odczucia w zwiazku z nowa plyta :)

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 06 cze 2003, 12:44

Ja na całe szczescie moge ową plytkew odpalic wszedzie :) Tylko w kopmuterze troszke strzela i strzyka ale działa :) A najwyzje jak sie zepsuje kupie nową w koncy 22 zło to nie taki majątke :)
Awatar użytkownika
inermis

Postautor: inermis » 06 cze 2003, 13:33

Nie zmienie zdania . Przez piosenki w stylu "Narcyz " Łzy postrzegane są jako zespół popowy jak nie gorzej . Wiem , bo zauważyłam w 2001 roku na koncercie , że tylko dla takich hitów przychodzi część ludzi .
"Agnieszka " mozę być tylko dlatego , ze też tak mam na imię :P
Nie możemy dojść do miejsca Gdzie rozmowy tracą sens A słowa powtarzają się Nie mają już żadnej Mocy ....
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 06 cze 2003, 13:52

Wydaje mi się,że problemy z odczytaniem płytki na niektórych CD wynikają z tego, że starsze odtwarzacze są przygotowane jedynie na płytki zawierające jdynie tracki wav. Coraz więcej płyt zawiera prezentacje takie jak Łezek i pewnie takie problemy występują również przy nich....Taki brak kompatybilności jest nieunikniony....
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 06 cze 2003, 14:16

Ja się z tym nie zgadzam.
wg mnie płyta muzyczna musi byc odtwarzana bez problemu w każdej wieży, discmanie itd.
W komputerze nie musi, ale w urządzeniach audio płyta musi działać.

Chyba, że jest to płyta CD-ROM i wtedy powinna byc sprzedawana na stoiskach z płytami do komputerów, a nie tam gdzie muzyka.

Na szczęście płytka Łez gra bez problemu w moim starym 12-letnim Techniksie;)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 06 cze 2003, 14:50

INFORMUJĘ WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE ZAKŁADAJĄ NOWE TEMATY O IDENTYCZNEJ TEMATYCE JAK TEMATY JUŻ ISTNIEJĄCE, ŻE OD TEJ PORY NIE BĘDĘ JUŻ PRZENOSIŁ WASZYCH WYPOWIEDZI TAK JAK ROBIĘ TO TERAZ TYLKO BĘDĄ ONE USUWANE!!!

Odreanimowana pisze:Wrrrrrr...Ide z koleżanką po szkole; szczęśliwe jesteśmy jak cholera,że zaraz będzeimy miec płytki a to co!? G****!!!!
1 sklep). Babka nam mówi: Ja wiem że wszędzie mówię że płyta ma być dzisiaj ale miałyśmy telefon od wytwórni i nam powiedzieli że to dopiero jutro
2 skle)> niestety jeszcze nie dzisiaj.
I jaka jest sprawiedliwość na tym świecie no!? ;)

evelynka pisze:to samo i na tym zadupiu, co sie nazywa Białystok, ide (czyt. lece) po szkole do empiku
-dziendobry, jest nowa plytka Łez?
-nie nie ma, yy..premiera chyba 6
-nie, dzisiaj premiera
-w kazdym badz razie my jeszcze nie dostalismy(...)

kolejny sklep muzyczny
-nie nie ma, w poniedzialek nam dostarcza

gr gr gr
zaraz jeszcze smigne do auchana ....

wd5 pisze:ale np. w Geancie jest już od 1 czewrwca.

marleyka pisze:heh...w Raciborzu płyta jest już od 4 czerwca, ale nie w Empiku tylko innym sklepie muzycznym...
a jaka jest...hmmm..inna niż wszystkie poprzednie, ale mimo tej innosci czuć Łzy...moim zdaniem najlepsza od czasów Słońca...

Vampirzyca pisze:a ja juz mam :D musze pochwalic za okładke.. odrazu przyciaga.. cudo! i ta cena, tylko 21 99, nic tylko kupowac :D dopiero co kupilam, przesłuchałam do 4 piosenki.. zapowiada sie cos wspanialego =) "anka, ot tak" podoba mi sie tak srednio, "troche wspomnien" i "czasami, ot tak" sa swietne, i "dla miłosci, warto" b. fajne =D Łzy dziekuje wam za ta płytke!

Adas pisze:No to już się nie dziwię, że na moich aukcjach ludzie tę płytkę kupują....skoro w sklepach nie ma...

myself pisze:Muszę przyznac,że chociaz udało mi się kupić płytę w dniu premiery,to miałam z tym trochę problemów.Najpierw idę do Empiku.Pytam sie,czy jest płyta.Babka mi gada,że nie,bo premiera jest jutro.Tłumacze jej,że dzisiaj,to powiedziała,że Geant wykupił całą partię i że dostaną dopiero jutro.Ale ja się tak łatwo nie poddaję.Jadę do wszystkich supermarketów.Nie ma.Zaczynam się denerwować.Zjeździłam chyba wszystkie miejsca w Rybniku,w których można kupić płyty.Nie wiem czemu(może dlatego,że miałam najdalej,ale nie jestem pewna ;-)) ale dopiero na samym koncu poszłam do TAKTu,najlepszego sklepu muzycznego w Rybniku.Pytam się o płyte.Mówią,że nie ma.Mają już od dwóch dni,a przed chwilą poszedł ostatni egzemplarz.Jeszcze mi pokazują stos płyt z kartką sprzedane.Pomyślałam,że mnie szlag trafi.No bo czemu nie poszłam tam wczesniej,skoro juz we wtorek mieli,i jakim prawem ktoś mi wykupił ostatni egzemplarz.A dostawa miała byc dopiero w piątek o czwartej.Totalnie zrezygnowana,zdołowana wychodzę ze sklepu.Musiałam chyba wyglądać jak siedem nieszczęść,bo jak wyszłam,to babka ze sklepu mnie zawołała i powiedziała,że się jej nade mną użaliło i mi dała ten zamówiony egzemplarz.Myślałam,że chyba zacznę skakać ze szczęścia :-))Chyba już nigdy nie pójdę kupować płyt gdzie indziej.Dobrze,że zrobiłam ta nieszczęśliwą minę.Jakbym sie usmiechała, to bym tej płyty napewno nio dostała.Czyli płynie z tego morał,że lepiej się nie uśmiechać ;-)Aha,w filmie na płycie Rafał fajnie gada po śląsku:-)))
...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 cze 2003, 15:31

Dave pisze:Wydaje mi się,że problemy z odczytaniem płytki na niektórych CD wynikają z tego, że starsze odtwarzacze są przygotowane jedynie na płytki zawierające jdynie tracki wav. Coraz więcej płyt zawiera prezentacje takie jak Łezek i pewnie takie problemy występują również przy nich....Taki brak kompatybilności jest nieunikniony....

no raczej wątpię, żeby w tym był problem, bo mój brat ma wieżę, w której jest odtwarzacz sprzed 12 lat, czyli z czasów gdy płyty wchodziły dopiero na rynek i mi normalnie działa
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 06 cze 2003, 16:09

U mnie płyta się odtwarza wszędzie bez żadnych problemów.. I to też na takim małym g***** jakim jestem mój odtwarzacz ;) A jeśli chodzi o komputer - ja żadnych trzasków nie mam.... Po prostu wszystko jest w najlepszym pożądku :)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 cze 2003, 17:54

Wrrrrrr...Ide z koleżanką po szkole; szczęśliwe jesteśmy jak cholera,że zaraz będzeimy miec płytki a to co!? G****!!!!
1 sklep). Babka nam mówi: Ja wiem że wszędzie mówię że płyta ma być dzisiaj ale miałyśmy telefon od wytwórni i nam powiedzieli że to dopiero jutro
2 skle)> niestety jeszcze nie dzisiaj.
I jaka jest sprawiedliwość na tym świecie no!?

Wydaje mi się jednak, że to wina sklepu... tak samo z resztą było z płytą Metallici, wczoraj niby była promocja, ale w Jeleniej Górze jej nie ma jeszcze... tak samo z płytą Łez... dobrze, że zamówiłam sobie, to miałam wczesniej... :roll:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 06 cze 2003, 18:37

No dobra, taraz moja recka o nowej płycie, tyle na nią czekałem i warto było... :lol: Płyta NCNJ jak dla mnie jest chyba najlepszą, bo nie chodzi o to że nowa, ale jest inna, jest po prostu inna, jak słucham niektórych piosenek to tak jakbym słuchał innych zespołów a nie ŁEZ, zmienili prawie całkowicie brzmienie w porównaniu do JJJ, ta płyta jest bardzo świeża przestrzenna...:) o wiele lepiej się jej słucha i chociaż maam ją od 2 dni, przesłuchałem ją z 6 razy to stwierdzam, że ma wielki klimat. Jest spójna z okładką (czarna, zegar, bicie dzwona w piosenkach) jest bardzo dojrzale wymierzona, nie ma w niej takiej różnicy jak np. "Anastazja" - "Kocham to dziś..." nie ma w niej takich piosenek disco... i to mnie cieszy. Ta płyta jest dobra na teraz i na jesień, te dołujące piosenki o śmierci i nieudanej miłości... Płyta jednym słowem ma szanse wiele osiągnąć a ja jestem pod wrażeniem... ŁZY SĄ THE BEST I TERAZ TO UDOWODNILI... :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 06 cze 2003, 18:50

płytka jest CUDOWNA bardzo mi sie podoba. a piosenki "tańcz, zaprosili cie na bal" i "czasami, ot tak" mają super texty. zresztą w ogóle są super.
ja też przesłuchałam ją 100 tysięcy razy :P
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 06 cze 2003, 22:24

a mi powiedziała ta w sklepie że tylko na duże markety "rzucili" tą płyte i u mnie bedzie dopiero gdzieś w następny wtorek. jak jej jutro w Jeleniej ni kupie to zwariuje
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 06 cze 2003, 23:56

A wiecie co, byłem dzis w Media Markt aby kupic nową Metallice, patrze na stoisko z muzyką polksą a Lzy za jedyne 19.90 :D wiec jak ktos jeszcze nie ma tej płytki to nie najlepiej idzie wlansie do Media Markt :)
Awatar użytkownika
Idaho

Postautor: Idaho » 07 cze 2003, 2:16

Ghrave pisze:A wiecie co, byłem dzis w Media Markt aby kupic nową Metallice, patrze na stoisko z muzyką polksą a Lzy za jedyne 19.90 :D wiec jak ktos jeszcze nie ma tej płytki to nie najlepiej idzie wlansie do Media Markt :)

19,90? Ech, zapłaciłem 37zł z przesyłką. Spróbowałem zrzucić audio tracki CDexem, w nagrywarce nie widzi ścieżek audio, z CD-ROMu da się, bez trzasków, ale momentami dźwięk "zacina". No i nie daje się zrzucić pierwszego kawałka. Nie bardzo mam inne pomysły, chyba po prostu odpuszczę sobie tę płytę :cry:
Greetz, Idaho
Awatar użytkownika
evelynka

Postautor: evelynka » 07 cze 2003, 2:20

a jednak Białystok nie taki calkiem zacofany, plytke mam i opisac slowami jej sie nie da (przysiegam) cudowna jest, mrr, juz dawno czegos tak pieknego nie sluchalam, ludzie !!! rewelacja pod kazdym wzgledem

mua mua mua wszystkim
dzieki , ze w koncu bede mogla zasnac wsluchujac sie w piekna muzyke :*
Jestem schrypłym głosem
milczącym głucho
nade mną dni
o wielkich pystych skrzydłach
mijają...
Awatar użytkownika
evelynka

Postautor: evelynka » 07 cze 2003, 17:06

mrr "ostatni na dobranoc ", cudowne :o
Jestem schrypłym głosem