~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Sama,Sama

Postautor: Sama,Sama » 08 mar 2004, 9:18

Nom,mnie też się te zdjęcia nie podobają...Jak pisała Mała,są jakieś inne...Nie wiem,dziwne jakieś...Jak się okładce przyjrzałam,to też te zmarszczki zauważyłam...Bywało lepiej ze zdjęciami Ani...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 08 mar 2004, 17:06

widze, ze nikt nie jest zadowolony...wiedzialam ze tak bedzie :roll: moze da to cos do myslenia pewnym osobom :? moze domysla sie , ze tak nie powinno byc :roll:
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 08 mar 2004, 17:24

kasieńka pisze:widze, ze nikt nie jest zadowolony...wiedzialam ze tak bedzie :roll: moze da to cos do myslenia pewnym osobom :? moze domysla sie , ze tak nie powinno byc :roll:
O kim Ty mówisz?
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 08 mar 2004, 17:24

Nie chce nikogo obrażać, ale takie zdjęcia przeważnie dają już zdesperowane gwiazdy...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 08 mar 2004, 17:46

Mała___ pisze:
kasieńka pisze:widze, ze nikt nie jest zadowolony...wiedzialam ze tak bedzie :roll: moze da to cos do myslenia pewnej osobie :? moze domysli sie , ze tak nie powinno byc :roll:
O kim Ty mówisz?

sorka miało, byc pewnej osobie...chodzi mi o Anke :roll:

Nie chce nikogo obrażać, ale takie zdjęcia przeważnie dają już zdesperowane gwiazdy...

tak...ostatnio rozmawiałam z Natalka, i doszłysmy do wniosku, ze Ania jest bezsilna...ze nie mam osoby ktora ja wspiera...Anka jest jakby zagubiona i nie wie co robic....ale zeby od razu takie zdjecia :roll:
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 08 mar 2004, 17:54

kasieńka pisze:tak...ostatnio rozmawiałam z Natalka, i doszłysmy do wniosku, ze Ania jest bezsilna...ze nie mam osoby ktora ja wspiera...Anka jest jakby zagubiona i nie wie co robic....ale zeby od razu takie zdjecia :roll:

z tego co mozna było przeczytac w wywiadzie w tej same j gazecie Ania ma osobe która ja wspiera i w której ma oparcie wiec nie wymyslajmy czegos czego nie ma :? i nie przesadzajmy z tym zagubieniem Ania ma już dużo lat, a jej zdjecia w gazecie nei sa dla niej żadna nowoscia i napewno zdaje sobie sprawe jakie zdjecia sie ukaża i decyduje czy chce żeby sie ukazały czy nie
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 08 mar 2004, 18:14

kasieńka pisze:tak...ostatnio rozmawiałam z Natalka, i doszłysmy do wniosku, ze Ania jest bezsilna...ze nie mam osoby ktora ja wspiera...Anka jest jakby zagubiona i nie wie co robic....ale zeby od razu takie zdjecia :roll:

że co :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Obrazek

Kocham to forum :lol: Kiedy wydaje mi się, że nie można już w żaden sposób poprawić mi humoru wystarzy jeden post...kilka słów..(chyba nie do końca przemyślanych... :twisted: ) i uśmiech nie znika z mojej twarzy :lol:

Droga Kasienko...chyba doszłyście do dość dziwnego i sprzecznego wniosku...Bo nie wiem co ma bezsilność do jakichkolwiek zdjęć..itd...Nie róbcie z Ani biednej zagubionej istotki, która to nie ma nikogo kto by ją wspierał...i biedna nie wie co ma robić...tymbardziej jeśli kilka stron wcześniej sama mówiła jak to wszystko u Niej wygląda....więc nie wiem skąd w ogóle takie przemyślenia dotyczące Jej osoby, bo nigdy nie słyszałam, żeby jakakolwiek osoba z powodów takich jakie wyżej przedstawiłaś pozwalała robić sobie "takie" zdjęcia...To jest conajmniej niedorzeczne...(żeby już nie pisać śmieszne... :lol: ) 8)
Zdesperowana gwiazda? Ja się z tym w ogóle nie zgadzam .....
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 08 mar 2004, 20:20

iwonkax pisze:
Kocham to forum :lol: Kiedy wydaje mi się, że nie można już w żaden sposób poprawić mi humoru wystarzy jeden post...kilka słów..(chyba nie do końca przemyślanych... :twisted: ) i uśmiech nie znika z mojej twarzy :lol:

heh...I know exactly what You mean... :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 08 mar 2004, 21:15

jesoos pisze:
iwonkax pisze:

heh...I know exactly what You mean... :wink:

Jędrzej, Ty sie nie popisuj znajomościa angielskiego :P
Ale musze powiedzieć, ze w ostatnim czasie na forum jest już mnie rzeczy które powodują,ze
iwonkax pisze: [color=yellowgreen][b]
uśmiech nie znika z mojej twarzy :lol:

Ale to chyba jednak lepiej :P [/color][/b]
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 08 mar 2004, 21:35

ja sie nie popisuje...ja sie podlizuje :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
DOLORES

Postautor: DOLORES » 09 mar 2004, 16:41

LUDZIE wszystkiego sie musicie czepiac nawet ze4 Ania ma zmarszczki(ZE ŚMIECHU)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 09 mar 2004, 17:00

Dolores....chodzi głównie o to, że zdjecia są źle zrobione....jakby nie były profesjonalnie wykonane.....a to widać i rzuca się to w oczy bardzo...
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Madzior

Postautor: Madzior » 09 mar 2004, 17:18

a moze ktos specjalnie dal takie zdjecia brzeydkie, bo jej nie lubi-to moja mam wymysliła:)
Lenka
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 09 mar 2004, 17:34

to raczej nie możliwe, bo przecież Ania była świadoma tego, że robi się Jej zdjęcia.. napewno je widziała i musiała dać autoryzację..
marigell

Postautor: marigell » 09 mar 2004, 18:15

Widac Ani sie one podobały ... no i te ciuchy też skoro je załozyła ... :roll:
Obrazek

Wróć do „Łzy”