MOŻE ZLOT FANÓW ŁEZ NA POMORZU? tzn w TORUNIU

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 01 lip 2003, 16:46

Ja napewno w Szczecinie niebede,bo Sylwia ma 5 wesele:(A w Chorzowie jeszcze niewiem.....A kto bedzie w Pietrewicach czy jak to tam....:P
Martynka

Postautor: Martynka » 01 lip 2003, 16:51

Moniczka pisze:,bo Sylwia ma 5 wesele:

jesoos - i tak sie wydało;P Jednak bierzecie ślub;P
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 01 lip 2003, 16:58

MARTYNKA pisze:
Moniczka pisze:,bo Sylwia ma 5 wesele:

jesoos - i tak sie wydało;P Jednak bierzecie ślub;P

Hehe to wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :P
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 02 lip 2003, 12:26

Ja już Wam to obiecuje :D

P.S Forum świruje ...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 02 lip 2003, 12:50

sara pisze:A ja sobie życze ładnej relacji z tego zlotu. I to nie w dwóch zdaniach :twisted:

Właśnie :D A jak nie będzie to nie ręcze za siebie :P
marigell

Postautor: marigell » 02 lip 2003, 14:21

A ja sobie życze ładnej relacji z tego zlotu. I to nie w dwóch zdaniach :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 04 lip 2003, 12:33

ponawiam swoja prosbe! czy moglby mi ktos dac do siebie numer zeby,m skontaktowal sie w sprawie koncertu w chorzowie bo bede sam!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 lip 2003, 0:11

pomogłabym Ci ale sama dojeżdżam i też potrzebuję pomocy :-)
może Frezzer?? nikt inny mi jeszcze do głowy o tej porze nie przychodzi
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 06 lip 2003, 7:15

Moje rączki juz odmawiają mi posłuszeństwa więc prosze o wyrozumiałość :D
Z forum byli sliwka,mar-r,Dave,Katie,Ghrave,Conrad,MOD,Bursztyn,rhaist no and ME :!: Reszty nie bede wymieniac ,bo i tak nie znacie :)
A więc zaczęło się od tego,że pojechaliśmy po sliwaka i Anakhe na peron-przywitaly nas(tzn mnie i Marka) bańkami mydlanymi :P ).Później podreptaliśmy pod carrefour po ludzi na zlot i pobrikaliśmy do Magnetu.Rozgościliśmy się ładnie, a po chwili przynieśliśmy różyczki dla zespołu,który o dziwo się nie spóźnił :)Zaczęliśmy od wręczania kwiatków i karykatur Łez.Po minach myśle, że się spodobały (szczególnie walory Ani :P ).Następnie nastał czas na przedstawianie się i pytania do zespołu.Oczywiście pytaliśmy się o nową płytkę,dlaczego Arek mało pisze,kto wpadł na pomysł prezentacji multimedialnej.Były jeszcze tam osobiste pytania,ale jakoś nie pamiętam.Ja coś tam pytałam,Dave,rhaist a inni się chyba speszyli :P Ania skrzętnie pisała liściki nie powiem z kim :P Po pytanich przyszedł czas na zdjątka, autografy pogadanie z zespołem i zapoznanie sie z innymi.Niestety czas szybko minął i skończyło sie dobre.Jak dla mnie i nie tylko za krótko to trwało, ale czego można chcieć więcej.Dziękuje Łezki że do nas przyjechaliście :) No i teraz musieliśmy coś ze soba zrobic więc pobrikaliśmy na Wały-na piechote i śpiewając.Chciałam dodać, że tylko ja and sliwka w porywach Marek darliśmy się tzn spiewalismy piosenki Łez.I prosze mi tu nie wpierać ze spowodowałysmy ze sliwka wypadek samochodowy ,bo to nie nasza wina ;P.I tu musze sie poskarzyć że nikt więcej z nami nie spiewal.Niedobrzy jestescie :!: I niewiadomo czemu ludzie sie na nas dziwnie gapili, hehe ale to nic :wink:
Gdy juz dopelzlismy do Wałów śpiewał Hey chyba i się gubiliśmy,było tyle ludzi że oja!Gdy przyszedl czas na koncert(wszyscy już byli osobono,bo sie po dordze zgubili), więc ja wpadłam na genialny pomysl zeby pobrikac to Kariny.No i tak tez sie stalo.Zwołaliśmy reszte brugady i tak pikny koncercik oglądaliśmy zza kulis :D Było grane na początku 'Dla miłości,warto' i dalej mi sie nie ce wymieniac bo i tak wszyscy wiedza jaki jest sklad piosenek.Z nowej płytki nie zaśpiewali 'Czasami,ot tak' i nad tym ubolewam, 'Serca z kamienia' i 'Ostatni na dobranoc'.Na bis poszły 'Oczy szeroko zamknięte', 'Słodkie winogrona' i 'Jestem jaka jestem'.Nie wiem czy dobrze pamietam ale byl jeden bis.A oto dlaczego(HEHE).Adam rozwalał gitare.Normalnie myślałam, że nigdy sie tego nie doczekam na łzowym koncercie.Najpierw ją rzucil, pozniej oblal woda arctic i czymś tam jeszcze, no i oczywiście chciał podpalić hehe,cale pudelko zapałek poszło a tu nic-nie pali się (juz nawet gaśnice przygotowali).A tu nic-bilans z tego taki że gitara pękła na pół i ogniska na scenie nie było.Eee a szkoda.A w międzyczasie Ani wypadł mikrofon a Arkowi zaplątały się włosy w gitare.Fazowo było jak mu je wyciągali ze strun.Po koncercie poczekaliśmy na Łzy dogadaliśmy się z Adamem i pobrikaliśmy czekac na Nich pod Radison.Kiedy już wyczekaliśmy swoje Adaś przyszedł i pobrikaliśmy do disco.Leciala tam muza że oja!Tego nawet technem nie mozna bylo nazwac.A reszta zespolu ktora nie ciala z nami isc(tylko kochany Adam sie zgodził),bo inni sie tlumaczyli ze musza spac bo na koncert ida a tu brikali stolik obok-niedobroty jedne(nie ladnie tak klamac).No i jacys Panowie (obcokrajowcy)składali niemorlane propozycje, a Adas wtulał się w swojego misia-o ile dobrze pamietam nazywa sie M.....,jednak nie pamietam.O wielu zdarzenich jeszcze pewno zapomnialm ,ale jak cos sobie przypomne to dopisze.
Oto był skrót 14 godzinnego brikania ;)
P,S.Zapomnialbym-w drodze na Wały napotkalismy pod hotelem łzowego busa i stanęlyśmy ze sliwka i ladnie zaczelysmy spiewac :)
I jeszcze mam ładniejszy pasek od Adama hehe (dzieki Marek ;*)
Dzięki Adam ;*
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 06 lip 2003, 11:45

Kurde jak ja ci Kaśka zazdroszcze:))))
Ale mam nadzieje, że się dobrze bawiliście na zlocie. No, a może i ja kiedyś na taki zlot pojade, jak bedzie gdzies bliżej Wałbrzycha:)
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
czarna łza
Kontaktowanie:

Jestem za!!!! Zlot w Toruniu!!!!!!! Taaaaaakkkk

Postautor: czarna łza » 06 lip 2003, 15:49

Jasne!!!! :D Jestem za !Jescze nie byłam nigdy na zlocie fanów łez. :cry: i bardzo mi zależy! Miezkam niedaleko Torunia! :D Piszcie tylko kiedy i gdzie! hurrrrrraaaaaa!!!! jeaaaaaa
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 lip 2003, 21:59

morelkaz pisze:Kurde jak ja ci Kaśka zazdroszcze:))))
Ale mam nadzieje, że się dobrze bawiliście na zlocie. No, a może i ja kiedyś na taki zlot pojade, jak bedzie gdzies bliżej Wałbrzycha:)

musimy się zgadać na czacie... to może pojedziesz z nami do Chorzowa? co prawda to nie będzie zlot... ale koncert będzie i forum :D
Ostatnio zmieniony 07 lip 2003, 21:06 przez mloda.jg, łącznie zmieniany 1 raz.
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 07 lip 2003, 13:06

W "Gazecie Wyboraczej" napisali :arrow: "Wokalistka miała problemy z włosami,które się wkręciły w struny gitary".Po pierwsze to się Arkowi wplątały a po drugie to jakim cudem mogły się Ani wplątać?
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 07 lip 2003, 13:43

mloda.jg pisze: co prawda o nie będzie zlo... ale koncert będzie i forum :D

hmm...czy ja wiem czy nie bedzie to taki mały zlocik? w zasadzie często przed czy po koncercie mozna sobie z chłopakami pogadać a jak sie ma szczęście to i coś chlapnąć :) a słyszałem że pare 'nowych' osób ma też być w Chorzowie więc... nic tylko przyjeżdrzać :D
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 10 lip 2003, 17:17

a ja tam mialem byc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...

Wróć do „Łzy”