~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 cze 2003, 16:30

ale Ty nie pomyliłaś czasem gazet? w "tele świat" był wywiad z Anią i podpis że w niedziele w Personality bedą Łzy. a w "tele tydzień" nie ma żadnego wywiadu i jest napisane że będzie Linkin Park, dlatego nie wiem o co tutaj chodzi więc spytałam.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 cze 2003, 17:56

„ŚMIECH PRZEZ ŁZY”

Nie łatwo ze śląskiego Pszowa trafić na czołowe miejsca list przebojów. Im się udało. Na ostatnim festiwalu w Opolu dostali nagrode publiczności za piosenke „oczy szeroko......”
Wokalistka zespołu Ania Wyszkoni, nie dzieliła tej radości z mężem.
GDY MIAŁAŚ 17 LAT ZACZĘŁAŚ ŚPIEWAĆ, POTEM URODZIŁAŚ SYNKA I WYSZŁAŚ ZA MĄŻ...
Ania: W ciąże zaszłam gdy miałam 21 lat. Przyznaje że się bałam, ale wierzyłam że będzie dobrze.
CO WZBUDZAŁO NAJWIĘKSZY LĘK??-Nie martwiłam się jak pogodze rodzine z muzyką bo wiedziałam ze rodzina zawsze będzie dla mnie najważniejsza. Ale bałam się że dziecko będzie zasługiwało na większą miłość, niż ja będę mu potrafiła dać
Lęki zniknęły gdy zobaczyłam Tobiasza.
KOLEDZY Z ZESPOŁU NIE BALI SIĘ ŻE BĘDZIESZ CHCIAŁA ODEJŚĆ?-Tak i to był najtrudniejszy okres w naszej wspólnej pracy. Złożyły się na to ich obawy i moje humory. To wszystko spowodowało wiele kłótni czasem w ogóle ze sobą nie rozmawialiśmy. Na szczęście po porodzie wróciły dobre stosunki.
MÓWISZ ŻE RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA, A SŁYSZAŁAM ŻE SIĘ ROZWODZISZ?-o Boże skąd Ty to wiesz?gdy w miłości nie dostaje się tego czego się oczekuje zaczyna czegoś brakować. Nie chodziło o to że śpiewam czy też rzadko bywam w domu. Po prostu...
STAŁO SIĘ?-jeszcze tak naprawde to się nie stało! I wolałabym nie kontynuować tego tematu
NIE DA SIĘ JUŻ NIC COFNĄĆ?-raczej nie. Ale nie zamierzam się nad sobą użalać. Nie mogę narzekać, bo robie to o czym marzyłam. Gdy ostatnio stałam na scenie i zobaczyłam tłum rozbawionych ludzi spojrzałam w niebo i pomyślałam : dziekuje.
ILE TWÓJ SYNEK MA LAT?-rok i pięć miesięcy. To takie fajne maleństwo.
NIE BOISZ SIĘ ŻE SAMEJ BĘDZIE CI CIĘŻKO GO WYCHOWAĆ?-oczywiście że przeżywam rozterki, czy mam prawo pozbawiać dziecko ojca, ale czułam że nasze kłótnie wpływają na Tobiasz bardzo negatywnie.doszłam do wniosku że ja sama dam mu więcej radości. Nie wiem jak będzie...
Mam jednak nadzieje że za kilka lat kiedy przyjdzie ten najtrudniejszy moment i Tobiasz zapyta „mamo dlaczego?” to zrozumie powody.
NIE JESTEŚ ROZDARTA GDY MUSISZ JECHAĆ NA KONCERT I GO ZOSTAWIĆ?
-teraz trudniej mi wyjeżdżać bo ona coraz więcej rozumie. Ale gdy mnie nie ma opiekuje się nim moja mama więc jestem spokojna bo zostawiam go w dobrych rękach. Tęsknie ale nie będę go przecież ze sobą ciągnęła. My jednego dnia jedziemy nad morze a następnego na drugi koniec Polski.
MIESZKASZ W MAŁYMI MIASTECZKU. W TAKICH MIEJSCACH LUDZIE LUBIĄ ŻYĆ SPRAWAMI INNYCH. CZUJESZ ŻE JESTEŚ OBIEKTEM PLOTEK?-ludzie mają o czym gadać od momentu kiedy powstał teledysk w którym „romansuje” z Wojtkiem Medyńskim. Są zbulwersowani na przykład tym że w tym filmie całuje się z nim.
WYTYKAJĄ CIE PALCAMI??-nie ale wiem że opowiadają dwie wersje. Jedna jest taka że ja gwiazda rzuciłam męża. Według drugiej to nie jest odpowiedni człowiek dla mnie. Nie dlatego że stałam się gwiazdą ale że jestem osobą nadwrażliwą i potrzebuje kogoś kto da mi dużo miłości, kto nie tylko będzie mówił że mnie kocha, ale będzie potrafił mi to okazać.
A RZECZYWIŚCIE JESTEŚ TYPEM NADWRAŻLIWCA/?-tak i boje się że ludzie mogą to wykożystać przeciwko mnie. Ale z drugiej strony chyba każdy artysta poweinien być wrażliwy, bo to pomaga tworzyć.
JAK CHCIAŁABYŚ ŻEBY MĘŻCZYŹNI OKAZYWALI CI MIŁOŚĆ?-nigdy nie lubiłam nadmiernego słodzenia, ale przecież każda kobieta chciałaby od czasu do czasu usłyszeć komplementy. Poza tym już wiem że samo „kocham Cie” nie wystarczy. To trzeba naprawde okazywać. Jestem samodzielna bo zarabiam na siebie i radze sobie z różnymi sytuacjami, ale mimo to potrzebuje faceta, kt.óry będzie facetem. Ibedzie się mną opiekował.
JESTEŚ GOTOWA NA NOWĄ MIŁOŚĆ?-nie można wybrać czasu i osoby w której się zakochujemy.to nie jest więc kwestia gotowości. To się po prostu dzieje lub nie. I już. Ja lubie samotność, ale nie chciałabym być samotna w życiu. I mam nadzieje że mnie to nie czeka.
WYŚPIEWAŁAS TO NA NOWEJ PŁYCIE?TWOJE TEKSTY SĄ OSOBISTE?-tak jeśli pisze to o sobie bo inaczej nie potrafie. Z jednej strony to niedobrze, bo ludzie po przewertowaniu tych tekstów mogą stwierdzić że jestem taka i taka. Ale z drugiej strony- jak ja sama śpiewam te słowa to...
CZY TO RODZAJ PSYCHOTERAPII?-troche tak. Bo wtedy wyrzucam z siebie cały ten gniew.
W WASZYCH PIOSENKACH JEST DRAMATYZM, ROZPACZ. CZY NAPRAWDE ŚWIAT WYDAJE CI SIĘ AŻ TAKI ZŁY?-zdecydowanie łatwiej pisze się teksty o „dołujących” sprawach. Gdy jestem smutna przelewam to na papier. A kiedy jestem szczęśliwa, po prostu ciesze się tą chwilą, żyje nią więc trudno coś mi wtedy stworzyć.
ALE ŻEBY NAMAWIAĆ DO SAMOBÓJSTWA TO CHYBA PRZESADA?-rzeczywiście w piosence z pierwszej płyty padają słowa „zabij się” ale to miał być żart.
A JEŚLI KTOŚ TYCH SŁÓW NIE POTRAKTYJE JAK ŻARTU?NIE CZUJESZ TEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI?-trudno powiedzieć, zdaje sobie sprawe z tego że wpływamy na ludzi.ale wiem z maili że ta sama piosenka wywołała w różnych ludziach różne emocje. Jedna dziewczyna napisała że dzięki nam jest pozytywnie nastawiona do świata i z tego listu biła sama radość.a druga że chiała przy naszej płycie popełnić samobójstwo. Nałykała się jakiś tabletek i w tej chwili lezy w szpitalu. My nie mogliśmy tego przewidzieć. Gdybyśmy wciąż myśleli o tym jak wielka odpowiedzialność na nas ciązy nie moglibyśmy zrobić nic twórczego.
ALE NAWET WASZ WYGLĄD JEST PONURY. TY NA PRZYKŁAD ILEKROĆ CIE WIDZE JESTEŚ UBRANA NA CZARNO.-na scenie to efekt zamierzony: taki stworzyliśmy image i tego się trzymamy. A prywatnie...jak byłam młodsza przechodziłam okres buntu. I on przejawił się m.in. w tym że słuchałam muzyki rockowej i ubierałam się na czarno. Wciąż pociąga mnie w tym kolorze tajemniczość ale ostatnio próbowałam założyć coś zielonego, beżowego.
TWOI RODZICE SĄ Z CIEBIE DUMNI?-myśle że tak ale nigdy ich o to nie pytałam. Moja mama zawsze chciała żebym poszła na studiai wciąż ubolewa nad tym że tego nie zrobiłam.ale myśle że oboje z tatą bardzo dobrze wiedzą że nie mogłabym robić niczego innego. Poza tym do niczego innego się nie nadaje (śmiech)
spełniłam swoje największe marzenia.
ALE JESZCZE JAKIEŚ MARZENIA CHYBA CI ZOSTAŁY?-tak choć był taki moment że spełniły się już wszystkie.i wtedy pomyślałam : kurcze musze sobie wymyślić jakieś nowe, bo przeciez nie można życ bez marzeń.na szczęście to nie było takie trudne.
JAKIE MASZ MARZENIA DO SPEŁNIENIA?-tego na pewno nie zdradzę, bo wtedy one się nie spełnią.

Rozmawiała ANITA NAWROCKA

P.S przepraszam za wszystkie błędy.
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 21 cze 2003, 18:08

Nie łatwo ze śląskiego Pszowa trafić na czołowe miejsca list przebojów. Im się udało. Na ostatnim festiwalu w Opolu dostali nagrodę publiczności za piosenkę "Oczy szeroko zamknięte" Wokalistka zespołu, Ania Wyszkoni, nie dzieliła tej radości z męzem.

Na Żywo: Gdy miałaś 17 lat, zaczełaś śpiewać, potem urodziłaś synka i wyszłaś za mąż ...-W ciązę zaszłam,gdy miałam 21 lat. Przyznaję, ze się bałam. ale wierzyłam ze będzie dobrze.

Na żywo: Co wzbudziło największy lęk?
-Nie martwiłam się, jak pogodze muzyke z rodziną, bo wiedziałam ze rodzina zawsze będzie dla mnie najważniejsza, Ale bałam sięze dziecko będzie zasługiwało na większą miłość, niż ja będe mu potrafiła dać. Leki znikneły kiedy zobaczyłam Tobiasza.

Na Żywo: koledzy z zespołu nie bali sięze edziesz chciała odejść?- Tak i to był najtrudniejszy okres w naszej wspólnej pracy. Złożyły się na to ich obawy i moje humory. To wszystko spowodowało wiele kłótni, czasem w ogóle ze sobą nie rozmawialiśmy. Na szczęscie po porodzie wróciły dobre stosunki.

Na żywo: Mówisz że rodzina jest najwazniejsza. A słyszałam że się rozwodzisz?-O Boże skąd ty to wiesz? Gdy w miłości nie dostaje się tego, czego sięoczekuje, zaczyna czegoś brakować. Nie chodziło o to , ze śpiewam czy teżrzadko bywam w domu. Po prostu...

Na zywo: Stało się?
- jeszcze tak naprawde to sięnic nie stało! i wolałabym nie kontynuować tego tematu.

Na zywo: nie da się już cofnąć?
- Raczej nie. Ale nie zamierzam się nad sobą użalać. Nie moge narzekać, bo robię to oczym marzyłam. Gdy ostatnio stałam na scenie i zobaczyłam tłum rozbawionych ludzi, spojrzałam w niebo i pomyślałam: DZIĘKUJE.

Na żywo: Ile lat ma twój synek:

-Rok i pięc miesięcy, To takie fajne maleństwo

Na żywo: nie boisz się ze samej będzi ci cięzko go wychowywać.

-Oczywiście, że przeżywam rozterki, czy mam prawo pozbawić dziecko ojca. ALe czułam ze nasze kłótnie wpływają na Tobiasza negatywnie. DFoszłam do wniosku że to ma sensu i że ja sama dam mu więcej radości. Nie wiem, jak bedzie... Mam jednak nadzieje ze za kilka latkiedy przyjdzie ten najtrudniejszy moment i Tobiasz zapyta: Mamo dlaczego? to zrozumie powody.

Na żywo: Nie jesteś rozdarta, gdy musisz jechać na koncert i go zostawić?
- Teraz trudniej mi wyjeżdzać bo on coraz więcej rozumie. Ale gdy mnie nie ma opiekuje się nim moja mam, więc jestem spokojna, bo zostawiam go w dobrych rękach. Tęsknie, ale nie będe go przecież ze sobą ciągnąć. My jednego dnia jedziemy nad morze, a następnego na drugi koniec Polski.

Na żywo: Mieszkasz w małym miasteczku. W takich miejscach ludzie lubią żyć sprawami innych. Czujesz że jesteś obiektem plotek?-Ludzie mają o czym gadać od momentu, kiedy powstał teledysk, w którym romansuje z Wojtkiem Medyńskim. Są zbulwersowani na przykład tym, ze w tym filmie całuje się z nim.

Na Żywo: Wytykają cie palcami?

- Nie, ale wiem ze opowiadają 2 wersje. Jedna jest taka że ja gwiazda, rzuciałam męza. Według drugiej to nie jest odpowiedni człowiek dla mnie.
Nie dlatego ze stałąm się gwiazdą ale że jestem osobą wrażliwą i potrzebuje kogoś kto mi da dużo miłości. Kogoś kto nie tylko bedzie mówił że mnie kocha, ale będzie potrafił mi to okazać.

Na zywo: A rzeczywiście jesteśtypem nadwrażliwca??- Tak. I boje się, że ludzie mogą to wykorzystaćprzeciwko mnie. Ale z drugiej strony chyba każdy artysta powinien być wrazliwy bo to pomaga tworzyć.

Na żywo: Jak chciałbyś, żeby mężczyżni okazywali i miłosć?

- Nigdy nie lubiąłam nadmiernego słodzenia, ale przecież każda kobieta chciałby od czasu do czasu słyszeć komplementy. Po za tym już wiem, ze samo" kocham cie" nie wystarczy. To trzeba naprawdę okazać. Jestem samodzielna, bo zarabiam na siebie i razę sobie z róznymi sytuacjami, ale mimo to potrzebuje faceta, który będzie facetem i będzie się mna opiekować.

Na żywo: Jesteś gotowa na nową miłość? - Nie można wybrać czasu i osoby, w której się zakochujemy. To nie jest więc kwestia gotowości. To się po prostu dzieje lub nie. I już. Ja lubię samotność, ale nie chciałbym być samotna w życiu. I mam nadzieje, ze mnie to nie czeka.

Na żywo: Wyspiewałaś to na nowej płycie? Twoje testy są osobiste?_Tak, jęsli pisze , to o sobie, bo inaczej nie potrafie. Z jednej strony to niedobrze bo ludzi po przewertowaniu tych tekstów mogą stwierdzić, ze jestem taka i taka. ALe z drugiej -jak ja sama śpiewam te słowa, to...

Na żywo: CZy to rodzaj psychoterapii?
-Troche, tak. BO wtedy wyrzucam z siebie cały ten gniew.

Na żywo: W waszych piosenkach jest dramatyzm, rozmpacz. Czy naprawde świat wydaje ci się aż taki zły??- Zdecydowanie łatwiej pisać o "dołujących" sprawach. Gdy jestem smutna, przlewam to na papier. A kiedy jestem szczęśliwa, po prostu cieszę się tą chwilą, żyje nią, wię trudno mi coś wtedy stworzyć.

Na żywo: Ale zeby nakłaniać do samobójstwa to chyba przesada??

- Rzeczywiście w piosence z pierwszej płyty padają słowa"zabij się" ale to miał być żart.

Na zywo: A jeśli ktoś tych słów nie potraktuje jak żart? Nie czujesz tej odpowiedzialności?

- trudno powiedzieć. Zdaje sobie sprawe z tego ze wpływamy na ludzi którzy nas słuchają. Ale wiem z maili że ta sama piosenka w różnych ludziach wywołuje rózne emocje. Jedna dziewczyna napisala że dzięki nam jest pozytywnie nastawiona do świata i z tego listu biła sama radość. A druga że chciała przy naszej płycie popełnić samobójstwo. Nałykała się jakiś tabletek i w tej chwili lezy w szpitalu. My nie mogliśmy tego przewidzieć. Gdybyśmy wciąż myśleli o tym, jak wilka odpowiedzialność na nas ciązy, nie moglibyśmy zrobić nic twórczego.

Na żywo: Ale nawet wasz wygląd jest ponury. Ty na przykłąd, ilekroś cie widze, jesteśubrana na czarno.
- Na scenie to efekt zamierzony: taki stworzyliśmy sobie image i tego siętrzymamy. A prywatnie..Jak byłam młodsza, przechodziłam okres buntu. I on przejawiał się między innymi w tym ze słuchałam muzyki rockowej i ubierałam się na czarno. Wciąż pociąga mnie w tym kolorze tajemniczość, ale ostatnio spróbowałam założyć coś zielonego, beżowego.

Na żywo: Twoi rodzice są z ciebie dumni?
- Myśle , że tak, Ale nigdy ich o to nie pytałam. Moja mam zawsze chciała zebym poszła na studia i wciąż nad tym ubolewa. Ale mysle, ze oboje z tatą bardzo dobrze wiedzą, ze nie mogłabym robić niczego innego. Pozatym do niczego innego się nie nadaje(śmiech). Spełniłam swoje największe marzenia.

Na żywo: Ale jeszcze jakieś arzenia chyba ci zostały?- Tak, choć byłtaki moment, e spełniły sięjuzwszystkie. I wtedy pomyślałam : kurcze, muszę sobie wymysłić jakieś nowe, bo przecież nie można zyć bez marzeń. Na szczęscie to nie było takie trudne..

Na żywo: Jakie masz marzenia do spełnienia?
-tego napewno nie zdradzę, bo wtedy one się nie spełniają.
[/b]
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 21 cze 2003, 18:10

No patrz, kurcze mogłyśmy się tym po połowie podzielić.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 21 cze 2003, 19:29

Sorry Paula :P pomylilo mi sie :P ,ale Łzy beda bo nawet w gazecie z programem pisze w srodku beda ;)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 21 cze 2003, 20:14

Dzieki za przepisanie i to aż 2 x :)
...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 21 cze 2003, 20:29

brat mi właśnie zmazał caly post który napisałam :evil:
nie wiem co chciałam napisać...
najpierw, że dlatego zanim zaczełam przepisywać tekst to napisałam na forum że siębiorę za to przepisywanie, żeby własnie głupio nie wyszło :D
BTW
Paula_Jestem pisze:Jedna dziewczyna napisała że dzięki nam jest pozytywnie nastawiona do świata

czy te słowa nie przynoszą Wam na myśl temat założony przez Sylwię:- ) ??????
Ostatnio zmieniony 21 cze 2003, 20:41 przez mloda.jg, łącznie zmieniany 1 raz.
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 21 cze 2003, 20:39

Heh dzięki... Mam jeszcze małą prośbę... czy moglibyście zeskanować zdjęcia z NA ŻYWO i tych innych gazet co była Ania w ostatnim czasie???
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 21 cze 2003, 23:35

Proszę o to artykół z TERAZ ROCK: Wystarczy tutaj kliknąć:

http://muzyka.onet.pl/mr,1123803,1,425,artykul.html

nawet zdjęcia jest :) I całkiem ciekawy artykół :)
...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 21 cze 2003, 23:36

ARTYKÓŁ Z ONETU: (plotka ruszyła - niestety)

Rozwód wokalistki grupy Łzy

Ania Wyszkoni, wokalistka słynnej formacji Łzy, rozwodzi się.

Po raz kolejny okazuje się, że szczęście zawodowe nie zawsze idzie w parze ze szczęściem rodzinnym. Podczas gdy najnowszy album formacji Łzy zatytułowany "Nie czekaj na jutro" cieszy się całkiem sporym zainteresowaniem, to w życiu osobistym wokalistki grupy zagościło sporo zmartwień. Ania Wyszkoni postanowiła bowiem rozejść się ze swoim mężem.

"Oczywiście, że przeżywam rozterki, czy mam prawo pozbawiać dziecko ojca" - mówi Ania w "Na Żywo". "Gdy w miłości nie dostaje się tego, czego się oczekuje, zaczyna czegoś brakować. Nie chodziło o to, że śpiewam czy też rzadko bywam w domu. Po prostu..."
...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 22 cze 2003, 0:44

moon pisze:Proszę o to artykół z TERAZ ROCK: Wystarczy tutaj kliknąć:

http://muzyka.onet.pl/mr,1123803,1,425,artykul.html

nawet zdjęcia jest :) I całkiem ciekawy artykół :)

Heh... to zdjęcie jest na płycie :) Z tym, że zrobione na czarno-białe... ale szczerze mówiąc... czarno-białe lepsze... tak jakoś dziwnie Łezki wyglądają na tym kolorowym... może nie jestem przyzwyczajona do takich kolorów...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 22 cze 2003, 4:03

mloda.jg pisze:brat mi właśnie zmazał caly post który napisałam :evil:
nie wiem co chciałam napisać...
najpierw, że dlatego zanim zaczełam przepisywać tekst to napisałam na forum że siębiorę za to przepisywanie, żeby własnie głupio nie wyszło :D
BTW
Paula_Jestem pisze:Jedna dziewczyna napisała że dzięki nam jest pozytywnie nastawiona do świata

czy te słowa nie przynoszą Wam na myśl temat założony przez Sylwię:- ) ??????

mnie sie odrazu skojarzyło z sylwią;) tak jakoś jak czytałam to widziałam ten temat który ona założyła
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 22 cze 2003, 4:11

Już myślałam że młoda o mnie pisze......uffff..... :)
Sylwia
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 22 cze 2003, 5:21

ARTYKUŁ Z GAZETY "TELE ŚWIAT";
"LECZNIECZE"; PIOSENKI

NA FESTIWALU W OPOLU OTRZYMALIŚCIE NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI ZA PIOSENKĘ „OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTĘ”.
-było nam naprawde miło. Jesteśmy z siebie dumni gdyż dostaliśmy nagrode nie od 12 osób-czyli jury, ale od 25 tys. ludzi, którzy na nas głosowali. To ma dla nas ogromne znaczenie. Gdyby nagrodziło nas jury,ale publiczności nie przypadlibyśmy do gustu, byłoby nam przykro.
PANI I ADAM KONKOL JESTEŚCIE AUTORAMI TEKSTÓW DO PIOSENEK.DLACZEGO TE UTWORY SĄ ZAWSZE TAKIE SMUTNE I MELANCHOLIJNE?
-mogę mówić tylko za siebie. Moje teksty powstają głównie wtedy kiedy jestem smutna i "zdołowana" bo wtedy staram się wyrzucić z siebie te emocje. Pisząc leczę się ze smutku. Natomiast kiedy się ciesze, kiedy jestem szcęśliwa staram się życ tą chwilą i z nikim nie chce się nią dzielić.
JEST PANI JEDYNĄ KOBIETĄ W ZESPOLE. NIGDY NIE CZUŁA SIĘ PANI NIEZRĘCZNIE?
-jesteśmy ze sobą już od 7 lat i różnica płci już się „zatarła”. Z biegiem czasu przyzwyczaiłam się do różnych typowo męskich zachowań i myśle że jesteśmy fajnymi kumplami. Nie mogę narzekać. Czasami zdarza mi się postawić na swoim- np. mimo że wszyscy chcieli klimatyzacje w samochodzie, zrezygnowaliśmy z niej, bo uznałam, że mogłaby źle wpłynąć na mój głos. Ale zawsze staramy się podejmować decyzje razem. Nie ma sytuacji kiedy ktoś mówi "tak ma być!"; i wszyscy chcąc nie chcąc muszą się dostosować.
CZY ZESPÓŁ ŁZY UTRZYMUJE SIĘ TYLKO Z GRANIA MUZYKI?
-na szczęście tak. Granie wystarcza by się utrzymać i to całkiem nieźle. Zgrzeszyłabym gdybym zaczęła narzekać na swoje zarobki!
WŁASNIE UKAZAŁA SIĘ WASZA CZWARTA PŁYTA.
-w 2002 wydaliśmy trzeci album "jesteś jaki jesteś" ale nie byliśmy z niego zadowoleni. Sporo koncertowaliśmy co odbiło się na komponowaniu. Poza tym byłam wtedy w ciąży, urodziłam Tobiasza. W związku z tym miałam bardzo mało czasu aby wszystko dopracować.
Również z braku czasu z powodu licznych koncertów, musieliśmy zdać się na gust realizatora, nie przypilnowaliśmy go i efekt nie był taki jakiego oczekiwaliśmy. Postanowiliśmy więc że wrócimy do brzmienia i klimatu z płyty "WZZS"I jeśli chodzi o krążek "nie czekaj na jutro" jestesmy z niego bardzo zadowoleni i to zarówno z piosenek, które się na niej znalazły jak i z brzmienia. Jesteśmy na niej z powrotem "starymi dobrymi"Łzami. Takimi jakie lubią nasi fani.
SKĄD WZIĘŁA SIĘ NAZWA ZESPOŁU?
-planowaliśmy że będziemy się nazywać Tears (łzy po angielsku), ale to nie był dobry pomysł. Chcialiśmy grać bardzo smutną i melancholijną muzykę. Wymyśliliśmy sobie kiedyś że pod koniec każdego koncertu wszyscy powinni płakać... jednak ponieważ zamiast smutkiem na naszych koncertach wiało nudą, repertuar się troszkę zmienił. Ale nazwa jest na tyle chwytliwa i na tyle oryginalna, że ją zachowaliśmy mimo że kilka razy sugerowano nam że powinniśmy ją zmienić.

Rozmawiała Ewa Gassen- Piekarska
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 23 cze 2003, 4:57

no i nie było dzisiaj Łez w "Personality" na vivie tylko Linkin Park. dowód na to ze gazety kłamią..?

Wróć do „Łzy”