ANIA W. MA TATUAŻ

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Re: ANIA W. MA TATUAŻ

Postautor: Martynka » 30 lip 2003, 16:22

Belitka pisze:. Moja matka myslała że to piepszyk. A ja jej powiedziałam że to tatuaż!!! :lol:

Naprawde? :lol: To niesamowite :lol: :?
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 04 sie 2003, 12:00

Jesli ja zdecydowałabym sie na tatuaż chciałabym aby znaczył on dla mnie coś niezwykłego... jakiś magiczny symboj związany z jakimś wydarzeniem, osobą w moim życiu... Myślę, że słońce jest dla Ani jakiś właśnie takim magicznym znakiem... W końcu od 'słońca' wszystko się zaczęło... :)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 04 sie 2003, 12:41

ally pisze:hmmm.... mialam kiedys tatuaz zrobiony henna i powiem szczerze ze bylam zadowolona tylko przez jakies pierwsze 3-4 dni... pozniej z kazdym dniem stawal sie coraz bardziej wyblakly i malo atrakcyjny... nie wspomne juz jak wygladal po 1,5 tygodnia...

dlatego własnie nie skusiłam sie w te wakacje na zrobienie czegoś takiego.
uważam że jeśli tatuaż to raczej prawdziwy. te malowane henna są nic nie warte.
ale chyba najlepsze są te z gazet... :wink:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 04 sie 2003, 14:38

Ja sobie kiedys napewno zrobie prawdziwy, taki wokół kostki... a póki co tatuaże z gazet (szczególnie z BRAVO :wink: ) zaspokajaja moje pragnienie tatuażu :wink:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 08 sie 2003, 19:03

:roll: Tak, te przyklejane to dobre wyjście. :lol: Taki na stałe przecież kiedyś się znudzi...Jak myślicie, ten tatuaż co widać u Ani w klipie do "Oczy szeroko zamknięte"jest chyba prawdziwy... :?: Ciekawe, czy ją bolało... :?: Musi być odważna, nie? :P Pozdroffka dla całego zespołu i ich fanów!!! :D :D :D :D :D 8) 8)

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 08 sie 2003, 22:56

nie wiem czy trzeba aż tak wielkiej odwagi by zrobić sobie tatuaż. czy to aż takie straszne...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 09 sie 2003, 0:57

czy takie straszne? trzeba mieć świadomośc że zostaje na całe życie raczej...chyba ze ktoś zna cudowną metodę...jak przeszczep ;)
pozatym najzwyczajniej boli: barwnik wprowadzany jest igłą pod skórę.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 17 sie 2003, 19:04

ja sobie zrobuie tatuaz niedlugo! zostaje kwestia kasy i bezpieczenstwa zdrowia!
mi tatuaze sie podobaja, ale to jest kwestia gustu, rodzice sie zgodzili iwec tylko zebrac kase. slyszalem tyez o tatuazach z koziego mleka widocznych pod UV i na opaleniznie ale to tylko w duzych miastach miozna robic i sa bardzo, bardzo drogie. tatuaze sa rox tylko szkoda ze na cale zycie! slyszalem o metodzie na 1,5 roku a potem z naskorkirm sie zetrze moze najpierw tak sprobuje a potem realy!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Kalakirya

Postautor: Kalakirya » 20 sie 2003, 15:53

Zastanawiam się niekiedy czy zrobić sobie tatuaż w przyszłości, ale nie jakiś byle jaki i nie pod wpływem impulsu... ale po bardzo, bardzo długim zastanowieniu.

Nie chciałabym jakiegoś dużego tatuażu. Niektórzy z moich znajomych mają tatuaże. Znam jednego chłopaka, który ma na rękach kilka tatuaży i niestety mi się one nie podobają. Jeśli już miałabym sobie coć wytatuować to był by to dyskretny, mały tatuaż, o którym wiedziałabym tylko ja. Byłby to pewnie jakiś magiczny symbol który dawał by mi siłę...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 24 sie 2003, 17:09

Kod: Zaznacz cały

nie wiem czy trzeba aż tak wielkiej odwagi by zrobić sobie tatuaż. czy to aż takie straszne...

Nie nie jest straszne .Mam tatuaż , narazie mi sie bardzo podoba , ale co będzie za 50 lat :?: Najwyzej operacja plastyczna.Tak na serio!Tatuaże są fajne , dla nie których sprawiają dużo satysfakcji a niektórzy nie mogą patrezć na tatuaże.Zależy od osoby .Ja jestem zadowolonaa i się bardzo ciesze że mam tatuaż :D :D :D :D :D :D
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 22 maja 2005, 20:12

Wracając do tatuaża ani to mi sie bardzo podoba. Kiedyś myslałam że to jest właśnie jakiś pieprzyk albo znamię ale teraz już wiem że to tatuaż

p.s. może i jestem ślepa ale na przykład w teledysku do oczu to chyba to słonko nie ma promieni a w TWTD są bardziej widoczne, moze dla tego że ania jest pokazana z bliska :roll:
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 22 maja 2005, 20:13

Te słonko jest cały czas takie same :P:P:P

Ogolnie spox :wink:
Awatar użytkownika
MaVeRiC

Postautor: MaVeRiC » 24 maja 2005, 0:34

takze sie zgadzam ze Ani dodaje uroku ale juz to kiedys pisalem :) pozdrawiam wszystkich a wszczesgolnozci zalozycielke Tematu :)
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 24 maja 2005, 9:09

To słonko mi sie bardzo podoba a Ania z nim slicznie wyglada :wink:
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 24 maja 2005, 10:51

Dyslretne słoneczko ... czemu nie :wink:

MaVeRiC pisze: pozdrawiam wszystkich a wszczesgolnozci zalozycielke Tematu :)

Cichaj ... bo się wyda :lol:
Obrazek

Wróć do „Łzy”