~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 10 sty 2004, 22:04

Ja się juz coraz mniej wstydze, bo juz wygladam tak jakbym kupował dla dziecka ;)
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 15 sty 2004, 17:58

Dziś kupiłam sobie nowe BRAVO z myślą że może coś napisali o ŁZACH. Nie myliłam się ale czegoś takiego się nie spodziwałam! Ania jest na liście największych obciachów roku 2003. O to co napisała ta denna gazeta:Nagrała piosenkę którą jak się okazało napisał dla niej pewien laryngolog. Facet nie zakochał się aż tak,by odpuścić kasę za tekst. :evil: 30% obciachu. Przegieli i jak to przeczytałam to myślałam że się załamię głupotą tej gazety! Dalej w dziale single napisali o Julii:Z tym utworem zespół znalazł się w karajowym finale eliminacji konkursu EUROWIZJI. Ten numer to klasyczne Łzy: Ania śpiewa o nieszczęśliwej miłości, a jej kumple jadą w tle z rockowym podkładem na ostro. Dali Julii 5 głośników co oznacza mega wypas.
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 15 sty 2004, 18:08

Zawsze Usmiechnieta pisze:Nagrała piosenkę którą jak się okazało napisał dla niej pewien laryngolog. Facet nie zakochał się aż tak,by odpuścić kasę za tekst. 30% obciachu. Przegieli i jak to przeczytałam to myślałam że się załamię głupotą tej gazety

czemu glupota gazety? to prawda... obciach byl...
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 15 sty 2004, 18:18

Zawsze Uśmiechnięta pisze: Ania śpiewa o nieszczęśliwej miłości, a jej kumple jadą w tle z rockowym podkładem na ostro.

Rockowy podkład na ostro :roll: :lol: :?: A to ciekawe :twisted: Ciekawa jestem kto to pisał :P Ja tam jakoś tego ostrego podkładu nie dostrzegam :P
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 15 sty 2004, 18:19

ciekawa jestem, ile razy jeszcze beda wracac do sprawy "oczu...". pewnie za 10lat w podsumowaniu 10letnim tez o tym wspomna.. boze, wałkuja jeden temat juz po raz 4 chyba. i taka gazeta powinna byc obiektywna, a jak widac, nie jest..

Ten numer to klasyczne Łzy: Ania śpiewa o nieszczęśliwej miłości, a jej kumple jadą w tle z rockowym podkładem na ostro.

to zdanie jest wg mnie bardzo nieprawdziwe. czy klasyczne sa teksty o nieszczesliwej milosci? przeciez teksty sa o przeróznych rzeczach, uczuciach. i nie zawsze jest 'rockowy podklad'. a w "julii" juz napewno nie.
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 15 sty 2004, 18:30

dla BRAVO wszystko co jest zwiazane z gitara jest rockowe :twisted:
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 15 sty 2004, 18:36

nie wiem czy to bylo juz tu napisane.... :D
hmmm... ania podobno stracila glos przez chorobe.... eurowizja pod znakiem zapytania....
dzisiaj to byl w Fakcie.... :D
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 15 sty 2004, 18:41

Carti bo tego że laryngolog był w Ani zakochany to jeszcze nie słyszałam :wink:
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 15 sty 2004, 18:43

Vampi.....niestety musieli napisać o aferze z "Oczami" ponieważ to było wydarzenie ......w ubiegłym roku....jak widać ważne....skoro napisali.....

Ale moim zdaniem to i tak odbyło sie spokojnie....bez większego echa.... :roll:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 15 sty 2004, 18:46

Zawsze Uśmiechnięta pisze:Carti bo tego że laryngolog był w Ani zakochany to jeszcze nie słyszałam :wink:

ja juz na tym forum wszystko czytalem :roll: :twisted:
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 17 sty 2004, 0:16

OTO OBIECANY WYWIAD Z GAZETY WYBORCZEJ:

CO DZIS KUPILAS SOBIE W RACIBORZU?PYTAM, BO JAK UMAWIAŁYŚMY SIĘ NA SPOTKANIE, MOWILAS ZEBY BYŁO POPOŁUDNIU, BO MUSISZ ZROBIĆ ZAKUPY:
-Zdążyłam tylko kupić płytę Simply Red. Odkąd usłyszałam "Sunrise, jestem nimi zachwycona.

NIE JEST CI PRZYKRO?SIEDZIMY W PIZZERI W CENTRUM MIASTA, A TU NIKT NIE POKAZUJE CIE PLACEM, CAŁUSÓW NIE POSYŁA?
-Nie jest mi przykro, bo tak powinno być. Życie prywatne oddzielone od sceny.

A W OGÓLE MIESZKAŃCY RACIBORZA ROZPOZNAJĄ CIĘ? TO NAJWIĘKSZE MIASTO OBOK RODZINNEGO TWORKOWA. TYLE LAT CHODZIŁAŚ TU DO SZKOŁY.
-No ni, czasami ktoś mnie rozpozn, podejdzie w sklepi, zdziwi się:"O Ania Wyszkoni?". ostatnio nawet zdarzyła się taka śmieszna historia. Zakupy w sklepie robiła moja mama. Ekspedientka była niemiła. Za parę dni poszlismy tam we trójkę, ja, mama i mój syn Tobiasz. Tobiasz rozrabiał, biegał między regałami, a ekspedientka nic, tylko się słodko uśmiechała.

JESTEŚ GWIAZDĄ, A WCIĄŻ MIESZKASZ Z RODZICAM, I TO NA TAKIEJ ZAPADŁEJ WSI. MOŻE CZAS ŻEBYŚ PRZENIOSŁA SIĘ DO WARSZAWY?
-Nie, bo to ciężkie miastoi ja tam nie pasuję. Mieszkam w Tworkowie, bo tu mieszkają moi bliscy. Kiedy jadę na koncerty, ma się kto opiekować Tobiaszem.

KSIĄDZ Z AMBONY NIE GANI CIĘ, ŻE WYCHODZISZ NA SCENĘ ZBYT SKĄPO UBRANA? PYTAM, BO DWA LATA TEMU ZASTANAWIAŁAŚ SIĘ, CZY ABY PROBOSZCZ NIE BĘDZIE ZŁY, ŻE ROBIMY CI ZDJĘCIA W KOŚCIELE.
-Zmienił nam się proboszcz. Ten jest muzykalny.

FANI CHOĆ WYSTAJĄ POD OKNEM?
-Raz ktoś przyniósł kwiaty. Odebrała mam, bo mnie nie było w domu. Czasem dzieciki ze szkoły przybiegną po autograf.

CZYLI ANI WYSZKONI, SOLISTCE ŁEZ, ZESPOŁU ZALICZANEGO DO ZŁOTEJ POLSKIEJ PIĄTKI WYKONAWCÓ, NIE JEST CIASNO W TWORKOWIE?
-Ostatnio coraz ciaśniej.

DLACZEGO?
-Pewnie wiesz, rozpisywali się o tym inn, rozpada się moje małżeństwo. jest mi przykro, że nam się nie udał, bo marzyłam naprawdę o tym, o czym każda dziewczyna: o szczęśliwym domu. Nawet zaczęłam go budować. No i teraz ludzie z moje wsi mają używanie.

NO BO NA WSI ROZWÓD TO RZADKOŚĆ.
-Nieprawda. zdarzały się u nas ostatnio rozwod, ale ten ludzi zajmuje szzególnie. Czy mogłabyś mnie dalej o to nie pytać?

TO POROZMAWIAJMY O MUZYCE. JAK TO SIĘ STAŁO, ŻE KAPELA Z TWORKOWA I PSZOWA ROBI KARIERĘ W POLSCE?
-Zaczęło się od "Agnieszki". Ludzie usłyszeli ten utwór i oszalel, a potem poszło jak lawina.

CO JEST W WASZEJ MUZYCE TAKIEGO, ŻE TAK BARDZO SIE PODOBA?
-Nie wiem, zapytaj fanów. Ja myślę, że ludziom podoba się, że piszemy o prawdziwym życiu. Napisaliśmy np. utór o gwałconej córce, która chce popełnić samobójstwo. Nikt tego wcześniej nie zrobił. Pojawiły się nawet zarzut, że ktoś przez nas może popełnić samobójstwo ale takie czasem bywa życie i my nie chowamy głowy w piasek. Myślę, że ludzie chcą prawdy zawartej w muzyc. A ja, kiedy śpiewam o życiu, uczuciu, jestem szczera i daję z siebie wszystko.

ALE ŚPIEWASZ PRZEDE WSZYSTKIM O DZIEWCZYNACH.
-Ja jestem tylko podmiotem lirycznym, śpiewam do słów które pisze Adam.

JESTEŚ GWIAZDĄ?
-Nie

CHOĆ SŁAWNĄ?
-Ludzie tak mnie traktują, choć ja o sobie tak nie myślę. Żyję po prostu normalnie. Opowiem Ci taką historię. Ostatnio mój tato, oglądając w telewizji pewnego polskiego piosenkarza, powiedział do mamy: "Taki sławny człowie" na co moja mama oburzyła się: "A to, że masz sławnego człowieka pod swoim dachem, tego nie widzisz?" Bo my naprawdę żyjemy normalnie i nie myślimy na co dzień, jak to jest wspaniale mieć taką Ankę.

NO TO KTO, JEŚLI NIE ANKA WYSZKONI, JEST W POLSCE GWIAZDĄ?
-Michał Wiśniewski. On tylko pojawi się w sklepie, rzuca się tłum. On to potrafi robić wokół siebie szum. I dobrze. Lubię Michała. Jest dla mnie miły. Wiem, że i jego, i nasza twórczość nazywana jest kiczem, ale nie przejmujemy się tym. Mamy fanów, nie śpiewamy do pustych krzeseł, więc czego więcej nam trzeba?

JESTEŚ ZAŻENOWANA SZUMEM WOKÓŁ SIEBIE I ZESPOŁU? BO JA MYŚLĘ, ŻE ZACHODZISZ W GŁOWĘ, JAK TO SIĘ STAŁO, ŻE TAKA ANKA Z TWORKOWA, A ZNANA W CAŁEJ POLSCE.
-To nie tak. Na to, co mamy, pracowaliśmy bardzo ciężko. Ja na scenie jestem od 16-go roku życia. Na początku za koncerty dostawałam 10 złotych. Mama się złościła: "Rzuć to, zdobądź porządny zawód. No bądź kimś!". Ostatnio, też to od niej usłyszałam. Bo zeszły rok był dla mnie trudny. Mama to przeżywa, mówi: "Gdybyś skończyła psychologię, pracowałabyć do godziny 15.00, nikt by o tobie nie słyszał. A tak same problemy..." A ja myślę, że dobrze zrobiłam, że tak się uparłam żeby śpiewać. Ale też powiem Ci, że czasem jestem zażenowana. No, bo idę po Tworkowie i ktoś się dziwi: "Tędy szła Ania Wyszkoni?" No przecież chodzę po tej ulicy od 23 lat.

JA BYM SIĘ NIE ZDZIWIŁA, ŻE IDZIESZ PRZEDE MNĄ. bEZ TRUDU POTRAFIĘ WYOBRAZIĆ SOBIE CIEBIE OBIERAJĄCĄ ZIEMNIAKI CZY MYJĄCĄ PODŁOGĘ.
-Parę lat temu występowałam w konkursie GAMA. W komisji siedziała Elżbieat Zapendowska. Po występie podeszła do mnie i mówi: "Na scenie jesteś wspaniała, a jak z niej zejdziesz, to taka niepozorna i cicha". Nie obraziłam się bo to była prawda. Bo ja jestem normalna. Teraz trochę odważniejsza przez to, co się dzieje w moim życiu. A w domu, oczywiście, że sprzątam i myję podłogi.

URODZONA: 21 lipca 1980
ZNAK : Rak
OCZY : Niebieskie
WZROST : 162 cm
SZKOŁA : II Liceum Ogólnokształcące w Raciborzu
DEBIUT NA SCENIE: Przedszkole w Tworkowie
DEBIUT W TV : "Rower Błażeja" w 1998
NAJWIĘKSZY SUKCES : Syn Tobiasz
HOBBY : Muzyka i sport, szczególnie tenis ziemny, na razie w formie transmisji telewizyjnych
Sylwia
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 17 sty 2004, 0:35

Dzięlki Sylwuś za przepisanie ;* Wywiad bardzo fajny i dużo w nim nowych rzeczy.
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 17 sty 2004, 1:17

bardzo podobny wywiad był w zesżłym tygodniu w warszawkim numerze METRO były zdjecia Ani jedno w Tworkowie i dwa na scenie te same dane w pigułce i 2 fragmenty piosenek Agnieszki i Zabij sie :/ jak zacznie działc edysk to go wrzuce i sobie ściągniecie :D
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 17 sty 2004, 11:08

Ale wywiad ekstra i zgadzam sie z Kasia duzo nowych rzeczy :D
dzieki Sylwia za przepisanie :D
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 17 sty 2004, 12:58

dziekujemy Sylwia ;*

wywiad mi się bardzo podoba.. dziennikarka nie szukała skandalu, jak wiekszosc. :> no i kilku nowych rzeczy się dowiedziałam..

ten fragment jest fajny:

Mamy fanów, nie śpiewamy do pustych krzeseł, więc czego więcej nam trzeba?

Wróć do „Łzy”