~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 31 maja 2004, 18:05

tak... "zespół Łzy to tandeta" a fani Łez to wieśniacy pijący tanie wino lub jak inni uważają małolaty popijające popcorn coca-colą...
yyy... a do której kategorii ja isę zaliczam?? :roll:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 31 maja 2004, 18:28

mloda.jg pisze:tak... "zespół Łzy to tandeta" a fani Łez to wieśniacy pijący tanie wino lub jak inni uważają małolaty popijające popcorn coca-colą...
yyy... a do której kategorii ja isę zaliczam?? :roll:

Do pierwszej :twisted: żartowałam... do żadnej... :) oni chyba sami o sobie piszą :P no cóż... trudno jest się przyznac kim naprawdę się jest...
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 31 maja 2004, 19:05

Te komentarze na onecie są rozwalające! Brawa dla ich autorów! :evil:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 31 maja 2004, 19:59

mnie tam ten artykuł rozsmieszył trochę...

a do komentarzy na onecie juz sie przyzwyczaiłam, tam prawie zawsze są takie 'na poziomie' ;)
Awatar użytkownika
Syriush
Kontaktowanie:

Postautor: Syriush » 01 cze 2004, 8:24

Vampirzyca pisze:
a do komentarzy na onecie juz sie przyzwyczaiłam, tam prawie zawsze są takie 'na poziomie' ;)

Hah, właśnie, artykuł bardziej śmieszny, a komentarze na onecie zawsze są niezmiernie inteligentne; na poziomie Ośmioletniego dziecka. No, ale cóż ;P.
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 01 cze 2004, 9:24

Dziś babka w "Kawa czy herbata" gościła jakąs babke co się wypromowala na szansa na sukces i ta kobitka powiedziala ze agnieszka wyszkoni z zespolu zly tez dzieki szansie stala sie znana :lol:
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 01 cze 2004, 14:57

taaak, onet i inne tego typu portale zawsze słynęły z tego typu komentarzy.. cóż, tylko 'pozazdrościć' ;]
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 01 cze 2004, 16:58

Aja pisze:Dziś babka w "Kawa czy herbata" gościła jakąs babke co się wypromowala na szansa na sukces i ta kobitka powiedziala ze agnieszka wyszkoni z zespolu zly tez dzieki szansie stala sie znana :lol:

No cóz dobrze wiedziec, ze Ania nie nazywa sie ania tylko Agnieszka: :twisted:
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 01 cze 2004, 20:31

ja to się dziwię jak tacy ludzie moga wypowiadać takie debilizmy :shock: :x :cry: . musimy się wreszcie przyzwyczaić że nikt nie zna imienia i nazwiska wokalistki tak beznadziejnego prowincjonalnego zespołu :twisted: :twisted: :evil: :?
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 09 cze 2004, 18:24

hm, artykuł z 'Twojego imperium'

Z Opola przed ołtarz?
Czy gitarzysta Łez będzie ślubował tej, która do niedawna była tylko jedną z jego fanek?

Poznali się półtora roku temu. Ale dopiero od dwóch miesięcy oficjalnie są parą. Dagmara Serbeńska, wybranka Adama, ma dopiero 17 lat. Poznali się podczas wrocławskiego spotkania fanów Łez. Wtedy gitarzysta związany był z inną dziewczyną...
Teraz już oficjalnie Adam i Dagmara pokazują się razem, przytulają i całują. Nie mogą doczekać się, kiedy zamkieszkają razem. Dziewczyna ma się do niego wprowadzić w dniu swoich 18. urodzin. Wtedy już będzie mogła całkowicie poświęcić się ukochanemu - ciężko choremu muzykowi.
Adam Konkol ma wadę serca z nadciśnieniem płucnym. Cudem chyba, jak mówi przeżył dwa krwotoki płucne.
- Boję się, że konieczny będzie przeszczep płuc i serca... Przy dużym szczęściu kiedy przeszczep się przyjmie, to i tak mam rok wyjęty z życiorysu na rehabilirację... Często się zastanawiam, czy jak już będzie ze mną bardzi źle, to czy nie lepiej to wszystko zostawić i po prostu się poddać, nie dać się kroić - powiedział kiedyś w jednym z wywiadów...
Ostatnio, gdy Adam trafił na kilka tygodni do Kliniki Chorób Serca w Zabrzu, Dagmara czuwała przy jego łóżku dzień i noc. Teraz lider Łez czuje się o wiele lepiej, jednak musi na siebie uważać. Sam postanowił m.in. zmniejszyć liczbę występów.
Dziś muzyk nie myśli o chorobie. Jak widać miłość potrafi czynić cuda. Razem z wybranką swojego serca uwielbiają rowerowe wyprawy, spacery... Sprawdziło się też powiedzenia "Przez żołądek do serca mężczyzny". Dagmara podobno świetnie gotuje...

+ zdjęcie Dagmary i Adama jak się całują ;)

Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 09 cze 2004, 18:52

W Tele Tygodniu jest artykuł o Opolu, a o Łzach napisali tylko tyle:

"Nieskomplikowana muzyka i proste teksty zapewniły formacji Łzy Superjedynki w kategoriach zespół i przebój"

+ zdjecie Łez z Opola.
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 09 cze 2004, 20:41

Szkoda że nie napisali który z pozostałych laureatów Superjedynek ma wg nich "skomplikowaną" muzyke i wymagające teksty :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 09 cze 2004, 21:32

Gusia pisze:Dagmara podobno świetnie gotuje...
tak, a pierogi były pyszne ;) - liczą się dobre chęci :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Oliwka1
Kontaktowanie:

Postautor: Oliwka1 » 11 cze 2004, 18:55

Jak mogli napisac w Tele Tygodniu że Łzy mają nieskomplikowaną muzyke i proste tekty??? To obraza zespol i ludzi którzy glosowali na Łzy. Przecież jeżeli oni mają proste teksty to oznacza ze ich fani sa malo inteligentni. To skandal!!!! :x
"...Moje serce wciąż bije tylko dla ciebie
Moje usta wciąż pragną dotykać twych ust
Moje ciało pamięta wciąż dotyk twych rąk
W moich uszach twe słowa wciąż jeszcze brzmią..."
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 11 cze 2004, 19:27

Oliwka1 pisze:Jak mogli napisac w Tele Tygodniu że Łzy mają nieskomplikowaną muzyke i proste tekty??? To obraza zespol i ludzi którzy glosowali na Łzy. Przecież jeżeli oni mają proste teksty to oznacza ze ich fani sa malo inteligentni. To skandal!!!! :x

jak można zobaczyć na załączonym obrazku(patrz TeleTydzień)mogli tak napisać.to nie pierwszy i nie ostatni artykuł, w którym objeżdża się Łzy :(

Wróć do „Łzy”