odczucia w zwiazku z nowa plyta :)

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
FIEND

Postautor: FIEND » 07 cze 2003, 18:21

hmmm tak czytam te wasze komentarze i ciekawi mnie teraz dlaczego u mnie w Plocku plyta kosztuje 30zl :) No coz, troszke wiecej zaplacilem ale bylo warto, plyte mam dopiero od wczoraj i jak narazie podobaja mi sie piosenki:
"dla milosci"
"troche wspomnien"
"tak niewiele"
"czasami"
Pewnie sie to troche zmieni jak dluzej poslucham plytki :)
Awatar użytkownika
paulinka

Postautor: paulinka » 07 cze 2003, 19:14

mam od wczoraj "NCNJ" i powiem tak : nie powaliła mnie tak bardzo jak "jjj" a to baaardzo żle. :( płyta - owszem - jest fajna ale powiem szczerze (nie myślałam , że kiedykolwiek tak napiszę) łzy nadgryzła mała KOMERCJA... :( :( :( :( NAJFAJNIEJSZE KAWAŁKI NA PŁYCIE TO : TROCHĘ WSPOMNIEŃ , CZASAMI , TAŃCZ (tu wielkie słowa uznania dla arka- piękna piosenka) , SŁODKIE WINOGRONA , TWOJA.. reszta może być ale jak już powiedziałam - nie powala z nóg.
co do multimediów- u mnie na kompie nie ma DŻWIĘKU!!i mogę pooglądać tylko i chyba musze nauczyć się czytać z ruchu warg.. :( :(
Alareel

Postautor: Alareel » 07 cze 2003, 22:51

paulinko możliwe że potrzebujesz kodeka Divx 3.11 Alpha (poszukaj w sieci) - jest wykorzystywany do kodowania dźwięku i możliwe że to dlatego go nie słyszysz.
A co do płytki to da się ją odczytać w Winampie, tylko technologia Windows nie pozwala 'na pierwszy rzut oka' odczytywać płyty na której są dane+audio jako czystą płytę Audio. Windows pozwala na odczyt albo Audio (np. wbudowany Windowsowy Odtwarzacz CD), albo jako dane. Żeby odczytać płytkę w Winampie trzeba przełączyć Windows na odczyt tej płyty jako Audio (a do tego potrzebny jest odpowiedni program). Przykładem może być pakiet NeroBurningROM do wypalania płytek - (jak ktoś ma zainstalowanego) wystarczy wejść w Mój komputer, właściwości CD i pojawi się nowa zakładka. Wybieramy Track 12 (ostatnia ścieżka audio) i klikamy zastosuj. Od tej chwili Windows widzi płykę jako Audio (za to nie widzi multimediów - jak chcemy je obejrzeć znowu musimy się przełączyć)
Nie wiem jak z innymi programami do wypalania, teraz szukam czegoś dla osób które nie mają Nero :)
Pozdrawiam
PS> podziękowania dla mojego brata który to odkrył ;)

Edycja:
Jak ktoś nie ma dziwnych programików wystarczy w Winampie podczas otwierania wejść na płytę i ręcznie wpisywać (tam gdzie jest nazwa pliku):
"Track1.CDA" "Track2.CDA" "Track3.CDA" "Track4.CDA" "Track5.CDA" "Track6.CDA" "Track7.CDA" "Track8.CDA" "Track9.CDA" "Track10.CDA" "Track11.CDA" "Track12.CDA"
(jak komuś się nie chce pisać to może skopiować ten tekst i wkleić w Winampie)
Wtedy utwory nam się normalnie otworzą.
Powodzenia :)
PS. Nie działa na niektórych komputerach
Ostatnio zmieniony 08 cze 2003, 1:06 przez Alareel, łącznie zmieniany 2 razy.
Alareel

Postautor: Alareel » 08 cze 2003, 0:43

[Edycja] ^^^^
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 08 cze 2003, 3:37

paulinka pisze:mam od wczoraj "NCNJ" i powiem tak : nie powaliła mnie tak bardzo jak "jjj" a to baaardzo żle. :( płyta - owszem - jest fajna ale powiem szczerze (nie myślałam , że kiedykolwiek tak napiszę) łzy nadgryzła mała KOMERCJA... :( :( :(

No hmm.... JJJ lepsze od NCNJ ?
dziwne.... ale każdy ma prawo do własnego zdania, ale moim zdaniem JJJ to najgorsza z płyt i tam miałam wrażenie "nadgryzienia przez komerchę"
choć jak już tu mówiliśmy komercja to pojęciee wzgledne dla każdego znaczące co innego.
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 08 cze 2003, 3:46

Dla mnie ta płyta jest najlepsza jaką dotychczas wydały Lzy....jest wyjątkowa. Najbardziej podoba mi się "Trochę wspomnien, tamtych dni". Ta piosenka jest cudowna, nie moge sie nasłuchać :wink: Hm...i nie sądze aby Łzy "nadgryzała komercja".
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Krzych Ayanami

Postautor: Krzych Ayanami » 08 cze 2003, 14:58

Ja mam bardzo ambiwaletne odczucia. Z jednej strony brakuje mi tu kandydata do czwartej części "tryptyku" ("Zabij się , zabij" , "Opowiem ci jej historię" , "Anastazja , jestem"). Niby jest "Czasami, o tak" - ma bardzo dobry refren , ale jest łagodniejsza w wyrazie.

Z drugiej strony płyta jest chyba trudniejsza w odbiorze od poprzednich... Na razie trudno mi ją ocenić , co albo zonacza , ze jest bardzo dobra, albo do bani.
Awatar użytkownika
inermis

Postautor: inermis » 08 cze 2003, 18:08

Z drugiej strony płyta jest chyba trudniejsza w odbiorze od poprzednich... Akurat z tym sie nie zgodzę , wciąż uważam że miano "najtruniejszej płyty w odbiorze" nalezy się "W związku z samotnością" . Dla mnie włąsnie ona jest na I miejscu .
Nie możemy dojść do miejsca Gdzie rozmowy tracą sens A słowa powtarzają się Nie mają już żadnej Mocy ....
mondrala

Postautor: mondrala » 08 cze 2003, 19:50

inermis pisze:Z drugiej strony płyta jest chyba trudniejsza w odbiorze od poprzednich... Akurat z tym sie nie zgodzę , wciąż uważam że miano "najtruniejszej płyty w odbiorze" nalezy się "W związku z samotnością" . Dla mnie włąsnie ona jest na I miejscu .

TA PLYTA..OSTATNIA..JEST NAGRANA ..CHYBA W JAKIMS USTALONYM PORZADKU..KAZDA PIOSENKA..KAZDA GODZINA..OZNACZA PEWIEN ETAP ZYCIA ..ZAMKNIETY..TA PLYTA MA JAKIS KLUCZ..ALE MY GO NIE ZNAMY..BO NIE ZNAMY WSZYSTKICH TAJEMIC ANI..TA PLYTA JEST TAK OSOBISTA..ZE AZ BOLI..TAKIE ODNOSZE WRAZENIE..ALE WY NAPEWNO JAK ZWYKLE BEDZIECIE INNEGO ZDANIA..WOLNO WAM. :roll: :roll:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 08 cze 2003, 19:56

no Mondralo pozwolę sobie na ocenę Ciebie i powiem, że łagodniejesz :D a może to tylko chwilowe :? kto wie :roll:
no ale muszę powiedzieć, że masz zapenwe racje, że każda piosenka to jakiś etap w życiu i jest poukładana chronologicznie, czego ja zauważyć nie mgoę, bo zawsze słucham płyty z włączoną funkcją "shuff" :D

"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Postautor: Rynexuwna » 09 cze 2003, 0:19

Jeśli mogę coś powiedzieć, to właśnie mówię. Ta płyta to istne arcydzieło. Naprawde. Nie licząc mojej ulubionej, pierwszej i najlepszej płytki, to ta jest fenomenem w dorobku Łezek. Jestem nią wprost zachwycona. 3 piosenki mi jednak nie podpasowały, ale ogółem... aż miło słuchać. Oby tak dalej.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 09 cze 2003, 0:38

goethe pisze::D
Witam ciepło.
Mam na imię Jakub mieszkam w Krakowie, jestem sobie 19 latkiem i piszę soebie.:)
Byłem dziś w supermarkecie GEANT gdzie kupiłem waszą nową płytę chciałem jeszcze abyśćie ją podpisali ale niestety nie doczekałem się bo "Dzieci" stały przedemną, tak słuchałem o czym mówiły i stwierdzam że nie wiedzą o czym tak właściwie śpiewacie jaki dajecie przekaz przez waszą muzyke, na oko miały po 15 lat, ale ważne że słuchają.
ALe ei do końca o to mi chodziło mam wszystkie wasze płyty i dziś ta !!!
Nawet do Kariny smsa wysłałem ale tu też napisze że po raz kolejnyjestem miło zaskoczony kolejna dobra płyta :!:
Obyście się tylko nie rozpadli jak niektóre zespoły bo nyło mi trochę przykro.
Pozdrawiam.

Wiem, że jesteś nowy i witam Cię na Forum, ale Twój temat był niepotrzebny, bo już podobny istniał ;)
...
marigell

Postautor: marigell » 09 cze 2003, 0:45

Ja chciałam tylko napisać, ze najlepszym kawałkiem na płycie jest "Dla miłości warto". Dłuższą recenzje napisze później ... bo teraz mi sie nie chce :D
Obrazek
Awatar użytkownika
paulinka

Postautor: paulinka » 09 cze 2003, 18:02

poprzednio pisałam , że nie bardzo podoba mi się "ncnj". WYCOFUJE TE SŁOWA - SERIO .coś mi wtedy odbiło. byłam zła bo prezentacja nie chciała mi się otworzyć i wkurzyłam się , chyba dlatego napisałam , że ta płyta nie powaliła mnie.odwołuje tamte słowa. słucham jej na okrógło i coraz bardziej mi się podoba. wsłuchałam się porządnie w teksty i jestem zachwycona.
co do komerchy - nadal twierdzę , że troszeczkę podgryza łzy po kostkach.ale to moje zdanie. :!:
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 09 cze 2003, 20:43

hm właśnie przesłuchuję tą płytę po raz 2. i moim zdaniem jest trochę za spokojna, i podzielam tez zdanie paulinki co do tej komercji.. wg. mnie to jeżeli chodzi o Łzy to im starsza płyta tym lepsza :P

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Wróć do „Łzy”