Sport!?

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 04 maja 2005, 0:27

a dziś Liverpool z Dudkiem w bramce pokonał Chelasea i awansował do finału LM :D :D:D:D:D i bardzo dobrze :)
;]
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 04 maja 2005, 15:46

a ja się nie cieszę, że Liverpool wygrał :evil:
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 05 maja 2005, 22:38

1 maja odbył się kolejny wyścig z serii MotoGP w Chinach. Niestety tym razem nie napisze relacji :( 1 maja od samego rana zajmowałam się chrześnicą bo byłam święcie przekonana, że wyścig zacznie się jak to zwykle bywa ok.13.30. Dopiero ok. 12 przypomniało mi się że przecież rozgrywane są obecnie mecze w mojej 2 ulubionej dyscyplinie sportowej- Tenisie ziemnym. Gdy dorwalam się do programu na telegazecie okazało się, że jest już za późno :( ale oczywiście zaraz wykonałam telefon do mojej przyjaciółki i dowiedziałam się, że Rossi znów wygrał :D :D :D :D :D , a Sete był ...................... 4 :!: :!: :!: nie żebym się cieszyła ale się cieszę :P :twisted:
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
Awatar użytkownika
Madzior

Postautor: Madzior » 06 maja 2005, 8:56

a ja wczpraj biegalam na zawodach na 100m, bylam pierwsza, ale na 2 m przed meta sie wywalilam! :roll:
Lenka
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 06 maja 2005, 13:38

Hmmm bieganie... najlepszy sport... ale mniej niz 5 km nie opłaca sie biegać....
Kto jest na pierwszym miejscu ligi Speedwaya??
APATOR ADRIANA TORUŃ :D:DD:D:D:D:D:D
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 06 maja 2005, 15:30

benektorun pisze:Hmmm bieganie... najlepszy sport... ale mniej niz 5 km nie opłaca sie biegać....

Tu bym sie sprzeczła... :D Według mnie najlepszym sportem jest Baseball i Softball :D. A jak biegać to nie wiecej niz 1 km, bo później to juz umieram ze zmeczenia :P
:D
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 06 maja 2005, 16:49

Bieganie na 800m najlepsze jest :D

A jesli chodzi o rekreacyjne to hm... 2 km :P nawet i wiecej :)
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 06 maja 2005, 18:08

a ja w ogóle nie przepadam za bieganiem. Jak dla mnie jest ono zbyt meczace... :D
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 06 maja 2005, 18:28

dla mnie bieganie to fantastyczna rozrywka i uzupełnienie treningu w sezonie przygotowawczym.ale co do najlepszego sportu, to i tak najlepszejsze,najfajniejsze,najbardziej fajne i w ogóle jest żeglarstwo.tylko ja,woda,wiatr i setka przeciwników.pojedynek fizyczny i psychiczny.strategia,taktyka i siła.ech.
pozdrawiam wszystkich forumowych sportowców:)
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 06 maja 2005, 18:42

__daria__a pisze:...najlepszejsze,najfajniejsze,najbardziej fajne i w ogóle jest żeglarstwo.tylko ja,woda,wiatr i setka przeciwników.
pozdrawiam wszystkich forumowych sportowców:)

A nie boisz sie, że ten wiatr przewroci twoja zaglowke, spadniesz do wody i zmiazdzy cie którys z setki przeciwników? :lol:

Dziekuje za pozdrowienia i tez pozdrawiam :D :P
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 06 maja 2005, 19:01

a ładnie to tak się nabijać? :P
nie, nie boję się. wywrotki są na porządku dziennym(praktycznie co trening na silnym wietrze).już parę razy dostałam po łbie,ale jakoś chodzę :Pfakt,bywa niebezpieczne,ale przecież samo życie jest niebezpieczne , a do wody uwielbiam wpadać:P.dostaję wtedy kopa i orzeźwienie.gorzej,keidy ta woda ma 4 stopnie.wtedy jest zimno,ale mówi się trudno :wink:
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 06 maja 2005, 22:40

__daria__a pisze:a ładnie to tak się nabijać? :P
nie, nie boję się. wywrotki są na porządku dziennym(praktycznie co trening na silnym wietrze).już parę razy dostałam po łbie,ale jakoś chodzę :Pfakt,bywa niebezpieczne,ale przecież samo życie jest niebezpieczne , a do wody uwielbiam wpadać:P.dostaję wtedy kopa i orzeźwienie.gorzej,keidy ta woda ma 4 stopnie.wtedy jest zimno,ale mówi się trudno :wink:

Kto sie nabija?! :P

Boże...ja bym nie chciała wpadac do takiej zimnej wody :D Nie wiem czemu...ale chyba wole jednak mój ukochany sport (Softball)- odbijanie piłki, zdobywanie baz i wyautowywanie przeciwników... Mimo iz to tez nie jest najbezpieczniejsze (można dostać bardzo twarda pilka w łeb [zdazaja sie wstrzasy mózgu, ale mi to nie grozi bo ja mózgu niestety nie posiadam :P ]), ale ten sport przynajmniej nie jest mokry i zimny :D
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 07 maja 2005, 18:43

pomyśl sobie tak:
20 sierpnia,Chorwacja(Split), temperatura w cieniu ok.27 stopni, temperatura wody 23 stopnie. cudowne warunki,bryzowy wiatr, metrowa fala.przecież to nie jest zimny sport.mamy takie ubrania na wodę,że nie jest też mokro.od kilku lat jestem tak opalona(wprawdzie w paski,ale zawsze coś),że już mi ta opalenizna nie schodzi.
co do innych sportów,to jestem jak najbardziej tolerancyjna.wprawdzie nie próbowałam gry w softball,ale z tego co wiem to bardzo fajna sprawa.

a żeglarstwo i tak jest najlepsze :lol: :P
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 07 maja 2005, 23:16

ja tez jestem tolerancyjna co do innych sportów, ale chyba bałabym sie żeglowac. Poza tym, jak dla mnie, to troche za mokry sport :P No, ale ja tez kiedys żeglowałam (próbowałam zeglowac), bo przez chyba 3 miesiace nalezałam do harcersko-zeglarskiej druzyny harcierskiej, ale przez ten czas tylko jeden raz siedziałam na zaglówce, ktora plynela i tak srednio mi sie podobało (musze jeszcze dodac ze miałam wtedy coś koło 11 lat) :D Ale teraz chetnie sprobowałabym jeszcze raz :P

(Softball the best :P) :*
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 08 maja 2005, 17:43

no to ja zapraszam na 'przejażdżkę' w takim razie :P ja wychodzę z założenia, że jeśli się do czegoś przyzwyczaisz i przemożesz to nie ma rzeczy strasznych i niemożliwych. Może to tylko moje durne nastawienie, ale cóż :wink: tak marudzisz na to żeglarstwo a powiem Ci, że będę miała klasę mistrzowską i na AWF dostanę się bez egzaminów wstępnych :D także są wymierne korzyści:)
=*

Wróć do „Różne czyli Inne”