Sport!?

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 10 lip 2006, 20:45

http://widelec.org/zidane.html

A propo Zidane'a \m/
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
kamilka.kamila
Członek FFC

Postautor: kamilka.kamila » 10 lip 2006, 21:24

Heh dobre na początku nie wiedziałam, o co chodzi, ale już wiem :D
Awatar użytkownika
trolek

Postautor: trolek » 10 lip 2006, 21:39

Nie wiedziałam gdzie to umieścić no ale to też w pewnym sęsie jest sport :)
W Radomiu na lotnisku odbędą się Mistrzostwa Świata w Akrobaci Lotniczj i koncert IRY jeszcze nie wiadomo mi czy będzie wejście wolne czy płatne jeśli płatne to tak samo jak na "Air Show" ale niebardzo pamiętam ile kosztowały bilety bo co roku mam zaproszenia i wchodze za dormo i wtedy nie przejmuje się ceną biletu ale myśle że w granicach od 10 do 20 złotych "impreza" odbędzie się od 3 do 13 sierpnia a koncert IRY będzię 12
awięc wszystkich ZAPRASZAM do naszego miasta i mam nadzieje że przyjedziecie!! :D
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 11 lip 2006, 11:52

karusia pisze:Pisze ten temat, ponieważ jestem poruszona tym że jakiś Włoch powiedział rzecz straszną Zidanemu(wiedziałam co on mu powiedział...ale zapomniałam :oops: )Przez co Zidane sie zdenerwował bo Włoch powiedział coś na temat jego rodzicow.Zidane nie wytrzymał i uderzył go głową w klatke piersową przez co musiał opuscić boisko,i przez to nie było go na karnych...I niestety stało sie to że jeden Francuz nie trafił a Włochy trafiali za kazdym razem co okazało sie ich zwyciestwem... :cry:
Komentatorzy na koniec mówili ze Francja przez cały Mundial grała bardzo dobrze i ze to im nalezy sie ta nagroda...Uważam ze to co powiedział ten Włoch powinno ujrzeć swiatła dziennego,zeby cały swiat dowiedział sie przez co Francja przegrała...Ale najbardziej przeżywam to ze to juz ostatni Mundial Zidana i przechodzi on juz na emeryturę,i napewno chciał odejść "w wielkim stylu"wygrywając Mundial :roll: co niestety mu sie nie udało
:cry: .Ale wydaje mi sie ze dla wielkich fanów Zidana zawsze on bedzie wygranym,i że zrozumieją ze obrazanie cudzej rodziny to rzecz straszna i mało komu udało by sie wytrzymać...I moimzdaniem Zidane odszedł w "wielkim stylu"...
Napiszcie co Wy na ten temat uwazacie.(za wszelkie błedy ortograficzne przepraszam :oops: )

Nemo pisze:Powiedział Ci :?: Przez telefon z nim rozmawiałaś :?: :roll:
Poza tym jest temat SPORT i pewnie Twój post będzie tam przeniesiony :wink:

Tiili pisze:Masz rację karusia :] Jak ja obraże Twoich rodziców to możesz mnie nawet zabić \m/
Moim zdaniem przez cały finał Włosi grali lepiej :wink:
Taa powinno ujrzeć światlo dzienne dlaczego Francja przegrała :roll: Ale jaki to ma znaczenie?! Zidan nie wytrzymał i już, nie wazne co usłyszał, ale to On zawalił :wink:
I pisze się Zidanowi, a nie Zidanemu :wink:
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 11 lip 2006, 12:10

To nie on zawinił tylko ten Włoch.Po co to powiedział,dało mu to coś???Włsciwie to dało bo po częsci dzieki temu wygrali...
A powiedz co Ty byś zrobił gdyby ktos powiedział do Ciebie:
-Ty Twoja matka to...
A Ty na to:
-a no-i biegniesz dalej...
Sorki,ale to jest boisko a tam zdarzają sie rozne rzeczy.Kazdy wiedział ze Zidane jest dość nerwowy i czasem nie wytrzymuje.Wiec po co to zrobił,to było straszne z jego strony...Nie popieram tego co zrobił Zidan,ale kazdy z nas bylby wnerwiony gdyby ktos obrazał naszą rodzine,moze bysmy sie do takiej rzeczy nie posuneli,ale Zidan jest nerwowy i nie dał rady.
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 11 lip 2006, 12:27

Nie, zawinił On, Materazzi 'tylko' Go sprowokował :wink: I właśnie w pewnym stopniu po to to powiedział :wink: Czemu tak ślepo bronisz Zidana? Widziałaś mecz? Widziałaś powtórki? Materazzi nie mówił sam do siebie więc nie mów, że to On jest ten ZŁY <:twisted: >, bo Zidan też coś do Niego mówił i nie sądze, że to były słowa w stylu "Bądź cicho, uspkój się prosze" :roll: A Włosi są znani z tego, że lubią prowokować :wink:

A powiedz co Ty byś zrobił gdyby ktos powiedział do Ciebie:
-Ty Twoja matka to...
A Ty na to:
-a no-i biegniesz dalej...

Według Ciebie to dobre wyjście aby od razu bić kogoś? Dobra młodzież nam się chowa :roll:
Pewnie, że bym się wkurzyła, ale mam w sobie jeszcze tyle rozwagi aby nie rzucać się na kogoś. A co dopiero 34-letni facet? Tym bardziej powinien ją mieć. Tym bardziej kiedy to jest FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA, najważniejszej imprezy piłkarskiej :wink:

Kazdy wiedział ze Zidane jest dość nerwowy i czasem nie wytrzymuje

To co, że jest nerwowy to ma być pod specjalną ochroną? Prosze Cię...
To jest gra! Może nie była całkiem fair, ale nadal gra :wink:

Sorki,ale to jest boisko a tam zdarzają sie rozne rzeczy

No właśnie! Sama sobie przeczysz :wink:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
dziubek16

Postautor: dziubek16 » 11 lip 2006, 13:17

jestem za Tiili ..no bo faktycznie nie wiadomo kto sie pierwszy odezwal .. moze to najpierw zidane cos palnął wstretnego... a co do tego ze przez Zidana nie wygrali mistrzostw ... to takie troche dziwne bo nie wiadomo czy napewno zidane by trafil ..moze akurat jego strzał zostalby obroniony...
"Weronika Bardzo Chciała Spróbować Jak To Jest Stoczyć Się Na Samo Dno Być Dla Innych Tylko Tłem"
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 11 lip 2006, 13:27

W końcu to gra... manipulacja pionkami ;)
Jego problem, że jest taki słaby psychicznie.
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 11 lip 2006, 13:43

Nie ważne co Zidanowi Materazzi powiedział... nic nie jest w stanie go uspraiedliwić i już. A to że nie wytrzymł to już jego problem - i to on będzie za to odpowiadał. Tym bardziej że był on utorytetem dla milionów młodych ludzi... a takim zachowaniem napewno dobrego przykładu im nie daje... bo jak widac np. po Tobie Karusiu - jest wiele osób zapatrzonych w niego na tyle, że nie potrafi zrozumieć że zrobił on źle i nikt ni nic go sie tłumaczy.
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 11 lip 2006, 14:23

dziubek16 pisze:jestem za Tiili ..no bo faktycznie nie wiadomo kto sie pierwszy odezwal

Tez się zgadzam z Tiili. To jest gra i stosuje się rózne metody zeby wyeliminowac przeciwnika, czasami to jest faul czasami prowokacja słowna. Nie raz biły się ze sobą całe druzyny. Oczywiscie nie pochwalam tego, ale Zidan nie jest bez winy
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 11 lip 2006, 15:27

Ale nie mozna robić tak!!To jest gra,ktora nie polega na tym zeby sobie dowalić!Trzeba grac,ale z rozumem.Co to za sportowiec ktory dogaduje innemu eliminując go z gry?!Tak to jest gra i stosuje sie roze metody,ale na Boga nie takie!!!I własnie to co powiedział Materazzi Zidanowi go usprawiedliwia,nie mozna tak postępywać.Moze i macie racje z tym kto sie pierwszy odezwał,ale to i tak nie usprawiedliwia tego materaca do czegoś takiego!(to moje zdanie)
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 11 lip 2006, 16:13

karusia pisze:Moze i macie racje z tym kto sie pierwszy odezwał,ale to i tak nie usprawiedliwia tego materaca do czegoś takiego!(to moje zdanie)

No więc widzisz. Na powtórkach to widac, że oni cos zaczeli gadać. To jest gra o dużą stawkę, najważniejsza dla kazdego piłkarza.

karusia pisze:Co to za sportowiec ktory dogaduje innemu eliminując go z gry?!

Taki jest sport, zawsze tak było i będzie. Są różne spięcia między druzynami i kazdy chce wygrać.
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 11 lip 2006, 21:40

karusia pisze:Co to za sportowiec ktory dogaduje innemu eliminując go z gry?!

Przede wszystkim cwany i bardzo rozsądny.Osłabia w ten sposób swojego rywala,co doprowadza jego i jego narodową reprezentacje do tytułu Mistrza Świata.Materazzi wiedział co robi,zrobił to logicznie i mądrze.
A z tego co ja słyszałem,to podobno nazwał Zidane'a brudnym terrorystą.
W każdym razie,co by nie powiedział Materazzi,to piłkarz takiej klasy jak Zidane nie powinien tak reagować.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 11 lip 2006, 22:50

karusia pisze:Trzeba grac,ale z rozumem

No właśnie! A gra z rozumem to bicie kogoś? :roll:

karusia pisze:Tak to jest gra i stosuje sie roze metody,ale na Boga nie takie!!!

Nie takie, bo... ?
Pewnie, że to już nie jest czysty sport. Ale mecz piłkarski to nie tylko gra na boisku, to także gra psychologiczna. A, że Zidane ma słabe nerwy to inni powinni byc cicho? Przecież dla Materazziego to był PRZECIWNIK i logiczne jest, że na boisku nie będzie dla niego supermiły :wink:

karusia pisze:I własnie to co powiedział Materazzi Zidanowi go usprawiedliwia,nie mozna tak postępywać

I tu się mylisz :wink: Nic nie usprawiedliwia bicia kogoś :wink: A już na pewno nie fakt, że coś mu powiedział. Jak by zabił mu matkę to jeszcze da się jakoś o tym myśleć w innych kategoriach, ale to, że TYLKO mu coś powiedział?

karusia pisze:Moze i macie racje z tym kto sie pierwszy odezwał,ale to i tak nie usprawiedliwia tego materaca do czegoś takiego!(to moje zdanie)

A jak Zidan powiedział mu coś gorszego? Mówisz cały czas jak byś wiedziała dokładnie co się tam rozegrało. A tego się nie dowiesz, bo teraz wszystko co usłyszysz będzie nieobiektywne. To wiedzą tylko Oni :wink:
I, jak ktoś już powiedział, że nawet jakby mu żonę przeleciał < :P > to takie zachwania na takiej imprezie nie wchodzą w grę :wink:

I mimo Twojej ogromnej sympatii powinnaś mieć trochę obiektywizmu, a przynajmniej nie pisz 'materac' bo nie wiem co chcesz tym osiągnąć :wink:

Ciacho też widziałam w Fakcie, że podobno powiedział do Niego terrorysto :wink:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
gregorikos

Postautor: gregorikos » 11 lip 2006, 23:13

Tiili pisze:Pewnie, że to już nie jest czysty sport. Ale mecz piłkarski to nie tylko gra na boisku, to także gra psychologiczna.

Dobrze, ale są pewne granice...

Tiili pisze:TYLKO mu coś powiedział

Tylko? Widocznie powiedział mu coś takiego, że zasługiwał na taką reakcję.

Ciacho pisze:Przede wszystkim cwany i bardzo rozsądny.

Co do pierwszego stwierdzenia się zgodzę, z drugim już nie bardzo.

Być może jestem zbytnim idealistą..., ale wydaje mi się że zachowania w stylu jakichś pyskówek, wyzywania się itp. nie powinny mieć miejsca. To jest sport. Rozumiem, walka psychologiczna, ale nie może być metodą obrażanie kogoś... Czasem mam wrażenie jakby piłka nożna przestała być sportem, a stała się nieuczciwą pseudogrą...
Nie pamiętam dokładnie, ale czy przypadkiem Materazzi już wcześniej w tym meczu nie "dawał się we znaki" Zidane'owi?
Obrazek
"kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd..."

Wróć do „Różne czyli Inne”