~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 08 lis 2003, 21:19

chyba nikt o tym nie pisal -

w nowej Dziewczynie (taka różowa okładka) jest wywiad z Anią.. w sumie nic nadzwyczajnego, pytają ją ogólnie o kariere.. są 4 zdjęcia Ani - ubrana tak samo [znaczy tak mi sie wydaje] jak na plakacie w Popcornie.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 08 lis 2003, 21:32

Ktoś może przepisać ,albo zeskanować, bo rodzice się już buntują kupowaniu gazet dla Łez :twisted:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 08 lis 2003, 22:42

Dziewczyna: Kiedy zaczęła się twoja przygoda z muzyką?
Ania Wyszkoni: Od zawsze chciałam śpiewać. Uwielbiałam scenę, jakaś siła ciągnęła mnie do niej. W moim rodzinnym Tworkowie organizowana jest impreza pt. "Miss 15-tki". Do udziału w niej wybiera się najbardziej utalentowane dziewczyny z całej gminy. A ja się sama zgłosiłam! Tak bardzo wierzyłam, że kiedyś stanę na profesjonalnej estradzie, że robiłam wszystko, występowałam gdzie tylko się dało, by zwiększyć swoje szanse!
Dz: Sama uczyłaś się śpiewać?
A.W.: Nie tylko sama. W liceum w Raciborzu poznałam profesor Elżbietę Biskup, która miała zespół wokalny. Zapisałam się do niego. Wiele się wówczas nauczyłam.
Dz: Kto był twoim idolem? Czyje plakaty wisiały u ciebie w pokoju?
A.W.: Przede wszystkim Sandry. Uwielbiałam ją! Zaczęłam jej słuchać, gdy miałam 6 lat. Potem była C.C.Catch. Miałam okropny gust (śmiech)! Jeszcze później zafascynowałam się Anją Orthodox i zespołem Closterkeller...
Dz: Pochodzisz z małej miejscowości..
A.W.: Tworków liczy tylko jakieś 3tys. mieszkańców. Niedawno znajoma dziewczyna powiedziała, że mam fajnie, bo się stamtąd wyrwałam. A ja lubię tutaj wracać, uciekam od show-biznesu, znajduję spokój. Mam tu mamę, która pomaga mi opiekować się synkiem Tobiaszem. I miłych, normalnych sąsiadów, którzy są ze mnie dumni. Na każdym kroku mówią mi, że cieszą się, że nie wstydzę się swojej rodzinnej miejscowości.
Dz: Wiesz zapewne, że dla nastolatek w całej Polsce jesteś idolką, wzorem.. Czy czasem proszą cię o pomoc, jakieś rady?
A.W.: Nie jestem żadnym autorytetem, żeby komuś doradzac, jak ma żyć. Kiedyś po koncercie podszedł do mnie chlopak i zapytał, co ma robić - miał wtedy kłopoty miłosne. Wysłuchałam i powiedziałam mu, jak to widzę z boku, ale niekoniecznie chciałam, by kierował się moim zdaniem. Czasem dostaję maile od młodych ludzi, którzy pytają, czy brać lekcje śpiewu, w jakich konkursach lub programach startowac. A ja mam na to jedną radę: jeżeli ktoś chce coś robić, powinien być do tego w pełni przekonany. Nic na siłę, bo to bez sensu. Lekcje śpiewu niewiele dadzą, gdy w tym śpiewaniu nie ma uczucia.
Dz: Miałaś prawdziwą, serdeczną przyjaciółkę, powierniczkę największych sekretów?
A.W.: Miałam, ale nasze drogi się rozeszły, bo Gabi wyjechała za granicę. Teraz gdy spotykamy się na ulicy, zawsze zamienimy ze sobą kilka słow, zapytamy, co słychac. Ale przyjaźń się skończyła..
Dz: Pierwsza miłość?
Miał na imię Dawid. Ja chodziłam do klasy A, on do B. Spotykaliśmy się długo, ale on również mieszka teraz za granicą. Jednak podobnie, jak w przypadku Gabi, kiedy on przyjeżda do rodziców w odwiedziny i spotykamy się czasami przypadkiem, zawsze chwilę rozmawiamy.
Dz: Jakie relacje panują w zespole? Chłopców jest pięciu, a ty jedna..
A.W.: Żyjemy na stopie koleżeńskiej. Czasami ludzie pytają nas, czy jesteśmy przyjaciółmi. Ale zbyt różnimy się od siebie, by nimi zostać. Przeważnie kiedy oni wybierają imprezę, ja zmęczona idę spac. Różnica płci nie jest istotna. Gramy ze sobą od siedmiu lat i byłoby niedorzecznością, gdybym czuła się skrępowana w ich towarzystwie.
Dz: Czy kiedyś twoje serce zabiło mocniej do któregoś z chłopaków? A może jeden z nich poczuł coś więcej do Ciebie?
A.W.: Może na samym początku, gdy miałam 16lat, byłam nimi zafascynowana. Spotkałam czterech facetów w moim typie! Podobały mi się wtedy długie włosy, skóry, martensy. Ale chyba wyrosłam już z takich buntowników..
Dz: To jaki jest twój ideał faceta?
A.W.: Musi być czuły i opiekuńczy.
Dz: No ale kiedy ty, kobieta zapracowana, cały czas w rozjazdach, dałabyś mu zaopiekowąc się sobą?
A.W.: Nie jest tak źle! Gramy trzy razy w tygodniu, a resztę czasu poświęcamy rodzinom. Ja mam syna, część chłopaków też ma do kogo wracać.
Dz: Jak sobie radzisz z popularnością?
A.W.: Nie spotkała mnie do tej pory żadna przykrość ze strony ludzi. A przyjemne momenty, takie jak autograf, zdjęcia czy wywiady zdarzają się tak często, że chyba warto postawić na szalę swoją prywatność.
Dz: Czy po zawodzie, jakim było dla Ciebie rozstanie z mężem, wierzysz ciągle w miłość?
A.W.: Jasne! Choć jest mi coraz trudniej.
Dz: Czy macierzyństo cię zmieniło?
A.W.: Stałam się bardziej pewna siebie, bo wiem, że jest ktoś, dla kogo mogę żyć. Wyrosłam też z dziewczynki, która buntuje się przeciwko światu, widzi wszystko w czarnych barwach. Teraz wiem, że świat jest kolorowy i choć los stawia na naszej drodze przeszkody, to czuję, że sobie z nimi poradzę. Mam dla kogo walczyć o szczęście!
Dz: Mimo tych przemian wciąż jesteś wzorem dla nastoletnich, zbuntowanych dziewczyn..
A.W.: Chcę im powiedziec, że warto wierzyć w ideały i wyższe wartości, takie jak miłość!

przepraszam za literówki, ale przepisywałam wszystko ręcznie
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 08 lis 2003, 23:05

Dziękuję ;* kochana jesteś Vamp :D
Prakatycznie
wszędzie to samo piszą.
Awatar użytkownika
niebieskooka

Postautor: niebieskooka » 09 lis 2003, 9:49

Dokładnie co gazeta to wszystko sie powtarza.Mogliby wreszcie cos nowego napisac :)
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 09 lis 2003, 13:26

Vami dziękuje..kofana jestes:*
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 09 lis 2003, 19:40

Marta (ot, tak) pisze:jak dla mnie to jest obrzydliwe zalozyc bialy stanik pod czarna przeswitujaca bluzke...

może nie obrzydliwe ale mi się to też okropnie nie podoba ostatnio widziałam też dziweczynę biały stanik i zielona bluzka dziurkowana OKROPIEŃSTWO
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 09 lis 2003, 20:09

a mi, mimo że wszędzie to samo piszą, podobał iseten wywiad z "Dziewczyny" :D dizękuję za przepisanie... no i nadal czekam na zdjecie ffc i dr Labusa...
zastanawiające jest że gdzieś czytałam że dr nie znał wcześniej twórczości Łez a teraz było napisane, że mu się ni podobały ich wczesniejsze utwory :roll:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 09 lis 2003, 20:11

dzięki vampi! artykół jest podobny do wszystkich innych brukowsów..
Martynka

Postautor: Martynka » 10 lis 2003, 16:00

Dlaczego znikają posty w tym temacie? :roll: Mój i chyba Sary :roll:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 10 lis 2003, 19:30

No to tu macie linka gdzie jest fragment wywiadu i zdjatko zespolu
:arrow: http://dziewczyna.redakcja.pl/archiwum/artykul.asp?Artykul=1508
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 11 lis 2003, 13:28

Oto zdjęcie z Dziennika Zachodniego: :D Kopia nie jest najładniejsza, ale jest :P :)

Obrazek
...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 11 lis 2003, 13:34

W końcu się doczekaliśmy fotki :D Śliczna jest :)
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 11 lis 2003, 13:42

a ja oczywiście musiałam swoje ksero zostawić u Sylwii.... fajnie Moon że w końcu ktoś to umieścił na forum.... myślę że ta fotka powinna się też znaleźć na naszej stronce......
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 11 lis 2003, 13:43

w nowym Tele Tygodniu są nominacje do Tele Kamer 2004. W Kategorii MUZYKA nominowani są: Borysewicz&Kukiz, Ich Troje, Krzysztof Krawczyk, Łzy i Ryszard Rynkowski.

Jest małe zdjęcie Ani i podpis:

"To była prawdziwa sensacja: bez wsparcia wielkich koncernów muzycznych zespół Łzy z wokalistką Anią Wyszkoni dotarł na szczyty list przebojów"

oprócz tego jest kupon, można go wysłac i zagłosowac na Łzy :)

Wróć do „Łzy”