WSZYSTKO I NIC

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

mondrala

Postautor: mondrala » 12 cze 2003, 17:11

Sylwia;-) pisze:hej hej "mondrala"... jeżeli ta >sylwia< w twoim tekscie to ja... to nie bedziesz mi mówiła co mam robić, a co nie, aha i jeszcze jedno ona ma na imię Paula, a nie Paulina, a poza tym prosiła cię abyś tak do niej nie mówiła... sylwia;-)

Rób co chcesz...baw się tez..tylko nie pal...bo to niezdrowe..i szkodzi..a na imie kazdy ma tak ..jak rodzice go nazwali...niech Ci bEdzie Paula... :lol: :lol:
mondrala

Postautor: mondrala » 12 cze 2003, 17:17

Paula_Jestem pisze:ja obiecałam już sobie i innym, ze nie bede odpisywała już na Twoje posty i bede ignorować. pokusiłam sie jednak o jeszcze jednego OSTATNIEGO.
musze bowiem coś sprostować. to Ty pierwsza do mnie napisałaś PW i nie mów ze ja bo jeszcze sprawdzałam w skrzynce date i godzine Twojej wiadomości i mojej. Twoja była pierwsza i jeszcze ten tytuł...
z polaka nie jestem na bakier jak to Ty uważasz. no chyba że 6 to zła ocena według Ciebie. teraz pewnie powiesz że nie uwierzysz. nie musisz. ja swoje wiem. a ja bedzie taka potrzeba to zeskanuje świadectwo a przynajmniej tą część z oceną z polskiego. nie myśl zaraz że sie chwale, bo to nie tak, poprostu nie mów mi jaka ja jestem z języka polskiego bo to najlepiej wie moja nauczycielka.
czy ostatnie zdanie wskazuje na to że masz problemy z cerą???

ZGADLAS..MAM NIEUSTAJĄCE PROBLEMY Z CERA...A PRYSZCZE Z MOJEGO NOSKA...KWALIFIKUJA SIE DO KSIEGI REKORDOW....TO MILE ,ZE JESTES DOBRA Z POLAKA..NA SWIADECTWIE..FAJNIE..NAUKA TO SKARB...ZESKANUJ SWIADECTWO....CHETNIE ZOBACZE...JESLI JUZ SIE ZADEKLAROWALAS...I NIE DENERWUJ SIE...WIESZ TE PRYSZCZE...
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 12 cze 2003, 18:13

Mondrala wrote:

"ZGADLAS..MAM NIEUSTAJĄCE PROBLEMY Z CERA...A PRYSZCZE Z MOJEGO NOSKA...KWALIFIKUJA SIE DO KSIEGI REKORDOW...."

Ciekaw jestem Czy jakby ktos Ci takie rzeczy mowil osobiscie a nie w wirtualnej rzeczywistości czy tak latwo kamuflowałaby/ś złość.
Na początek powinnaś się określić czy jesteś K lub M łatwiej wtedy rzuca się mięsem na taką osobę.

A i ostatnie pytanie Czy aby problemy które wylewasz na forum i obraza innych osob nie są przypadkiem odzwierciedleniem sytuacji w Twojej rodzinie !?

Więc jak chcesz byc uważana przez innych powaznie sam/a zachowuj się tak jak na to przystaje.

Pozdrawiam CIe serdecznie i zapewne doczekam się odpowiedzi na tego posta.

Frezzer
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 13 cze 2003, 1:32

frezzer pisze:Pozdrawiam CIe serdecznie i zapewne doczekam się odpowiedzi na tego posta.

Frezzer

LOL
Doczekasz się -a jakże...odpowiedź o sytuacji niedźwiedzi polarnych na Kamczacte (dla przykładu)
m. bardzo lubi pisac....tylko szkoda że tak rzadko na temat...........
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 13 cze 2003, 3:21

Widze, ze bardzo ciekawy temat tutaj powstał :lol: musze sie z Justysią zgodzić. Takie sprawy sie na PW załatwia :roll: a nie na forum i chciałam jeszcze dodać, ze mondrale lubie :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 13 cze 2003, 13:22

sara pisze:i chciałam jeszcze dodać, ze mondrale lubie :lol:

czemu mnie to nie dziwi..? :twisted:
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 13 cze 2003, 13:27

A mialo Cię dziwić??
A nie dziwi pewnie dlatego, ze w tym nic dziwnego nie ma :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 13 cze 2003, 13:34

raczej co innego...
nie dziwi mnie bo zaskakujesz (przynajmniej mnie) swoją opinią...tak jak to miało miejsce np w temacie o UE :wink:
ale to juz inny temat :twisted:
It's the only way.
mondrala

Postautor: mondrala » 13 cze 2003, 14:30

sara pisze:Widze, ze bardzo ciekawy temat tutaj powstał :lol: musze sie z Justysią zgodzić. Takie sprawy sie na PW załatwia :roll: a nie na forum i chciałam jeszcze dodać, ze mondrale lubie :lol:

Z DUZA WZAJMNOSCIA...MIMO FAJEK....LUBIE CIE...ZA CO... ZA OTWARTOSC..I TOLERANCJE...
mondrala

Postautor: mondrala » 13 cze 2003, 14:34

jesoos pisze:
frezzer pisze:Pozdrawiam CIe serdecznie i zapewne doczekam się odpowiedzi na tego posta.

Frezzer

LOL
Doczekasz się -a jakże...odpowiedź o sytuacji niedźwiedzi polarnych na Kamczacte (dla przykładu)
m. bardzo lubi pisac....tylko szkoda że tak rzadko na temat...........

NIC MI NIE WIADOMO O NIEDZWIEDZIACH..O KAMCZATCE..TEZ NIEWIELE WIEM..WIEC W TEJ SPRAWIE NIE ZABIORE GLOSU..BO NIE MAM ZDANIA SWOJEGO NA TEN TEMAT...ALE JESLI CIE TEN TEMAT INTERESUJE...TO GO ROZWIN....I POCZYTAJ UWAZNIE MOJE POSTY....SA NA TEMAT... :evil:
mondrala

Postautor: mondrala » 13 cze 2003, 14:40

frezzer pisze:Mondrala wrote:

"ZGADLAS..MAM NIEUSTAJĄCE PROBLEMY Z CERA...A PRYSZCZE Z MOJEGO NOSKA...KWALIFIKUJA SIE DO KSIEGI REKORDOW...."

Ciekaw jestem Czy jakby ktos Ci takie rzeczy mowil osobiscie a nie w wirtualnej rzeczywistości czy tak latwo kamuflowałaby/ś złość.
Na początek powinnaś się określić czy jesteś K lub M łatwiej wtedy rzuca się mięsem na taką osobę.

A i ostatnie pytanie Czy aby problemy które wylewasz na forum i obraza innych osob nie są przypadkiem odzwierciedleniem sytuacji w Twojej rodzinie !?

Więc jak chcesz byc uważana przez innych powaznie sam/a zachowuj się tak jak na to przystaje.

Pozdrawiam CIe serdecznie i zapewne doczekam się odpowiedzi na tego posta.

Frezzer

MOJA RODZINA....TO MOJA SPRAWA...A MIESEM CHLOPCZE NIE RZUCA SIE NIGDY...BO TO NIEKULTURALNE...ALE OCZYWISCIE TO KWESTIA SMAKU....PO CHOLERE MNIE POZDRAWIASZ...JAK PLANUJESZ RZUCaC WE MNIE MIECHEM....BRAK LOGIKI....A PODOBNO WG.KTOREGOS Z WAS JESTEM OBOJNAKIEM...ALE ON MUSIAL MIEC PALE Z BIOLI...POZDRAWIAM CIE..CHLODNO...CZEKAM NA MIECHO...MOZE WLASNIE W TYM JESTES DOBRY/..DOBRE I TO....
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 cze 2003, 17:13

Widze, że Mondrala siędenerwuje juz na serio...
...przestańcie już się tu kłócić, z powodu jednej osoby... przyszła jedna osoba i tak poróżniła nasząforumową rodznkę , tak nie powinno być... Paula miała prawo założyć ten temat, bo wiadomość PW nie dałaby takie skutku...
...najlepiej niech Mondrala postara siebyć mniej krytyczna wobec innych, a inni troszkę przystopować złośc na nią czy na innych... i będzie znów miła rodzinna atmosfera...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 13 cze 2003, 19:44

mloda.jg pisze:Widze, że Mondrala siędenerwuje juz na serio...

To bardzo interesujące doświadczenie...taka "denerwujaca się 'na serio' " mondrala
i to rzeczywiście smutne zwarzywszy że kilkoro osób zostało już dawno 'na serio' poobrażanych... :P
zapalmy stos pokoju
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 13 cze 2003, 20:16

mondrala pisze:I POCZYTAJ UWAZNIE MOJE POSTY....SA NA TEMAT... :evil:

mondrala pisze:
jesoos pisze:mondrala a nie zauważyłas czasem że robisz WSZYSTKO żeby jak najmniej osób Cie tu lubiało? (poza wyzywaniem ich od najgorszych)
bobek był wuj ale powiedział to co mu leży na wątrobie i widząc ogólne zgorszenie poszedł sobie... Tobie to chyba sprawia przyjemność że Cię nie lubią prawda? Wszyscy sie muszą poprawiać (tolerancja :P ) tylko nie Ty
Przemyśl sprawe...

MYSLISZ ZE TEN GBUR NIEWYCHOWANY..SPROSNY BOBEK MIAL WATROBE :?: :?: MIAL CZY NIE MIA..BO JAK NIE MIAL..TO CO MOGLO MU NA NIEJ LEZEC..NO CO LEZALO NA BOBKOWEJ WATROBI,KTOREJ NIE BYLO :?: :?: :?: I CUY BOBEK BEZ WATROBY MOGL GDZIES SOBI POJSC :?: :?: :?:

jak cholera na temat...na temat bobkowej wątroby...
It's the only way.
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 13 cze 2003, 23:56

Mondrala wrote:

"MOJA RODZINA....TO MOJA SPRAWA..."

Ale problemy z w/w sprawy przenosisz na forum.

"PO CHOLERE MNIE POZDRAWIASZ...JAK PLANUJESZ RZUCaC WE MNIE MIECHEM"

Zeby wiedziec jak walczyć z wrogiem trzeba go dobrze poznać.
I kultura tego wymaga aby korzystać z milych zwrotow.

"BRAK LOGIKI....A PODOBNO WG.KTOREGOS Z WAS JESTEM OBOJNAKIEM"

Otoz tym brakiem to Ty sie objawiasz , spojrz na jeden aspekt. Biorąc udzial w forum godzisz sie przestrdzeganie zasad NETYKIETY a ty ją lamiesz prawie za kazdym razem - chocby pisanie z duzych liter.

"ALE ON MUSIAL MIEC PALE Z BIOLI...POZDRAWIAM CIE..CHLODNO...CZEKAM NA MIECHO...MOZE WLASNIE W TYM JESTES DOBRY/..DOBRE I TO...."

To są dywagacje bez zadnego poparcia w faktach.

Wiec jesli tak podkreslana z poczatku Twoja sprawa jest Twoja to zachowaj ja dla siebie, ale nie przenus ja na forum - bohaterów tu nie trzeba.

A zwrotu "chlopcze" nie uzywa osoba ktora ma ok 18 lat. Wiec sobie daruj.

Jak chcesz rozmawiac i dyskutowac z kims na forum to nie wyjeżdzaj na zapasa z doswiadczeniem zyciowym.

To tyle

Pozdrawiam Cie jeszcze bardziej gorąco niz poprzednio.
frezzer
You cry, You learn

Wróć do „Łzy”