Słupsk.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
sweetka
Kontaktowanie:

Słupsk.

Postautor: sweetka » 26 maja 2003, 21:32

Chciałam się dołączyć do wypowiedzi co do koncertu w Słupsku ale niestety nikt nie podjął tego tematu a szkoda bo było naprawde suuuuper. Zespół dał z siebie wszystko, nawet autografy :P... tylko niestety warunki nie były dobre co pogarszało atmosfere koncertu. Niestety głos się odbijał na małej hali i w sumie było słychać na górnych piętrach samą muzykę i niezrozumiałe słowa. Ja stałam przy samej scenie więc się bawiłam świetnie ;) mimo iż pierwszy raz tak naprawdę słyszałam piosenki zespołu i wogóle wcześniej jakoś dużo słyszałam od innych ale nic w radiu.. nawet "Agnieszki" nie udało mi się uchwycić :(. Mówiąc szczerze szłam na koncert z obozem i nawet nie wiedziałam czy będzie mi muzyka odpowiadać - a tu się okazało, że się opłacało ;) i wszyscy którzy zostali w ośrodku żałowali, że ominęła ich impreza ;). Było ŚWIETNIE !!! ;) :P
...:: A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój ::... Sweet dreams ;)
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 27 maja 2003, 19:45

eh... nie chce nic mowic ale taki temat juz jest... wiem, bo sama go zakladalam. przejrzyj forum, to zobaczysz :) tez bylam na tym koncercie. odbyl sie 17 lipca dokladnie... i rzeczywiscie bylo szuper :D jak na kazdym... bo dla mnie kazdy koncert jest niesamowitym przezyciem :)

Wróć do „Koncerty”