Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 17 maja 2004, 18:57

a mi się wydaje, że zwycięstwo w eurowizji daje bardzo wiele.... bo eurowizje ogląda przecież mnóstwo ludzi na całym świecie... a piosenka eurowizyjna jest puszczana później przez długi czas w radiach, w telewizji... a jeśli 'artysta', który eurowizje wygrał wyda płytę, to dużo osób kupi ją dlatego, że skojarzy sobie tę jedną, eurowizyjną piosenkę. aczkolwiek nie wiem, czy taka sława jest dobra... ale to juz inna sprawa;)
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 17 maja 2004, 19:00

Vampirzyca pisze: nie wiem, czy taka sława jest dobra... ale to juz inna sprawa;)

Wiesz...kwestia gustu...dla niektórych każda sława jest dobra....obojetnie czy mówią o tobie źle, czy dobrze...ważne że mówia :D
Awatar użytkownika
Madzior

Postautor: Madzior » 18 maja 2004, 17:16

ogladajac w spbote Eurowizje stwierdzilam, ze to moze i dobrze , ze Lzy tam nie pojechaly. Ten konkurs-festival totalnie sie stoczyl!!!!!!! Jakie tam byly beznadziejne piosenki?! Takie popusiowate!!!!!!!!!!!
a te wielkie smsowanie widzow to tez dno, na Plska zawsze oddaja glosy te same kraje; Niemcy, ukraina i Szwecja , bo tam jes duzo polakow, tam sie nie glosuje na to co sie podoba, tylko na te kraje ktore sie lubi. beznadzieja!!!!!!!!!!!!
Lenka
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 18 maja 2004, 19:12

Madzior pisze:ogladajac w spbote Eurowizje stwierdzilam, ze to moze i dobrze , ze Lzy tam nie pojechaly. Ten konkurs-festival totalnie sie stoczyl!!!!!!! Jakie tam byly beznadziejne piosenki?! Takie popusiowate!!!!!!!!!!!
a te wielkie smsowanie widzow to tez dno, na Plska zawsze oddaja glosy te same kraje; Niemcy, ukraina i Szwecja , bo tam jes duzo polakow, tam sie nie glosuje na to co sie podoba, tylko na te kraje ktore sie lubi. beznadzieja!!!!!!!!!!!!

masz racje. Smiesznie zabrzmiały slowa tego prowadzącego, ze ta piosenka Russalny (Ukraina) jest ,,najlepszą piosenką roku w Europie,,. Czy to nie tandetne>?
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 20 maja 2004, 17:55

A czy ŁZY jeszcze będą startować na Eurowizje :roll: :?: :?: :?:
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 20 maja 2004, 19:02

Aja pisze:A czy ŁZY jeszcze będą startować na Eurowizje :roll: :?: :?: :?:

przeczytaj dokładnie temat, kilka stron temu pisłam o tym ja i iwonkax
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 20 maja 2004, 23:14

iwonkax pisze:http://www.blue-cafe.pl/intro.html

To ich oficjalna strona... :lol: Bardzo śmieszna.. ;> I nie ma tam forum.

Hehe kto by się chciał udzielać na takim forum bez urazy ale to nie dla mnie hahaha
Ignis dziękuje no jakoś zapomniałam zobaczyć co pisało na tamtej kartce :P
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 cze 2004, 13:04

Platine

Wysłany: Sro Cze 09, 2004 12:29 Temat postu: Konkurs Eurowizji a Łzy

--------------------------------------------------------------------------------

Jakiś czas temu żona przeglądając eliminacje do Eurowizji krzyczała z pokoju, że wygrało Blue Cafe. Szczerze mówiąc znałem zespół Łzy z przebojów "Agnieszka" itd, więc wiele mnie to nie wzruszyło, aż przyszedł czas na Opole2004. Akurat miałem przyjemność śledzić przebieg koncertu i muszę przyznać że Pani z Blue Cafe ma do zaoferowania tylko kobiece kształty. Nic nie wiedziałem że dostali tak w Eurowizji od wszystkich krajów, ale kiedy wyszły na scenę Łzy i zagrały, to naprawde zrobiło mi się strasznie przykro. Tak jak pięknie zagrali to chyba tylko Budka Suflera z 30letnim stażem porównywalnie grała. Jest mi strasznie przykro, że Łzy nie reprezentowały nas w Eurowizji, tylko jakaś Pani które nie ma zielonego pojęcia o wokalu. Trochę już wyrosłem z bycia fanem tego czy innego zespołu, ale muszę stwierdzic, że wiocznie wszędzie tak w Polsce już jest. Liczy się tylko kasa a nie talent. Porównanie tych dwóch Blue Cafe i Łzy jest jak malucha do mercedesa. Strasznie żałosny jest kapitalizm, tak samo jak nadęci kretyni z komisji, którzy nie widzą w muzyce niczego prócz pięknego tyłka. Nie wierzę w żadna prawdziwość tych głosów smsami. Nie wierzę aby Polacy wybrali Bluecafe. No chyba, że jednogłośnie Pan prezes uważa się za głos Polski. Podsumowywując. Ten kraj spadł na psy, nie ma tu żadnej sprawiedliwości, bo jeśli już profesjonalista musi ustąpić tyłeczkowi z miasta, to znaczy że nic tylko wygumiać stąd do Anglii czy gdzieś tam. Uważam, że zespół Łzy jest profesjonalnym zespołem, który cięzko zapracował sobie na to aby nas godnie reprezentować. BlueCafe fuj!
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 09 cze 2004, 18:11

Drogi Kolego Platine :)

Temat o Eurowizji jak już pewnie zauwazyłeś...ciągnął się przez ponad 60 stron, więc jeśli jesteś ciekawy co My na ten temat myślimy....po prostu poczytaj....bo chyba nie ma sensu, żebym np. ja pisała znowu drugi albo i kolejny raz to samo :wink:
Pozdrawiam :!:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Platine

Postautor: Platine » 09 cze 2004, 18:28

Wybaczcie, po prostu sie zagotowalem, pozatym jestem tu nowy, wiec nie wszystko mam obcykane:D Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 09 cze 2004, 18:33

Przecież się nie gniewamy :) Moderator przeniósł Twoją wypowiedz do właściwego tematu i jest ok :wink: Tak tylko napisałam, że nie ma sensu znowu wałkować tego samego tematu, który ma już ponad 60 stron :) wiec poczytaj sobie jeśli chcesz znać Nasze zdanie na ten temat. Znajdziesz tutaj relacje z pobytu forumowiczów na Eurowizji polskiej oraz zdjęcia :wink: Pozdrawiam również
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 gru 2004, 17:40

http://muzyka.onet.pl/mr,1030216,wiadomosci.html

Co do Eurowizji...

"Warto dodać, że serwis cgm.pl podaje, powołując się na nieoficjalne informacje, że Polskę najprawdopodobniej reprezentować będzie Monika Brodka."

Jak to Polska, jeszcze nie było konkursu a już wiadomo kto wygra :P Masakra :|

Ja to bym Dode widziała na Eurowizji :wink:
Awatar użytkownika
śmiech_przez_łzy
Kontaktowanie:

Postautor: śmiech_przez_łzy » 29 gru 2004, 18:00

Cień Anioła pisze:Ja to bym Dode widziała na Eurowizji :wink:

a ja nie lubię ani Brodki ani Dody... :? czy Łezki są nominowane do konkursu Eurowizji?
Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 29 gru 2004, 18:01

Najlepiej pasowala by mandaryna typowa polka - Barbie :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
monika-15

Postautor: monika-15 » 29 gru 2004, 18:42

Cień Anioła pisze:Jak to Polska, jeszcze nie było konkursu a już wiadomo kto wygra :P Masakra :|

śmiech_przez_łzy pisze:czy Łezki są nominowane do konkursu Eurowizji?

"Wiadomo także, że o wyborze reprezentanta naszego kraju nie zadecydują po raz kolejny widzowie, lecz wewnętrznie jury "złożone z krytyków i analityków polskiego rynku muzycznego"

Wróć do „Łzy”