OPOLE : Oczy szeroko zamknięte - nagroda publiczności

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 02 cze 2003, 22:18

Bardzo ładne te wszystkie zdjęcia :*
...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 02 cze 2003, 22:35

fajne te zdjęcia :D
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 03 cze 2003, 20:26

Dobra jeszcze ja nie napisalem mojej relacji: wiec oka:

Na tem wyjazd nie moglem sie doczekac od tygodnia-niestety te pozdrowienia Sylwi byly do mnie z jej relacji bo niestety nie dokonczylem transparentu mojego na czas... :? Ale wrescie doszedl ten upragniony dzien.Niestety o godzinie 12 mialem jeszcze egzamin, ale se mysle coz mi to jak pociag dopiero po 14.Niestety profesor byl proszony na "dywanik do rektora" i przyszedl sobie 45 minut po czasie :? WIec po egzaminku szybko do busa i mysle-kuzwa 10 minut do pociagu-nie zdaze biletu kupic-szkoda ze nie mam kasy na komorze bo bym Dorocie wyslal smsa zeby mi kupila.W tym momencie jak to pomyslalem sms od Doroty ze im sie tramwaj zwalil i jada busem-poprostu zaj...iscie na pociag nie zdazymy...Doda i Anka byly jednak ode mnie wczesniej na dworcu-jednak to nie dalo nic bo i tak pociag nam uciekl z pod nosa (pozdrowienia dla tego rubego kretyna co tak dlugo kupowal bilet i dla pani przed nami co kupowala miejscowke :evil: :evil: :evil: ) poszlismy na PKS i co zobaczylismy??-odjechal kilka minut temu :? (nie zadawajcie sie ze mnom-bo ja mam pecha na spoznianie :P ) W koncu jeszcze male zakupy w ALbercie i wrescie upragniony pociag.W pociagu poznalismy spox kolesia ktory mial ksywe "Era" :lol: (choc za bardzo upierdliwego i zakreconego :lol: ) ktorego poczestowalem pifkiem (on sam byl na maxa nawalony) a on mnie .....(cenzura) :P wyszlismy na troszku i przyszedlem jsuh niezle zakrecony hehe a potem czekajaca Sylwia i reszta...przywitania....rogal na gebie jak wchodzilem do busa (hihi dzieki "Era" :lol: ) i przejazd-bylo suuper....w koncu doejchalismy i czekali i niektorzy poszli do WC ale widze tam piwo leja-trzeba isc (hehe ADAS mi jush troche siara ze non stop co sie widzimy widzisz mnie zawsze z browarem hehe :roll: az mi glupio :roll: ) poszedlem i slysze "Iwan" -patrze Kaska i reszta siedzi...znow przywitania....w koncu jeszcze doszla Agnieszka...musze o niej wspomniec hehe-dostalem obiecanego caluska od niej za zalatwienie biletu :D i wrescie koncerty....O wystepach napisali jush inni wystarczajaco..dodam ze bylo super-szczegolnie jak Lzy wygraly to hehe rozwalona lawka od skakania mowi sama za siebie :P ....dziekujemy rowniez temu panu za 25 piwek dla "Lezek", szkoda ze go tak potem olalismy sikiem prostym :roll: potem ta smutna wiadomosc od zepolu i ogolna kapa wszyskich-to bylo jak grom z jasnego nieba-lecz kilka ostrych slow Sylwi gdy dzwonila do nich poskutkowalo i jush wszystko bylo oka-dzieki za darmowa plytke Karinko :*** i za cudnowne wykonanie "Oczu" accapella (tak sie to pisze??? :P ) ANiu ....potem pozegnania....hmmm z Justysia i Agnieszka sie chyba najdluzej zegnalem (co do tej drugiej osoby mam nadzieje ze nie widzieliscie mojego sposobu pozegnywania sie z nia a jezeli tak to ćśśśśśś :P :P :P ) i nocleg u Sylwi .Dziekuje ze byliscie, dzieki za podwoz do Katowic bratu Sywli (jestes fessss spoko koles :wink: ) I grunt ze ŁZY SĄ THE BEST W POLSCE WEDLUG OPINI PUBLICZNEJ!!!!!!!
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 03 cze 2003, 23:42

MARTYNKA pisze:Syriel, a dlaczego żadna z pań nie śmiała sie na Dańcu? ;P ("Ha-ha-ha... Ale zabawne...Zauwazyłaś, ze nikt sie nie śmieje?" ;P) hihi ;) :**

Martyś jak to żadna pani się nie śmiała? A my dwie to co? ;) :lol: ... No i w końcu się dowiedziałam, że mecz ma 2x45 minut :)... hihihi
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 04 cze 2003, 2:01

Nic przyszedl czas na mnie wreszcie powinnam napisac recenzje z Opola ,ale tak mi sie nie chce...Ale dobra wiec zaczelo sie tak przyszlam na PKP o 16:10 bylismy umówieni miedzy 16:15 - 16:20 ale jak juz przyszlam to stala juz MARTYNKA , Ewka , Hania, Olcia i Marlena (pozdrawiam:*) No i czekamy na rezte juz myslalysmy ,ze pojechali bez nas ale patrzymy idzie Moon , Syriel i Slawekpotem czekamy na reszte i patrzymy autobus sie zatrzymuje sie i wychodzi facet pytamy sie pan od Łezek? A on odpowiada ,ze tak i mowi "Jacek jestem" my podchodzimy przedstawiamy sie czekamy dalej... No i wreszcie przyszla Sylwia ,Monia i Ola weszlismy do autobusu przyszla Ania(dziewczyna Adama ,pozdrawiam:*)No potem Doda, Ania i Iwan i chyba to wszystko mam nadzieje ,ze o nikim nie zapomnialam no i potem wsiadl gdzies tam Adas :P No i jechalismy jechalismy (jazdy nie bede opisywala:P)
Dojechalismy no zachcialo nam sie wszystkim siku :P
Nio i poszlismy do takiego obskurnego klopa bylo tam 5 a jeden tylko czynny stalismy w kolejce jak glupie :P
Wyszlysmy i patrzymy Jedrzej , Kasie, Ewa , Olus ,Jus :) witamy sie
I idziemy do amfiteatru i czekamy w kolejce ludzi multum! No i spiewamy
piosenki Łez i reklamujemy je :P Kasia :P "Nazywam sie Kathleen_Kelly zaglosuj na Łzy pod nr 7220 o tresci "E" E jak EUROPA jesli chcesz wstapic do Uni Europejskiej zaglosuj na Łzy" nio i inne podobre wersje :P
No i jestesmy juz w srodku i siadamy nasze miejsca byly oczywiscie zajete przez fanow Marylii :evil: ale ja z mojego miejsca wywalilam (pomogl mi wredny pan z ochrony) No siedzimy juz na swoich miejscach :) (nie
wszyscy :P ) No najpierw Wilki troche sie pobawilismy pozniej Budka Suflera i zaczelo sie najbierw Blue Kaf'e czy jak to sie tam pisze po prostu niebieska kawa i my ostrosiedzimy i gadamy ,pozniej jakis stary facet ,potem ktostam Leszcze no i juz sie na leszczech przygotowywalismy i zapowiadają ŁZY no i jeden wielki pisk,Ania pięknie wyglądala no i ja z wrazen chyba zrobilam im z 10 zdjec ,ale wyszly choby wcale :P ale czego sie nie robi dla zespolu :P No i dalej wystepy innych potem przerwa na SMS'owanie i wszedl Marcin Daniec :) swietny kabaret mial "Polska!" :P No i nadeszla chwila prawdy wyniki..... 1 miejsce Blue Caf'e ale to tylko wybor jury ,ale my zawiedzeni myslelismy ,ze to z podliczen sms'owych ,a za chwile w trakcie piosenki MARTYNKA sie drze "Wygralismy !!! ,a my co? nie Blue Caf'e ,ale oni przez jury no dobra ,ale nie bylo jeszcze wynikow ,ale wygralismy Karinka sms'a wyslala do Sylwii no i wygralismy w sms'owym!" i od razu w pisk jeszcze Blue Cafe na scenie a my Łezki!! i pisk ,ludzie sie na nas gapia a my sie cieszymy i skaczemy po sobie hihi :P No i oglaszaja oficjalnie ,ze wygraly Łzy no i piszczymy ostro i sie cieszymy (ja sie nawet poplakalam :oops: ) :D :D :D :D :D !!! no i Ania spiewa ,a my ja przekszykujemy ja znowu w reke aparat i 2 zdjecia :P ,al tak sie cieszylismy nie da sie tegoopisac trzeba bylo tam byc :D :D :D :D
No i wychodzimy i sie dalej drzemy ,ze Łzy wygraly jakis facet z radia bodajze radio 3 jakies Opolskie mowi do nas Łzy ,Łzy ?? i my podchodzimy i spiewamy Oczy (ryczymy :P ) mowimy skad jestesmy i takie tam duperele :P Patem znowu jakis facet ryczy Łezki do mnie i my idziemy to jakis Pan Piotrek i mowi ,ze on idzie z Łezkami na piwo pyta sie nas ile nas jest i idzie do barmana i mowi poprosze 25 piw dla Łezek i 12 Coli a my takie oczy :shock: ja juz myslalam ,ze powie a to na koszt zespolu :P ale nie , zaplacil z wlasnej kieszeni pogadalismy sobie z nim i zaspiewalismy mu piosenki :) ,a tak w ogole okazalo sie ,ze jes on z Ameryki nie bylo slychac ,ze to Amerykanin kompletnie potem sie z nim pozegnalismy i wyszlismy i czekalismy na zespol pozniej sie okazalo ,ze zespol nie przyjdzie ,bo ni maja czasu ,bo musza sie uczyc na koncert :? i my wszyscy wkurzeni i nie wiedzielismy gdzie mamy isc ,ale okazalo sie ,ze przyjda na chwilke wiec udalismy sie do autobusu i patrzymy za 5 minut ida no i wzielismy sie do rozmow :P I czekamy na plyty :P ,a Karinka wyciaga i rozdaje... i my zdziwieni ,a ona mowi ,ze daja nam w prezencie od nich za to ,ze z nimi jezdzimy i w ogole .... za to ,ze jestesmy :D (buziaczki dla Karinki i zespolu :*:*:*:*:*:*:*) No i pogadalismy troszke z zespolem zrobilismy zdjecia (mam juz wyszly swietne :D ) No ale czas juz dobiegl konce trzeba bylo sie zegnac :( najgorsze przyszlo :( ale jakos sie przez 15 min pozegnalismy no i wyjechalismy podroz powrotna troszke sie dluzyla ,ale tez bylo fajnie nic koncze moja recenzje wiem ,ze troszke pozno :P ale jest :P
Pozdrawiam Was bylo SUPER Kocham Was dzieki ,ze jestescie :D :*
Awatar użytkownika
Jasiek170

Postautor: Jasiek170 » 04 cze 2003, 2:33

było oki
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......
Martynka

Postautor: Martynka » 04 cze 2003, 3:06

Syriel pisze:
MARTYNKA pisze:
Martyś jak to żadna pani się nie śmiała? A my dwie to co? ;) :lol: ... No i w końcu się dowiedziałam, że mecz ma 2x45 minut :)... hihihi

No tak :lol: Myśmy sie najlepiej bawiły ;P hihi Fakt - te wszystkie cenne wiadomości mi sie bardzo przydadzą :lol: ;) :*
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Martynka

Postautor: Martynka » 04 cze 2003, 3:12

iwan pisze: z Justysia i Agnieszka sie chyba najdluzej zegnalem (co do tej drugiej osoby mam nadzieje ze nie widzieliscie mojego sposobu pozegnywania sie z nia a jezeli tak to ćśśśśśś :P :P :P )

Masz pecha :twisted: Ja widziałam :twisted: I kilka innych osób też :twisted: Więc dam Ci rade :lol: Bądź grzeczny :lol: :twisted: :twisted: :twisted: Bo jak nie, to wiesz... :twisted: :twisted: :twisted: Poznasz moją wredność :twisted: :twisted: :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 04 cze 2003, 14:24

MARTYNKA pisze:
iwan pisze: z Justysia i Agnieszka sie chyba najdluzej zegnalem (co do tej drugiej osoby mam nadzieje ze nie widzieliscie mojego sposobu pozegnywania sie z nia a jezeli tak to ćśśśśśś :P :P :P )

Masz pecha :twisted: Ja widziałam :twisted: I kilka innych osób też :twisted: Więc dam Ci rade :lol: Bądź grzeczny :lol: :twisted: :twisted: :twisted: Bo jak nie, to wiesz... :twisted: :twisted: :twisted: Poznasz moją wredność :twisted: :twisted: :lol:

hehe.. ja też widziłam :).... ale będa ciiiicho... ;)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 04 cze 2003, 15:22

A ja nie widziałem czuję się pokrzywdzony :D
...
Martynka

Postautor: Martynka » 05 cze 2003, 0:02

moon pisze:A ja nie widziałem czuję się pokrzywdzony :D

"Żałuj, Synu, żałuj... Było na co popatrzeć" :lol: :wink:
Awatar użytkownika
Olivka

Postautor: Olivka » 05 cze 2003, 0:18

W Opolu bylo poprostu fantastycznie! Jak Lezki zaspiewaly za pierwszym razem to az mi sie plakac zachcialo ze wzruszenia. Ania i wygladala pieknie i tak tez zaspiewala! A co do tego mlodzienca, ktory tam tancowal, to sadze, iz byl to calkiem niezly pomysl, uwazam ze dzieku niemu wszystko bylo jeszcze piekniejsze!Bylo SUPER!

Wróć do „Łzy”