Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 16 maja 2004, 1:17

No i moim faworyci wygrali :D Ukraina rulezzz... naprawde fajna ta piosenka :P

Chciałabym aby Polska za rok tez startowała... ale trzymałam kciuki zeby BC mieli jak najmniej głosów :twisted: 17 miejsce... sa sa sa sa sa :twisted:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 16 maja 2004, 11:15

kraje głosowały na siebie po sąsiedzku.... i jak już mówiłam Syriel - my wyglądamy tak, jakbyśmy w ogóle sąsiadów nie mieli ;)

a ja tam chciałam, żeby Polska zajęła wysokie miejsce.... 17 to jak dla mnie porażka;P współczuję BC - ludzie będą po nich jechać jeszcze bardziej, niz przed wyjazdem na eu.... (jesli da się bardziej;P)

a Grecja nie wygrała :cry: :lol:
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 16 maja 2004, 12:16

Ukraina nie miala znowu rewolucyjnej piosenki, ale choreografia była swietna - to trzeba przyznac.

BC wypadlo normalnie, czyli neutralnie. Szkoda tylko, ze mieli szciszone mikrofony (faceci). Sam nie wiem jakby Łzy wypadły i ile ptk zdobyły.

Po za tym na początku chyba zapomniała :), ze stoi przed Europą, a nie tylko fanami, ktoprzy znaja ich piosenki :). W pierwszej zwrotce podniosla rękę w gescie, by publicznosc spiewała z nią :). Ale i tak bylo w miare odbrze. Tylko te mikrofony.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 16 maja 2004, 12:31

17 miejsce... aż tak wysoko... Za wysoko :twisted: :twisted: Za wyskoko :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 16 maja 2004, 13:21

wd5 pisze:Po za tym na początku chyba zapomniała :), ze stoi przed Europą, a nie tylko fanami, ktoprzy znaja ich piosenki :). W pierwszej zwrotce podniosla rękę w gescie, by publicznosc spiewała z nią :). Ale i tak bylo w miare odbrze. Tylko te mikrofony.

Tak tylko, że ich piosenka ma banalnie prosty tekst, powtarzający się.....wiec nie trudno byłoby się od razu nauczyć......a w dodatku śpiewali po angielsku i możliwe, że większość zna ten język....więc mogła zaśpiewać :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 16 maja 2004, 13:40

a ja wróciłam z koncertu akurat na 17 kraj i poczekałam sobie na BC no i sie troche zawiodłam :? Tatiana wyglądała średnio, po stroju można by sie wiecej spodziewac nie mówic juz o samym wystepie. Nie wiem czy to nerwy ja zrzarły czy co? Było słabo. Za mało żywiołowo i dynamicznie. I wogóle jakos słabo było ja słychac. Nie było tego przebicia. Juz na eliminacjach wypadli o wiele lepiej :roll:
Mam nadzieje że Łzy nie beda próbowac na rok jeszcze raz ...
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 16 maja 2004, 14:08

Przetrwałam całą Eurowizję.. od samego początku do końca...ciężko było :roll: Po 3 pierwszych piosenkach miałam myśli samobójcze, na BC chciałam skoczyć z okna ale się zacięło, a na punktach waliłam głową w ścianę. Dla mnie sukienka Tatiany okropna, a mój ojciec powiedział że mogłaby wyjść lepiej nago. Ten ich lider to już dla mnie najbardziej tragicznie wyglądał. Jeszcze te jego hery na klacie :?
Powiem szczerze że myślałam że będą tak gdzieś na 22. Cieniutko śpiewali, a refren Tatianie okropnie wychodził.
Cały konkurs wogule mi się nie podobał. Powinno się zamienić nazwę z Eurowizji na Europejskie Disco polo. Oprócz 2 albo 3 piosenek reszta to totalna klęska.
Dziś strasznie się cieszę, że Łzy tam nie pojechały. Na tą totalną wiochę i mam nadzieję, że za rok nie pojadą.
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 16 maja 2004, 14:30

ignis pisze:
Mam nadzieje że Łzy nie beda próbowac na rok jeszcze raz ...

Hm...w wywiadach Adam bodajże mówił, że nie przejmują się porażką w tym roku..i że za rok wystartują i wygrają...Tak więc...muszę Was zmartwić.. ;>
Jednak mam nadzieję, że ta decyzja zostanie zmieniona...I Łez tam nie będziemy oglądać, chociaż nie powiem...było by to miłe...Siedzieć przed TV i patrzeć jak Ania śpiewa przed całą Europą, podczas gdy jeszcze niedawno śpiewała dla garstki osób, które przyszły zobaczyć co to Łzy. Mimo to uważam, że eurowizja nie jest dla Łez.. a już na pewno nie dla tych Łez, które pokochaliśmy....
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 16 maja 2004, 14:59

Vampirzyca pisze:współczuję BC - ludzie będą po nich jechać jeszcze bardziej, niz przed wyjazdem na eu.... (jesli da się bardziej;P)

Ja pierwsze słysze żeby ktoś po Blue Cafe "jeździł" :P przecież to ulubieńcy Polski :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 16 maja 2004, 15:28

Wie ktoś czy jest w internecie jakieś forum poświęcone Blue Cafe??? Chciałem im pogratulować, według mnie, żenującej piosenki, a zarazem za wysokiego miejsca, które za nią otrzymali. Jakby co dajcie znać :D

iwonkax pisze:Hm...w wywiadach Adam bodajże mówił, że nie przejmują się porażką w tym roku..i że za rok wystartują i wygrają...Tak więc...muszę Was zmartwić.. ;>

niech Łzy wystartują za rok... byle tylko Adam z Anią i kolegami stworzyli lepszą piosenkę od Julii, która moim zdaniem jest słabiutka. Myślę, że jakby wymyślili coś tak dobrze wyczutego jak Oczy Szeroko Zamknięte, to na Eurowizji mogliby ostro zamieszać.
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 16 maja 2004, 16:32

iwonkax pisze:Hm...w wywiadach Adam bodajże mówił, że nie przejmują się porażką w tym roku..i że za rok wystartują i wygrają...Tak więc...muszę Was zmartwić.. ;>

no jak ja rozmawiałam z Ania chyba w Zakopanym to mówiła, że cieszy sie że w tym roku nie wygrali eliminacji bo ona nie czuje sie jeszcze na siłach, ale że za rok pewnie spróbuja jeszcze raz :?

aero32 pisze:Wie ktoś czy jest w internecie jakieś forum poświęcone Blue Cafe???

no pewnie na ich stronie oficjalnej
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 16 maja 2004, 16:36

jesli chcecie cos pisac na forum BC to raczej nie piszcie ze jestescie z FFC itp bo jeszcze tu wpadna i beda jakies niechciane zadymy :roll: :twisted:
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 16 maja 2004, 16:37

http://www.blue-cafe.pl/intro.html

To ich oficjalna strona... :lol: Bardzo śmieszna.. ;> I nie ma tam forum.
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 16 maja 2004, 21:44

aero32 pisze:niech Łzy wystartują za rok... byle tylko Adam z Anią i kolegami stworzyli lepszą piosenkę od Julii, która moim zdaniem jest słabiutka. Myślę, że jakby wymyślili coś tak dobrze wyczutego jak Oczy Szeroko Zamknięte, to na Eurowizji mogliby ostro zamieszać.

było by świetnie gdyby na Eurowizję stworzyli piosenke pokroju Oczu... naprawdę by zamieszali na Eurowizji... innym by było wstyd za swoje piosenki :lol:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 17 maja 2004, 16:52

zgadzam się.wiemy przecież że zespół spokojnie może stworzyć taką perełkę. ale tak właściwie to po co im zwycięstwo, czy też zajęcie wysokiego miejsca na eurowizji?nie chodzi mi o korzyści finansowe itp. bo aż taką materialistką nie jestem.uważacie że możliwe jest w ten sposób pokazanie się na arenie międzynarodowej?mnie się wydaje że sam sukces na eurowizji niczego nie gwarantuje

Wróć do „Łzy”