~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 21 lis 2008, 17:41

W najnowszym "Swiat i ludzie" jest mały artykuł zatytułowany "Szkoda twoich Łez, dziewczyno". Artykuł dotyczy oczywiście tego że Łzy zostały okradzione, jest też mała fotka z "Podziel się posiłkiem" 2007.
Obrazek
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 04 gru 2008, 16:26

Jeśli chcecie się trochę pośmiać kupcie najnowsze wydanie "Na żywo" 8)
:lol:
Nie czytałem dokładnie, ale jest mowa o tym że będzie wielkie stracie między Paullą i Adamem a Edytą Górniak. Że to wszystko jest ukartowane itd. :)

Strasznie mnie denerwują takie porównania :? fakt Paulla ma bardzo podobny głos do Edyty ale czy to znaczy że nie może śpiewać :roll:

P.S W najnowszym "Tele świat" i "Tele tydzień" jest taka sama fotka Ani dotycząca "I Ty możesz zostać..."
Obrazek
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 04 gru 2008, 23:09

Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
Solve
Kontaktowanie:

Postautor: Solve » 05 gru 2008, 17:42

Żadna nowość :D
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 05 gru 2008, 17:52

Viper_Venom pisze:Żadna nowość :D

To chyba oczywiste :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Aśka - Mały

Postautor: Aśka - Mały » 18 gru 2008, 15:37

18.12. W gazecie Życie na gorąco jest artykuł o Ani i o Maćku. Polecam i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 18 gru 2008, 18:37

aśka pisze:18.12. W gazecie Życie na gorąco jest artykuł o Ani i o Maćku. Polecam i pozdrawiam :)

Artykuł dość spory, do tego są dwa zdjęcia: jedno z Mrągowa razem z Tobiaszem i Oliwią. Drugie to z imprezy 14 urodzin "Życia na gorąco". Można się domyśleć o czym jest artykuł po samym nagłówku (Ślub? Jeszcze nie w tym roku) :twisted:
Napiszę fragmenty bo mnie zaciekawiły :P
"Przyznają, że tworzą własną tradycję świąteczną. W ubiegłym roku Ania przygotowała małże w winie. W tym na stole królować będą krewetki, ślimaki, sushi. I karp dla synka [...] Ania często zamawia biżuterię według własnego projektu. Z prezentami dla Ani bywa ciężko, bo przecież byłoby banalnie kupiś jej coś, o czym od dawna wspominała. W ubiegłym roku Maciej ofiarował jej kilka zaproszeń na koncerty zagranicznych gwiazd..."
Obrazek
o-lk-a

Postautor: o-lk-a » 18 gru 2008, 20:56

aśka pisze:18.12. W gazecie Życie na gorąco jest artykuł o Ani i o Maćku. Polecam i pozdrawiam :)

Skany:

http://img19.picoodle.com/img/img19/3/12/18/f_1m_56343ec.jpg

http://img03.picoodle.com/img/img03/3/12/18/f_2m_ec9b5e6.jpg
Awatar użytkownika
juicy22

Postautor: juicy22 » 22 gru 2008, 20:31

ciekawy wywiad...;)
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 26 sty 2009, 18:24

W dzisiejszym "Twoim Imperium" znajduje się artykuł:
Zagrali dla Jurka Owsiaka, a... Teraz się tłumaczą!

[...] Nagonką na bezdusznych artystów poczuli się muzycy zespołów Bracia, ŁZY i Sumptuastic [...] Emocjonalnie na zarzuty mediów o udawaną dobroczynność reaguje również Maciej Durczak, menadżer zespołów ŁZY i Sumptuastic. - Przysięgam, nie zarobiliśmy na Owsiaku nawet złotówki. Muzycy zagrali za zwrot kosztów, czyli 20 tysięcy złotych - zapewnia Durczak. [...]

Niewiem zbytnio co mam o tym myśleć :roll: wiadomo jakie są gazety :| ale jeśli Łzy naprawdę wzieły kasę to trochę się zawiodłem :x

A pan Hołdys też się popisał "artysta, który bierze pieniądze za występ charytatywny, jest ZDEMORALIZOWANYM H*JEM" - odezwał się pan "Guru" :x
No cóż jedni są "Zdemoralizowanymi h*jami" a drudzy niewychowanymi dziadkami, którzy chyba chcą zwrócić na siebie uwagę... Także brawo panie "Guru"

Jest jedno zdjęcie z "Podziel się Posiłkiem".
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewcyk
Członek FFC

Postautor: Ewcyk » 27 sty 2009, 1:32

Moim zdaniem to stek bzdur .... Łzy graja bardzo dużo koncertów charytatywnych i myśle (NAPEWNO) że nic nie zarobiły na WOŚP....
Trzeba przyznać że ta "wielka afera" zaczeła sie od Szymona Wydry, czy Braci Cugowskich a prasa jak to prasa szuka dziury w całym....
Wogóle na interi pojawił się artykuł ,które gwiazdy zarządały kasy za wsytep a które nie i do tych ostatnich zaliczone sa ŁZY!!

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/pop ... sp,1241192
i cytat z artykułu...
["Nic nie wzięli artyści, którzy zagrali m.in. w Bydgoszczy i Katowicach. Wystąpiły tam np. Łzy, Armia i Ich Troje. "]
Awatar użytkownika
Solve
Kontaktowanie:

Postautor: Solve » 27 sty 2009, 9:08

Wiecie co. Po dłuższym zastanowieniu i ja uważam, że dyskusja na temat WOŚP jest zbędna. Jeżeli chcecie wiedzieć jak było na prawdę to zadzwońcie do odpowiedniej osoby. A tak na marginesie, media trąbią o gwiazdach, które zarobiły, a czemu nie powiedzą czy Owsiak czegoś nie zarobił?
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 27 sty 2009, 17:08

Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 27 sty 2009, 17:13

Ja swoje zdanie wygłosiłam w Śmieciach i w PW do osoby,która założyła oddzielny temat.
Jeszcze raz powiem-kto pyta,nie błądzi. Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć to najpierw zapytajcie.Oszczędzimy sobie bezsensownych dyskusji na forum.

A kwestia portali plotkarskich powraca co jakiś czas z takich,a nie innych powodów i tak będzie jeszcze zapewne przez parę lat. Pozostaje albo dementować do skutku,albo ubrać grubą skórę.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 27 sty 2009, 20:57

EfektMotyla pisze:A pan Hołdys też się popisał "artysta, który bierze pieniądze za występ charytatywny, jest ZDEMORALIZOWANYM H*JEM" - odezwał się pan "Guru" :x
No cóż jedni są "Zdemoralizowanymi h*jami" a drudzy niewychowanymi dziadkami, którzy chyba chcą zwrócić na siebie uwagę... Także brawo panie "Guru"

Hołdys akurat ma rację.
A ty obrażasz ikonę polskiej muzyki :P
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl

Wróć do „Łzy”