Sport!?

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 15 maja 2006, 15:37

Tomek,a co powiesz o sobotnim pomeczowym spotkaniu kibiców na Starówce?
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 15 maja 2006, 17:42

cała Polska się śmieje, mistrzem Polski są geje - takie plakaty u mnie są :P
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 15 maja 2006, 19:07

ciacho pisze:W Łodzi podczas meczu ŁKS - Widzew były jeszcze większe awantury,a sytuacji z Krakowa nie przebije nic.Chołota wiślacka pokazała po raz kolejny swoją "krakowską kulturę" bijąc piłkarzy Arki.

no nieźle ;))))
bronić miejscową chołotę argumentami że w krakowie jest większa? ;>
pojęcie "kultury warszawskiej" też istnieje :]
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 16 maja 2006, 20:59

Jędrzej nie bronie,tylko zwracam uwagę,że w Krakowie i Łodzi było jeszcze gorzej,a nikt tego nie komentuje.Co jak co,ale u nas nie byli bici piłkarze Wisły,a taka sytuacja miała miejsce w Krakowie,gdzie na murawie kilku piłakrzy Arki zostało pobitych.Czaisz :?: Ja nie twierdze,że te awantury były cacy,wręcz przeciwnie i jako kibic Legii jestem mocno zażenowany zaistniałą sytuacją po meczu na ulicach stolicy,jak również zaistniałą sytuacją w Zabrzu,do której odnosił sie cytowany przez Ciebie mój wcześniejszy post.

Daria pisze:Tomek,a co powiesz o sobotnim pomeczowym spotkaniu kibiców na Starówce?

Nie było mnie tam,w tym czasie piłem na imprezie w akademiku po koncercie Dżemu :P

A zupełnie poważnie,dla mnie te awantury to był zwykły debilizm zwyczajnych bezmózgów.To co się działo w Warszawie po meczu,było wynikiem debilizmu chołoty,która mieni się kibicami (pseudo kibicami) Legii.Tym 231 osobom które zostały zatrzymane powinny zostać postawione zarzuty i powinni zostac skazani.Zresztą władze miasta chcą żeby koszty strat po tych awanturych pokryli Ci,którzy zostali zatrzymani.Za napaść na funkcjonariuszy grozi 10 lat i tyle powinno to bydło dostać.Identyfikowanie tych ludzi z Klubem Piłkarskim Legia Warszawa jest zwyczajnym błędem i nieporozumieniem.Do tej pory stadion Wojska Polskiego był stawiany jako wzór opraw i dopingu na meczach,a kibice Legii byli nuemrem jeden jeśli chodzi o oprawy i doping.Stadion Legii był jednym z najspokojniejszych miejsc w Polsce,ale widać za długo było w Warszawie spokojnie :/ Ja sam jako zadeklarowany kibic Legii od dziecka,wierny barwom klubowym zdecydownie nie identyfikuje się z tym co miało miejsce i jestem za tym,żeby kary były surowe.Prawda jest taka,że ta grupka chołoty w tym momencie wpływa na negatywny wizerunek klubu i jego kibiców w całym kraju.Nie będzie się mowiło o tym,że kibice Legii potrafią stworzyć niezapomnianą oprawe podczas meczu ligowego,tylko o tym,że rozpierdalają swoje mistao po meczu.
230 osób robi złą reklame kilkunastu tysiącom normlanych kibiców,którzy idąc na mecz nie mają na celu awantur.Sam jestem kibicem i to z samej "Żylety",a jak wiadomo to właśnie "Żyleta" jest kojarzona z największym bydłem,właśnie przez taką małą grupkę chołoty,która się awanturuje i niszczy swoje własne miasto.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 16 maja 2006, 22:55

ciacho pisze:Jędrzej nie bronie,tylko zwracam uwagę,że w Krakowie i Łodzi było jeszcze gorzej,a nikt tego nie komentuje.Co jak co,ale u nas nie byli bici piłkarze Wisły,a taka sytuacja miała miejsce w Krakowie,gdzie na murawie kilku piłakrzy Arki zostało pobitych.Czaisz :?:

wiem o tym. czytam gazety.

aczkolwiek określenie "jeszcze gorzej" jest zgoła bez sensu: ch* jest ch* i bezcelowe wprowadzanie rozgraniczeń większe/mniejsze zło.
u Was było nagłośnione bardziej pewnie dlatego że to finały...

z całą resztą się zgadzam.
a policja się boji :/
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 27 maja 2006, 14:25

It's the only way.
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 27 maja 2006, 21:52

niech się wypchają !
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Nietoperzyca
Lokalizacja: Miasto biznesu i seksu. "Niech się walą Ci, co nie znają Pidżamy!" - Małgoś.
Kontaktowanie:

Postautor: Nietoperzyca » 28 maja 2006, 12:51

Aż dziwne że gęsi a nie kaczki.
Obrazek
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 30 maja 2006, 19:32

Kto widział tą bramkę??
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 30 maja 2006, 20:35

Hmm... i my na mundial jedziemy :roll:
Jedynie Baszczyński, Bąk, Szymkowiak, no i Jeleń coś pokazali

I łącze się z Chorzowem: Dudek!!! Gdzie jest Franek łowca bramek?!
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 31 maja 2006, 9:06

Ta bramka rozśmieszyła mnie do łez! Własnym oczom uwierzyc nie mogłam :roll:
Ale teraz potwierdziły sie słowa Dudka z "Szymon Majewski Show" że nie jedzie na mundial bo nie strzela bramek :twisted: Buahahaha.... wiecie co - my z takim bramkarzem to poprostu powinnismy sie schowac... Takiej bramki jeszcze nie było!

Zreszta nie tylko o bramkarza chodzi... reszta tez nie zabłysla...
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 31 maja 2006, 12:04

Ja powiem tylko tyle.Żeby osiągnąć cokolwiek na wielkiej imprezie sportowej,oprócz umiejętności i talentu(nie wiem,czy owi wielcy niespodziewani w kadrze takowy posiadają),potrzebne jest doświadczenie w grze na takim poziomie i o taką stawkę,oraz mocna psychika.
Właśnie dlatego z której strony by nie spojrzeć nie mamy żadnych logicznych szans,żeby cokolwiek osiągnąć na MŚ.Ewentualny sukces w postaci wyjścia z grupy byłby jedynie niezwykle szczęśliwym zbiegiem okoliczności przerobionym później przez media i środowisko na wielkie osiągnięcie.
Brawa dla Kuszczaka i Pana Janasa za odważne decyzje.
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 31 maja 2006, 15:38

kewstionować żałosności tej bramki nie mogę, jednak chcę zauważyć, że to był jego błąd. to nie świadczy o jego umiejętnościach, po prostu miał pecha, za daleko wyszedł, nawet się nie spodziewał, że to może iść w światło bramki..
zastanawiałabym się raczej nad system wczorajszego meczu, na postawie naszych chłopaków. niby są zmęczeni treningami?
a przed mistrzostwami kilka dni grają z chorwatami. też będą zmęczni. to kiedy odpoczną, by na MŚ nie być?
eeh
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 31 maja 2006, 16:10

morelka pisze:Takiej bramki jeszcze nie było!

Były takie bramki. Bardzo rzadko się zdarzają, ale jednak bywa, że bramkarz strzeli gola :twisted:
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 31 maja 2006, 21:02

Czasami bramkarze strzelają karne :P Kiedyś na MŚ czy na ME tak bylo :wink:
Ale o takim przypadku też gdzieś już słyszałam :wink:

kotek pisze:to nie świadczy o jego umiejętnościach, po prostu miał pecha, niby są zmęczeni treningami?(...)
a przed mistrzostwami kilka dni grają z chorwatami. też będą zmęczni. to kiedy odpoczną, by na MŚ nie być?
eeh

No to był ewidentnie pech. Właśnie zastanawiałam się nad tym samym!! Kiedy przestaną być zmęczeni treningami :roll:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...

Wróć do „Różne czyli Inne”