ŁZY ratują ludzkie życie!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Igusia
Kontaktowanie:

Postautor: Igusia » 13 cze 2003, 1:40

HEJ WAM JA TEŻ TAK MYŚLĘ UWIELBIAM SUCHAĆ ANASTAZJ WIECIE CO MOŻE JA SIE ZA BARDZO SIE NIE ZNAM ALE KOCHAM TE PIOSENKE MOŻECIE CZASEM ZAJŻEĆ DO MNIE WWW.KOPNIETKWIATUSZEK.BLOG.PL[/i]
"Kiedy noc nadchodzi, kiedy noc nadchodzi modlę się by z Tobą być"
Awatar użytkownika
FIEND

Postautor: FIEND » 13 cze 2003, 2:21

ehhhh na dziewczyne tyle nagadaliscie a ja widze ze temat powoli sie rozkreca :) Badzcie bardziej wyrozumiali i nie krzyczcie na kazdego kto zalozy nowy niepotrzebny temat...
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 13 cze 2003, 2:33

hejka "FIEND" dzięki za wsparcie, ja tez mam nadzieję, że temat się rozkręci, a może będzie też ktoś drugi, kto się przyzna, że Łzy mu pomogły!! pozdrowionka sylwia;-)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 13 cze 2003, 22:50

Wróce jednak do głównego tematu :roll: Może okażemy prawdziwą i świadomą pomoc - Fani i być może zespół.... Po prostu jak zobaczyłam to: http://www.radiooko.pl/temp/hubercik.htm to mi się bardzo smutno zrobiło :( Spójdzcie tylko na Jego prawą rączkę.. :( Może znajdzie się ktoś, kto zechce pomóc....
Ostatnio zmieniony 13 cze 2003, 22:58 przez Dagmara, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 13 cze 2003, 22:55

No gdyby była jakaś inna mozliwość niż konto Bankowe to napewno nasze Forum by pomogło...
...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 13 cze 2003, 23:00

W takich przypadkach każdy grosz się przydaje... :(
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 13 cze 2003, 23:08

ojojojoj, biedny "maluszek", ale mi go szkoda, "justysia" masz rację musimy mu pomóc i mam nadzieje, że fani jak i zespół spróbuje pomóc... nie możemy tak tego zstawić, to jest przecież małe dziecko, które zasługuje na nasze wsparcie... uściski syliwa;-)
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 14 cze 2003, 1:02

Chcięliście drugą osobę co stwierdzi że ŁZY ratują życie to macie... :lol: rok temu w wakacje zacząłem słuchać ŁEZ, mój kumpel miał wtedy doła i myślał na okrągło o samobójstwie. Nigdy nie zapomnę tego momentu gdy on stał na torach na moście i czekał na pociąg a ja bałem się do niego podejść, oh ale dla dobra ogółu nie będę się rozpisywał...a gdy przebywa się z kimś takim to trzeba trochę uważać na słowa, a pozatym też mnie to zaczęło dołować, ale wtedy posłuchałem sobie "Opowiem wam jej historię" i nieuwierzycie, ale pogadałem potem z kumplem, przedstawiłem mu moje zdanie na te jego problemy (fakt faktem że były poważne i nie dziwię się mu że miał z tym kłopot) a po jakimś czasie przeszło mu... :lol: od tego czasu, zawsze jak słucham nocą "Opowiem..." to czuję bliską obecność śmierci...:) może to chore, ale wiecie jakie fajne to uczucie...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 14 cze 2003, 1:05

Justysia pisze:Wróce jednak do głównego tematu :roll: Może okażemy prawdziwą i świadomą pomoc - Fani i być może zespół.... Po prostu jak zobaczyłam to: http://www.radiooko.pl/temp/hubercik.htm to mi się bardzo smutno zrobiło :( Spójdzcie tylko na Jego prawą rączkę.. :( Może znajdzie się ktoś, kto zechce pomóc....

Biedne malenstwo... ;(
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 14 cze 2003, 1:08

Łezki mogą w tym wypadku dużo, ale i my fani też... tylko trzeba coś wymyśleć... :roll: ja do tego głowy nie mam...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 14 cze 2003, 1:54

W takich sprawach każda złotówka się liczy.... Jeśli ktos może niech wpłaca.... Ja się też postaram.... :(
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 14 cze 2003, 4:26

Jejku jaki kochany. jak ja kocham takie maleństwa.
a może by tak jakąś akcję smsową zorganizowali. fajnie by było bo sms-ami można bardzo pomóc. niech każdy wyśle sms-a np. po 2 zł z vatem to spoko by było. tylko jak taką akcję rozpocząć? gdzie to załatwić?
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 08 sie 2003, 18:46

a chcecie jaszcze trzecią osobe ? Mnie też Łezki uratowały, tzn pisanie meili z Anią, ja dopiero teraz zauważyłam jak ona sie dla mnie poświeciła, była pierwsza osobą, która mnie zrozumiała, i pomoła mi znowu zacząć żyć - tak pięknie i radośnie, a samo słuchanie taj muzyki mnie przyprawia o dobry nastrój, a siedzenie na forum też, chociaż jestem tu od niedawna
Awatar użytkownika
mSonic

Postautor: mSonic » 08 sie 2003, 21:25

Wchodzę na forum dopiero od kilku dni. Nie chciałbym, aby ktoś mnie źle zrozumiał i brał do siebie to co napiszę.
Z każdym nowym tematem jaki czytam, z każdym postem, wydaje mi się że albo ja jestem za stary na to, albo Wy za mało poważni.
Nie rozumiem dlaczego zmusiliście Sylwię do zwierzeń, na które nie miała ochoty ( choć wydaje mi się, że zaczęła temat po to aby z kimś o tym pogadać - tak "w cztery oczy" - to chyba każdemu pomaga).
Napisała, że Łzy pomogły jej wyjść z życiowego dołka i to powinno wystarczyć.
Wniosła na to forum coś pozytywnego - a mianowicie stwierdzenie, że muza Łez ma taki dobry wpływ na nas i myślałem, że właśnie w tym kierunku rozwinie się temat. Ale wy uparcie drążycie sprawę !
(...)No cóż - takie jest już to forum - każdy nowy temat rozmija się z biegiem czasu z głównym wątkiem ! Tutaj myślałem, że całkowicie zejdzie na tematy, sensu życia; śmierci; samobójstwa itp.

A tak na koniec: odnośnie tego chorego brzdąca. Przeszedłem już śmierć 2 najbliższym mi osób i przez to trochę się znieczuliłem, ale dlaczego nagle 1 osoba, pokazywana w tv, prasie, internecie staje się taka ważna?? A co z chorymi dziećmi, czy osobami dorosłymi których nikt "światu" nie pokazał??...

Mówię na innych, a sam odbiegam od tematu. Ja nie miałem nigdy aż tak wielkiego doła, ale często mam masę problemów na głowie i po prostu jestem zmęczony nieustanną "gonitwą za kasą".....
Łzy bardzo mi pomagają odpocząć od tego wszystkigo.
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 08 sie 2003, 22:09

Hej, mSonic dzięki za zrozumienie, chciałabym Ci coś jeszcze napisac ale sama nie wiem co... jest moi miło, że bardzo sie ciesze, że nienaskoczyłeś jak inni. buziaki i uściski!! sylwia;-)

Wróć do „Łzy”