WSZYSTKO I NIC

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

marigell

Postautor: marigell » 16 cze 2003, 22:37

Paula_Jestem pisze:coprawda pozdrowiła Cie małą literką ale co tam nie mój interes.

To już jest czepianie się mondrali. Pisała duzą czcionką było źle, pisze małymi literami jest źle ... zresztą jak wszystko jest małymi to chyba nie maja znaczenia pozdrowienia - chodzi o wielkość liter :roll:

Co do PW swego czasu też z mondralą korespondowałam, i podobnie jak Adaś myśle że to nie o mnie chodzi ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 17 cze 2003, 0:08

mondrala wrote:

"moze jestes \niedowartosciowany..ale nigdy nie mogles przeczytac w moim poscie,ze jestes \nikim...nie tego nie mogles przeczytac.."

Widzę że po wczorajaszym chacie odeszla Ci ochota nia pisanie z duzych liter. Nie musisz sie ukrywac po nickami "antyfan" czy jakimis innymi.

Nie wiem czy nie jestem niedowartościowany - nie czuje potrzeby aby je uzupełnić. NO i nie przeczytalem w Twoim poscie ze jestem nikim, przeczytaj uważnie w jakim sensie to napisałem.

"co do tonicow do twarzy..i innych takich srodkow..chcialbys wydac tyle na plyty..ile mnie kosztowaly te specyfiki..ale poradze sobie nawet z widokiem swojej buzi w krysztalowym zwierciadle.."

bedziesz musial, bo mnie to nie dotyczy.

"a pokute to zadaje sie po spowiedzi..chlopcze...a ty nigdy nie bedziesz moim spowiednikiem..moim kapralem tez nie"

Tam nie pisz mi czy jestem Twoim spowiednikiem czy nie, tylko czy odrobiłeś pokutę - nie po to ona byla zadawana abys sie od niej wylizał.

"badz przynajmniej obiektywny.i nie opowiadaj ,nie pisz o mnie nieprawdy.nie wkladaj w moj post tego czego w nim nie ma"

NIe pisz czego nie ma i nie twierdz czy jestem obiektywny - czytaj bardzo uwaznie posty, nigdy w nich nie przekłamuję tylko możesz jej zle interpretować.

Pa
frezzer
You cry, You learn
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 17 cze 2003, 1:08

sara pisze:To już jest czepianie się mondrali.

mondrala sama się czepia wszystkiego czego tylko może...
postanowiłem opuścic ten temat ponieważ co miałem do powiedzenia już powiedziałem...niczego nowego tutaj nie wnosicie a kłutnie są infantylne i bezcelowe.
jesteście siebie warci: zarówno mondrala jak i jej oportuniści.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 17 cze 2003, 3:55

Czyżbyś miał mnie też na myśli?
Obrazek
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 17 cze 2003, 4:40

Od słowa do słowa, będzie wojna domowa.
Bardzo to smutne, troszke rozsądku przeciesz każda wojna pochłania ofiary, a tu już niestety są.
Czy z kłótni wynikło kiedyś coś dobrego, mało wojen w telewizji oglądacie żeby jeszcze tu pomiędzy sobą walczyć, a może właśnie za dużo i myślicie że świat na tym polega.
Spróbujcie choć na początek się odrobine tolerować, a może kiedyś razem będziecie się śmiać z tych nieporozumień.
Przeciesz wszyscy jesteście wspaniałymi ludzmi tylko pozwólcie przemówić tej swoojej lepszej stronie w której jest ukryta wyrozumiałość i tolerancja dla innych.
Rozchmurzcie swe posępne oblicza a będziecie szczęśliwsi :D
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 17 cze 2003, 20:50

cóż za ładny i optymistyczny akcent w jakże burzliwym temacie :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
mondrala

Postautor: mondrala » 18 cze 2003, 0:21

OPORTUNISCI MONDRALI..co to znaczy..pewnie nie wie nawet ten co to pisal...co do wspanialychPW..PT.WAL SIE GLUPIA KROWO...to ta osoba ,ktora to wypisuje powinna sie rumienic..a adas i sara..nie to nie te osoby..ktore bylyby zdolne do takich prostactw.jak sie chcecie mnie czepiac..to prosze bardzo..piszzcie tylko,ze sie klocimy..bo co to jest klutnia..nie wiem i nie ma tego w slowniku...z wojakiem koncze dyskusje..bo prostu..nasze argumenty sa jak ..dwie planety na roznych oritach i ie spotkaja sie nigdy..mnie moje pryszcze tak strasznie nie przeszkadzaja..chociaz..przyznaje,ze sa bardziej widoczne..niz ludzka glupota..PAULINA POPRAW SIE..MASZ SYANSE..ZWLASZCZA ..ZE TO SWIADECTWO...I WOGOLE WYGLADASZ NA FAJNA PANNNE
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 18 cze 2003, 0:33

Szczerze.... co raz mniej mi sie to forum podoba... Mam dość tych głupich kłótni... Nie dziwie sie, że niektórzy starzy forumowicze piszą coraz mniej... jak tak dalej bedzie to też sobie zrobie przerwę... ehhhh
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 18 cze 2003, 0:44

ehhh... Syriel... może przerwa dobrze Ci zrobi, ale coś mi się wydaje, że kłotnie z mondralą już sie uspokoiły... i całe szczęście,
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Konrad

Postautor: Konrad » 18 cze 2003, 0:45

Syriel - moze to wlasnie to jest powod dlaczego tak zadko tutaj bywam ?
a moze za duzy balagan jaki na tym forum panuje a moze mnogosc osob....
Pozdrawiam !
Konrad

"Sometimes I feel like...
Screaming
close my eyes
It's times like this
my head goes down"

Deep Purple "Sometimes I Feel Like Screaming"
mondrala

Postautor: mondrala » 18 cze 2003, 1:19

Konrad pisze:Syriel - moze to wlasnie to jest powod dlaczego tak zadko tutaj bywam ?
a moze za duzy balagan jaki na tym forum panuje a moze mnogosc osob....

nie znikne kolego..
mondrala

Postautor: mondrala » 18 cze 2003, 18:34

ale mamy fajny dzien...nikt mnie jeszcze nie oplul....ale fajnie...pozdrawiam..posylam usmiech...nawet pryszcze dzis mam mniejsze...ach ten nowy gel do mycia twarzy..wspanialy...
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 18 cze 2003, 19:14

A nie mowilem ze bedzie potrzebny :) To jak Ty milo nastawiona jestes to i ja nie mam motywacji aby czegos wesolego pisac. To tyle pozdrawiam.
You cry, You learn
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 19 cze 2003, 1:31

mondrala pisze:OPORTUNISCI MONDRALI..co to znaczy..pewnie nie wie nawet ten co to pisal...

gra słówek...chodziło mi oczywiście o opozycjonistów...jeżeli nie wiesz co z kolei znaczy ten wyraz to zapraszam do słownika...
pozdrawiam i żegam.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 19 cze 2003, 2:00

jesoos pisze:
gra słówek...