Sport!?

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 09 cze 2006, 18:23

Niemcy prowadzą 1:0 :D fajna bramka hehe :wink:

Morelka,Polska musi wygrać :!: :twisted:
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 09 cze 2006, 19:17

Ja tam chce wierzyc, ze wygra Polska, ale aby się nie przeliczyc to mowie, ze nie wiem :P
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
marta2000

Postautor: marta2000 » 09 cze 2006, 19:47

dzis pierwszy dzien MUNDIALU a ja juz mam go dosc.....pracuje w zakladach bukmacherskich......bleee
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 10 cze 2006, 0:28

Ja nie wiem czy Oni nie uczą się na własnych błędach :?: Zawsze jest tak, że pod koniec wpuszczają na boisko kogoś dobrego, tylko czemu dopiero pod koniec?! Po dobry początku nastąpił spadek, czyli standard :roll: I po prostu kocham te komentarze Szpakowskiego, że każdy gol przeciwników pada przez przypadek albo w chwili gdy Polacy popełnili jedyny błąd w meczu :? Żurawski był ewidentnie bez formy, a jedynych, których można wyróżnic to Smolarek, Bąk, Jeleń i Brożek, no i Boruc też nie był taki najgorszy :wink:

Więc jedna rada. Jak mecz nie idzie to nie ma sensu obdarzać zespół dalszym zaufaniem tylko wprowadzac zmiany Panie Janas!
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 10 cze 2006, 8:02

żałosne.
złudne nadzieje polaków nie gasną. ale zgasną.
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 10 cze 2006, 8:49

Jak to jest możliwe, że w 40 milionowym narodzie nie ma 11 facetów potrafiących kopać piłkę? :|
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 10 cze 2006, 10:15

Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 10 cze 2006, 11:46

Polacy jak zwykle zagrali w swoim stylu \m/ a te stereotypy nadal sa akutalne, niestety.
Obrazek
Awatar użytkownika
dziubek16

Postautor: dziubek16 » 10 cze 2006, 13:01

Syriel pisze:Jak to jest możliwe, że w 40 milionowym narodzie nie ma 11 facetów potrafiących kopać piłkę? :|

dokladnie to samo pomyslalam gdy uslyszalam wynik meczu! no ludzie bez przesady! zeby nie móc strzelić choć tej jednej bramki : :roll: !! wydawalo mi sie ze nasza druzyna az tak cienka nie jest! kurde 40 lat temu to byli pilkarze!! :twisted:
"Weronika Bardzo Chciała Spróbować Jak To Jest Stoczyć Się Na Samo Dno Być Dla Innych Tylko Tłem"
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 10 cze 2006, 13:19

Tak dali dupy że głowa miała... tylko na końcu coś się zaczęło dziać - ale chyba "troszkę" za późno :roll:

Poza tym aż wierzyć mi się nie chciało w to co widziałam, oni przeciez nie potrafią podawać! Nie mówiąc już od mobieraniu... Przegrywali większość pojedynków 1 na 1.

Poprostu lepiej nic nie mówić. Dzisiaj trzymam kciuki za Anglię i Szwecję :wink: A jutro za Holandię i Portugalię 8)
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
AndziaD
Członek FFC

Postautor: AndziaD » 10 cze 2006, 15:52

NO tak...ja tez ich nie pochwalę ale z drugiej strony ich rozumiem...bo sama jestem piłkarką i wiem jak to jest...przieciez cały mecz nasi dominowali...atakowali...ale nie skutecznie...a stracilismy 2 bramki...i to tak głupio...pechowo też. I jeszcze jedno nie było spalonego gdy krzynowek stzelił bramke...i wtedy byłoby 1:1 i mecz zupełnie inaczej by sie potoczył...no ale cóz...znowu trzeba bedzie czekac 4 lata? zabrakło szcześcia...i moze umiejętnosci?
próżny człowieku, pamiętaj o próżności
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 10 cze 2006, 16:06

morelka pisze: Przegrywali większość pojedynków 1 na 1

Oni przegrywali nawet pojedynki 4 na 3!!!

morelka pisze: Dzisiaj trzymam kciuki za Anglię i Szwecję :wink: A jutro za Holandię i Portugalię 8)

Ja też trzymam za Holandie, a także za Włochy i Brazylię :)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 10 cze 2006, 19:08

dziubek pisze:zeby nie móc strzelić choć tej jednej bramki

dokładnie jedną bramkę udało nam się strzelić ;) tylko sędzia liniowy ślepy był.. już go mój brat zapalony kibic zmieszał z błotem ;) ojciec zmieszał z błotem Janasa ;>
Tili pisze:Oni przegrywali nawet pojedynki 4 na 3!!!

motyw był lepszy! bo gdy było 4 a nawet 6 na 2 (!!) sytuacja wyglądała tak że dwóch się "szarpało" z tą dwójką a pozostali się patrzyli "co też z tego wyniknie" ;P ogólnie ekipa przedstawia nasz narodowy sposób bycia: najbezpieczniej nic nie robić i poczekać aż ktoś to zrobi za mnie :P
do pierwszej bramki jeszcze miałem nadzieję. niestety Nasza Reprezentacja przyzwyczaiła mnie, że jeśli jest 0:0 coś jeszcze próbują robić, gdy strzelą im pierwszą szmatę pojawia się wielkie "jesteśmy upieczeni"

btw zwrócił ktoś uwagę że Ekwadorczycy się jakoś.. nie ślizgali?? i nie trafili ani razu w żaden słupek.. cud!!!

nie umiemy działać w grupie, brak nam odwagi do przeprowadzenia akcji, brak spontaniczności.. wszystko jakieś drętwe.. jak światopogląd dresiaża z blokowiska.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 10 cze 2006, 19:33

jesoos pisze:do pierwszej bramki jeszcze miałem nadzieję. niestety Nasza Reprezentacja przyzwyczaiła mnie, że jeśli jest 0:0 coś jeszcze próbują robić, gdy strzelą im pierwszą szmatę pojawia się wielkie "jesteśmy upieczeni"

Właśnie z nimi tak zawsze jest :? Jak już wpuścimy jakąś bramkę to jest koniec :roll:
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 10 cze 2006, 20:18

pozostawie to wszystko bez komentarza ;) milczenie złotem.

dzisiaj ładnie Anglia. Szwecja po prostu nie miała szczęścia, mieli stos sytuacji, ale zawsze czegoś im zabrakło. szkoda.
uśmiech się
bo już dobra czas

Wróć do „Różne czyli Inne”