinien pojechać jeden z wykonawców tj. Offside, Planeta (najbardziej efektowny występ), Radek lub Alex. Łzy natomiast swoją przeciętną, w moim uznaniu, piosenką wysoko zaszły. Głównie to dzięki zagorzałym fanom, którzy zagłosują na Łzy bez względu na to, jaką piosenkę by zagralni, nawet jakby to była najbardziej syfiasta piosenka na świecie. Zresztą nie ma się co temu dziwić. Na samej stronie Łzy mają komunikat "głosujcie na naszą piosenkę". Zapomnieli jeszcze dopisać "bez względu na to jaka ona będzie, ale jesteśmy najlepsi". Również czytając wypowiedzi w tym temacie, fani również zachęcali, jak tylko mogli, innych ludzi, aby głosowali na Łzy. Jestem tylko ciekaw, czy Ci inni ludzie nie mają swojego zdania :twisted: Ale twierdzę, że to wszystko jest w gruncie rzeczy bardzo piękne. Tylko Bogu dziękować, że są jeszcze tacy wspaniali ludzie, zagorzali fani :!: :!: :!: Osobiście nie oddałem głosu na Łzy, ale na inną piosenkę, którą uznałem za najbardziej nadającą się na Eurowizję. To tyle mojej wypowiedzi. Thx wszystkim, którzy ją przeczytali. Pozdrawiam.

PS Trzymaj się Adam i szybko wracaj do zdrowia :!:
Awatar użytkownika
Bursztyn
Członek FFC

Postautor: Bursztyn » 25 sty 2004, 1:06

NO CÓŻ.......INTERESUJĄCA WYPOWIEDŹ........
" Życie wychodzi bo to nie poezja! A wiesz dlaczego? Bo nie poddaje się krytyce!"
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 25 sty 2004, 1:56

No ciesze się że wam się podobało ;D
Chciałam tu napisać że
ZESPÓŁ BARDZO CIESZY SIĘ Z DRUGIEGO MIEJSCA :D WŁAŚNIE TO MIEJSCE CHCIELI ZAJĄĆ;D WIĘC CIESZMY SIE Z NIMI :mrgreen:

A co do transparentów..to oczywiście je mieliśmy..tylko nie pokazali ich niestety..ale zespół je chociaz widział..a śliczne były ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
moosi
Kontaktowanie:

Postautor: moosi » 25 sty 2004, 9:27

Drugie miejsce...

Ktoś powie, że przegrali- jego sprawa
Ktoś powie, że to klęska- jego prawo
Ktoś powie, że to KONIEC-Ja odpowiem: I kill you!

To jest wielki sukces. Łzy walczyły w Showbiznesie same, a BlueCafe.. Wielka wytwórnia, TVP ich kocha... BC zawsze w TVP miało najlepszą promocje...
You may say I'm a dreamer,
But I'm not the only one...

http://music-game.net/?r=7&h=1393583306 - zostań gwiazdą światowego showbiznesu!
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 25 sty 2004, 9:31

ciesze sie , ze Łezki drugie miejsce zajęły :mrgreen: jednak Blue Cafe nie
powinno wygrać...byłam za Sistars...Tatiana była ubrana i wygladała jak
dziwka(ktos juz ja tak nazwał)..moi rodzice mowili"Jak ona wygląda...Jak
ostatnia flądra") :twisted:
ale i tak FFC było najlepsze...jak zaczął sie program..od razu zauważyłam
jessosa, potem, ally(wciąz ją pokazywali), moon,lukrecja, i monisie(jak
ją do góry podrzucili :mrgreen: ) to było niezłe...szkoda ,ze reszty nie
widziałam;-) :wink: a fajna była akcja gdy FFC krzyczało "Łezki" a
prowadzacy:"Nie Łezki, tylko Łzy" :D