piosenka slodkie winogrona-ocena

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 04 lip 2003, 22:50

No cóż ... ja się już przestaję w tym temacie wypowiadać ... Chciałam Wam dać coś do zrozumienia, ale Wy uparcie swoje ... Na 'do widzenia' temu tematowi powiem tylko tyle, że zgadzam się z Asiuncią ... A poza tym to rzygać mi się chcę, jak to czytam ... dlatego juz nie czytam :D Miłego zachwycania się ... pa! :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
marigell

Postautor: marigell » 05 lip 2003, 10:17

mondrala pisze:ale dopiero teraz...majac oczka..i macka....sa na topie.... :roll: :roll:

Same Oczka też by pewnie wystarczyły :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 05 lip 2003, 11:16

Też przestaję pisać w tym temacie. Z oceny piosenki przeszliśmy na menagera. Troszkę odbiegliśmy od tematu.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 lip 2003, 23:41

mondralo ale jak była Agnieszka też były na topie...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
mondrala

Postautor: mondrala » 06 lip 2003, 15:35

mloda.jg pisze:mondralo ale jak była Agnieszka też były na topie...

NIE ROZSMIESZAJ MNIE...jak byl agnieszka,niezla zreszta,to co najwyzej lezki byly zapraszane na koncerciki do studentow...moze jak byla agnieszka..to lezki opole wygraly i wszystkie listy przebojow okupowaly na pierwszych miejscach :?: :?: i ania byla w kazdym luxusowym magazynie :?: :?: nie rozsmieszaj mnie...to dopiero oczy..i maciek..wyniosl lzy tam gdzie teraz sa..tylko jest maly klopocik..nie ma teraz na tej nowej plycie nic ..rownego oczom.. jest klopot..bo lansowanie anki...to....ratunku...ratunku....
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 06 lip 2003, 16:52

to dopiero oczy..i maciek..
---> ( miałam nic nie pisać, no ale po prostu nie mogę ... ) ooo takkk ... pan Maciej zstąpił z Olimpu i zadrżał świat ... wszyscy padli przed Nim na twarz i powiedzieli ' Tak o Panie ! Zrobimy co zechcesz ! ' ... bo pan Maciej to wyrocznia - co powie, tak się stanie ... a On uniósł gniewnie rękę i świat zamilkł ... wtedy wyrzekł słowa : ' Od dziś piosenka Łez będzie na pierwszym miejscu każdej listy przebojów, a wszystkie luksusowe pisma będą pisać o Ani Wyszkoni ... ' - i tak też się stało ... :? Litości ... Łzy bardzo długo pracowały nad sobą i swoją twórczością ... rozwijali się, by mogła powstać piosenka taka jak 'Oczy' i cały czas była z Nimi Karina .... 'Oczy' wygrały w Opolu bo są świetne :!: :!: :!: A wszystkie 'luksusowe' pisma ( niestety nie dostrzegam w brukowcach tego luksusu, co Ty .. ) piszą o Ani dlatego, że 'Oczy' wygrały w Opolu :!: :!: :!: Pan Maciej na pewno pomaga w załatwianiu występów w TV, bo ma spore znajomości ... ale nie przesadzaj. On nie wstrząsnął Polską, że nagle wszyscy zaczęli kupować płytę Łez ... Nie wiem jaki masz cel w kreowaniu pana Macieja na boga, ale za pewne szczytny ... tylko, że to już się powoli zaczyna w moim mniemaniu robić nie na miejscu ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
mondrala

Postautor: mondrala » 06 lip 2003, 20:52

kathleen_kelly pisze:
to dopiero oczy..i maciek..
---> ( miałam nic nie pisać, no ale po prostu nie mogę ... ) ooo takkk ... pan Maciej zstąpił z Olimpu i zadrżał świat ... wszyscy padli przed Nim na twarz i powiedzieli ' Tak o Panie ! Zrobimy co zechcesz ! ' ... bo pan Maciej to wyrocznia - co powie, tak się stanie ... a On uniósł gniewnie rękę i świat zamilkł ... wtedy wyrzekł słowa : ' Od dziś piosenka Łez będzie na pierwszym miejscu każdej listy przebojów, a wszystkie luksusowe pisma będą pisać o Ani Wyszkoni ... ' - i tak też się stało ... :? Litości ... Łzy bardzo długo pracowały nad sobą i swoją twórczością ... rozwijali się, by mogła powstać piosenka taka jak 'Oczy' i cały czas była z Nimi Karina .... 'Oczy' wygrały w Opolu bo są świetne :!: :!: :!: A wszystkie 'luksusowe' pisma ( niestety nie dostrzegam w brukowcach tego luksusu, co Ty .. ) piszą o Ani dlatego, że 'Oczy' wygrały w Opolu :!: :!: :!: Pan Maciej na pewno pomaga w załatwianiu występów w TV, bo ma spore znajomości ... ale nie przesadzaj. On nie wstrząsnął Polską, że nagle wszyscy zaczęli kupować płytę Łez ... Nie wiem jaki masz cel w kreowaniu pana Macieja na boga, ale za pewne szczytny ... tylko, że to już się powoli zaczyna w moim mniemaniu robić nie na miejscu ...

POLSKA OCZYWISCIE WSTRZASNELA PIOSENKA OCZY SZROKO ZAMKNIETE...TEKST I MUZYKA TEJ PIOSENKI...ALE WRESZCIE KTOS PORZADNIE WYPROMOWAL LZY...NIE UJMUJE NIC KARINIE..ALE TO NIE TA LIGA CO MACIEK...NIE ROBIE Z NIEGO BOGA..OCENIAM GO PO EFEKTACH..JEGO PRACY..I POZYCJI LEZ..I MASZ RACJE...ZE TO OCZY SA PIOSENKA ZWROTNA W KARIERZE LEZ.. WLASNIE OCZY...A CO DO MACKA...NIE KREUJE GO NA NIKOGO...WLASCIWIE GO NIE ZNAM..ULZYLO CI.. :?:
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 06 lip 2003, 21:27

mondrala pisze:NIE ROBIE Z NIEGO BOGA..OCENIAM GO PO EFEKTACH..JEGO PRACY..I POZYCJI LEZ..

Chyba jednak oceniasz go po jego pozycji, niestety....

mondrala pisze:TO OCZY SA PIOSENKA ZWROTNA W KARIERZE LEZ.. WLASNIE OCZY...

ZWROTNĄ W KARIERZE ...obyś się myliła...:(
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 lip 2003, 21:31

a ja sie upieram dalej ;-)
"Agnieszka" była też pisenką zwrotną w karierze Łez bo to dzięki niej cała Polska, a nie tylko Śląsk, usłyszała o Łzach...a Oczy... też są ważne... ale Agnieszka wszystkiemu zapoczątkowała
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 06 lip 2003, 21:53

jak pytam ludzi od jak dawna słuchasz Łez, wszyscy odpowiedają jedno "od Agnieszki" tak że to jest dowód na to że to właśnie Agnieszka dała początek temu zespołowi na rynku muzycznym
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 06 lip 2003, 22:00

ALE WRESZCIE KTOS PORZADNIE WYPROMOWAL LZY
---> nie 'KTOŚ' wypromował Łzy ... 'Oczy' wypromowały Łzy ... wyniosły na szczyty ... wcisnęły do 'luksusowych pism' ...

NIE UJMUJE NIC KARINIE..ALE TO NIE TA LIGA CO MACIEK...
---> ujmujesz ... i to bardzo wiele ... a dowód widać na załączonym obrazku ... Nie ta sama 'liga' ? A co to ... gramy w piłkę nożną ? Nie ta sama 'liga', bo co ? Bo jak pan Maciej się bogacił na ludzkim bezguściu, to Ona była ze Łzami ? Bo była z Nimi nie tylko jak było dobrze, ale też wtedy kiedy było źle ? Bo nie przyszła na gotowe, tylko razem z Nimi pracowała na ten sukces ? Ale masz rację ... Nie ta sama 'liga' ... Bo Karina nie jest maszynką do zarabiania pieniędzy ...

NIE ROBIE Z NIEGO BOGA..OCENIAM GO PO EFEKTACH
---> robisz ... bo nie oceniasz Go po efektach, tylko PRZYPISUJESZ Mu efekty ... na siłę ...

ULZYLO CI.. :?:
---> nieszczególnie ...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 lip 2003, 22:05

Paula_Jestem pisze:jak pytam ludzi od jak dawna słuchasz Łez, wszyscy odpowiedają jedno "od Agnieszki" tak że to jest dowód na to że to właśnie Agnieszka dała początek temu zespołowi na rynku muzycznym

pewnie przypisuję właśnie wszystko Agnieszce bo poniekąd to też dzieki niej zaczełam słuchać Łez...
...ale teraz pewnie też będzie wiele osob odpowiadalo na pytanie "od kiedy słuchasz Łez?" "od Oczu..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 06 lip 2003, 22:17

mondrala pisze:NIE UJMUJE NIC KARINIE..ALE TO NIE TA LIGA CO MACIEK...

Prawda...nie ta sama liga.Karina jest o niebo lepsza :D
mondrala

Postautor: mondrala » 07 lip 2003, 7:14

Cień Anioła pisze:
mondrala pisze:NIE UJMUJE NIC KARINIE..ALE TO NIE TA LIGA CO MACIEK...

Prawda...nie ta sama liga.Karina jest o niebo lepsza :D

moze i lepsza...nie neguje....tylko teraz chodzi o promocje...a nie o dobroc..niestety.
Awatar użytkownika
czarna łza
Kontaktowanie:

Mi się piosenka nie podoba!!

Postautor: czarna łza » 07 lip 2003, 10:34

Jak usłyszałam"Jestem jaka jestem"(...) już się zawiodłam.... :(
Cały tekst moim zdaniem jest płytki, beznadziejny(wybacz Aniu)
Muzyka jednak fajna :) Jednym słowem nie lubie"Słodkich winogron"

Wróć do „Łzy”