~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 18 gru 2009, 14:18

Trochę stary wywiad z Anią dla gazety "Apteka dla każdego" :P

W dzisiejszym Fakcie (Gwiazdy), znajduje się reklama "Wielki plebiscyt na filantropa roku". Jest małe zdjęcie Ani z "Premier" i podpis: Wokalistka zespołu Łzy pomaga chorym dzieciom w spełnieniu marzeń :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tusia
Kontaktowanie:

Postautor: Tusia » 22 gru 2009, 10:44

ROBSON@ pisze:"13" opłacało się kupić, dla Ani oczywiście :)

a gdzie skan?
Dziwna jestem jak na kogoś, kto mówi, że wszystko jest ok.
Samotna jak księżyc wśród gwiazd pragnę czasem wiecznie spać.
Co dnia tłumię w sobie cały wielki strach
bo wciąż...
brakuje mi Ciebie...Mój Aniele...:|
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 28 gru 2009, 18:42

W "Tele świat" jest małe zdjęcie Ani z "Premier" dotyczące Wielkiej Orkiestry...
Obrazek
Awatar użytkownika
Solve
Kontaktowanie:

Postautor: Solve » 17 sty 2010, 19:38

W życiu na gorąco na stronie 6 jest artykuł o Ani i o tym jak pomogła spełnić marzenie dziewczynki (nie pamiętam imienia), z którą wystąpiła w "Budziku". Ponadto jest duże zdjęcie Ani i tej dziewczynki. Na następnej stronie jest artykuł o sławny menadżerach i jest kilka słów o Ani i Maćku, oraz małe zdjęcie Ani i większe Maćka ;)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 17 sty 2010, 22:45

Miałem właśnie o tym napisać :P
Dziś widziałem tę gazetę ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 28 sty 2010, 18:59

Ostatnio w "Naszym Olsztyniaku" ukazał się bardzo fajny wywiad z Anią zatytułowany "Sciągałam na maturze" :P Bardzo fajny, na luzie... Polecam :wink:

Okładka
Wywiad

W tym tygodniu (z okazji "Szansy na sukces" :P) w różnych programach telewizyjnych, znajdują się mniejsze lub większe zdjęcia Ani lub Łez :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 28 sty 2010, 19:05

EfektMotyla pisze:Ostatnio w "Naszym Olsztyniaku" ukazał się bardzo fajny wywiad z Anią zatytułowany "Sciągałam na maturze" :P Bardzo fajny, na luzie... Polecam :wink:

Okładka
Wywiad

W tym tygodniu (z okazji "Szansy na sukces" :P) w różnych programach telewizyjnych, znajdują się mniejsze lub większe zdjęcia Ani lub Łez :)

DZIĘKI :wink:

,,Studniówka przebiegła dosyć spokojnie, ale nawet jeśli zapowiada się
nieciekawie, nie wolno jej pominąć. Ostatnio nawet podeszły do mnie dziewczyny, które są od lat fankami zespołu Łzy i zapytały, czy mają iść na studniówkę. Wygoniłam je! Bez tej zabawy nie ma przecież matury. Absolutnie! To bal, który trzeba zaliczyć w życiu i który długo się pamięta."

Byłam przy tej rozmowie :) i razem z Anią namawiałam dziewczyny do tej studniówki hehe
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 28 sty 2010, 19:23

Racja...
Ja swoja studniówke przezylam 08.01 i nie załuje mimo,że byla bez oosb towarzyszacych.
Jest ten charakterystyczny klimat i czuje się tą wyjatkowosc poza tym ten bal jest raz w zyciu.
I co najwazniejsze zagrali Oczy szeroko zamkniete oraz soft. Także jeszcze bardziej bylam zadowolona z tgeo balu tym bardziej jak milo bylo slyszec jak mlodziez spiewała ref:-)
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 09 lut 2010, 10:52

"Imperium TV":

Anna Wyszkoni
Jej syn chce do ojca...

Myślała, że wszystko w jej życiu dobrze się układa. Kocha i jest kochana, a do tego syn Anny Wyszkoni (29), Tobiasz (8), zaakceptował jej partnera i menedżera, Macieja Durczaka (37). - Nic podobnego! Im chłopiec jest starszy, tym więcej wymaga od Maćka. Tobiasz tak naprawdę bardzo tęskni za biologicznym ojcem, z którym ma kiepski kontakt, ponieważ Adam od lat mieszka za granicą - opowiada bliski znajomy piosenkarki. Anna dużo rozmawia z synem i bardzo stara się, żeby jej mężczyźni wreszcie poczuli się rodziną. (ks)

Oprócz tego jest zdjęcie Ani z Tobiaszem i podpis Anna Wyszkoni robi, co może by jej syn nie tęsknił za ojcem, który mieszka w Niemczech.

Kurde... skąd oni to wszystko wiedzą. A... no tak, bliski znajomy piosenkarki :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 09 lut 2010, 11:27

EfektMotyla pisze:"Imperium TV":

Anna Wyszkoni
Jej syn chce do ojca...

Myślała, że wszystko w jej życiu dobrze się układa. Kocha i jest kochana, a do tego syn Anny Wyszkoni (29), Tobiasz (8), zaakceptował jej partnera i menedżera, Macieja Durczaka (37). - Nic podobnego! Im chłopiec jest starszy, tym więcej wymaga od Maćka. Tobiasz tak naprawdę bardzo tęskni za biologicznym ojcem, z którym ma kiepski kontakt, ponieważ Adam od lat mieszka za granicą - opowiada bliski znajomy piosenkarki. Anna dużo rozmawia z synem i bardzo stara się, żeby jej mężczyźni wreszcie poczuli się rodziną. (ks)

Oprócz tego jest zdjęcie Ani z Tobiaszem i podpis Anna Wyszkoni robi, co może by jej syn nie tęsknił za ojcem, który mieszka w Niemczech.

Kurde... skąd oni to wszystko wiedzą. A... no tak, bliski znajomy piosenkarki :P

o retyyyy jak ja nie lubię takich artykułów... :?
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 09 lut 2010, 18:14

Skan ( :twisted: ) z "Imperium TV"
Obrazek

i na chomiku: http://chomikuj.pl/AniaWyszkoni/Prasa
Obrazek
Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 09 lut 2010, 21:20

Cóż, nic na to nie poradzimy....gazety muszą z czegoś "życ"....takie sa czasy...
Awatar użytkownika
Carmen:
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Carmen: » 11 lut 2010, 12:24

Takie gazety są,były i będą ;) Trzeba się przyzwyczaić do tych bzdet,które wypisują często ;)
Jakby pisali prawdę to z czego by żyli? Nikt by nie kupował ich gazet,bo po co czytać o "grzecznych" gwiazdach,które się ładnie ubierają,wysławiają i pielęgnują ogródek? ;)
Ważne,ze fani czy bliscy tej osoby wiedzą jaka jest prawda i nie wierzą w te brednie.
"Śmiech rozstąpi zło,dosyć płaczu"
-----------------------------------------
https://www.facebook.com/Liluska93
Awatar użytkownika
śmiech_przez_łzy
Kontaktowanie:

Postautor: śmiech_przez_łzy » 13 lut 2010, 19:05

We wczorajszym dodatku do Dziennika Zachodniego:
http://img502.imageshack.us/img502/2023/11902051.jpg
Małe info o koncercie w Jastrzębiu..
Awatar użytkownika
mloda
Członek FFC

Postautor: mloda » 13 lut 2010, 19:39

Życie na gorąco: " Adam Konkol będzie ojcem bez przeszkód?" Piszą, że Adam chce zakończyć współpracę z Paullą, o ciąży Angeliny i, że ma zamiar wydać płytę Bartkowi Kasprzykowi ( wokalista z Teatru ROMA i zwycięzca Szansy na sukces). Niestety skanu nie wrzucę.

Wróć do „Łzy”