ŁZY na Przystanku Woodstock !!!???!!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

marigell

Postautor: marigell » 13 maja 2008, 16:33

A czemu mieliby byc wygwizdani? Na woodstocku baaardzo różne zespołu grają, kto był ten wie 8) Steczkowska została bardzo dobrze przyjeta, choc nie grali tylko i wyłącznie rockowych mocnych kawałków, myśle że i ze Łzami bylo by podobnie 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 13 maja 2008, 16:40

marigell pisze:A czemu mieliby byc wygwizdani? Na woodstocku baaardzo różne zespołu grają, kto był ten wie 8) Steczkowska została bardzo dobrze przyjeta, choc nie grali tylko i wyłącznie rockowych mocnych kawałków, myśle że i ze Łzami bylo by podobnie 8)

Wybacz ale Steczkowska to marka sama w sobie, na koncertach to przede wszystkim alternatywna sztuka. o Łzach ciężko to powiedzieć, większość uważa to za kicz i wiochę ;)
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
marigell

Postautor: marigell » 13 maja 2008, 17:24

No i ta alternatywna sztuka na woodstock się niekonicznie musi podobac a ona tak to przerobiła i wybrała takie kawałki że się podobało. Znam jej twórczosc i jakby mi ktoś powiedzial że pasuje do woodstock to bym go wyśmiała a jednak się dopasowała :)

Łzy grały w Węgorzewie i też sie dopasowali więc myśle że i na woodstocku by nie zostali wygwizdani, tam jest bardzo tolerancyjna publicznośc 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 13 maja 2008, 22:48

W Węgorzewie to oni występowali wieki temu :P Wtedy jeszcze mieli trochę inny wizerunek ;)

Oczywiście nie mam nic przeciwko występowi Łez na Woodstocku i nawet chciałbym, żeby tam wystąpili :) Byłoby to ciekawe przeżycie zarówno dla nich, jak i dla nas ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl

Wróć do „Łzy”