Łzy juz wykorzystane na maxa :D

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 08 cze 2003, 21:08

Na Pomorzu raczej nie mogę narzekac na nadmiar Łez......Niby wszyscy wiedzą o jaki zespół chodzi ("Agnieszka" , "Narcyz" te sprawy), ale nie spotkałem wiele osób, które naprawde słuchałyby Łez i znałyby choć jeden utwór ze "Słońca"....
A co do prowadzącego POPliste to już wiele razy słyszałem z jego ust zapowiedzi, które były wobec zespołu, powiedziałbym, nieco zgryźliwe.....
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 08 cze 2003, 21:10

I jeszcze jedno: zwycięstwo w Opolu może być dla Łez naprawdę "kamieniem milowym" w karierze....
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
FIEND

Postautor: FIEND » 08 cze 2003, 21:30

W Plocku to czesto mi sie wydaje ze nikt nawet nie slyszal o Łzach :) Jeszcze nie spotkalem w Plocku zadnego fana Łez, sa jedynie takie osoby ktora lubia posluchac niektorych piosenek, ale jedynie posluchac. A najczesciej jak komus powiem ze slucham Łez to wybuchaja smiechem :) No ale mowi sie trudno, nie wiedza co jest dobre :P
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 08 cze 2003, 23:51

no cóż... a u mnie próbuję "zarazić" innych moim uwielbieniem czasem ktoś pożyczy płytkę, ale nie spotkałam nikogo tak oddanego Łezkom ;-) owszem w szkole dowiedziałam się niedawno jest dwóch chłopców z którymi "obgaduję" Łezki, ale to jeszcze nie to co ja ;-)
z moich okolic jedynie Paula_jestem... ale i ona jakoś tak daleko ode mnie
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 08 cze 2003, 23:54

z moich stron oddana osoba Łezkom jaką znam to młoda.jg
jakoś nikt ze znajomych aż tak bardzo nie wariuje. słuchać owszem ale nie do przesady.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 09 cze 2003, 1:59

Hmm z moich okolic to jest jedna osobą, która ma świra takiego jak ja... Natalia... Pozdrawiam serdecznie... niestety nie ma ona dostępu to neta... dlatego mówię jej każdą nawet najdrobniejszą nowinkę... Tak więc obie jesteśmy z takim świrem, ale sporo ludzi lubi zespół ŁZY... jak się rozmawia to mówią, że fajne piosenki, ale świra nie dostali (postaram się ich zarazić tym uwielbianiem Łezek) :P
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 09 cze 2003, 2:14

A u mnie jest wrecz przeciwnie...ostatnio poznałam sporo osób, które "świrują"na punkcie łez. To dobrze, bo wkońcu mam kogos z kim, moge o Łezkach pogadac i chodzic na koncerty :wink:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 09 cze 2003, 15:45

U nas też nie ma nadmiaru Łez... no chyba że ja i moon tworzymy go sami, gadając prawie non stop o Łezkach ;) :)... A tak na serio, to jeszcze do mnie nie doszły żadne zmiany spowodowane np wygraną w Opolu... napisali o nich w kilku gazetach... pisali i za czasów "Agnieszki"... Co do popularności to.... hmmm... będzie się coraz ciężej do nich dopchnąć... prawda...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 10 cze 2003, 0:53

W moim rejonie "Oczy ..." nawet teraz są bardzo żadko puszczane. Większość ludzi ktorą spotykam wie żę Łzy śpiewały Agnieszkę i to koniec. Niektórym osobą pożyczam płytki do przesłuchania i po jakimś czasie też dostają świra napunkcie Łez, tak jak ja.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 10 cze 2003, 4:37

Ja jakos nie odzczuwam takiego "drastycznego" wzrostu popularnosci zespołu, napewno promocja nowje plyty jest duzo bardziej aktywna i z tego podwodu o zespole jest głosniej, ale napewno nie ma takiego boomu jak na Ich Troje 2 lata temu kiedy to Polska oszalała na punkcie "Powiedz" i "Zawsze Z Tobą CHciał BYm Byc"... ale tak prawde mowiac to nie chciał bym aby takie cos spotkało Łzy...
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 14 cze 2003, 0:17

A mi się wydaje ze coś się zmieniło, np dziś wsiadam sobie do autobusu, kierowca słucha radia i po chwili w tym radiu puszczają Oczy, innym razem jestem w sklepie na zakupach, i w radiu też słyszę Oczy, może trochę zyskali popularności, bo teraz to każdy mówi: "to ci co wygrali w Opolu:)" mnie to cieszy, oby tak dalej, na ognisku pan Durczak powiedział nam, (oczywiście po wcześniejszym sporzyciu małego co nie co) że za jakiś czas ŁZY będą nr 1 w Polsce!!! Ja tylko na to czekam...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 14 cze 2003, 0:48

Dave pisze:Na Pomorzu raczej nie mogę narzekac na nadmiar Łez......Niby wszyscy wiedzą o jaki zespół chodzi ("Agnieszka" , "Narcyz" te sprawy), ale nie spotkałem wiele osób, które naprawde słuchałyby Łez i znałyby choć jeden utwór ze "Słońca"....
A co do prowadzącego POPliste to już wiele razy słyszałem z jego ust zapowiedzi, które były wobec zespołu, powiedziałbym, nieco zgryźliwe.....
zgadzam sie z tym! jak mowie o lzach to zawsze agnieszka i narcyz!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 14 cze 2003, 0:51

mój Ukochany ostatnio jechał autobusem z kolegą kiedy grały Łzy, kolega na to "o to ta fajna piosenka" :D no i mój Ukochany powiedział jaką to ja jestem wielką fanką :) hmmm.... kolega chciał płytę przegrać nową... nie ma szans...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 14 cze 2003, 5:21

ja ostatnio razem z koleżanką słuchałam radia na lekcji sztuki. właściwie byłyśmy sami w klasie bo reszta była na stadionie. i w pewnym momencie słyszymy w muzycznym radiu ŁEzki "oczy....."
zaraz sie zbiegły jakieś dziewczyny z innych klas i zaczęły słuchać i tańczyć. jak widać ta piosenka ma coraz to więcej fanów. te dziewczyny nie lubią tak chorobliwie Łez, tylko poprostu ta piosenka im tak sie podoba. może przez jedną piosenkę staną sie wielkimi fankami? jak my.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 14 cze 2003, 19:56

zgadzam sie z tym, ze Łzy sa kojarzone glownie z "Agnieszka" i "Narcyzem". no i teraz beda kojarzone jeszcze z "Oczami...". moja mama ostatnio w rozmowie z kolezanka wspomniala, ze ja szaleje za Łzami, to kolezanka sie spytala czy to ten zespol, ktory wylansowal "Agnieszke"... mam nadzieje ze wkrotce to sie zmieni i Łzy beda rozpoznawane nie tylko dzieki tym utworom...

Wróć do „Łzy”