~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 11 cze 2004, 19:33

W nowym "Życiu na gorąco" 8) ... Artykuł o Adamie i Dagmarze + zdjęcie...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 11 cze 2004, 19:48

Syrielku...Przepisz :!: :lol: Prooooszę..... ;> Ja chcę poczytać..... 8)
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 11 cze 2004, 19:55

a w następnym numerze będzie artykuł o Iwonce biorącej kąpiel :P ze zdjęciem :P
serio was to kreci?
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 11 cze 2004, 20:09

wiesz gdyby ciebie nie kręciło to byś sie nie udzielał :twisted: jestem pewna że jako pierwszy kupiłeś ta gazetę..bo dawno nie widziałąś adama :P
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 11 cze 2004, 20:23

Hehe.. :lol: Aga :lol: ....

Jesoos - nie ;> czyżbyś nie dopatrzył się ironii w moim poście? :twisted:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Oliwka1
Kontaktowanie:

Postautor: Oliwka1 » 17 cze 2004, 19:07

Dzis wyszlo nowe Bravo (nr, 13) w którym jest zamieszczone malusie zdjęcie Ani i Adama trzymających nagrode (Super Jedynki) niestety nic ciekawego nie pisali :(
"...Moje serce wciąż bije tylko dla ciebie
Moje usta wciąż pragną dotykać twych ust
Moje ciało pamięta wciąż dotyk twych rąk
W moich uszach twe słowa wciąż jeszcze brzmią..."
Awatar użytkownika
Sama,Sama

Postautor: Sama,Sama » 23 cze 2004, 17:23

W dzisiejszym FAKCIE jest chyba artykuł o Adamie i Dagmarze.Nie wiem nic dokładnie,bo widziałam tylko jak szłam do szkoły Ich zdjęcie na pierwszej stronie i podpis"ADAM CUDOWNIE UZDROWIONY"....Ah...mają o czym pisać.... :roll:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 24 cze 2004, 17:22

Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 24 cze 2004, 21:58

w nowej Vivie jest trochę o Opolu... m.in. o Adamie i Dagmarze + to zdjęcie, które jest w Fakcie.. i jest też o tym, że Tatianie z Blue Cafe i Ani W. strój na Superjedynki w Opolu projektował ten sam pan 8)
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 25 cze 2004, 13:20

oooo to bardzo ciekawe,bo ja w życiu bym nie przypuszczała że Zień projektował Tatianie jej "strój" :shock: coś ciekawego pisali o Opolu czy tylko oklepane banały?
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 25 cze 2004, 22:58

Vampirzyca pisze:w nowej Vivie jest trochę o Opolu... m.in. o Adamie i Dagmarze + to zdjęcie, które jest w Fakcie.. i jest też o tym, że Tatianie z Blue Cafe i Ani W. strój na Superjedynki w Opolu projektował ten sam pan 8)

mówili o Tym chyba przy okazji Opola w TV, te stroje się różnią, bo widać moze i obydwie panie mają możliwość ingerowania w projekt tych stroi i wychodzi kto madobry gust :D Ania by na pewno tego pana odeslałaz kwitkiem gdyby jej przyniósł taki żółty stórj :D
a moze pan projektant projektuje stroje odpowiednie do osobowosci człowieka?? :lol:
wcale nie jest złośliwa ;-)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 26 cze 2004, 13:07

DZISIEJSZY FAKT:

Na widok autokaru Łez tłumy kanadysjkich fanów oszalały. Ale przez pomyłkę bo wzięli ich za...BEASTIE BOYS. :roll:

Kiedy Łzy grały wój koncert w największym kanadysjkim amfiteatrz, obok odbywała się impreza telewizji muzycznej na której występowały takie gwiazdy jak Beastie Boys czy Avril Lavagne.
-Byliśmy zaskoczeni, że przed nami rozpościerały się czerwone chodniki i że zamknieto całą ulicę. Fani zaglądali nam w okna spodziewając się, że zobaczą wielkie gwiazdy-mówi Ania Wyszkoni.
-Tlum wiwatował i machał nam aż do momentu kiedy...minęliśmy budynek telewizji i pojechaliśmy dalej. Na szczęscie nasi fani też nie zawiedli. Pojawiło się ponad 10 tys. Polaków, dla których to my byliśmy prawdziwymi gwiazdami.

OBOK SĄ 2 FOTKI.....NA JEDNEJ ANIA W STROJU Z OPOLA.....NA GRUGIM PUBLICZNOŚĆ KANADYJSKA.
Sylwia
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 26 cze 2004, 13:22

REWIA:

Drobna dziewczyna z ciemnymi włosami czuje, że właśnie teraz spełniają się jej marzenia. Anna Wyszkoni i Łzy są dziś na samym szczycie popularności. Podczas koncertow prawie nie słychać głosu Ani, bo publiczność śpiewa razem z nią, zna na pamięć wszystkie słowa piosenek. Niewielu wie, że ta popularność daje jej siłę i pomaga dotrwać do końca rodzinnego dramatu...

Kiedy po koncertach późną nocą Ania wraca do rodzinnego Tworkowa na Górnym Śląsku 2,5-letni Tobiasz już śpi. Ania ciuchutko, aby go nieobudzić, kładzie się obok synka i rano robi mu niespodziankę. Czasem są to prezenty które przywozi ze sobą. Obok nich nie ma jednak męża Ani, Adama Piguły. Półtora roku temu (tyle też przetrwało ich małżeństwo) zdecydowali, że muszę się rozstać. dla własnego dobra i dla Tobiasza.
-Nasze kłótnie były nie do wytrzymania, on tego nie rozumiał ale wszystko wyczuwał-wspomina Ania w rozmowie z REWIĄ.
-Co dwa tygodnie Tobiasz spotyka sie z tatą, który przyjeżdża z Niemiec, gdzie od kilu lat zarabia na życie. Jeszcze nie pyta, dlaczego mama i tata nie są razem. Wiem, że kiedyś to zrobi-mówi nam ze smutkiem wokalistka Łez-i wtedy będę mu musiała wszystko wytłumaczyć. Wierzę, że to zrozumie.

Rozstanie z Adamem nie było dla niej łatwe:
-Właśnie zakończyła się moja walka w sądzie o podział majątku. To był koszmar. Adam nie stawiał się na rozprawy. Zamiast rozmawiać, po prostu krzyczęliśmy na siebie. Na szczęście mamy to już za sobą, ale została jeszcze nasza sprawa rozwodowa. Jestem już po pierwszej rozprawie-dodaje Ania.

Jest jeszcze jeden problem. W Tworkowie stoi dom, który Ania i Adam zaczęli budować tuż po ślubie. Stoi i czeka aż ktoś w nim zamieszka.
-To na pewno nie będę ja-mówi stanowczo Ania.

Po tylu miesiącach walki jest spokojna i dobrze wie, czego chce. Przyznaje, ze jej serce jest juz otwarte na nowe uczucie. Ale mężczyzna, któremu teraz zaufa najpierw musi pokochać Tobiasza.

OBOK FOTKA ANI Z OPOLA......FOTKA Z OSTATNIEJ SESJI ŁEZ I FOTKA ANIA Z TOBIASZEM NA KOLANACH (muszę przyznać, że ładna) :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
*Łezka**
Kontaktowanie:

Postautor: *Łezka** » 26 cze 2004, 15:14

Mam chyba wszystkie wycinki Łez z wszelkich magazynow. Zbieram je od 4 lat tak wiec jak ktos coc bedzie chial to niech tylko da mi jakos znac :):):)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Oliwka1
Kontaktowanie:

Postautor: Oliwka1 » 26 cze 2004, 18:51

A tego artykułu w REWII niema jeszcze w necie?? Bo ja bym chętnie fotki na kompie zapisala :D
"...Moje serce wciąż bije tylko dla ciebie
Moje usta wciąż pragną dotykać twych ust
Moje ciało pamięta wciąż dotyk twych rąk
W moich uszach twe słowa wciąż jeszcze brzmią..."

Wróć do „Łzy”