Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 28 sty 2004, 18:15

sara pisze:No i sie mi przypomniało .... nie wiem dlaczego nikt nie wspomniał o tym :twisted: że w McDonaldzie były SŁOMKI ZA DARMO :!: :lol: :lol: :lol: .... wziełyśmy sobie troche z Sylwia ... i serwetki ... i ketchup (czy jak się to pisze) też :lol: :lol: :lol:

:D tak ten okrzyk Sylwii "jacie słomki sąza darmo!"usłyszałcały mc'Donald ;)
a ja zapomniałam podziękować Moniczce w mojej relacji... bo ona mi doż dość długo dotrzymywała towarzystwa mimo że ją czasem mi isę zgubiło :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 28 sty 2004, 19:02

tak o Blue Cafe jeszcze -> http://muzyka.wp.pl/niusy.html?idn=10525 Zgadzam się z Rodowicz ;P
Awatar użytkownika
darka

...

Postautor: darka » 28 sty 2004, 19:31

Nie jest dokładnie w temacie, więc wyraże tylko swoją opinię o udziale Łez w Eurowizji:
Uważam, ze Eurowizja jest to szczyt kiczu niestety mao kto wychodzi z jakas fajna piosenką, wszyscy mająś discopolo, najlepszym dowodem na to jest zespół blue cafe(fuj!) Nie należe do Fc, gdyz Łzy jest to mój drugi ulubiony zespoł a należę do innego fc... Łzy mają świetne piosenki i teksty.. niestety zaczynam to zauważac i nie tylko ja, ze zaczynają spadać.. robią sie coraz bardziej niesetty kiczowacie na co świetnym wprost przykładem jest piosenka "julia..." Starsze płyty mocno rockowe..a ta piosenka zalatuje popem z daleka.. szkoda, mam nadzieje, zę to sie zmieni :] i bedzoe można usłyszeć jeszcze wiele cudownych piosenek...
"... jest światło, które pali sie zawsze i wszędzie..."
"...i to ja jestem stąd i to jest moje miejsce i to jest mój dom..."
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Re: ...

Postautor: iwonkax » 28 sty 2004, 23:48

darka pisze:obią sie coraz bardziej niesetty kiczowacie na co świetnym wprost przykładem jest piosenka "julia..." Starsze płyty mocno rockowe..a ta piosenka zalatuje popem z daleka.. szkoda, mam nadzieje, zę to sie zmieni :] i bedzoe można usłyszeć jeszcze wiele cudownych piosenek...

Teraz singlem bedzie Troche wspomnień :D więc coś lepszego od Anki i Julki...
tyle że ja to bym byla za DMW, i teledysk "koncertowy" z FFC na czele....
heh :wink: jak ja lubię marzyć... :wink: ale nie o tym miałam pisać :twisted:

Darko skoro Eurowizja to kiczowaty festiwal, to takie piosenki na niego tworzą...przykladem jest Blue Cafe..które ma okropna piosenkę..a jadą do Turcji..teraz modlę się zeby jej sie nic nie stalo. i pojechala na podboj Europy ze słit song :twisted:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 29 sty 2004, 1:45

..." Starsze płyty mocno rockowe..a ta piosenka zalatuje popem z daleka..

Twierdzisz,że "Julia..." zalatuje popem z czym ja się nie zgodzę.Jestem wychowany na starym dobrym rocku/metalu w postaci Iry,Wilków,Nirvany,Pearl Jamu,Metalliki,Iron Maiden czy Guns N Roses.Obecnie slucham tylko metalu,rocka zwykłego mniej,ale jest czasem obecny jak choćby właśnie Łzy czy Wilki :D Wracając do "Julki..",radzę się wsłuchać w początek i w gitarkę która tam jest :D,albo w całe "Nie czekaj na jutro" płytę bardzo rockową.Lubię taki lightowy rock bo jest dla mnie odskocznią od ciężkiego metalu którego słucham na co dzień i pozwala się wyluzować nie odchodząc od muzyki którą wielbie.Dlatego nie zgadzam się,że "Julia..." zalatuje popem :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 29 sty 2004, 11:57

mloda.jg pisze:
sara pisze:No i sie mi przypomniało .... nie wiem dlaczego nikt nie wspomniał o tym :twisted: że w McDonaldzie były SŁOMKI ZA DARMO :!: :lol: :lol: :lol: .... wziełyśmy sobie troche z Sylwia ... i serwetki ... i ketchup (czy jak się to pisze) też :lol: :lol: :lol:

U mnie słomki też są za darmo! :D Przyjeżdżajcie na słomki!!! błahahahah
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
marigell

Postautor: marigell » 29 sty 2004, 13:30

Ale już mamy słomki z Warszawy :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 29 sty 2004, 14:26

A co to temat o słomkach :twisted: hehe, no ale wracając do sedna sprawy, może i "Julka" nie jest popowa (co wcale tak nie twierdzę), ale Eurowizja sama w sobie mi nie leży za dobrze.... sylwia;-)
Awatar użytkownika
darka

Postautor: darka » 29 sty 2004, 19:49

iwonkax pisze:
darka pisze:obią sie coraz bardziej niesetty kiczowacie na co świetnym wprost przykładem jest piosenka "julia..." Starsze płyty mocno rockowe..a ta piosenka zalatuje popem z daleka.. szkoda, mam nadzieje, zę to sie zmieni :] i bedzoe można usłyszeć jeszcze wiele cudownych piosenek...

Teraz singlem bedzie Troche wspomnień :D więc coś lepszego od Anki i Julki...
tyle że ja to bym byla za DMW, i teledysk "koncertowy" z FFC na czele....
heh :wink: jak ja lubię marzyć... :wink: ale nie o tym miałam pisać :twisted:

Darko skoro Eurowizja to kiczowaty festiwal, to takie piosenki na niego tworzą...przykladem jest Blue Cafe..które ma okropna piosenkę..a jadą do Turcji..teraz modlę się zeby jej sie nic nie stalo. i pojechala na podboj Europy ze słit song :twisted:

Ech ta piosenka jest cudowna :]
Awatar użytkownika
darka

Postautor: darka » 29 sty 2004, 19:51

ciacho pisze:
..." Starsze płyty mocno rockowe..a ta piosenka zalatuje popem z daleka..

Twierdzisz,że "Julia..." zalatuje popem z czym ja się nie zgodzę.Jestem wychowany na starym dobrym rocku/metalu w postaci Iry,Wilków,Nirvany,Pearl Jamu,Metalliki,Iron Maiden czy Guns N Roses.Obecnie slucham tylko metalu,rocka zwykłego mniej,ale jest czasem obecny jak choćby właśnie Łzy czy Wilki :D Wracając do "Julki..",radzę się wsłuchać w początek i w gitarkę która tam jest :D,albo w całe "Nie czekaj na jutro" płytę bardzo rockową.Lubię taki lightowy rock bo jest dla mnie odskocznią od ciężkiego metalu którego słucham na co dzień i pozwala się wyluzować nie odchodząc od muzyki którą wielbie.Dlatego nie zgadzam się,że "Julia..." zalatuje popem :D

Jak jestes wychowany na Wilkach to juz Cie kocham wasie do tego FC należe a mianowicie do Wilczego Stada :)) Moze nie jest cakiem okropna ta pisoenka jak słittt somng... no ale jednak poprzednie były lepsze ;-) A w porwnaniu do poprzednich piosenek raczej zalatuje...
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 29 sty 2004, 21:36

Hehehe jak to miło,że ktoś mnie kocha :D (Robert Gawliński potrafi czynić cuda :D).Darka ja jednak dalej się będę upierał przy zdaniu,ze "Julia..." nie zalatuje popem ,ta gitarka na wstępie po prostu rulezzz.No cóż,ale widać mamy różne zdania na ten temat :D.

Dla Jesoosa wielkie dzięki za wydatną pomoc w mojej obecności na eurowizji.Jesoos nie czuj się zapomniany :D:D.Dzięki za to dla Ciebie,że tam byłem :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
darka

Postautor: darka » 30 sty 2004, 15:19

ciacho pisze:Hehehe jak to miło,że ktoś mnie kocha :D (Robert Gawliński potrafi czynić cuda :D).Darka ja jednak dalej się będę upierał przy zdaniu,ze "Julia..." nie zalatuje popem ,ta gitarka na wstępie po prostu rulezzz.No cóż,ale widać mamy różne zdania na ten temat :D.

Dla Jesoosa wielkie dzięki za wydatną pomoc w mojej obecności na eurowizji.Jesoos nie czuj się zapomniany :D:D.Dzięki za to dla Ciebie,że tam byłem :D

No ja przy "Juli" też sie upieram.. aczkolwiek mam nadzieje, ze będa powstawału coraz lepsze pisoenki, gdyz szczerze mówiąc zawiodłam sie takze na Wilkach po wydaniu takiej piosenki jak "Baśka" nic z tego ze wielki hit. ja kocham "Jasne ulice", "Kiedy nie ma już nic", "Aborygen" czy "Rachela"...
Awatar użytkownika
Tomas(J.W.P)

Postautor: Tomas(J.W.P) » 30 sty 2004, 15:59

ciacho pisze:...ja jednak dalej się będę upierał przy zdaniu,ze "Julia..." nie zalatuje popem ,ta gitarka na wstępie po prostu rulezzz.No cóż,ale widać mamy różne zdania na ten temat :D.

Ja sie nie zgodzę z Tobą Ciacho. Może i masz nieco racji, bo pop to do końca nie jest, ale i z rockiem ma mniej wspólnego niż jej poprzedniczki. Zaliczyłbym ją do kategorii "skoczne". A tak poza tym, jak dla mnie, to nie gitarka na wstępie świadczy o charakterze utworu.

darka pisze:..."Aborygen" ...

"...Aborygen, Aborygen... niech tańczy na niebie..."
Genialny kawałek jak i cały album "Wilki" :wink:
Polsko Ojczyzno moja, Ty jestes jak zdrowie
Ten tylko sie dowie, kto pijac Twe zdrowie, lezal na Tobie, ;)
Awatar użytkownika
pati z Pszowa

Postautor: pati z Pszowa » 30 sty 2004, 16:04

[

Eurowizja to kiczowaty festiwal, to takie piosenki na niego tworzą...przykladem jest Blue Cafe..które ma okropna piosenkę..a jadą do Turcji..teraz modlę się zeby jej sie nic nie stalo. i pojechala na podboj Europy ze słit song :twisted:[/quote]

z jednej strony jak blue cafe nie zajmnie lepszego miejsca to jeżeli ŁZY będą startować w Eurowizji to mogą się nie dostać do fianłu

ale ja też NIECIERPIĘ blue cafe
nienawidze alkoholików....
Awatar użytkownika
kubson

Postautor: kubson » 30 sty 2004, 17:28

Ja spodziewałem si.ę żę Blue Cafe pojedzie bo są bardzo promowani w
TVP 1, podobnie jak Łzy (stąd 2 miejsce, zresztą małą różnicą) Przyznam że piosenka wystawiona przez zespół w ogóle mi nie odpowiada. Muzyka i tekst do kitu. Ale dosłownie kopara mi opadła jak Sistars wystąpili. Ichh występ był bardzo oryginalny.Świeży powiew, i przyznam żę to na nich oddałem swój głos!!!!

Wróć do „Łzy”