odczucia w zwiazku z nowa plyta :)

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 04 cze 2003, 14:20

Wiem już dlaczego na kompie jest taki marny dźwięk przy słuchaniu z tego wbudowanego na płycie odtwarzacza....
Ten odtwarzacz nie odtwarza ścieżek audio, tylko dodatkowe mp3 ktore też są umieszczone na płycie.
Ścieżki audio "widzi" tylko odtwarzacz audio, a w komputerze widoczne są tylko dane.

Ale jakim cudem mój komp widzi normalne sciezki audio, tego to ja juz nie wiem...pewnie jakieś niedopatrzenie tych, co zabezpieczali płytę przed kopiowaniem...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 04 cze 2003, 14:29

Trochę głupio to zrobione... ale chyba wszystkie płyty, które są chronione przed przegrywaniem odtwarza ten cały "PLAYER"... naszczęście na wieży jest OK :)
...
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 04 cze 2003, 15:35

moon pisze:Trochę głupio to zrobione... ale chyba wszystkie płyty, które są chronione przed przegrywaniem odtwarza ten cały "PLAYER"...

Dokładnie..:)
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Idaho

Postautor: Idaho » 04 cze 2003, 16:44

moon pisze:Trochę głupio to zrobione... ale chyba wszystkie płyty, które są chronione przed przegrywaniem odtwarza ten cały "PLAYER"... naszczęście na wieży jest OK :)

Na nieszczęście nie każdy ma wieżę. Mam z komputera zrobiony zestaw kina domowego, dobra dźwiękówka, dobre głośniki, wszystkie płyty grają pięknie, tylko ostatnia płyta Łez ma taką jakość, że odechciewa się słuchać. Co boli tym bardziej, że płyta naprawdę mi się podoba. Niestety leży na półce i słucham trzech poprzednich...

Na temat "PLAYERA" się nie wypowiem, bo tak ubogiego grajka nigdy w życiu nie widziałem :(

Mam nadzieję, że z następną płytą nie będzie takich problemów, bo teraz po prostu żałuję wydanych pieniędzy na płytę z której nie mam żadnej przyjemności słuchania.
Greetz, Idaho
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 04 cze 2003, 17:44

to pewnie będzie nauczka dla zespołu... głupio wyszło z tą nową płytą.. szkoda że nie pomyśleli o takich jak Idaho :roll:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 04 cze 2003, 18:59

Jestem zaskoczona ceną płyty w Geancie, wydawało mi się że u Kariny to będzie najtaniej. W tym momencie jestem na robieniu kampani reklamowej w mojej klasie i zachęceniem do kupowania, zaoferowałam że moge załatwić u menagerki za tańszą kwote hmm lepiej niech jadą do genata.

Idaho nie martw się! wpadniesz kiedyś do mnie to posłuchamy, zapraszam.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 04 cze 2003, 22:18

A wracjaac do samej muzycznej zawartosci płyty to mi sie po wiewlu prześłuchaniach płyty najbardziej podoba kawłąek nr 1 :D genilana kompozycja... tak sie rozkręca, rozkręca... i poźniej wchądzą te bombastyczna symfonia... naprawde rewelka kompozycja :)
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 04 cze 2003, 23:16

A JA CHCIAŁEM ŁEZKOM TERAZ SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA KOLEJNY WSPANIAŁY ALBUMIK :!: NA POCZĄTKU WYDAWAŁO MI SIĘ ŻE NIC SZCZEGÓLNEGO NA NIM NIEMA, JEDNAK W MIARĘ SŁUCHANIA... . KLIMAT JEST POPROSTU PIĘKNY :) W KAŻDYM KAWAŁECZKU JEST COS FAJNEGO CO CZYNI GO WYJĄTKOWYM....TE GITAROWE WSTAWKI - EXTRA , SZCZEGÓLNIE NA POCZATKU PIERWSZEGO KAWAŁKA....I TEN SAKSOFON, CO SIĘ GO TAK WSZYSCY OBAWIALI TAKŻE DODAJE UROKU... NIEWIEM CZEMU, ALE WSZYSTKO MI SIĘ NA TYM KRĄŻKU PODOBA...A "OSTATNI NA DOBRANOC" TO POPROSTU MIÓD NA MOJA DUSZĘ :)

SERDECZNE GRATULACJE I WIELKIE DZIĘKI DLA CAŁEGO ZESPOŁU!!!!!! :idea:
WRÓŻĘ PLATYNKĘ :idea:

P.S. A WIECIE CO? MÓJ KOMP WOGÓLE NIEWIDZI TEGO KRĄŻKA!! TYLKO RZ UDAŁO MI SIĘ ODTWORZYĆ PREZENTACJĘ!! CZYŻBY BYŁA JEDNORAZOWA?.... NA SZCZĘŚCIE NA WIEŻY JEST OK.
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 04 cze 2003, 23:21

czyżby były jakieś problemy z płytą?
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Idaho

Postautor: Idaho » 05 cze 2003, 0:25

Ewelina(Ewka) pisze:Idaho nie martw się! wpadniesz kiedyś do mnie to posłuchamy, zapraszam.

Dziękuję za zaproszenie :) Co do muzyki z najnowszej płyty to jestem naprawdę mile zaskoczony. To nie to co "Słońce", ale nadal ma ten niepowtarzalny klimat Łez. Podoba mi się baaardzo. Pierwszy kawałek jest rewelacyjny, to jak zwieksza tempo, moc... Saksofon jest ok, rozumiem obawy fanów, ale spójrzcie obiektywnie sami - naprawdę świetnie brzmi :) Im dłużej słucham tym bardziej płyta mi się podoba. Gdyby tylko dało się jej u mnie komfortowo słuchać, głupio trochę chodzić po znajomych i prosić o możliwość odsłuchania...
Greetz, Idaho
Martynka

Postautor: Martynka » 05 cze 2003, 0:29

Ghrave pisze:najbardziej podoba kawłąek nr 1 :D genilana kompozycja... tak sie rozkręca, rozkręca... i poźniej wchądzą te bombastyczna symfonia... naprawde rewelka kompozycja :)

Wiedziałam, że nie jestem sama :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
mondrala

Postautor: mondrala » 05 cze 2003, 0:42

jesoos pisze:A mnie na tej płycie brakuje chyba najbardziej takich "track-killerów" jak na WZZS i JJJ ;) min: "Jestem jaka jestem" czy "Agnieszka" (pomijając wątpliwej jakości tekst) albo też "Gdy na was patrzę" lub "Nie lubie nikogo" ...dobrze że te piosenki powstały i moze doczekamy się paru kolejnych wątków na kolejnych płytach...i może z jakimis 'inteligentniejszym,i' tekstami :wink:

za Martynka - ja równiez mam conajmniej jeden ulubiony klawałek na tej płycie....i nie za bardzo pamiętam tytułu ;)

WIEC NIE TYLKO JA LUBIE..TE AMBITNIEJSZE TEKSTY..ALE TEKST AGNIESZKI JEST JESZCZE DO PRZEZYCIA..I OBRONIL SIE..ALE TA PIESN O SAMOBOJSTWIE TO HORROR JEZYKOWY..PELNO TAM NIEPOTRZEBNEGO MIESA I LEPKIEJ KRWI..I SAMOBOJSTWO WYGLADA TROCHE INACZEJ..PRZYNAJMNIEJ NA FILMACH I W POEZJI..A W ZYCIU..LEPIEJ SIE NIE DOWIADYWAC :cry: :cry:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 cze 2003, 1:56

a ja ciekawa jestem co Mondrala myśli o "Zabij się, zabij"??
co do saksofonu to świetnie pasuje do Anki :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
mondrala

Postautor: mondrala » 05 cze 2003, 3:33

mloda.jg pisze:a ja ciekawa jestem co Mondrala myśli o "Zabij się, zabij"??
co do saksofonu to świetnie pasuje do Anki :D

ZABIJ SIE..LUBIE..ALE TYLKO JESLI SPOJRZEC NA TE PIESN..JAKO NA ZART MUZYCZNY..MOZNA JA PUSZCZAC..SPADAJACYM POLITYKOM..TAK JEST TO JAKIS POMYSL..ALE TO WALENIE GLOWA W STOL..NA OSTATNIEJ PLYCIE..TE BLIZNY CIETE NOZEM..CZERWONE PLAMY..NIESMACZNE I NIEPOTRZEBNE..CHYLINSKA ZROBILA KIEDYS PIESN O TYM..I TO ..KIEDY POWIEM SOBIE DOSC..TAK TO BYLO OK.REASUMUJAC..ZABIJ SIE..TAK.A TO O WALENIU GLOWA W STOL...NIE..A CO MYSLE O ANCE..PRZEREKLAMOWANA..OCZYWISCIE CHODZI O PIESN..CO MYSLE O ANI..NIE POWIEM..
Awatar użytkownika
inermis

Postautor: inermis » 05 cze 2003, 4:21

Płytkę przesłuchałam kilka razy i podoba mis ie z każdym dźwiękiem bardziej . Cieszy mnie fakt iż nie ma na niej głupkowatych akcentów w stylu " ja nie lubię nikogo " . Czyżby znalaqzła sie wyzej w rankingu płyt Łez anizeli poprzedni album ??
Nie możemy dojść do miejsca Gdzie rozmowy tracą sens A słowa powtarzają się Nie mają już żadnej Mocy ....

Wróć do „Łzy”