~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 24 sty 2004, 0:57

fajne nawet te sukienki. najlepsza ta krótka srebrno-złota.
a ta szafirowa jak na 10 tys euro wcale nie piękna.
a tak swoja drogą drogie troche te sukienki :wink:
i jak zobaczyłam to zdjęcie z Berlina pod Bramą od razu mi sie moja wycieczka przypomniała, jak leżeliśmy pod tą Bramą... hehe
kocham to miasto.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 sty 2004, 13:26

Dziś w FAKCIE znów o Adamie i znów w czarnej ramce :?
Napisane jest , ze miał kolejny krwotok...
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 24 sty 2004, 15:54

Cieniu! A czy możesz jaśniej, co tam jest dokładnie napisane? Kolejny krwotok?...Oni piszą o tym krwotoku co był niedawno czy to zanowu jakiś kolejny :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 24 sty 2004, 16:45

W dzisiejszym super expressie jest trochę o eurowizji o o łezkach;)
Są zdjęcia wszystkich zespołow, są podane ich plusy i minusy i trochę o nich.
Pod zdjęciem Łez jest napisane:
Istnieją na polskiej scenie od 1996r., a od roku odnoszą same sukcesy. Do ostatniej chwili nie wiedzieli, czy wystąpią w eliminacjach do Eurowizji, bo stan zdrowia gitarzysty ADAMA KONKOLA (28 l.) bardzo się pogorszył. W końcu postanowili, że zagrają bez niego.

+ Ich piosenka łatwo wpada w ucho
- Czy choroba lidera nie pozbawi ich formy?

Jeszcze tak z boku jest napisane:
Kto wygra? Dowiemy się dziś wieczorem. My stawiamy na jedną z pięknych pań, które Wy wybraliście w naszej sondzie internetowej.
I jest zdjęcie Ani Wyszkoni, Janoszowej i Tatiany Okupnik :)
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 24 sty 2004, 17:07

Wesoła, a innych wykonawcow jakie sa + i - ?

w dodatku telewizyjnym do gazety wyborczej tez jest o Eurowizji, podane sa numery do głosowania etc. ale tak ogolnikowo, obiektywnie napisane. i zdjecie tej, co rok temu wygrała eurowizje.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 sty 2004, 17:17

Prawdziwa historia
ADAM KONKOL

Choć to ryzykowne i tak obejrze Eurowizję

Lider Łez Adam Konkol się nie poddaje. Choć jest w ciężkim stanie, już planuje koncerty zespołu.

Adam Konkol (28l.) lider i założyciel Łez wczoraj o piątek rano miał kolejny krwotok. Lekarze odradzają mu oglądanie eurowizyjnych eliminacji nawet w telewizji. A on będzie oglądał.
Adaś się uparł. - Wezmę pełen zestaw środków uspokojających, ale występu Łez nie przegapię - zapewnia.
Adam Konkol cierpi z powodu wrodzonej wady serca z nadciśnieniem płucnym. Przedeurowizyjny stres spowodował u niego serię groźnych krwotoków płucnych, po których trafił do kliniki w Zabrzu.
Gdy stan jego zdrowia się pogorszyłreszta zespołu chciała się wycofać z konkursu Eurowizji. - To najgorsze wyjście - przekonywał ich Adam. Robił to tak skutecznie, że Łzy w końcu wystąpią. - Chcemy wygrać dla Adasia - mówi wokalistka Ania Wyszkoni.
Adam już marzy o wyjeździe do Turcji na międzynarodowy finał Eurowizji. Choć wie, że nie będzie mógł latać samolotem, ma na to sposób. - Jeśli wygramy, to do Turcji pojedę choćby samochodem - mówi. - Na pewno nie odmówię sobie tej przyjemności.
W ciągu kilku dni okaże się, czy Adam będzie mógł być leczony farmakologicznie i przyjmować tabletki obniżające ciśnienie w płucach. Adaś bardzo na to liczy. - Są bardzo drogie i będę musiał je przyjmować do końca życia, ale może to odsunie w czasie przeszczep płucoserca. A tego bardzo się boję. Może krwotoki będą coraz słabsze i słabsze, aż w końcu ustaną całkiem - zastanawia się Adaś. - Dzisiejszy był słabszy i już po 3 godzinach doszedłem do siebie.
Przez ostatnie cztery dni na życzenie Adama nikt go nie odwiedzał. Wczoraj do Zabrza pojechali muzycy Łez. - Potrzebowałem spokoju i trochę samotności, ale od wczoraj przyjmuję wizyty znajomych. Na pewno się nie nudzę. Mam przecież Internet. Adam ma w Zabrzu dostkonałą opiekę. Lekarze tamtej kliniki bardzo o niego dbają. - Umieścili mnie w pojedynaczej sali, teraz leżę tylko z jednym kolegą...to niepotrzebny kłopot - mówi Adam. - Mam wyrzuty sumienia, że wszyscy tak koło mnie skaczą, a ja tylko leżę - dodaje.

Jeszcze jest coś napisane o Jego wadzie serca ale to już chyba było we wcześniejszych numerach, więc nie ma sensu przepisywać.Jest również zdjęcie kliniki w której leży oraz zdjęcie Adama z Julki.
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 24 sty 2004, 17:18

Vampirzyca pisze:Wesoła, a innych wykonawcow jakie sa + i - ?

Tak do każdego wykonawcy jest napisane parę słów opisu, + i - :)
Podoba mi się - Janoszki: Ala bywa na scenie sztuczna :D
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 24 sty 2004, 17:20

W moeje regionalnej gazecie Koszalińskiej w dodatku z programem tv. na okładce jest wielkie na całą strone zdjęcie Ani w czerwonej bluzce. Na dole jest napis że dzisiaj EUROWIZJA :D
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 sty 2004, 20:06

Właśnie oglądałam Fakty na Tvn-ie. Mówili o Małyszu i pokazali pierwszą stronę gazety FAKT. U góry było zdjęcie Adama i napis "Tragedia przed Eurowizją" oczywiście w czarnej ramce :? Na żadnej z gazet tego nie ma :roll: Chyba to miejsce zajął Niemen z tytułem "Nieznany wywiad z artystą". A może nie mam wszystkich numerów :roll:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 sty 2004, 0:40

nie przypominam sobie aby był tytuł tragednia przed Eurowizją..
przejrzałam wszystkie te numery z Adasiem i albo ja jestem ślepa albo nie ma w żadnym takiego tytułu.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 25 sty 2004, 13:31

Paula_Jestem pisze:nie przypominam sobie aby był tytuł tragednia przed Eurowizją..
przejrzałam wszystkie te numery z Adasiem i albo ja jestem ślepa albo nie ma w żadnym takiego tytułu.

był bo ja mam tylko to było tylko na pierwszej stronie jako odnośnik do artykułu http://grafika.redakcja.pl/fakt/Wydania ... 035563.jpg
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 26 sty 2004, 12:38

W Twoim Imperium na na okladce jest piekne zdjecie Ani co oczywiscie szpeci osoba p. Okupnik :twisted: A na stronie 4 jes ndiezbyt uzy artykol i zdjecie Ani z Adamem ( Jak jeszcze miala dlugie wlosy)
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 26 sty 2004, 15:05

Miejmy nadzieje, że z Adamem będzie coraz lepiej. A gazety są gazetami, zawsze w centrum wydarzeń.
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 26 sty 2004, 17:03

nowy FAKT:

na pierwszej stronie jest zdjecie Tatiany (to w samych majtkach ;P) i podpis:

odwieczny pojedynek Łez i Blue Cafe rozstrzygnięty. ( :roll: ) Tym razem górą Blue Cafe - Tatiana Okupnik i jej koledzy pojadą na konkurs Eurowizji.

w srodku jest artykuł..

Największym przegranym tegorocznego finału był zespół Łzy ( :roll: ), który prowadził we wszystkich rankingach internetowych. A jednak nie udało się. - Nie wiem czemu, ale Bóg mi podpowiada, że tak chciał i tak jest dla nas najlepiej - mówi Adam Konkol, lider Łez.
Tatiana Okupink z Blue Cafe, cieszyła się jak dziecko: - Marzyłam o wygranej, ale nie sądziłam, że ten sen może się ziścić. - Jestem wzruszony -mówi lider Blue Cafe - kiedy usłyszałem, że wygraliśmy, to o mało nie zemdlałem.
Pojedynek Blue Cafe i Łez trwa już od dłuższego czasu (?). Gdy Blue Cafe zbierało entuzjastyczne recenzje krytkyków, w głosowaniu publicznosci to Łzy dzierżyły palmę pierwszeństwa. Było tak np. podczas zeszłorocznego festiwalu w Opolu, kiedy to nagroda publicznosci z prawie dwukrotną przewagą głosów przypadła zespołowi Adama Konkola i Ani Wyszkoni.
Wydawało się, że skoro Eurowizja jest konkursem, w którym głosują widzowie, Łzy są bezkonkurencyjne. Czy fani nagle odwrócili się od swoich ulubiencow? (boze.. -> dop. mój ;P)
A może ktoś z "góry" uznał, że elegancko będzie wysłac Blue Cafe, któremu nie powiodło się w tym samym konkursie w zeszłym roku?
Maciej Durczak, menadzer Łez, uwaza, ze to jego zespół jest moralnym zwycięzcą tego konkursu (:D) - Znam się na rynku muzycznym i wiem, ile i jakie koncerty grają Łzy, a jakie Blue Cafe. Na nasze przychodzą tysiące ludzi ( :twisted: )

potem jest o tym, ze Ostrowska miala podobno tylko 12glosow.
jest kilka zdjec Blue Cafe, a niżej zdjecie Ani w sukience z Eurowizji i zdjęcie Ani i Adama ze szpitala w Zabrzu, i mały artykuł:

Adam Konkol, lider zespołu Łzy, dwa dni temu czuł się troche lepiej. Przd samymi finałami Eurowizji jego stan znowu się jednak pogorszył. Wczoraj Adasia odwiedzili Ania Wyszkoni, koledzy z zespolu i menadzer.
Pomimo zmeczenia w niedzielę Ania, chłopcy z zespołu i menadzer Łez Maciej Durczak wybrali się do Zabrza, gdzie w klinice leży Adam Konkol, cięzko chory na serce - Martwimy się o niego - mówi Wyszkoni. Na pewno jest rozczarowany, że nie wygralismy Eurowizji, tym bardziej, że róznica głosów miedzy nami a Blue Cafe była bardzo mała.
Adam w rozmowie z Faktem mówił, ze czuje sie lepiej, z niecierpliwoscia czekał na polskie finały Eurowizji. Niestety już w sobote miał kolejny groźny krwotok. Ania Wyszkoni i koledzy z zespołi ciagle byli z nim w kontakcie. Przed samym finałem prosił, aby podziekowac Arturowi Orzechowi, prowadzącemu polskie finały, za ciepłe słowa pod jego adresem. Pomimo przegranej Adam nie traci ducha. - Spróbujemy za rok - zapewnia.
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 26 sty 2004, 17:17

A to zdjęcie Ani i Adama w szpitalu w Zabrzu, (z dzisiejszego Faktu) jest bardzo fajne. Adam fajnie w piżamce wygląda :D A co do tego zdania:"Największym przegranym tegorocznego finału był zespół Łzy, który prowadził we wszystkich rankingach internetowych." To dla mnie łzy wcale nie przegrały, wręcz odwrotnie oni wygrali :)
:D

Wróć do „Łzy”