ŁZY na Przystanku Woodstock !!!???!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 22 sty 2005, 18:30

hmm gdyby był badziewny, nie miałby tulu zwolenników. i na przyszłość, mogłabyś uargumentować swoje stwierdzenia, bu suche hasła rzucone przez Ciebie jakoś do mnie nie przemawiają..
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 22 sty 2005, 19:43

Zgadzam sie..... najpierw sie mysli a pozniej cos pisze :>
Wiec an przyszłość... zastanów sie zanim cos napiszesz... :P a najleiej to co napisałas jescze przeczytaj 10 razy.....

PS. Oczywiscie kazdy ma miec prawo swoje zdanie... ale mniemam ze nie masz wlasnych argumentów by potwierdzic te słowa....
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 22 sty 2005, 21:06

Wercia666 pisze:Przystanek Woodstock i łzy na nim???Kogos tu niezle pogielo mam nadzije ze łzy nie wapdna na super genialny pomysl i nie pojada na ten badziewny koncert organizowany przez owsiaka .Niechchoc moje łezki beda normalne i nie pojhada bo ci co byli znaczy te zespoly to wiecie najpierw sie nacpialy a potem myslaly ze bvlyszcza bo zaspiewaly na tym koncercie :twisted:

Taaaaaaa.Oto podręcznikowy przykład jak TV Trwam wpływa na umysły ludzi,któzy nie mają zielonego pojecia o Woodstock'u.

Zacznijmy od przypomnienia podstawowego hasła Woodstock'u,czyli MIŁOŚĆ,PRZYJAŹŃ,MUZYKA - STOP PRZEMOCY,STOP NARKOTYKOM. Już samo hasło świadczy o charakterze tej imprezy.

Po drugie piszesz,że zespoły się naćpały a potem myślą,że błyszczą bo grały na Woodstock'u.Ok,czyli mam rozumieć,że takie kapele jak HEY,T.Love,Dżem,czy gwiazda jaką niewątpliwie jest Die Toten Hosen jadą na Woodstock tylko po to,zeby się naćpać a potem żyć w błogiej nieświadomości,że są niby gwiazdami na arenie polskiej i międzynarodowej (DTH).

Wybacz dziewczyno,ale następnym razem jak masz zamiar pisac takie pierdoły to pomyśl trochę.Szlag mnie trafia jak czytam takie głupoty.

A i jeszcze jedno,ja się na Woodstock wybieram w tym roku.Jade ćpać i potem udawać,że błyszczę :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Elly
Kontaktowanie:

Postautor: Elly » 22 sty 2005, 21:23

Buahahahahaa :D Boże, Brat tylko uważaj na siebie <hahaha> :lol: :twisted: Nie tylko Ciebie takie posty denerwują...
Obrazek
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 23 sty 2005, 20:56

dla kogos ktory mnie skomentowal:Ja poprostu widzialm film z przystanku woodstock i wiesz widzialam ze ludzie tam tylko chlaja i kapia sie w blocie wiec ja z tego wnioskuje ale kto wie moze tam nawet jest fajnie tylko ze ja bym sie bala tam jechac bo na tej imprze zginelo kilku moich mieszkancuw kturych pobito a potemn dobito
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 23 sty 2005, 21:41

Widzisz,Ty widziałaś film (wnioskuje,ze to ten z TV Trwam),a mój kumpel był już na Woodstock'u trzy razy i trochę jego relacje różnią się znacząco od tego co piszesz,owszem pija ludzie,ale co z tego :?: Tak samo się pije w rodzinnym mieście jak i na Woodstock'u.Fakt w błocie jeszcze nie skakałem po pijaku w Warszawie :twisted: Co za różnica czy poajde na Woodstock się pochlać,czy zrobię to np. w domu,albo z kumplami,na jedno wychodzi.Ludzie piją od zawsze,już taka natura :P
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 23 sty 2005, 21:47

ale pisanie o tym, że zespoły, które tam występują naćpane i myślą, że błyszczą nie było chyba wnioskiem wysnutym na podstawie filmu? no nie wiem, ale wydaje mi się, że jesteś po prostu niesprawiedliwa. nie podoba CI się idea Woodstoku-ok, ale nie krytykuj wszystkiego i wszystkich mających z tym jakiś związek :roll:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 23 sty 2005, 22:21

ciacho pisze:owszem pija ludzie,ale co z tego :?: Tak samo się pije w rodzinnym mieście jak i na Woodstock'u.

albo na koncercie Łez :wink:

Koleżanka po prostu niesłusznie uogólniła, to że piją ludzie znaczy że piją i ćpają zespoły? chyba pomyliłaś filmy albo obejrzyj raz jeszcze w zwolnionym tempie :wink:
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 23 sty 2005, 22:27

Paula_Jestem pisze:
ciacho pisze:owszem pija ludzie,ale co z tego :?: Tak samo się pije w rodzinnym mieście jak i na Woodstock'u.

albo na koncercie Łez :wink:

Paulik,ale koncerty Łez to już degeneracja totalna,gorzej niż Woodstock :twisted:
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 24 sty 2005, 15:50

ludzie pija ja nie mowie ze nie wypije sobie czasmi a zreszta nie weim moze macie racje oceniam a nie bylam moze wiec macie racje....chyba pojade w tym roku i zobacze jak tam jest ale nie weim bo z waszych wypowiedzi wnioskuje ze tam nie jest wcale tak zle... :wink:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 24 sty 2005, 22:35

szybko zmieniasz zdanie 8)
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 24 sty 2005, 22:41

/heeh... i po co ten cały cyrk ???? :lol: ehh :P zmieniłas zdanie.....wiec chyab przemyslalas sobie to co pisals wczesniej :D
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 25 sty 2005, 9:48

niom przemyslalam bo wiecie z niektorych opini wynikalo inaczej bo tam z trzech ziomkow owiedzialo ze im sie nie podobalo ze tam chlaja cpaja itp ale wierze wam na swolo ze tam tak nie jest bo wiecie jak juz tyle osob powiedzialo ze tam jest fajnie to moze tam rzeczywiscie jest fajnie no dobra to ja w tym roku jade ktos moze jedzie???? :P
Awatar użytkownika
Twój, Ot Tak :)

Postautor: Twój, Ot Tak :) » 29 maja 2007, 15:41

Pragnę napomknąć, że na liście zespołów zgłoszonych na tegoroczny Woodstock widnieją Łzy. To te Łzy?
Adam, zgłaszaliście się? W sumie obok jest napisane, że niby z Wrocławia, ale... Muszę mieć pewność i info oficjalne.
Mam nadzieję, że to pomyłka, bo, z całym szacunkiem, to dla Was już nie ta bajka. Może z pięć lat temu...

To jak to jest?
...:: W życiu chodzi o to, aby być troszeczkę niemożliwym ::....
Awatar użytkownika
aparatka

Postautor: aparatka » 29 maja 2007, 16:57

czemu? no może masz troszeczke racji ale bez przesady...
za to ja mam nadzieje że to nie pomyłka...chciaż na Woodstoku raczej sie nie pojawie, bo nie mam z kim :?
WYSTARCZY CHCIEĆ...

Wróć do „Łzy”