~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 30 wrz 2003, 19:03

no i jeszcze ten wywiad z "Angory". a ten z Pani Domu w sumie nic nowego nie wniósł
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 30 wrz 2003, 21:49

Cień Anioła pisze:Przepisac tu wywiad z Anią z Pani Domu?Czy wszyscy juz maja gazetke?

jakbyś mogła to przepisz bo ja nie mam
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 30 wrz 2003, 21:51

niepodoba mi się zdjecie Ania w "Pani Domu" :/ ale dobór piosenek mi się za to podoba :D pewnie nie tylko mi bo Ewie też bo jest jej "Ja Samotna" i moje "Słodkie Winogrona" :D
i jaki wywiad z Angory?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 30 wrz 2003, 22:06

Tygodnik "Angora". koszt jedyne 3 zł.
sara podawała linka www.angora.pl szukaj pod Salonowe burze Bogdana Gadomskiego. miłej lekturki
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 wrz 2003, 22:40

10 rzeczy, których nie wiecie o...Annie Wyszkoni ( hehe akurat-nie wiemy :P )

Właśnie spełnia się jej największe marzenie:śpiewa przed ogromną publicznościa, a piosenki zespołu Łzy zdobywają listy przebojów.

1.Za nic w świecie nie opuściłaby swojego Tworkowa, małej wioski na Śląsku.
Nie chce sie przeprowdzać.Wielkie miasto jej nie pociąga.Marzy, by wybudować sobie dom w rodzinnej miejscowości.Juz raz zaczynała budowę.Gdy rozpadło sie jej małżeństwo,runęły także te plany.Na razie mieszka u rodziców.
2.Karierę wokalną rozpoczęła od...piosenek przy ognisku.
Jej rodzice często zapraszali znajomych na ognisko.Żelaznym punktem programu tych imprez były pieczone kiełbaski i...piosenki śpiewane przez kilkuletnia Anię.Występowała też na na szkolnych akademikach.W liceum zaczęła się uczyć śpiewu.Jej nauczycielka,pani profesor Biskup,zorganizowała grupę wokalną.I tak się zaczęło.
3.Jej droga do sławy była...asfaltowa.
Kiedy miała 16 lat, rodzice pozwolili jej chodzic na dyskoteki.Całą paczką szli pieszo kilkanaście kilometrów na zabawę do sąsiedniej wioski.Wracali w nocy.Kładli sie na asfalcie,patrzyli w rozgwieżdżone niebo i ...oddawali się marzeniom.Ania zawsze wyobrażała sobie,że śpiewa na scenie.Gwiazdy wysłuchały jej życzeń...
4.Sensem jej życia jest synek.Daje jej dużo radości.
Tobiasz ma rok i dziewięć miesięcy.Jego pojawienie się na świecie całkowicie odmieniło piosenkarkę.Kiedyś cały świat jawił się w czarnych barwach, ale gdy synek pojawił się na świecie, stała się optymistką.Martwi ją jedynie to, że nie moze poswiecić dziecku tyle czasu,ile by chciała.Niestety ,chłopczyk jest za mały,by zabierać go w trasę.Na szczęście kiedy mama koncertuje, Tobiaszkiem zajmuje się babcia. Ania jest bardzo wdzięczna swojej mamie za to, że tak cudownie opiekuje się maluchem.
5.Coraz więcej występuje, a mimo to nie wyzbyła sie tremy i obaw, że coś sie nie uda.
Kilka lat temu jeden z koncertów okazał sie kompletną klapą. Wysiadł prąd, publicznośc zaczęła gwizdać i tupać.Teraz problemy techniczne są rzadkością, ale trema pozostaje ta sama.Na szczęście fani są bardziej wyrozumiali, a jeżeli Ani zdarzy się zapomnieć słów, po prostu przeprasza słuchaczy.I wybaczają jej...

C.D nastąpi :D
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 01 paź 2003, 0:40

Cień Anioła pisze:.Wracali w nocy.Kładli sie na asfalcie,patrzyli w rozgwieżdżone niebo i ...oddawali się marzeniom.Ania zawsze wyobrażała sobie,że śpiewa na scenie.Gwiazdy wysłuchały jej życzeń...

No tak, marzenia się spełniają.... tylko trzeba w nie mocno wierzyc.... Szkoda, ze ja nie mam takiej silnej wiary.... :(
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 01 paź 2003, 15:01

mloda.jg pisze:pewnie nie tylko mi bo Ewie też bo jest jej "Ja Samotna" i moje "Słodkie Winogrona" :D

ja czytając spis piosenke odruchowo zamiast 'Ja samotna' przeczytałam Ewa. ppotem myśle, zaraz, zaraz coś tu nie pasuje ;P i sie kapnelam, żę tytuł przeczytalam jako nick Ewy ;P
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 01 paź 2003, 19:14

Asiuncia pisze:
mloda.jg pisze:pewnie nie tylko mi bo Ewie też bo jest jej "Ja Samotna" i moje "Słodkie Winogrona" :D

ja czytając spis piosenke odruchowo zamiast 'Ja samotna' przeczytałam Ewa. ppotem myśle, zaraz, zaraz coś tu nie pasuje ;P i sie kapnelam, żę tytuł przeczytalam jako nick Ewy ;P

Hahaha, niezła jesteś ;P
Faktycznie jestem zadowolona, że własnie 'Ja samotna' się w końcu pojawiła na takiej płytce... :)
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 01 paź 2003, 22:09

Ja-samotna pisze:Hahaha, niezła jesteś ;P
Faktycznie jestem zadowolona, że własnie 'Ja samotna' się w końcu pojawiła na takiej płytce... :)
No ciekawe dlaczego Ewo :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 02 paź 2003, 15:25

dzis zobaczylem w kiosku ,,Panią domu,, w ktorej byla plyta Łez z jakimis tam piosekami. Na okladce bylo napisane Agnieszka i Narcyz, ale są pewnie jeszcze oczy i anka i inne. Ciekawi mnie dlaczego nie ma newsa o ttym na glownej, choc to calkiem normalne dla Łez :) hehe
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 02 paź 2003, 16:29

Wd5 przeczytaj najpierw temat a później mów.Wszystkiego można się dowiedzieć na forum.
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 02 paź 2003, 19:12

hehe, troche mi glupio :oops: no, ale co zrobic :) :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Cien Aniola, mozna delikatniej? :) :evil: :)
Izma wróciła
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 02 paź 2003, 19:36

hehe wtopa...
tez keidys tak mialem...
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 06 paź 2003, 20:39

Sorrka ze tak pozno przenosze ,ale dopiero teraz ten temat zobaczylam.

szokokokofloken

Wysłany: Pon Paź 06, 2003 19:07 Temat postu: POP- to slowo brzmi groznie;)
--------------------------------------------------------------------------------

"Miarą śmieszności tego żartu jest to, że wywołuje on skrajne reakcje. Od satanistycznego rechotu, poprzez refleksyjną zadumę, po łzy( nie mylić z popularnym zespołem pop)" - to fragment felietonu K. Wojewódzkiego z "Filipinki". I co Wy na to?
Nasze nogi nogi nogi są jak z gumy

Sylwia;-)

Wysłany: Pon Paź 06, 2003 19:19 Temat postu: Re: POP- to slowo brzmi groznie;)

--------------------------------------------------------------------------------

szokokokofloken napisał:
" łzy( nie mylić z popularnym zespołem pop)"

Zespół "pop"?? Hmm... przepraszam czy pan Wojewódzki jest zdrowy?? No fakt może i Łezki troszke lżejsze są na ostatniej płycie no ale... a zresztą sylwia;-)

myself

Wysłany: Pon Paź 06, 2003 19:29 Temat postu: Re: POP- to slowo brzmi groznie;)

szokokokofloken napisał:
"Miarą śmieszności tego żartu jest to, że wywołuje on skrajne reakcje. Od satanistycznego rechotu, poprzez refleksyjną zadumę, po łzy( nie mylić z popularnym zespołem pop)" - to fragment felietonu K. Wojewódzkiego z "Filipinki". I co Wy na to?

BUAHAHAHAHAHAHA
Wojewódzki to mni śmieszy....naprawde
No przeciez Łzy to nie pop.....to disco jest

A tak na powaznie....ja sie juz tak nie przejmuje tym,jak ta muzyka i zespół są określane.Mnie sie podoba....i to sie liczy

benektorun

Wysłany: Pon Paź 06, 2003 19:37 Temat postu:

cos juz na tym forum bylo o tym... wojewodzki moze mowic co chce mnie to wali centralnie... tak samo leszczynski... lzy to rock wiec...

Łukaszo

Wysłany: Pon Paź 06, 2003 19:37 Temat postu: Re: POP- to slowo brzmi groznie;)

myself napisał:

A tak na powaznie....ja sie juz tak nie przejmuje tym,jak ta muzyka i zespół są określane.Mnie sie podoba....i to sie liczy

SWIĘTE SŁOWA ZGADZAM SIE W 100%ACH

[/b]
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 06 paź 2003, 21:43

szokokokofloken

Wysłany: Pon Paź 06, 2003 21:18 Temat postu:

no wlasnie, takie powinno chyba byc Wasze podejscie, a jednak sporo z Was- mrocznych metali, bardzo boli fakt iż łzy to pop, może taki lekki rock co najwyżej
Nasze nogi nogi nogi są jak z gumy

Powrót do góry

Marta (ot, tak)

Wysłany: Pon Paź 06, 2003 21:24 Temat postu:

bueh lzy to rock??
juz chyba byl temat ktory mowil jaka muzyke gra zespol lzy...
dla przypomnienia - temat lzy zespol kiczrockowy

Powrót do góry

ignis

Wysłany: Pon Paź 06, 2003 21:39 Temat postu:

kiedyś ogladałam program z łzami na vivie i było coś o popie i ania się wypowiadała i powiedziała że kiedyś czytaął czy słyszała ze pop oznacza muzykę popularną czyli taką którą ludzie lubią słuchać i płyty są dobrze sprzedają i że jesli to jest pop to łzy chcą być pop
i chyba w tym coś jest
Zwisające bezwładnie ręce na nich nożem cięte rany....

Wróć do „Łzy”