APEL ....DO NOWYCH FORUMOWICZÓW...

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

APEL ....DO NOWYCH FORUMOWICZÓW...

Postautor: Sylwia » 02 cze 2003, 0:18

OSTATNIMI CZASY NA FORUM POJAWIŁO SIĘ MNÓSTWO NOWYCH OSÓB...NOWYCH FORUMOWICZÓW....FANÓW.....TO BARDZO DOBRZE, ŻE JEST NAS CORAZ WIĘCEJ...ŻE NASZE FORUM SIĘ ROZRASTA.....ZWŁASZCZA GDY NA DNIACH POWSTANIE OFICJALNY FAN-CLUB......I 5 CZERWCA OFICJALNA PREMIERA PŁYTY.......ORAZ OCZYWIŚCIE LATO Z KONCERTAMI CO PEWNIE ZNOWU PODNIESIE NASZĄ FREKWENCJĘ NA FORUM....

ALE JA OSOBIŚCIE...JUŻ NIE MAM SIŁY........JA TO WSZYSTKO ROZUMIEM ŻE NIEKTÓRZY MAJĄ MODEMY....ŻE MAJĄ MAŁO CZASU.....ŻE IM SIĘ NIE CHCE PRZEJRZEĆ FORUM (JUŻ NAWET NIE MJÓWIĘ WIELU STRON ALE NA LITOŚĆ BOGA PRZYNAJMNIEJ TEMATY PONIŻEJ CZY POWYŻEJ)......ALE JA MAM DOŚĆ IGNOROWANIA CZY NISZCZENIE TEGO CO MY TWORZYLIŚMY Z DETERMINACJĄ.....

DZIŚ WESZŁAM NA FORUM I CO WIDZĘ.....7 CHYBA TEMAT O GLIWICACH...że super......4 TEMAT O DEMO........JUŻ NIE WSPOMNĘ ŻE TEAMT O 5 CZERWCA I NOWEJ PLYCIE JAK BYK JEST PONIŻEJ TEGO KTÓRY STWORZYŁ POLO.......

KILKA DNI TEMU WESZŁAM Z CIEKAWOŚCI NA FORUM KASI KOWALSKIEJ....I SAMA SIĘ PRZERAZIŁAM......ŻE TAM JEST JEDEN WIELKI BAŁAGAN.....A ZARAZ SOBIE POMYŚLAŁAM ŻE JA CHYBA JESTEM Z NAS DUMNA....MOŻE MARUDZENIEM....MOŻE ZWRACANIEM UWAGI......MOŻE KRZYKIEM CZASEM.....MOŻE DETERMINACJĄ.......CZASEM JUŻ OSTATETCZNĄ CIERPLIWOŚCIĄ I TŁUMACZENIEM TYCH CO BAŁAGANIĄ.......JEDNAK MAMY TU W MIARĘ PORZĄDEK......

CZY WIĘC KTOŚ Z NOWYCH TO MOŻE USZANOWAĆ......MOŻE ZANIM NAPISZE 10 TEMAT KTÓRYCH 9 JEST NIŻEJ......PRZEJRZY CHOĆ TROSZKE FORUM.......TO MY STARZY FORUMOWICZE.....WYGRZEBUJEMY TEMATY ŻEBY NIEPOTRZEBNIE NIE TWORZYĆ NOWYCH....A WY...I TU MAM NA MYŚLI TYCH NOWYCH ZAPRZEPASZCZAIE WSZYSTKO TO CO MY TWORZYLIŚMY PRZE KUPĘ CZASU......

JESZCZE JEDNO......CZĘSTO JEST TAK ŻE CI NOWI CHCĄ TYLKO UZYSKAĆ INFORMACJE O TYM SKĄD WZIĄŚĆ MP3 ZESPOŁU .....CZY DEMO.....I ZARAZ PO ZAŁOZENIU TEMATU...CZYT:ZAŚMIECANIU SIĘ TRACĄ.....A NAM BAŁAGAN ZOSTAJE.......

OD 5 CZERWCA RUSZA FAN-CLUB I STRONA FFC......WIERZCIE MI, ŻE POSTARAM SIĘ O REGULAMIN JAK SIĘ ZACHOWUJE NA FORUM.....BO JA NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE MAM JUŻ DOŚĆ........TO TAK JAK W ŻYCIU.....WCHODZICIE DO KOGOŚ DO DOMU I OD RAZU NARZUCACIE DOMOWNIKOM SWE ZASADY....CZY ROBICIE BAŁAGAN......JA JUŻ NIE MAM SIŁY....PO PROSTU RĘCE MI ODADŁY DZIS........JUŻ OD JAKIEGOŚ CZASU NIE PISAŁAM TEGO TU.....WYSYŁAŁAM PRYWATNE WIADOMOŚCI......ALE MOJA CIERPLIWOŚĆ TEŻ MA SWOJE GRANICE.........I DZIŚ TA GRANICA ZOSTAŁA PRZEKROCZONA........CZY WAM SIĘ TO PODOBA CZY NIE........

[Edycja Alareel'a] As you wish ;) [/Alareel]
Sylwia
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 02 cze 2003, 1:49

Sylwiu bardzo przepraszam za ten temat o Demo ale jakos niewidzialem tego i obiecuje ze niebede tu balaganil.. i bede sie stara kopac w stasrzych tematach :P

mam tez nadzieje ze mnie zakceptujecie do swojego grno

pozdrawiam Konrad
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 02 cze 2003, 2:01

ja sie zgadzam z Sylwią. ma racje, bo czytanie kilku tematów dotycząceych tego samego jest już nudne. ileż można. 4 tematy o Opolu i w każdym z nich to samo. to gdzie ja mam w końcu opisać swoje wrażenia i zdanie?? w którym z nich skoro ich tyle jest. Te gliwice to już mi sie po nocach śnią. temat za tematem właśnie o Gliwicach.
przyłączam się do Apelu Sylwi i jestem jak najbardziej za nią.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
mondrala

Re: APEL ....DO NOWYCH FORUMOWICZÓW...

Postautor: mondrala » 02 cze 2003, 2:02

Sylwia pisze:OSTATNIMI CZASY NA FORUM POJAWIŁO SIĘ MNÓSTWO NOWYCH OSÓB...NOWYCH FORUMOWICZÓW....FANÓW.....TO BARDZO DOBRZE, ŻE JEST NAS CORAZ WIĘCEJ...ŻE NASZE FORUM SIĘ ROZRASTA.....ZWŁASZCZA GDY NA DNIACH POWSTANIE OFICJALNY FAN-CLUB......I 5 CZERWCA OFICJALNA PREMIERA PŁYTY.......ORAZ OCZYWIŚCIE LATO Z KONCERTAMI CO PEWNIE ZNOWU PODNIESIE NASZĄ FREKWENCJĘ NA FORUM....

ALE JA OSOBIŚCIE...JUŻ NIE MAM SIŁY........JA TO WSZYSTKO ROZUMIEM ŻE NIEKTÓRZY MAJĄ MODEMY....ŻE MAJĄ MAŁO CZASU.....ŻE IM SIĘ NIE CHCE PRZEJRZEĆ FORUM (JUŻ NAWET NIE MJÓWIĘ WIELU STRON ALE NA LITOŚĆ BOGA PRZYNAJMNIEJ TEMATY PONIŻEJ CZY POWYŻEJ)......ALE JA MAM DOŚĆ IGNOROWANIA CZY NISZCZENIE TEGO CO MY TWORZYLIŚMY Z DETERMINACJĄ.....

DZIŚ WESZŁAM NA FORUM I CO WIDZĘ.....7 CHYBA TEMAT O GLIWICACH...że super......4 TEMAT O DEMO........JUŻ NIE WSPOMNĘ ŻE TEAMT O 5 CZERWCA I NOWEJ PLYCIE JAK BYK JEST PONIŻEJ TEGO KTÓRY STWORZYŁ POLO.......

KILKA DNI TEMU WESZŁAM Z CIEKAWOŚCI NA FORUM KASI KOWALSKIEJ....I SAMA SIĘ PRZERAZIŁAM......ŻE TAM JEST JEDEN WIELKI BAŁAGAN.....A ZARAZ SOBIE POMYŚLAŁAM ŻE JA CHYBA JESTEM Z NAS DUMNA....MOŻE MARUDZENIEM....MOŻE ZWRACANIEM UWAGI......MOŻE KRZYKIEM CZASEM.....MOŻE DETERMINACJĄ.......CZASEM JUŻ OSTATETCZNĄ CIERPLIWOŚCIĄ I TŁUMACZENIEM TYCH CO BAŁAGANIĄ.......JEDNAK MAMY TU W MIARĘ PORZĄDEK......

CZY WIĘC KTOŚ Z NOWYCH TO MOŻE USZANOWAĆ......MOŻE ZANIM NAPISZE 10 TEMAT KTÓRYCH 9 JEST NIŻEJ......PRZEJRZY CHOĆ TROSZKE FORUM.......TO MY STARZY FORUMOWICZE.....WYGRZEBUJEMY TEMATY ŻEBY NIEPOTRZEBNIE NIE TWORZYĆ NOWYCH....A WY...I TU MAM NA MYŚLI TYCH NOWYCH ZAPRZEPASZCZAIE WSZYSTKO TO CO MY TWORZYLIŚMY PRZE KUPĘ CZASU......

JESZCZE JEDNO......CZĘSTO JEST TAK ŻE CI NOWI CHCĄ TYLKO UZYSKAĆ INFORMACJE O TYM SKĄD WZIĄŚĆ MP3 ZESPOŁU .....CZY DEMO.....I ZARAZ PO ZAŁOZENIU TEMATU...CZYT:ZAŚMIECANIU SIĘ TRACĄ.....A NAM BAŁAGAN ZOSTAJE.......

OD 5 CZERWCA RUSZA FAN-CLUB I STRONA FFC......WIERZCIE MI, ŻE POSTARAM SIĘ O REGULAMIN JAK SIĘ ZACHOWUJE NA FORUM.....BO JA NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE MAM JUŻ DOŚĆ........TO TAK JAK W ŻYCIU.....WCHODZICIE DO KOGOŚ DO DOMU I OD RAZU NARZUCACIE DOMOWNIKOM SWE ZASADY....CZY ROBICIE BAŁAGAN......JA JUŻ NIE MAM SIŁY....PO PROSTU RĘCE MI ODADŁY DZIS........JUŻ OD JAKIEGOŚ CZASU NIE PISAŁAM TEGO TU.....WYSYŁAŁAM PRYWATNE WIADOMOŚCI......ALE MOJA CIERPLIWOŚĆ TEŻ MA SWOJE GRANICE.........I DZIŚ TA GRANICA ZOSTAŁA PRZEKROCZONA........CZY WAM SIĘ TO PODOBA CZY NIE........

nie poczuwam sie do winy..tyle razy..tak to moj poglad,ze trzeba trzymac sie tematu..jak piszemy o ani..to nie piszmy o mondrali ..bo to nie temat..chyba ze ktos taki zalozy..ale to bylby nienajlepszy pomysl..chociaz bylo juz wiele glupszych tematow... :lol: :lol: :lol:
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 02 cze 2003, 2:52

MOndrala Sylwia niemówi tak-Apel do mondrali o durnych tematach...To jest do wszystki,ale to Ciebie takze się dotyczy.... :evil:
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 02 cze 2003, 3:00

Sylwia ma racje to forum jest naprawd bardzo dobrze zorganizowane i takie tez powinno zostac.....
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 02 cze 2003, 4:16

brawo!! mam nadzieję, że ten apel poskutkuje
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 02 cze 2003, 13:22

Całkowicie popieram Sylwię i dobrze że założyła taki temat. NIech on będzie informacją dla nowych forumowiczów. Sylwia nie dziw się że tak robią nie znają zasad pamujących na forum i trzeba to, zrozumieć. Rozumiem że Cię to inrytuje , mnie też, ale co zrobisz ??? NIC A denerwować nie na się co. Złość urodzie szkodzi.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
marigell

Postautor: marigell » 02 cze 2003, 14:37

Jędrek pisze:... A denerwować nie na się co. Złość urodzie szkodzi.
A bałagan szkodzi urodzie forum ...
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 02 cze 2003, 18:30

Sylwia jak już będzie strona ffc to zrobi się na Forum temat "JEŚLI JESTEŚ TUTAJ 1 RAZ KONIECZNIE ZAJRZYJ", i aby był zawsze u góry tak jak teraz ten o barometrze. Tam będzie informacja dla nowych Forumowiczów i link na stronę.. co ty na to?
...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 02 cze 2003, 18:59

Moon...mi się podoba ten pomysł...Sylwię zresztą też popieram...zajrzałam na forum po dwudniowej nieobecności i co widze??? Mnóstwo tematów...o Opolu...i innych...
Znowu odbiegamy od zasady....tzn nie my...tylko nowi forumowicze...
I znowu powstały tematy...moim zdaniem bez sensu..."Ania W. ma tatuaż" :roll: Skoro chcieliście to napisać...to można było to zrobić w temacie o niej...a nie bezsensowanie zakładac temet następny....

Regulamin forum musi być koniecznie :!:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 02 cze 2003, 20:24

HM JA TEZ POPIERAM I TEN TEMAT POWINIEN BYC BARDZO DLUGO WIDOCZNY BO PO PREMIERZE NOWEJ PLYTY BEDZIE PELNO NOWYCH FANOW ŁEZ! ALE Z DRUGIRJ STRONY NIEKTORZY JUZ SIE NAUCZYLI I NIE ROBIA BEZ SENSU TEMATOW (NP. BENEKTORUN) JA JUZ SIE NAUCZYLEM I JUSH TAK NIE ROBIE! MYSLE ZE TEN APEL POSKUTKUJE I Z NIMI BEDZIE TAK JAK ZE MNA! Z DRUGIEJ STRONY MAM PYTANIE CZY TEN APEL DOTYCZY ROWNIEZ MNIE (JAKO NOWEGO?)? CZY TERMIN JAKI TU JESTEM JUZ NIE WIAZE MNIE Z NOWYMI LUDZMI NA FORUM!? :D
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Martynka

Postautor: Martynka » 02 cze 2003, 21:17

Napisze krótko... Sylwia ma po raz kolejny racje.... Szkoda tylko, że prosi o to już po raz kolejny i nic :? :? :?
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Alareel

Postautor: Alareel » 02 cze 2003, 21:23

Oj żebyś Ty się siostra nie zdziwiła ;)
Martynka

Postautor: Martynka » 02 cze 2003, 21:39

Z czym mam sie zdziwić? :D /Sylwia, to nie ssą rozmówki towarzyskie - my tu omawiamy Bardzo Ważne Sprawy:D hihi/
To co bedzie z tymi zdjęciami? :D Kasia, jesteś genialna, wiesz? :D
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...

Wróć do „Łzy”