~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Postautor: Martynka » 30 gru 2003, 14:12

hahaha :lol: Nie moge :wink: Faktycznie, chyba juz nie mają o czym pisać.. :?
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 30 gru 2003, 17:56

no wiadomo ze nieprawda ale jakby sie okazalo prawda to my bysmy stracili...
zonowu przerwa w koncertach... :cry: :lol:
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 31 gru 2003, 19:31

benektorun pisze:no wiadomo ze nieprawda ale jakby sie okazalo prawda to my bysmy stracili...
zonowu przerwa w koncertach... :cry: :lol:

Ale trzeba by sie było pogodzić z taką myślą że Ania może kiedyś znowu zajść w ciążę - taka sytuacja może zaistneć, w końcu ona też ma swoje prywatne życie....A co do przerwy w koncetach: poprostu będziemy musieli przeczekać, innego sposoby chyba raczej by nie było.... :wink:
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 02 sty 2004, 11:30

Dzisiaj kupiłam BRAVO i sa w nim 3 wzmianki o zespole :)

Jest tekst do "julii", konkurs na najlepszy zespol ( wokalistke wokaliste aktora .......... itd ) roku 2003 ( głosujcie przecież Łzy musza wygrać ) i jest o tym ze Łezki zajeły oficjalnie 4 miejsce w roku 2003 na liscie BRAVO i przy tym jest zdjecie Ani i tekst " Rok temu byli ostatni,w tym zajeli 4 miejsce!!! Wszystko za sprawa hitu "oczy szeroko zamkniete", o ktory Ania pozarła sie ze swoim laryngologiem!!!" I jest jeszcze taki głupi przypis bo jakby nei mogli tego pozostawic w spokoju " Prywatnie był to dla niej trudny rok: Ania rozstala sie z mężem " pozdrawiam :D
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 02 sty 2004, 12:56

Czyli z tego wynika, że pasowałoby sie przespacerować do kiosku...po BRAVO oczywiście! :wink:
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 02 sty 2004, 16:05

a w bravo sa jakies zdjęcia zespołu ???
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 02 sty 2004, 16:15

ignis pisze:a w bravo sa jakies zdjęcia zespołu ???

Sa w BRAVO zdjecia zespołu jedno duzo przy tekscie do "julii" jedno Ani samej i jedno całego zespołu ale małe :) :D

Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 02 sty 2004, 22:20

no, to jutro lece Bravo kupic ;D

co do tej ciąży Ani.. czego to ludzie nie wymyślą.. :roll:

w nowej Gali bądź Naj na pierwszych stronach jest coś o rozstaniach gwiazd z mężami/żonami.. i była tam wzmianka o rozstaniu Ani w mężem.
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 02 sty 2004, 23:20

http://www.edysk.pl
nick: ignis123
hasło: kochamlzy
folder: łzy

macie tak zdjecie z Na żywo i 3 skany z Bravo :D miłego ściągania :P
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 02 sty 2004, 23:38

kasieńka15 pisze:I jest jeszcze taki głupi przypis bo jakby nei mogli tego pozostawic w spokoju " Prywatnie był to dla niej trudny rok: Ania rozstala sie z mężem " pozdrawiam :D

dali by sobie juz z tym spokój i tak cala Polska o tym trąbi. na koniec roku jeszcze musieli wrzucić swoje 3 grosze. nie cierpie tych komentarzy z Bravo, wogóle nie cierpie tej gazety :evil:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 02 sty 2004, 23:53

zgadzam sie tylk oze to nei na koneic roku ale na sam poczatek i to jest wlasnei najprzykrze :( :cry:

Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 03 sty 2004, 13:19

Gdyż na naj stwierdziłam w kiosku, że mnie nie stać [:P] kupiłam "Twoje Imperium" Jest w nim artykuł o Łzach, a raczej Ani i po częsci Adamie.

DRUGIE DZIECKO CZY PROWOKACJA?
Ania..to prawda, że jesteś w ciąży? - zapytał ostatnio wokalistkę jeden z jej fanów. Odpowiedź była krótka: - Tak!
Kilka dni temu wielbiciele Anny Wyszkoni oniemieli, gdy podczas internetowego czatu piosenkarka potwierdziła, że... jest w ciąży! Czy to prawda, czy tylko prowokacja?
23-letnia Wokalistka Łez ma już 2-letniego synka Tobiasza. Przeżyła rozstanie z mężem Adamem i walkę o chłopca. I walkę z plotkami o jej romansach. Czy w tym momencie pozwoliłaby sobie na kolejne dziecko?
Łzy znajdują się teraz chyba w szczytowym momencie kariery. Są tacy, którzy uważają, że popularnością przebiły Ich Troje. Ania jest w ciągłych rozjazdach. Koncerty, sesje zdjęciowe, wywiady. Wspomniała kiedyś, że podczas pierwszej ciąży miała z zespołem problemy - To był najtrudniejszy okres naszej pracy. Złożyły się na to obway członków grupy i moje humory. To wszystko spowodowało wiele kłótni... Na szczęście po porodzie wróciły dobre stosunki.
Coraz częściej słyszy się o konflikcie między Anną a Adamem Konkolem. Gitarzysta Łez ma ponoć za złe Ani, że... pozuje sama do zdjęć. Ostatnio powiedział wprost do jednego z fotoreporterów: - Jeżeli w prasie pojawi się fotka samej Ani, to nigdy więcej nie zrobisz nam zdjęcia.
Podobno Konkol jest zazdrosny, że na niej skupia się uwaga fanów i mediów, a to przecież on jest założycielem zespołu. Mówi, że tu nie chodzi o bycie tyranem, i tłumczy się polityką grupy: Łzy to 6-osobowa grupa, a nie tylko Ania! Niechętnie więc patrzy na wywiady, których wokalistka udziela solo, opowiadając nie tylko o muzyce, ale także o swoim życiu prywatnym...
Anna Wyszkoni zawsze podkreśla, że dziecko jest dla niej najważniejsze. Ważniejsze niż muzyka. Zapewnia, że nigdy nie odda go ojcu...
No i pozostaje pytanie, kto byłby szczęsliwym tatą drugiego dziecka wokalistki.
- Nadal wierzę, że gdzieś tam jest człowiek, któremu mogę zaufać, oddać całą siebie. Kiedy kocham, to idę na żywioł. Nie będę rozpamiętywać przeszłości, zastanawiać się, że skoro ktoś mnie kiedyś zranił to wszyscy mężczyźni są źli - powiedziała w jednym z wywiadów. Podkeśliła też, że nie zwiąże się z kimś od razu na stałe. Najpierw musi go poznać, pomieszkać razem..

Jest też zdjęcie Ani i Adama jak siedzą przed laptopem i się śmieją, a do tego podpis: Możliwe, że dla Anny Wyszkoni i Adama Konkola internetowy czat był tylko zabawą..
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 03 sty 2004, 13:28

Obrazek

Takie zdjecie?
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 03 sty 2004, 13:36

Niee, trochę inne. Dziwne, że Ania jest w takiej samej, tylko fioletowej bluzie :roll:
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 03 sty 2004, 14:11

Jejku mogliby juz sobie odpuscic!!! szkoda mi Ani i przykro mi jest jak oni pisza o neij takie rzeczy w gazetach. Bardzo ja lubie i podziiwam i w ogole no ale przeciez gdyby nei chciala nei musiala by nic mowic !!! juz nic z tego nei rozumiem :? :cry:

Wróć do „Łzy”