~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 26 sty 2004, 17:29

Vampirzyca pisze:Największym przegranym tegorocznego finału był zespół Łzy ( :roll: ),

jakim zaś przegranym...czego to te gazety nie wymyślą.... :?
Vampirzyca pisze:Znam się na rynku muzycznym i wiem, ile i jakie koncerty grają Łzy, a jakie Blue Cafe. Na nasze przychodzą tysiące ludzi

wcale nie tysiące, bo w Suszcu nie było tysiąca osoób :twisted:

Vampirzyca pisze:potem jest o tym, ze Ostrowska miala podobno tylko 12glosow.

12 glosow? a nie pisało czasem 12 tys?
jej..zas mi sie przypominajja moje słowa w obecnosci Ostrowskiej :P .."ostrowska? boze..taka wiocha, nigdy na nia nie zaglosuje" :twisted: i przecież ona nie miala 12 głosów :roll:

Z chęcią zobaczyłabym to zdjęcie ze szpitala...nie ma czasem fakt jakiejs strony internetowej? albo ktoś kto ma skaner i fakt moglby zeskanowac..wcale bym sie nie obraziła :twisted:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 26 sty 2004, 17:40

Vampirzyca pisze:potem jest o tym, ze Ostrowska miala podobno tylko 12glosow.

na tvp.pl jest podane że 1 431 i jak tu telewizji ufac :?
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 26 sty 2004, 18:12

SUPER EXPRESS 26.01.2004

Łzy w nerwach

W złej formie był też zespół Łzy, najwiekszy przegarny. Ania Wyszkoni unikała dziennikarzy, a wstępu do jej garderoby pilnowało dwóch ochroniarzy. Menażer grupy Maciej Durczok wyjaśnił, że zespoł musi mieć spokój, bo eliminacje to wielkie emocje, a wokalistka jest już i tak zdenerwowana.
- Martwi ją choroba lidera grupy Adama Konkola - powiedział nam.
- Adam uparł się, że bedzie oglądał koncert ze szpitalnego łóżka. Lekarze nie chcieli się na to zgodzić. To są w końcu ogromne nerwy, a on jest chory na serce.
Zdenerwowanie dało się wyczuć w głosie Ani, nie zaśpiewała całkiem czysto. Razem z grupą ŁZY zajeła drugie miejsce. Otrzymała prawie 55 ty. głosów

i z boku jest zdjecie Ani i Rozynka i napis "Przegrali".
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 26 sty 2004, 18:24

jak ja 'uwielbiam' te wszystkie brukowce..

czy wszyscy dziennikarze uwazają, że 1 miejsce = wygrana? a wszelkie inne = przegrana? wg mnie Łzy były najwiekszymi wygranymi tej eurowizji.
z relacji o eurowizji FFC nie wynikało, ze zespol był.. w złej formie :roll: wrecz przeciwnie.. bardzo ciesza sie z 2miejsca..
a Ania nie zaspiewała całkiem czysto, bo była po grypie..

bleh.
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 26 sty 2004, 18:44

wkurzające te wszystkie bzdury z gazet :? Dla mnie łzy wygrały i cieszę się że nie jadą na Eurowizję :)
:D
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 26 sty 2004, 20:05

ale zawsze jest cien prawdy w tych gazetach....
niestety zdrowie adama jest slabe... ale trzymajmy za niego kciuki.... :D
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 26 sty 2004, 20:32

kurcze...te gazety to naprawde niewiedzą co piszą...
mi by się tez nie chcialo po występie isc do dziennikarzy, i jeszcze tylko po to, żeby potem poprzekręcali słowa i napisali i tak swoje..jak to maja zwyczaj robić..
no i tak..przeciez Łzy były załamane..wogole do nas nie wyszli...Cały zespół siedział zdołowany w swojej szatni, bo zajął II miejsce...a my siedzielismy i płakaliśmy..jakie to przykre..naprawdę...do tej pory siedzę ze Łzami w oczach.....
:twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 26 sty 2004, 20:34

benektorun pisze:ale zawsze jest cien prawdy w tych gazetach....

taa..cień prawdy..tylko napisany tak, że niewiadomo jaka ta prawda jest....
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 26 sty 2004, 22:49

ignis pisze:
Paula_Jestem pisze:nie przypominam sobie aby był tytuł tragednia przed Eurowizją..
przejrzałam wszystkie te numery z Adasiem i albo ja jestem ślepa albo nie ma w żadnym takiego tytułu.

był bo ja mam tylko to było tylko na pierwszej stronie jako odnośnik do artykułu http://grafika.redakcja.pl/fakt/Wydania ... 035563.jpg

ja nie mam takiej okładki w numerze 17

a co do ostatnich artykułów na temat eurowizji.. powiem że szkoda słów na te brukowce. nidy nie lubiłam tych gazet, które szukają sensacji by zrobić kase. już przestałam w to wierzyć. tylko teraz tak, komu wierzyć TV czy prasie? oni są siebie warci. a co do tych głupich komentarzy typu " "odwieczny pojedynek Łez i Blue Cafe roztrzygnięty". Czy kiedyś wogóle był między nimi jakis pojedynek? jeśli już to powinni to słowo wziąć w cudzysłów bo jakoś dziwnie brzmi.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 26 sty 2004, 22:53

"Wielcy przegrani :akurat! nie słyszeli naszych pisków i krzyków? Ani uśmiechu? nie widzieli??
bzdury , na jakiej podstawie to napisali? przecież nie widzieli smutku Łez tylko radość...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 26 sty 2004, 22:55

Vampirzyca pisze:Największym przegranym tegorocznego finału był zespół Łzy ( :roll: )(...)

(...) Czy fani nagle odwrócili się od swoich ulubiencow?.

Jak czytam takie artykuly to mnie normalnie kurwica bierze (przepraszam)
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 26 sty 2004, 23:01

przecierz musza robic z czegos sensacje ...nie maja z czego, wiec wymyslają rozne glupoty :roll:
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 27 sty 2004, 0:19

Pieprzenie glupot w gazetach ze przegrani....Bull shit.....O wielkiej przegranej moze mowic Ostrowka :P Nawet Gulczas jej nie pomogl heh :P
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 27 sty 2004, 10:04

iwan pisze: O wielkiej przegranej moze mowic Ostrowka :P Nawet Gulczas jej nie pomogl heh :P

oj nie wiem czy Ostrowska przegrała...Była ostatnio w programie "Kuby Wojewódzkiego"jeszce przed eurovizją...Kuba zapytał sie , czy nie martwi jej to , ze moze nie wygrac....powiedziała...mi nie chodzi o wygrana..chodzi mi o to by zaprezentowac nasz teledysk...gdybym powiedziała"puscie nasz teledysk w telewizji"to by puscili :?: nie :!: wiec jej nie chodzio o wygraną..dla niej to było obojetne, zalezało jej tylko na zaprezentowaniu swojego teledysku, by ludzie go zobaczyli :twisted:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 27 sty 2004, 11:48

Kasia, wszyscy wykonawcy eurowizyjni przed eurowizja mowili, ze nie zalezy im na wygranej. ;) a Ostrowska moze rzeczywiscie chciala zaprezentowac teledysk.. Bo przeciez chyba miała swiadomosc, ze wsrod aktualnie popularnych, młodych wykonawcow nie ma wiekszych szans..

Pauliku, racja, lepiej nie wierzyc ani TV, ani gazetom. ;P

Wróć do „Łzy”