~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 21 sty 2004, 17:59

Oto scan dzisiejszego faktu. Qbiak ty łotrze!! jak tak mozesz??!! Znowu okradasz "Fakt"! :twisted: Powinni Cie za to zamknąć w wiezieniu! :lol:
Ale wtedy pewnie FFC pomoze swoimi "metodami" :twisted:

http://www.dobranoc.net/~qbiak/fakt_21_01_2004.jpg
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 21 sty 2004, 20:13

Cieniu, nie kituj, kupuję Fakt o 8 rano obok Twojego domu w żabce :D. Jak coś będzie to Ci smsa puszczę
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 21 sty 2004, 20:25

chciałąbym jakoś to skomentować, coś napisać na temat tej choroby... ale na taki temat wolę nic nie mówić... boję sie o Adama...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 sty 2004, 22:10

ja jak czytam te wywiady to mnie zatyka w pewnych momentach nie jestem w stanie czytać. po prostu jest mi smutno. nie chce tego komentować.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 22 sty 2004, 10:14

czytam codziennie Fakta...ale nie bede sie wypowiadac bo nie moge....zatyka mnie ....w innym temacie sie wypowiem
Awatar użytkownika
annagdy

Postautor: annagdy » 22 sty 2004, 11:00

dlaczego jest tak że nie może być dobrze???? chciałam napisać coś mądrego ale brakuje mi słów....pozdrawiam Was wszystkich
annagdy
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 22 sty 2004, 14:31

Nie moge takich rzeczy czytać, przeraża mnie to heh:(:( będzie dobrze, musi tak być.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 22 sty 2004, 15:27

Mnie też zatkało... Nie wiem co mam mówić... Wolę przeczekać...
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 22 sty 2004, 16:06

A ja moge powiedzec jedynie tyle ze jest mi naprawde bardzo przykro... tak bardzo bym chciała zeby Adam zyl, zeby nie cierpiał i sie nie meczył.. tak bardzo :cry:
I chcaiabym was o cos prosic.... na stronie Adama jest jego prosba o to aby mu przysyłac listy na podany tam adres... Zróbmy to dla niego... choc tyle mozemy mu pomoc.... wesprzyjmy go w tym ciezkim czasie na jak tylko umiemy
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 22 sty 2004, 16:16

W dzisiejszym FACIE też jest o Adamie...tzn wywiad z Anią na temat Adama. I na pierwszej stronie jest wzmianka.
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 22 sty 2004, 16:45

Cień Anioła pisze:W dzisiejszym FACIE też jest o Adamie...tzn wywiad z Anią na temat Adama. I na pierwszej stronie jest wzmianka.

Wkurzylo mie to, ze dali ta wzmianke w czarnej ramce... Jakby to nekrolog byl... :evil:
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 22 sty 2004, 16:52

Nie mam dzisiejszego Faktu...Może ktoś zeskanować albo przepisać?
Szczególnie interesuje mnie ta czarna ramka :roll:
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 22 sty 2004, 17:45

A więc w czarnej ramce jest zdjecie Adama i ..... Stan Adama Konkolajest bardzo poważny. Operacja przeszczepu płucoserca, która miała sie odbyć za 3, może 4 lata, ma być przeprowadzona dużo szybciej. Lekarze już wyznaczja jej termin. przypomnijmy, że Adam Konkol opowiedział Faktowi o swojej chorobie i walce z nia. Mówił m. in. o tym jak bardzo boi sie przeszczepu i jak zależy mu na wystepie w Eurowizji..... :cry: To jest czarna ramka, a teraz reszta .......

STAN ZDROWIA LIDERA ŁEZ JEST POWAŻNY. NIE WYSTAPI W FINALE
EUROWIZJI!!!!!

Adam Konkol, lider i założyciel zespołu Łzy w neidziele i w poniedzialek miał dwa krwotoki. Wczoraj w nocy po kolejnym ataku przewieziono go do szpitala w Zabrzu. Lekarze chca juz teraz ustalic date przeszczepu płucoserca.

- Bardzo sie o niego martwie. Choć zdarzały nam sie sprzeczki to wlasnie Adam jest najblizsza mi osoba w zespole-mówi Ania Wyszkoni.
- Pierwszy krwotok miał w niedziele kiedy pojechaliśmy do Galerii Mokotów. Siedziałam z nim w samochodzie , bo nei chciał zostac sam - wspomina Ania. W poniedzialek przed gala Telekamer w Teatrze Polskim byl tak zestresowany, że przed samym wystepem z tego wszystkiego znow miał krwotok :(. W srode okolo 3 nad ranem Adam miał trzeci, tym razem bardzo grozny krwotok, po ktorym przewieziono go do kliniki kardiologicznej w Zabrzu. Lezy na oddziale intensywnej terapii. Nie bedzie go na polskim finale Eurowizji.-Adam nalega, żebyśmy wystapili bez niego. Ale to już nie bedzie to samo. Wiemy jak bardzo sie cieszył i czekał na ten wystep. Rozwazamy opcje, aby sie wycofac z konkurencji - mówi Wyszkoni.

:cry: :cry: :cry: jejku jakie to jest smutne dlaczego to wszystko jest tak bardzo nie sprawiedliwe ??????
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 22 sty 2004, 19:11

Oto scany z dzisiejszego faktu.

http://www.dobranoc.net/~qbiak/fakt_22_01_2004_1.jpg

http://www.dobranoc.net/~qbiak/fakt_22_01_2004_2.jpg

Troszkę mnie to szczerze mowiac wstrzasnelo. Ta ramka - niby nic takiego ale jednak w innym kolorze mogla byc. A co do samego artykulu to nie jest za ciekawie jak pisal ostatnio fakt "trzeciego krwotoku może nie przeżyć" a tutaj sie dowiadujemy ze byly kolejne :( Trzymajmy kciuki za Adama i proponuję aby każdy się za niego dzisiaj pomodlił!
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 22 sty 2004, 19:53

W sumie na ta ramke uwage zwrocila moja mama...
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl

Wróć do „Łzy”