piosenka slodkie winogrona-ocena

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 07 lip 2003, 12:09

moze i lepsza...nie neguje....tylko teraz chodzi o promocje...a nie o dobroc..niestety.
... a to już chyba zależy od systemu wartości oceniającego :D Poza tym jestem pewna, że Kasia miała na myśli nie tylko to, że Karina jest dobra, ale również że jest dobra w tym co robi ... A sam wyraz 'lepsza' raczej w kontekście zdania synonimem dobroci nie jest - .. i znów ujmujesz ... :? I znów na siłę ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 07 lip 2003, 13:01

Tak jak pan Durczak nie miałby czego popychać, gdyby nie wieloletnia praca Kariny ... tak i "Oczy" nie miałyby czego popychać, gdyby nie sukces "Agnieszki" ... ale mondrala lubi umniejszać - zwłaszcza tam, gdzie nie należy ... ehhh .. co to szpital robi z człowieka ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 07 lip 2003, 13:10

co to szpital robi z człowieka ...

Hm....w szpiatalu na peryferiach......też z ludźmi robili niewiadomo co......więc Kasia nie dziw się.......a że Racibórz.....blisko granicy.....kto wie.....kto wie......co zrobił ze służbą zdrowia w tych okolicach..l.. :wink: :wink:
Sylwia
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 07 lip 2003, 13:11

Aaaa.....zapomniałam dodać, że tam netu nie mieli.....a tutaj mają :lol: :lol: ....oczywiście do celów służbowych.....jak np www.lzy.pl :P
Sylwia
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 07 lip 2003, 18:43

kathleen_kelly: Bo była z Nimi nie tylko jak było dobrze, ale też wtedy kiedy było źle ? Bo nie przyszła na gotowe, tylko razem z Nimi pracowała na ten sukces ?

Radzę uważać Kathleen, bo się za bardzo zagalopujesz, a akurat w tym temacie można by dłuuugo i namiętnie dyskutować ;) Na przykład ze mną, bo byłem "przy Łzach" wcześniej niż Karina, i mniej więcej wiem jak to wyglądało.
Moge powiedzieć tylko, że mocno przesadzasz, i nie umniejszam tu wcale roli Kariny.
Podobnie jak mocno przesadza "ten ktoś" w temacie roli Pana Maćka ;)
Po Waszych wypowiedziach można by sądzić, że:

Karina lub Pan Maciek + piosenka dobra jak "Oczy..." + wokal jak Ani W = sukces i kasa.

A mi tu zdecydowanie brakuje kilku "elementów", bez których tak wielkiego sukcesu by nie było.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 07 lip 2003, 20:18

Z tą różnicą 'inny Adamie', że w tym momencie nie dyskutujemy o całokształcie :roll:
mondrala

Postautor: mondrala » 07 lip 2003, 20:49

Adam-LZY pisze:nie umniejszaj Agnieszce mondralo,bo bez tej piosenki nic by nie było,a oczy to 2 zwrot ....ale to Aga była pierwsza.

AGNIESZKA TO JEDNA Z TYCH PIOSENEK W REPERTUARZE LEZ,KTORE SA NA ZAWSZE Z NIMI ZWIAZANE...I TO JEST PIESN...NAPRAWDE WYJATKOWA...I NIGDY NIE UMNIEJSZALAM JEJ ROLI...ALE AGNIESZKA NIE WYGRALA OPOLA..DZIEKI AGNIESZCE DOSTRZEZONO LZY...TO PRAWDA..NAJPRAWDZIWSZA.ZGADZAM SIE.ALE AGNIESZKA I OCZY..TO DWIE ROZNE LIGI...CZASEM WOGOLE NIEPOROWNYWALNE...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 08 lip 2003, 19:05

ZGADZAM SIE.ALE AGNIESZKA I OCZY..TO DWIE ROZNE LIGI...CZASEM WOGOLE NIEPOROWNYWALNE...

A Adam......i Ty......to też dwie różne ligii.....(daleko mi do wazeliniarstwa.....ale nie mogłam się powstrzymać... :P )....a z kolei Ania i Ty....to też dwie różne......no wiesz :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
Tom_gladbach

Postautor: Tom_gladbach » 09 lip 2003, 12:33

"Słodkie winogrona" to to samo co "Jestem jaka jestem" ojj nie zgadzam sie z tym. Jedyne co łaczy te piosenki to ze "Słodkie winogrona" zaczyna sie od słów "jestem jaka jestem..." i nic innego. A tak pozatym jest ona super.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo może jutro wszystko się zmieni
Ale to przecież teraz nieważne jest
Jesteś jaki jesteś
Myślę sobie że jesteś wariatem
Uciekasz z domu nocą
Przyjeżdżasz do mnie czasem
[color=blue]Jemy w łóżku słodkie winogrona

Jutro słodkość zabije kropelka słona...[/color]

Wróć do „Łzy”