Łzy juz wykorzystane na maxa :D

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 16 cze 2003, 1:46

Ważne jest że ludzie już kojarzą utwory z zespołem, a po Opolu będzie coraz lepiej. Dla Łez to wielka szansa na mocne wejście na rynek, życzę im jak najlepiej przeciesz są wspaniali.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 16 cze 2003, 3:02

Nie wszystkie głosy na Opole my wysyłalismy ;-) więc te ładnych parenaście tysięcy ludzi zechciało poświęcić swoje pieniądze na zagłosowanie na Łzy, mimo, że chyba nic nie było do wygrania :D to cieszy, tak bardzo...
...moja mama "uczy" u siebie w pracy swoich współpracowników które to piosenki śpierwają Łzy... głos Ani mama pozna już wszędzie i mam nadzieje, ze ludzie powoli będą siepoznawać na ładnej muzycie... niekoniecznie lekkiej
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 16 cze 2003, 3:15

to jest coraz bardziej widoczne że ŁEzki po wydaniu 4 płyty stają sie z dnia na dzień coraz bardziej znani. ludzie lubią piosenkę promującą i myśle że to dobrze bo to może być zachęcający utwór do przesłuchania całej płytki. znam kilka osoób które własnie przez "Oczy........" nabyły 4 płyte i są bardzo zadowolone. gdyby nie to że oczka są tak śliczną piosenką....
NIe da sie ukryć...Łzy stają sie bardzi popularne a może w końcu pobiją ich3...
u mnie w klasie nawet chłopakom sie podoba piosenka promująca, a przecież jeszcze nie słyszeli całej płyty....
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 16 cze 2003, 3:23

ja znam kilka osób które po usłyszeniu Oczu chciały ode mnie tę płytę przegrać, a co poniektórzy chcieli bym przesłała im mp3 z tymi piosenkami... :evil:
nie doczekają się
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 16 cze 2003, 3:28

nie ładnie tak przegrywać...no chyba że to ktoś z rodzinki.
ja moge sie ograniczyć do pożyczenia, ale w sumie skąd mam pewność że ta osoba która pożyczyła nie przegra sobie?
a to już jego sprawa, pożyczam tylko zaufanym osobą, które po przesłuchaniu kupują i sobie.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 18 cze 2003, 16:07

Fakt, ja też tak robię i dzięki temu udało mi się już namówić 2 znajomych do kupna tej płyty... liczba sprzed. płyt w ciąż się powiększa... :lol: :lol:

Wróć do „Łzy”