Fani czy Antyfani ?!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 12 cze 2003, 0:42

z etgo co wiem to limitowana seria jest po 65 złotych... później cena wzrośnie...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 12 cze 2003, 0:44

Z tego co sie orientuje w cenach to w wikszosci slkepach jest po 49 zł...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 12 cze 2003, 0:49

no cóż u nas też po 65, nie wiem jak w hipermarketach, o ile ona w ogóle tą płytę będą miały, ale w porzadnym sklepie muzycznym w Jeleniej Górze tyle właśnie kosztowała...
...u nas nie ma MediaMarkt czy Geanta by kupić taniej, nie ma nawet Empiku głupiego, bo zlikwidowali :D
musimy się zadowolić zwykłymi sklpeami i dwoma hipermarketami...
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 12 cze 2003, 0:53

Ghrave pisze:Ja kupiłęm w MediaMarkt... ale przez net mozna zamowic za 49 zł, a wogóle na nową metallice warto wydac nawet te 60 zł ;)

jesli sie te 6 dych ma. bo niektorzy nie maja.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 12 cze 2003, 0:55

Tez prawda... ale zawsze jest jeszcze kaseta...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 12 cze 2003, 20:46

hm jak mam nie kopiowac plyt jak kupi,lem nowe ŁZY i mi wieza nie porzyjela! jak skopiowalem to teraz dziala! tylko jakosc jest gorsza! ale i tak piractwo bedzie sie roslo w polsce!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Bloody

Postautor: Bloody » 12 cze 2003, 23:58

ech... ja jednak kupuje same oryginały... po prostu... blokada psychiczna. nie kupie pirata chocby nie wiem co, nawet z przegrywaniem mam problemy :twisted:
musze miec kolorowy krążęk, książeczke, hologram i to wszystko :lol:
a przede wszystkim.... w koncu muzycy ciężko pracują i i m sie cos za to chyba nalezy! 8) nie moge zyc z myslą że kogoś okradam
Strzel sobie w głowę i rozwal na połowę
lalala
Zabij sie zabij sie, nikt nie lubi tutaj cie!
lalala
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 13 cze 2003, 2:18

Bloody - mam dokładnie to samo :D Ale to bardzo dobrze.... I trzeba liczyć na to, że więcej ludzi też będzie miało taką blokadę psychiczną ;)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 cze 2003, 2:46

nigdy nie dam zarobić komuś za "nic" praktycznie... nigdy nie zapłaciłabym piratowi...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 13 cze 2003, 2:55

ja też nigdy nie dałam zarobić piratowi, nigdy nie daje zarabiać piratowi i nigdy nie dam zarobić piratowi na sprzedawaniu nielegalnych płyt
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 14 cze 2003, 0:35

ja akurat nie mam takiej blokady psyhicznej! moze jestem inny ale i tak mam moze z 3 piraty ale nie mam pirata ŁEZ.
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 14 cze 2003, 1:10

Ja przyznam sie mam 3 piraty ale kupione dwano dawno temu, ale teraz to chyba nie mogłbym kupic pirackiego Cd... tez chyba mam tą blokade ;)
Alareel

Postautor: Alareel » 15 cze 2003, 2:10

Zlitowałem się bo to długi post i chyba się go troszkę pisało więc tylko przeniosłem ;)

ali3 pisze:Gdy na koncercie Łez w Chorzowie zobaczyłem ceny płyt to mnie zatkało, 25 za najnowszą płyte , 20 za starsze. Nareszcie ktoś rozsądnie skalkulował cene płyty, tak by zespół miał coś z tego a i fani mieli możliwość kupiś sobie płytke ukochanego zespołu za cene która nie obciąży ich nie zawsze przeciesz zasobnego portwela. Dla mnie właśnie cena płyt jest motorem napędzającym cały mechanizm piractwa. Jest przeciesz wiele osób w polsce które zarabiają poniżej 1000 zł i dla nich cena płyty 50, 60 ,90zł to nieosiągalne, a według naszych największych wydawców to pewnie oni nie zasługują na słuchanie muzyki , teraz muzyka jest tylko dla wybrańców którzy mają dużo kasy by nabijać kieszenie prezesów firm fonograficznych.
Całe szczęście że nasze Kochane Łeski są inne, i chwała im za to.
Kupujcie ich płyty może wtedy ktoś zauważy w tym kraju postawionym na głowie że tańsze płyty sprzedają się lepiej, a inasze Łeski będą miały kase na nagrywanie następnych płytek które nam dają przeciesz tyle radości
Naraziłem się pewnie i piratom i firmą fonograficznym ale na szczęscie nic oni mnie nie obchodzą , ja chcepo prostu mieć możliwość kupowania płyt za rozsądne ceny, a jak takich nie będzie w sklepach to pójde na targ i kupie u pirata, nie dam przeciesz 90 zł w MPIKU za Anne Marie Jopek z Patem Metheny-- to jest chore i wcale nie czuje się złodziejem tylko uważam za złodzieja tego który próbuje odemnie wyszarpać taką chorendalną cene za płyte. Za to po obejżeniu cen płyt Łez czuję się winny bo przegrałem sobie jedną płyte od kolegi z oryginału który on kupił ale dzięki temu zaczłem słuchać Łesek i teraz mam najnowszy oryginał a na koncercie kupie sobie jeszcze 2 brakujące mi płyty. Kochane Łeski chyba mi to wybaczycie, pozdrawiam Was i życzę dalszych sukcesów.
Jesteście radością dla mej duszy, czekam na 12 lipca napewno będę na koncercie w Chorzowie, tylko się boje żeby Wam coś nie wypadło, byłbym zrospaczony.
ps.bardzo dobry pomysł z tymi mp3 i teledyskami na waszej stronie dzięki temu każdy może posłuchać i obejżeć was i zdecydować czy kupić sobie waszą płytkę choćby natuchmiast na stronie przez internet, choć tu jeszcze dochodzi koszt przesyłki, no ale to już tak musi być, zawsze można przeciesz kupić na koncercie, nie wiem po ile są wasze płyty w sklepach, może ktoś napisze jak tam ceny w różnych częściach naszego kraju.

Piszcie co myślicie o Piractwie, mam nadzieje na ciekawą dyskusje
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 15 cze 2003, 4:27

może to też podświadomy zmysł kolekcjonerski...te płyty-oryginalne po latach bedą przedstawiały coraz większa wartość....piraty w zasadzie już teraz mozna sobie 'wsadzić'.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 15 cze 2003, 5:06

no właśnie.... wystarczy popatrzeć na ceny płyt starszych chociażby Metallici...
...ale niektóre płyty tracą z wiekiem na wartości...
...a Łezki dla nas będą przybierać z wiekiem na wartości, aż stanąsię bezcenną pamiątką, po wielkim fanatźmie... :D

Wróć do „Łzy”