Łzy na Eurowizję!!!!!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 29 gru 2004, 20:27

Dody twórczości nie lubię, Brodka, jest chybaza młoda i dopiero karierę zaczęła, więc żal by ją już zakończyła ;P
wydaje mi się że nie wstydziłabym sie za Sistars... i co tu ukrywać, ten rodzaj muzyki jest popularny nie tylko w Polsce :> więc może to jest kierunek?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 gru 2004, 22:17

"Ich" (tzn. Sistars) to już chyba bardziej nie lubię niż Brodki :twisted:
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 29 gru 2004, 22:34

No cóz... Brodka mi nie pasuje... tez wolałabym Dode:P choc to nic nie wiadomo.... zreszta kto nie pojedzie to nie wygra :D Jakos tak to bywa ostatnimi czasy :lol:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 29 gru 2004, 23:15

śmiech_przez_łzy pisze:
Cień Anioła pisze:Ja to bym Dode widziała na Eurowizji :wink:

a ja nie lubię ani Brodki ani Dody... :? czy Łezki są nominowane do konkursu Eurowizji?

Łzy w zeszłym roku próbowały swoich sił :wink: Byli bardzo blisko....no ale nie udało się. A może udało się, ale Eurowizję przekupili? :lol: :twisted: Poza tym nic nie wspominali o elimincjach do Eurowizji, więc raczej nie startują w tym roku, bo napisali by o tym gdzies :)

W każdym razie ja obstawiam Dodę. Tylko mam nadzieję, że wybiorą Jej jakaś piosenkę pod ten konkurs...bo np. z singlem obecnie prommowanym "Nie zawiedź mnie" to chyba się nie powinna pojawiać :P
Oczywiście chodzi mi o to, że ta piosenka jest oczywiście śliczna, ale nie pasuje na Eurowizję 8)
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 29 gru 2004, 23:47

Heheeh włąsnie madrze mowisz droga Małgorzato :D I zeby pokazala siebie tak co jej nie wywala :P:P
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 30 gru 2004, 2:55

Monika 15 pisze:wewnętrznie jury "złożone z krytyków i analityków polskiego rynku muzycznego"

Hahahahahaha.Jak to brzmi w ogóle.To jury to pewnie Orzech,Sierocki i inni "znawcy" polskiego show-biznesu.

Cieniu pisze:"Ich" (tzn. Sistars) to już chyba bardziej nie lubię niż Brodki

Hmm,ale Cieniu,nie stawiajmy Sistars i Brodki obok siebie.Sistars to klasa,mają dobre teksty,naprawde warto posłuchac płytki bo jest ciekawa.U nas nie było sceny R&B i soul nigdy (moze były jakies niewypały),dopiero Sistars udało się ożywić ten rodzaj muzyki w naszym kraju.Mi się podobają,lubię je i słucham z przyjemnością.
Natopmiast Brodka to masowy produkt,skierowany do masowego odbiorcy,wykreowana została przez program który jest robieniem kariery na skróty.Idole po jakimś czasie znikają zupełnie.Janosz,Wydra,gdzie oni są,praktycznie nic o nich nie słychać,moża poza Wydrą,czasem coś tam zaśpiewa.Jedynie udało się zaistnieć Ewelinie Flincie.Brodka tez zniknie to tylko kwestia czasu.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Bursztyn
Członek FFC

Postautor: Bursztyn » 31 gru 2004, 14:12

Nasze zespoły mają nikłe szanse na wygranie Eurowizji,są ambitne a na tym konkursie wcale nie o to chodzi;))

Jesli chce sie miec szanse to trzeba :
Spiewac po angielsku!!
Piosenka musi być latwo wpadająca w ucho, taką którą każdy za nuci(coś jak Przebój).
W trakcie wykonywania piosenki trzeba często powtarzać referen, tak by publiczność zaczęła powtarzać z wykonawcą.
A na sam koniec przydałby sie tez jakiś układ taneczny, jakś choreografia, absolutnie nie można być statycznym.
No i taki zespół może mieć szanse;)
" Życie wychodzi bo to nie poezja! A wiesz dlaczego? Bo nie poddaje się krytyce!"
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 31 gru 2004, 20:11

No tak... Daga masz racje w sumie :) Teraz prawie nikt nie spiewa w swoim ojczystym jezyku.... wygrywaja pisenki anglojezyczne :)

A co do Przeboju to jest super :D:DD Uwieeeelbiam:D NA eurowuzje by sie nadał :P:P:P
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 31 gru 2004, 22:12

Muszę się przyczepić, żeby była jakaś różnica zdań ;)

Nie zgadzam się, że Sistars to klasa. Całej płyty słuchałem mniej więcej 3 razy.
Płyty Brodki słuchałem raz. Chociaż też mi nie podchodzi, to jednak ogólnie jest ciekawsza, mniej szablonowa od Sistars.
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 31 gru 2004, 22:23

a mi Brodka bardzo podchodzi ;) z kolei ppłytki nie mam, bo za droga.
Obrazek
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 02 sty 2005, 18:52

Adaś,ale nie można postawić Sistars obok Brodki.Brodka jest produktem Idola,szybko zniknie a Sistars,sam zobaczysz,będzie nadal odnosić sukcesy.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
lord

Postautor: lord » 03 sty 2005, 15:41

hehe wiadomo jednak ze nie będzie MANDARYNY!!!

i chwała Bogu
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 04 sty 2005, 14:48

A ja bym na Eurowizji widziała własnie kogos typu Mandaryna... dlaczego? To całkiem oczywiste... swietnie wyglada, dobrze tanczy razem ze swoim zespolem i ma mozliwosci do stworzenia naprawde fajnej piosenki. Poza tym jej mąż napewno zadbałby o dobra promocje... a to by dało wieksze szanse... A to ze kiepsko spiewa... no coz, jak dalo sie juz nie raz zauwazyc dobry glos wcale nie jest potrzebny :roll:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Elly
Kontaktowanie:

Postautor: Elly » 04 sty 2005, 19:38

To czy ona sie tam znajdzie, to pewnie bedzie tylko decyzja 'widzów' ;> :P
Obrazek
Awatar użytkownika
ARTURO2000

Postautor: ARTURO2000 » 04 sty 2005, 22:36

Mylisz sie Elly . Tym razem kto pojedzie na Eurowizje zadecyduje wewnetrzna komisja w TVP. Takze mozna sobie pomarzyc o glosowaniu :)

Wróć do „Łzy”