~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
ŚLICZNA

Postautor: ŚLICZNA » 03 sty 2004, 14:22

LUDZIE NIE SŁUCHAJMY I NIE CZYTAJMY TYCH GŁUPOT!! ONI POPROSTU NIE MAJĄ O CZYM PISAĆ I PLOTKI TO DLA NICH NAJLEPSZE WYJŚCIE.
..... TERAZ JESTEM WOLNOŚCIĄ:)
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 03 sty 2004, 14:26

Na tym polega slawa : na kazdym kroku ze wszystkich stron ogadaja i przekladaja twoje slowa i czyny :?
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 03 sty 2004, 15:27

zgadzam sie w 100% ze BRAVO to naprawde denna gazeta. te ich nietrafione, pisane na sile mlodziezowym jezykiem komentarze niezle mnie wkurzaja. a co do podpisu pod zdjeciem Ani to nie pierwsza wzmianka na ten temat i nie ostatnia zapewne. no ale dziennikarze zawsze wyciagaja na swiatlo dzienne to czego ludzie sobie nie zycza, choc przyznam ze to Ania opowiedziala w wywiadzie o roztaniu z mezem.
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 03 sty 2004, 15:59

NA SZCZĘŚCIE MAMY TEN KOMFORT, ŻE WIELE INFORMACJI (SZKODA ŻE NIE WSZYSTKIE) MOŻEMY USŁYSZEĆ OD NICH, ZANIM POJAWIA SIĘ W BRUKOWCACH. DLATEGO JA NIECZYTAM TYCH SMIECI, A JESLI JUŻ COS DO MNIE DOTRZE TO STARAM SIĘ UPEWNIC NAJPIERW, CZY TO JEST PRAWDZIWE.
ALE TAK SZCZERZE TO PRZYDAŁABY SIĘ JAKAŚ AKCJA "OPIEPSZANIA" REDAKJE TAKICH GAZET. ALBO NALOT Z PAŁAMI :wink:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
ŚLICZNA

Postautor: ŚLICZNA » 03 sty 2004, 17:01

HIE HIE HIE ŁUKASZKO ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ!!!!
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 03 sty 2004, 17:33

i mamy ten komfort, że jesteśmy ludźmi myślącymi. i mamy swoje własne zdanie, swoje własne poglądy, a nie opieramy się na brukowcach. widac, ze w show biznesie nie mozna nawet zażartowac.. bo zrobi sie z tego wielka afere, prawie jak z tekstem 'oczu..', buzi..
Awatar użytkownika
ŚLICZNA

Postautor: ŚLICZNA » 03 sty 2004, 17:38

VAMPIRZYCA CAŁKOWICIE SIĘ Z TOBĄ ZGADZAM. BRUKOWCE ZROBIĄ WSZYSTKO BY ZDOBYĆ CZYTELNKÓW I WYPISUJĄ GŁUPOTY I NIE LICZĄ SIĘ Z TYM CZY KOMUŚ SPRAWIĄ PRZYKROŚĆ. :evil:
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 03 sty 2004, 18:34

pewnie większosc czytała ten wywiad, ale wkleje go tutaj..znajda sie osoby ktore jeszce nie czytały, wiec mają do tego okazję :D

Łzy: "Nie jest to typowo nasza piosenka"

Zespół Łzy jest w tej chwili najpopularniejszym zepołem w Polsce. O eurowizji, powstaniu piosenki i teledysku "Julia, tak na imię mam" rozmawialiśmy z Anią Wyszkoni i Adamem Konkolem.

eurowizja.com: Kiedy i skąd wziął się pomysł wystąpienia na Eurowizji?

Ania: Właściwie nie wiem kiedy ta decyzja zapadła. Rozmawialiśmy o tym już chyba nawet w zeszłym roku. Ale było Opole i na tym się skupiliśmy, poza tym była nowa płyta. A w tym roku nie do końca planujemy wydanie płyty, więc postanowiliśmy, by jednak o sobie przypomnieć w jakiś sposób, a Eurowizja jest do tego fantastyczną okazją.

eurowizja.com: Kto jest autorem piosenki?

Adam: Piosenkę napisaliśmy wspólnie.

eurowizja.com: Jest to piosenka napisana specjalnie na Eurowizję, prawda?

Adam: Tak, dlatego było dość trudno. Mieliśmy ogólne założenie żeby nie była to typowo nasza piosenka – czyli żeby nie była bardzo smutną piosenką. Chciałem stworzyć coś weselszego. Jeśli chodzi o szybsze piosenki lubię aranżacje i harmonie takich zespołów jak Abba. I starałem się coś w tej harmonii zrobić, co było bardzo trudne. Na kilka godzin przed próbą, gdzie mieliśmy stworzyć tę piosenkę, napisałem muzykę i wymyśliłem pomysł na tekst. Ania wymyśliła większość linii melodycznej i do mojego pomysłu napisała tekst.

eurowizja.com: A jakie macie pojęcie o Eurowizji? Oglądaliście ją kiedyś bardziej aktywnie niż między kotletem a herbatką?

Ania: Ja mam dziwny stosunek do Eurowizji. Nie myślę o tym, że pojedziemy na Eurowizję i mamy ją wygrać. Tylko o tym, żeby się dobrze zaprezentować, bo to jest dla nas najważniejsze. Nigdy nie oglądałam chyba całej Eurowizji dlatego, że jest tego strasznie dużo, a poza tym, przyznam szczerze, że ciężko mi się ogląda i słucha piosenek, których nie rozumiem tekstu, bo dla mnie tekst jest bardzo ważny. Jeżeli piosenka jest w języku angielskim, niemieckim czy polskim, wtedy wiem o czym ten ktoś śpiewa i zupełnie inaczej mi się słucha. Natomiast jeśli ktoś śpiewa po hiszpańsku to nie mam pojęcia o czym jest tekst, a jeśli do tego nie ma chwytliwej melodii to wtedy przełączam.
Adam: Najbardziej obserwując przeszkadza mi to, że polskie społeczeństwo jest nietolerancyjne i mam nadzieję, że teraz, kiedy to społeczeństwo wybiera kogoś, kto ma reprezentować ten kraj, to jeśli komuś się nie uda to podejdą do tego też jako swoja porażka, a nie porażka tylko tego zespołu. Chociaż powiem szczerze, że sam występ tam jest już dla zespołu dużym sukcesem. A zasada, że w kolejnym roku dany kraj nie wystąpi jest dla mnie głupia, ponieważ te zespoły, którym nie udało się zakwalifikować w pewien sposób są niszczone w swoim kraju. Uważam, że powinno się tę zasadę w jakiś sposób zmienić. Niezależnie czy zespół osiągnie wysokie miejsce czy nie, jeśli nie chcą już wziąć wszystkich krajów to powinny być co roku inne, wybierane w bardziej czysty, humanitarny, ludzki sposób. Nie powinno być tak, że źle wypadł ktoś to do widzenia i w kraju już go nie lubią.

eurowizja.com: Kiedyś była taka zasada, że każdy reprezentant śpiewał w swoim ojczystym języku. Co o tym myślicie?

Adam: My nagraliśmy piosenkę po polsku dlatego, że każdy reprezentuje swój kraj i jednocześnie swój język. Za chwilę wszyscy będą śpiewać w języku angielskim i podział będzie taki, że kraje będą się różnić jedynie flagami. A żeby piosenki były zrozumiałe dla większej grupy osób to... powinny np. tłumaczenia lecieć pod spodem. Powiem, że z ciekawością bym to czytał.

eurowizja.com: Współpracujecie z kilkoma osobami związanymi również z zespołem Ich Troje. Wiemy, że Michał zapowiadał, że chętnie pomoże w promocji polskiemu reprezentantowi na Konkursie Piosenki Eurowizji. Rozmawialiście już na ten temat? Dawał Wam jakieś rady?

Ania: Michał generalnie zawsze bardzo pozytywnie się o nas wypowiada. To już nam w jakiś sposób pomaga. Tak samo my się przyznajemy, że znamy Ich Troje i ja osobiście bardzo lubię Michała. To jest istotne. Przeważnie media i ludzie z branży mówią, że Ich Troje i Łzy to kicz, a my trzymamy się razem. A jeśli chodzi o rady...my raczej nie rozmawiamy na tematy zawodowe.
Adam: Chętnie byśmy posłuchali co by nam poradził i na pewno coś byśmy wyciągnęli z tego. On już ma doświadczenie, był już tam. Natomiast przypuszczam, że nasza promocja to będzie skrajność. Albo nie zrobimy zupełnie nic, pojedziemy i zagramy. Albo będziemy latać samolotami, starać się, walczyć.
Ania: Ja tam będę jeździć, bo lubię śpiewać dla ludzi. I myślę, że to coś daje. Jeśli się okaże, że to my będziemy reprezentować Polskę to myślę, że tak, że będziemy jeździć i latać po niebie i odwiedzać różne kraje. Dlatego, że jak się jakiś zespół poznaje to patrzy się potem na niego zupełnie inaczej.

eurowizja.com: Na początku kojarzeni byliście z takimi piosenkami jak „Agnieszka” czy „Narcyz”, które przez wiele osób uważane są za kiczowate. Potem wyszły przebojowe „Oczy szeroko zamknięte”, którymi podbiliście całą Polskę i zamknęliście usta Waszym przeciwnikom. Na następny singiel wybraliście „Ankę, ot tak” – piosenkę znowu z tzn. mniej ambitnych. Skąd ten wybór skoro to właśnie „Oczy” – jedna z najlepszych Waszych piosenek zrobiły największą furorę? Znowu powrót do Agnieszek i Narcyzów?

Ania: Ankę w ogóle planowaliśmy wydać latem, dlatego, że to jest piosenka typowo letnia. Ale Oczy szeroko zamknięte poszły z taką siłą, że nie było sensu zabijać tego. Dlatego postanowiliśmy spróbować z Anką w styczniu. I może radiowo nie zauważam takiej siły, ale na koncertach bardzo dobrze się przyjęła i ludzie świetnie się bawią.
Adam: Nie powiedziałbym, że to jest powrót, po prostu taki wybór singla. Zawsze na naszej płycie są różne piosenki, a że wybieramy takie, a nie inne. Mogliśmy zrobić pierwszą Ankę a potem Oczy szeroko zamknięte. Większość naszych piosenek, niesinglowych, jest utrzymana w smutnym klimacie i mam nadzieję, że tak zostanie. Ale polskie społeczeństwo lubi szybsze, żywsze, prostsze melodie i chyba nie ma sensu ich czymś starać się na siłę uduchawiać. Żeby żyć, trzeba te płyty sprzedawać, ludzie muszą chodzić na koncerty. A jak ktoś kupi dla Anki płytę, to posłucha też tych innych piosenek tzw. bardziej ambitnych. Nie interesuje mnie opinia ludzi, którzy nie mają całej naszej płyty i oceniają ją tylko po singlach. To znaczy, że ktoś nie zna zespołu. Ja staram się oceniać albo pojedynczą piosenkę, albo konkretną płytę, ale nie wiem czy jestem w stanie ocenić twórczość jakiegokolwiek zespołu.... może Nirvany. Trzeba naprawdę kogoś znać. Nie można tylko znając Agnieszkę mówić, że zespół jest zespołem kiczowatym. Trzeba wysłuchać przynajmniej wybranych piosenek z wszystkich naszych czterech płyt, żeby zobaczyć jak zespół dojrzewał.

eurowizja.com: Wojciech Man powiedział niedawno, że zeszły rok był rokiem Ich Troje, a teraz jest rok Łez. I faktycznie, pojawiacie się wszędzie, we wszystkich programach, jakie tylko są pokazywane w TV. Nie boicie się, że może jest Was w mediach za dużo, że publiczność może się Wami najzwyczajniej w świecie przejeść?

Ania: Myślę, że moglibyśmy jeszcze śmiało być częściej. W Polsce nigdy nie jest za dużo. Jest bardzo ciężko z muzyką w telewizji.
Adam: Jeśli wiem, gdzie będę grał 28 sierpnia za rok to znaczy, że ludzie nas chcą.
Ania: Poza tym, myślę, że póki my się tym bawimy i tym się cieszymy to publiczność będzie też po naszej stronie.

eurowizja.com: Dziękujemy serdecznie!

Ania, Adam: Dzięki!

Z Anią i Adamem rozmawialiśmy 27 listopada, po koncercie zespołu w Sali Kongresowej.

28 listopada redakcja eurowizja.com odwiedziła plan teledysku „Julia, tak na imię mam”. Zapytaliśmy wokalistkę zespołu – Anię o to jak będzie wyglądał ten teledysk.

Ania: O scenariuszu ciężko mi powiedzieć. Czytałam go oczywiście i troszkę z niego rozumiem. Klip będzie skonstruowany na efektach komputerowych, sama jestem ciekawa jak to będzie wyglądało. Ale generalnie historia jest wzięta z takiej fajnej ironicznej strony dlatego, że sama piosenka jest raczej smutna, nie muzyka, ale tekst. Natomiast jest fabuła. Tekst opowiada historię. Jest facet, który nie kocha dziewczyny, ona go kocha, z tym, że okłamuje się, że jednak go nie kocha. Ale ciężko jest zamieścić całą fabułę i opowiedzieć ja w taki sposób, by była zrozumiana w ciągu tych 3 minut, dodatkowo pokazując jeszcze grający zespół, śpiewającą wokalistkę. Zobaczymy jak to wypadnie. Ale mamy zaufanie do reżysera, bo jest to pan, który zajął się też teledyskiem do „Oczu szeroko zamkniętych” i był to udany teledysk, także myślę, że teraz będzie podobnie.
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 03 sty 2004, 18:46

Z tego artykułu w Bravo kompletnie nic nie wynika. Jeżeli pisze się o kimś to przytacza się wypowiedź tego kogoś odnoszącą się do tego o czym się pisze. Tutaj tego nie było. Przytoczono jedynie wypowiedź Ani z jakichś starych wywiadów. Przez to ten tekst nie ma wielkiej wartości. Wie się z niego tyle samo ile się wiedziało przed lekturą Bravo. Szkoda czasu na takie pisemka.
Marek C.
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 03 sty 2004, 19:00

Sorry, dzisiaj jestem nie w formie. Chodziło mi oczywiście o tekst z Twojego Imperium a nie z Bravo. Nie orientuję się w tych kolorowych pismach.:))
Marek C.
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 03 sty 2004, 19:49

Łukaszo pisze:ALE TAK SZCZERZE TO PRZYDAŁABY SIĘ JAKAŚ AKCJA "OPIEPSZANIA" REDAKJE TAKICH GAZET. ALBO NALOT Z PAŁAMI :wink:

POPIERAM POPIERAM :D SAMA MOGE SIE ZAJAC ORGANIZACJA TAKIEGO NALOTU BO MNEI TO JUZ TAK DRAZNI ZE NEI MOGE WYTRZYMAC ALE W KONCU ANIA DUZO RZECZY IM POWIEDZIALA PRZECIEZ WIEDZIALA ZE TAK BEDZIE DLATEGO NEI ZA BARDZO TO ROZUMIEM :?
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 03 sty 2004, 22:31

Gusia pisze:Ania..to prawda, że jesteś w ciąży? - zapytał ostatnio wokalistkę jeden z jej fanów. Odpowiedź była krótka: - Tak!
Kilka dni temu wielbiciele Anny Wyszkoni oniemieli, gdy podczas internetowego czatu piosenkarka potwierdziła, że... jest w ciąży! Czy to prawda, czy tylko prowokacja?

Myślałam że padne jak czytałam to... takich bzdur jeszcze nigdy nie czytalam, serio duziłam sie ze śmiechu :D
Szkoda, że ten kto napisał że Ania jest w ciaży nie wspomniał już że potem wyszło że to nieprawda...
Ostatnio powiedział wprost do jednego z fotoreporterów: - Jeżeli w prasie pojawi się fotka samej Ani, to nigdy więcej nie zrobisz nam zdjęcia
.
nie posądzałam Adama o takie gwiazdorstwo :D
Podobno Konkol jest zazdrosny, że na niej skupia się uwaga fanów i mediów, a to przecież on jest założycielem zespołu. Mówi, że tu nie chodzi o bycie tyranem, i tłumczy się polityką grupy: Łzy to 6-osobowa grupa, a nie tylko Ania!

A ja myślalam że Ania ma nam za złe, że cała nasza uwaga skupiała sie na Karinie i na chłopcach... :D śmieszne to jest...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 03 sty 2004, 23:57

heh...Takich "sensacji" to ja jeszcze nie widziałam ani nie czytałam :roll: :lol: Skąd oni to wytrzasnęli???
Łukaszo pisze:ALE TAK SZCZERZE TO PRZYDAŁABY SIĘ JAKAŚ AKCJA "OPIEPSZANIA" REDAKJE TAKICH GAZET. ALBO NALOT Z PAŁAMI :wink:

hihi...Z tymi pałami to nie taki głupi pomysł!!!No dalej, kto się przyłącza??? :P
A tak na serio to do gazet (m.in. do Bravo!), mozna wysyłać maile...MOże byśmy im zrobili nalot maili...:P :lol: Ale z kilka wysłanych opini na temat plotek w różnych gazetach przydało by sie...Może by się troche nad soba i swoim marnym pismidłem zastanowili (mówię tu o tych gazetach, które tylko gonią za sensacją i nie puszczą żadnej plotki.Najpierw piszą, potem myślą)

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 04 sty 2004, 0:07

Anioł_ciemności pisze:heh...Takich "sensacji" to ja jeszcze nie widziałam ani nie czytałam :roll: :lol: Skąd oni to wytrzasnęli???

hihi...Z tymi pałami to nie taki głupi pomysł!!!No dalej, kto się przyłącza??? :P
A tak na serio to do gazet (m.in. do Bravo!), mozna wysyłać maile...MOże byśmy im zrobili nalot maili...:P :lol: Ale z kilka wysłanych opini na temat plotek w różnych gazetach przydało by sie...Może by się troche nad soba i swoim marnym pismidłem zastanowili (mówię tu o tych gazetach, które tylko gonią za sensacją i nie puszczą żadnej plotki.Najpierw piszą, potem myślą)

ZGADZAM SIE I MAM TEGO DOSYC WIEC PRZYLACZAM SIE NA NALOT MEILOWY ( ŁADNA NAZWA) TYLKO MUSIMY USTALIC JAKEI GAZETY I CO PISZEMY ???
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 04 sty 2004, 0:38

ja tez chętnie coś napisze PRZEDE WSZYSTKIM na Bravo, bo ta gazeta mnie na maxa wkurza
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Łzy”