~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Sama,Sama

Postautor: Sama,Sama » 22 mar 2004, 11:12

No właśnie,mógłby ktoś zeskanować ten piątkowy FAKT?Błagam....bo ja ZNOWU przegapiłam...
Awatar użytkownika
Madzior

Postautor: Madzior » 23 mar 2004, 14:38

No własnie jak ktos moze to niech zeskanuje te fotki z faktu, bo go tez przegapilam-ale sie na siebie wkurzylam :x !:(
Lenka
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 23 mar 2004, 15:34

No ja też bym chciała zobaczyć te foty... Bo Tobiaszka to widziałam tylko na tym zdjęciu z Gali... :lol:
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 23 mar 2004, 18:35

właśnie widziała okładke nowego popcornu..jest na nim ania..a konkretniej chodzi o głosowanie na mikrofony popcornu. jak komuś sie chce to nich znajdzie jaiś link do tego konkursu i wtedy zbiorowo pogłosujemy przez net bo gazety nie chce mi sie kupowac :P
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 23 mar 2004, 18:47

AGANIESZKA pisze:właśnie widziała okładke nowego popcornu..jest na nim ania..a konkretniej chodzi o głosowanie na mikrofony popcornu. jak komuś sie chce to nich znajdzie jaiś link do tego konkursu i wtedy zbiorowo pogłosujemy przez net bo gazety nie chce mi sie kupowac :P

a duza jest ta fotka Ani ??
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 23 mar 2004, 18:47

Nie wiem czy już ktoś pisał o tym na forum w ogóle...więc napiszę to tutaj

Łzy zajęły pierwsze miejsce w Mikrofonach Popcornu jako zespół i przebój roku :!: :D

Zespół Roku - Polska
1.Łzy 75%
2.Ich Troje 14%
3.Blue Cafe 9%

Przebój Roku - Polska
1.Oczy szeroko zamknięte 42%
2.Żałuję 37%
3.Testosteron 19%

Jest też wywiad z Anią :

POPCORN: Czytelnicy przyznali Wam Mikrofon Popcornu w kategorii zespół roku, ale też nagrodzili Łzy za piosenkę roku.Ciekawe za zgadn8iesz którą?

Ania: Jasne! "Oczy szeroko zamknięte" Kiedy pracowaliśmy nad tą piosenką wierzyliśmy, że trafi do szerokiej publiczności.Dotychczas stanowlili ją głównie młodzi ludzie.Dzięki temu kawałkowi dotarliśmy do pokolenia 30-latków.Ale super, że podoba się ona również czytelnikom Popcornu!

POPCORN: W tym roku zdecydowanie pokonaliście swoich największych konkurentów, czyli Ich Troje i Blue Cafe.

Ania: Muzyka to nie konkurencja sportowa, gdzie zawsze ktoś musi wygrać. Nie traktujemy tak swojej pracy. Zespół Łzy idzie swoją drogą i nie oglada się na innych. Nagrody są super miłą rzeczą, ale nie ma dla nas znaczenia, kto pierwszy znajdzie się na mecie...

POPCORN: No właśnie. Czym w takim razie są dla Was nagrody?

Ania: Potwierdzeniem, że to co robimy ma sens.Że ludzie Nas słuchają i potzrebują.Największą nagrodą dla nas są płyty" platynowe i złote. Nie dlatego, że lubimy je wieszać na ścianie, ale świadczą one o naszej popularności i o ttym, że ludzie lubią słuchać naszej twórczości.

POPCORN: Ale mam nadzieję, że z Mikrofonów Popcornu też sie cieszycie!

Ania: Oczywiscie, że tak! Jestesmy szczególnie szczęśliwi, bo ta nagroda pochodzi od czytelników-naszych fanów!Nie interesują nas nagrody. które przyznaje polska branża rozrywkowa.

POPCORN: Czy chcesz coś przekazać czytelnikom Popcornu?

Ania: Bardzo Wam dziekujemy! I naprawde jesteśmy zaskoczeni, że nas nagrodziliście. Mamy nadzieję, że nadal będziecie z nami! I co najwazniejsze...do zobaczenia na koncertach!

Sa jeszcze zdjecia: jedno zespołu całego i 2 Ani + zdjecie Ani na okładce :wink:

Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 23 mar 2004, 18:49

AGANIESZKA pisze:właśnie widziała okładke nowego popcornu..jest na nim ania..a konkretniej chodzi o głosowanie na mikrofony popcornu. jak komuś sie chce to nich znajdzie jaiś link do tego konkursu i wtedy zbiorowo pogłosujemy przez net bo gazety nie chce mi sie kupowac :P

Aganieszko...jak napisałam wyżej. Oni już tę nagordę dostali....więc nie ma na co głosować :lol:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 23 mar 2004, 21:42

dzięki Gosia;*

tu jest małe zdjęcie tej okładki Popcornu:

Obrazek

75% głosów na Łzy... to wręcz miazdząca przewaga;) gratuluję.
Awatar użytkownika
Daga
Kontaktowanie:

Postautor: Daga » 24 mar 2004, 14:43

O! Dzięki za okładkę. :) Gratuluje Łezkom takiej przewagi. Narezcie nie I3, tylko nasze Łezki królują :lol:
"Czas.
Mój wróg.
Wszystkie piękne dni
Posyła w nicość."
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 24 mar 2004, 17:56

dzięki za przepisanie :) mam ten brukowiec jakoś się zmusiłam do kupna tego badziewia i wydaje mi się że zdjęcia są stare, to znaczy z sezonu wiosna/lato 2003, bo w letnim numerze Popcornu był wywiad z Łzami i zdjęcia, na których Ania wygląda identycznie. Mogliby się bardzie postarać dla świeżo upieczonego króla polskiej muzyki :D :D :D . z drugiej strony dobrze że nie ubrali Ani tak jak w Na Żywo :twisted:
Awatar użytkownika
monika-15

Postautor: monika-15 » 24 mar 2004, 17:59

W kwietniowym numerz "Filipinki" jest wspomniane o Łzach:

"Nie płacz za Łzami"
Pobyt w szpitalu lidera zespołu Łzy, Adama Konkola, nie spowodował przerwy w pracy. Zespół wciąż przygotowuje materiał na nowy album. Przed powrotem do rodzinnego Pszowa Adam odpoczywa i wciąż pisze piosenki, ponieważ płyta ma ukazać się już jesienią. Kierując grupą gitarzysta czuje się coraz lepiej, mimo że krwotoki płucne powtarzają się co jakiś czas.
- Lekarze nie zabraniają mi występów - tłumaczy Adam - Zalecają tylko ich ograniczenie. Nie wiemy jeszcze dokładnie kiedy Adam wróci na scenę. Ale Łzy chcą wystąpić w pełnym składzie już w połowie roku.

Jest jeszcze małe zdięcie z Eurowizji i podpis: Więcej na temat Adama Konkola możesz dowiedzieć się z jego internetowego pamiętnika: www.adamkonkol.prv.pl
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 24 mar 2004, 20:21

upsssss no to dałam plamę :P hhehe ale miała dobrą intęcję..
Awatar użytkownika
Sama,Sama

Postautor: Sama,Sama » 24 mar 2004, 22:15

No właśnie,jak to mówią,intencje się liczą...Przynajmniej coś dla Łez chciałaś zrobić...
Awatar użytkownika
Madzior

Postautor: Madzior » 25 mar 2004, 12:27

kolezanka dala mi dzisiaj wycinek o Łzach z "Iimperium"
nie wiem czy to nowy nr:( ale tam pisze, ze Adam juz wraca do formu i wyszedl ze szpitala, jest tez tam zdjecie ale jakies stare, chyba z Opola jak siedz na widowni
Lenka
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 25 mar 2004, 12:59

BRAVO przegięło.

"Ale Afera"
"Modowe wtopy gwiazd" Anna Wyszkoni.
Buty w porządku, ale ta kiecka! Falbanki, ćwieki, łańcuszki, sprzączki, sznurowany rękaw i broszka w kształcie kawiata mutanta...Solo każda z tych gadżetów byłaby całekim spoko. Zmiksowane w jednym zestawie dają na maksa badziewiarski efet (efet to nie mój błąd, tak jest napisane).

Wkurzyli mnie! :evil:
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]

Wróć do „Łzy”