WSZYSTKO I NIC

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

mondrala

Postautor: mondrala » 19 cze 2003, 2:01

no to ladnie na koniec przysoliles kolego...prawie wszystkim forumowiczom..albo oni sa mnie warci...czyli wg ciebie sa do niczego jak ja..albo ci sie znowu slowka pomylily...biedactwo...to jakas choroba :?: :?: :P :P :P :P :P
mondrala

Postautor: mondrala » 27 cze 2003, 2:50

tak sobie przegladam ten temat..i amunicja sie skonczyla niektorym....paulina pewnie wyjechala na wakacje..ale to dobrze,...nalezy odpoczac..CIESZE SIE,ZE W KONCU MNIE POLUBILISCIE....JEZU JAK SIE CIESZE...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 27 cze 2003, 2:54

nie wyjechałam jeszcze na wakacje, ale postanowiłam nie kontynuować tego tematu z tego względu iż, ja jednak nie lubie kłótni a zwłaszcza na forum.
pozdrawiam
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 27 cze 2003, 22:13

ale ja zauważyłam że mondrala chyba się nudzi, bo wyciąga bezsensownie stare tematy i odpowiadając na nie równie bezsensownie... tak jakby pisała sama do siebie...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
mondrala

Postautor: mondrala » 28 cze 2003, 2:18

mloda.jg pisze:ale ja zauważyłam że mondrala chyba się nudzi, bo wyciąga bezsensownie stare tematy i odpowiadając na nie równie bezsensownie... tak jakby pisała sama do siebie...
NIE MAM CZASU SIE NUDZIC...I TO NIE DZIEKI WAM NIESTETY...PRACA..PRACA..I NAUKA..PAULINA ..MILYCH WAKACJI..PO TAK DOBREJ NAUCE..NALEZY CI SIE..
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 28 cze 2003, 2:22

mondrala pisze:
mloda.jg pisze:ale ja zauważyłam że mondrala chyba się nudzi, bo wyciąga bezsensownie stare tematy i odpowiadając na nie równie bezsensownie... tak jakby pisała sama do siebie...
NIE MAM CZASU SIE NUDZIC...I TO NIE DZIEKI WAM NIESTETY...PRACA..PRACA..I NAUKA..PAULINA ..MILYCH WAKACJI..PO TAK DOBREJ NAUCE..NALEZY CI SIE..

ja tez chce juz wakacje.... chlip.... :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 cze 2003, 3:26

mondrala jakaś Ty uprzejma.....dziękuje
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 28 cze 2003, 4:13

mondrala pisze:NIE MAM CZASU SIE NUDZIC...I TO NIE DZIEKI WAM NIESTETY...PRACA..PRACA..I NAUKA...

Jednak z postów to nie wynika
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 cze 2003, 4:16

a ja myślałam,że na brak czasu to Ty nie narzekasz. tak przynajmniej to wyglądało...
mondrala

Postautor: mondrala » 28 cze 2003, 12:13

Paula_Jestem pisze:mondrala jakaś Ty uprzejma.....dziękuje

obiektywna...bo wakacje ci sie naleza...i ta 6 z polaka...i tyle determinacji wlozonej w wychowywanie mondrali...naleza ci sie wspaniale wakacje..
mondrala

Postautor: mondrala » 28 cze 2003, 12:18

Paula_Jestem pisze:a ja myślałam,że na brak czasu to Ty nie narzekasz. tak przynajmniej to wyglądało...

brak czasu..jest czesto wynikiem zlej organizacji..i blednego zarzadzania..ja tez sie ciagle ucze..chociaz juz duzo wiem na ten temat..a jak cos spieprze..to place za to slono..i doslownie i w przenosni....takie to juz jest zycie..PAULO...PAULO..PAULO...i tak wole..paulino...jest piekniej..naprawde..paulino..tak po polsku....zreszta nie imie zdobi czlowieka...mondrala brzmi przeciez okropnie...

Wróć do „Łzy”