Fani czy Antyfani ?!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 12 gru 2003, 22:53

Adas pisze:Nie wiem nic o tej plycie, tylko słyszałem, że jest sprzedawana z jakąś gazetą?
To nie jest kolejna płyta Ich Troje. To są jakieś tam piosenki Michała, których nie chce mieszać z repertuarem Ich Troje, żeby nie psuć marki i popularności zespołu. Ja to tak odbieram
Czy można to znależć pomiędzy innymi płytami w sklepach płytowych?
A płytę Ich Troje z gazetą sprzedano podobno w nakładzie grubo ponad milion egzemplarzy...mimo, że było tam pewnie tylko kilka znanych już dawno kawałków...

tak jak napisał mar-r płyta będzie w Fakcie i podobno nie będzie jej w sklepach... Piosenki nie sa takie jak I3 a zespół i z tego co wiem to piosenki na niej to bedą te które odrzucił zespół I3 i Medicus (ten zespół ma jakiś tam drugi człon którego nei potrafię zapamiętać jest to zespół Jazzowy). W Spooko śpiewa wokalista I3 i wokalistka Medicusa, która na co dzień śpiewa w chórkach I3, w Spooko gra też basista Closterkellera (nie chodzi o Najmana a o Marcina) i to chyba wszystko co mogę Wam powiedzieć, zapenwe wielu fanów I3 kupi tę gazetę tylko dlatego że śpiewa tam Michał i dlatego moze ta płyta być popularna...
choć o podobno calkiem inna muzyka będzie...
po_porostu_ja... to właścicielka isę pomyliła o zero... czytałam wczoraj :D może ta historia to tylko jakis przykład psychologiczny i podawany w różny sposób...
ale sens ten sam... ludzie też ise sugerują ceną... niska cena-słaba jakość, wysoka cena-wysoka jakość...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 14 gru 2003, 17:22

fajnie ze cena plyty spada do 5 zl, dobrze dla nas zle dla artystow.... malo znanych....
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 20 gru 2003, 18:28

no nawet ja kupilem plyte m.w ... z ciekawosci... 5 zl to ne pieniadz wiec kupilem....
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 11 sty 2004, 10:41

To chyba nie musi oznaczac ze jest sie antyfanem, jesli brakuje pieniedzy na oryginalna plyte, gdy jest sie biednym, ale gdy po prostu kupuje sie pirata bo tak jest latwiej mozna nazwac te osobe antyfanem
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 11 sty 2004, 12:40

benektorun pisze: 5 zl to ne pieniadz wiec kupilem...

zmienisz zdanie jak dostaniesz pracę z wynagrodzeniem 5 zł za godzinę :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 11 sty 2004, 13:02

benektorun pisze:fajnie ze cena plyty spada do 5 zl, dobrze dla nas zle dla artystow.... malo znanych....

taka cena orginalnej plyty to najlepszy krok w zapobieganiu piractwu ... i dobry trick zeby sprzedac jak najwiecej plyt.. czyli znowu byc najpopularniejszy.. chybatak mozna to nazwac...
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 sty 2004, 18:31

Carti pisze:taka cena orginalnej plyty to najlepszy krok w zapobieganiu piractwu ... i dobry trick zeby sprzedac jak najwiecej plyt.. czyli znowu byc najpopularniejszy.. chybatak mozna to nazwac...

piszesz jakbyś nei znał Polaków, za niska cena też jest zła, bo co jest tanie to znaczy że ma słabą jakość i niestarannie zrobione :wink:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 11 sty 2004, 18:38

u mnie to byla kwestja wieku wczesniej chcialem mies wszystko markowe.. teraz w to wbijam.. ubieram to co mi sie podoba :P hehe chyba zajrze jak przyjade do ciucholandii :P hehe
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 11 sty 2004, 19:44

Jak ktoś patrzy TYLKO na marke i uważą "nie markowych" ludzi za gorszych to jest po prostu bezsens...Przecież co za różnica czy ktos ma kutrke np. z Big Stara, czy nie...Jeżeli mu sie podoba to wszystko powinno byc ok.

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 07 lut 2010, 23:06

ola2162 pisze:kiedyś koleżanka powiedziała mi , że ktoś (nie powiem kto) mówił ,,źle'' o Łzach , chociaż był (jest) ich wielkim fanem... czy uważacie że prawdziwy fan powinien ,,obrażać'' zespół i ich krytykować??

Solve pisze:Tak, uważam, że prawdziwym fanem jest się wtedy, kiedy umie się obiektywnie patrzeć na zespół i jego twórczość. Bo co to za fan, który uważa dany zespół za najlepszy ze wszystkich a jego twórczość za najlepszą z możliwych i obraża się kiedy ktoś mówi źle o jego zespole

Ewa_p pisze:Jest różnica pomiędzy obrażaniem, a konstruktywną krytyką zespołu. Jeśli chodzi o to drugie, to jak najbardziej każdy fan ma do tego prawo :)

wava pisze:Dzis w 'Uwadze" będzie o psychofanach....i będzie również Ania.
Możecie podpisać sie pod tym słowem....?

Solve pisze:Pamiętam w wywiadzie Ania mówiła coś, że jakiś natrętny fan ją prześladował, ale nie pamiętam o co to chodziło

sylwiak pisze:Miejmy nadzieje że ten ktoś da sobie już spokój....

Ewela pisze:http://uwaga.onet.pl/29488,wideo,148300,psychofani_polskich_gwiazd,psychofani_polskich_gwiazd,reportaz.html

Tutaj jest dzisiejszy odcinek- Uwaga Kulisy Sławy - Psychofani Polskich Gwiazd

mloda pisze:nagrał ktoś to może?? zapomniałam o tym i jak włączyłam był już wiśniewski:/ widziałam tylko Ani zdjęcie na koniec. no ale w czwartek Ania będzie gościem czatu :D

asiule3q pisze:
Ewela pisze:http://uwaga.onet.pl/29488,wideo,148300,psychofani_polskich_gwiazd,psychofani_polskich_gwiazd,reportaz.html

Tutaj jest dzisiejszy odcinek- Uwaga Kulisy Sławy - Psychofani Polskich Gwiazd

a nagrał może ktoś wypowiedź Ani?? bo w tym linku jej nie ma :wink:

ally pisze:
Solve pisze: Bo co to za fan, który uważa dany zespół za najlepszy ze wszystkich a jego twórczość za najlepszą z możliwych i obraża się kiedy ktoś mówi źle o jego zespole

To już jest fanatyk :twisted:

wava pisze:Szkoda,że Ania tak krótko mowila:-), ale naprawde nie życze żadnemu artyscie takiej sytuacji i mam nadzieję, ze Ania juz będzie miała spokoj:-)

P.s nie pogardziłabym gdyby Ani z zespołem pojawila się w kulisach sławy...chyba emaila napisze do Uwagi:-)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 08 lut 2010, 0:11

Prawdziwy fan powinien przede wszystkim mówić zespołowi prawdę. Chwalić, jak na to zasługuje i krytykować, jeśli ma to pomóc w przyszłości ;)

Jeśli chodzi o tego "psychofana" Ani, to jest to stara historia i była już chyba o tym mowa na forum. Ja dobrze tego nie pamiętam, ale może ktoś ze starszych stażem forumowiczów pamięta dokładnie o co chodziło ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 08 lut 2010, 11:12

Chodzi o tego fana, który napisał do Ani list, że chce się zabić, ale po rozmowie z tatą Ani zrezygnował? Czy jeszcze jakaś inna historia?
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Solve
Kontaktowanie:

Postautor: Solve » 08 lut 2010, 11:14

Raczej mi o to chodziło, kiedyś o tym czytałem w jakimś wywiadzie
Awatar użytkownika
asiule3q
Członek FFC

Postautor: asiule3q » 08 lut 2010, 17:44

Ewa_p pisze:Chodzi o tego fana, który napisał do Ani list, że chce się zabić, ale po rozmowie z tatą Ani zrezygnował? Czy jeszcze jakaś inna historia?

aa pamiętam ;)
pewnie o tym Ania wspominała w programie ;)
chyba że był jeszcze inny przypadek :)
gg:306844
e-mail:asia909@op.pl
Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 12 lut 2010, 23:09

Powiedzcie mi...Wy jako Fani zespołu jesteście zazdrośni o innych ?
Czy podnosi się Wam cisnienie, gdzy słyszycie w stronę zespołu obrazliwe słowa?
A jakie jest Wasze odczucie podczas koncertów czy spotkan...kiedy wszyscy nagle pną się do zespołu...błagaja o podpis...krzyczą wrecz czasem przejawia sie to wszytsko w agresje..bo kazdy by chciał ich zobaczyc i dotknąć...?

Ja zazwyczaj po koncercie w spokoju czekam az minie ta cała otoczka szumu....wtedy jak się uspokoi moge spoknie porozmawiac z menagerem i na spokojnie prosic o podpisy czy zdjecia...

Wróć do „Łzy”